Imunal, Color Care Shampoo (Szampon do włosów koloryzowanych i farbowanych)

Imunal, Color Care Shampoo (Szampon do włosów koloryzowanych i farbowanych)

Szampon do włosów koloryzowanych i farbowanych. Zawiera D-pantenol, keratynę i kwas glikosalowy. Dzięki zawartości kwasu glikosalowego włosy koloryzowane i farbowane znacznie dłużej zachowują wspaniałość koloru. Wysokowartościowe substancje pielęgnujące wyraźnie wygładzają powierzchnię włosów i ułatwiają ich rozczesywanie.
Do częstego stosowania. Po użyciu bardzo dokładnie spłukać włosy.

przeciętny

Kosmetyków Kadus używała moja fryzjerka. włosy po nich miałam bardzo fajne, poza tym świetnie pachniały więc zainwestowałam m.in. w ten szampon. Kupiłam dużą 1-litrową butlę i... nie mogę jej skończyć...
szampon ślicznie pachnie, jest wydajny, ale cudów nie robi. ot zwykły szampon za więcej niż zwykłe pieniądze.
nie ma po co przepłacać.

nie lubię go

W związku z tym, że codziennie muszę myć włosy używając tego szamponu zwykłe mycie zamieniło się w okrutny obowiązek. Włosy były poplątane, szampon w ogóle się nie pienił musiałam nakładać na pierwsze mycie prawie dwie garści tego produkty (i całe szczęście przynajmniej szybko się skończył !! ). W ogóle nie czuć było, że włosy są świeże i umyte. Miał być bezzapachowy ale czuć było jakimiś chemikaliami. Raczej się na niego więcej nie skuszę. Widocznie nie nadawał się dla mnie

Używam tego produktu od:1 m-c

świetny

Szampon kupuję w butlach 1l na Allegro i używam go razem z mamą. Cena wychodzi 50 zł za butlę. Jest to bardzo ekonomiczne, bo po co marnować małe opakowania, których wyjdzie dużo więcej. Już przekonałam się o tym, że drogeryjne sklepy nie są zaopatrzone w wysokiej jakości produkty do mycia włosów, dlatego też przeszłam na te fryzjerskie i jestem bardzo zadowolona. Firma Kadus jest tą bardzo szanowaną i posiadającą wysokiej jakości produkty, więc używam ich regularnie. Ten szampon mogę polecić każdemu, bo pięknie pachnie, włosy są po nim gładkie. Duża przyjemność w użytkowaniu.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzeciej dużej butli 1l

Edit: Już nie można go nigdzie dostać, niestety.

Batiste

spodziewałam sie więcej!!!!

Szampon ładnie pachnie, jest bardzoooo wydajny. Po marce Kadus spodziewałam się jednak czegoś więcej - ten szampon poza 2 wyżej wymienionymi zaletami jest po prostu ok - nie widzę więcej różnic na plus np. w porównaniu z supermarketowym i 3 razy tańszym pantene.

Na plus mogę jeszcze dodać że po regularnym farbowaniu włosy są ciągle w super kondycji - ale po innych szamponach też było ok - ten utrzymuje ten stan

Na początku podrażnił mi skórę głowy.

Dla mnie fatalny

Witam,
jednak każdy ma inne włosy i każdemu pasuje coś innego.
Mnie ten szampon nie podszedł zupełnie (a dostałam w prezencie cały litr!). Włosy mam po nim jeszcze cieńsze, elektryzują się, plączą się i są oklapnięte okropnie.
Używam go co kilka dni, bo jakoś muszę go zużyć ale zdecydowanie bardziej wolę Matrixa.

Fajny:)

Slicznie pachnie i po umyciu nim jest swietny połysk na włosach. Kolor rzeczywiscie trzyma sie dłuzej. Troszke drogi, ale moje włosy są po nim puszyste i błyszczące, jak po żadnym innym szamponie.

Używam tego produktu od:2 miesiecy

dobry,ale...

szampon ladnie pachnie,jest wydajny,ale moim zdaniem ma wiecej wad niz zalet. nie jest tani bo kosztuje okolo 40 zl(tyle place w moim salonie fryzjerskim),ma niepraktyczne opakowanie i co najwazniejsze.. kolor wcale nie utrzymuje sie dluzej.Używam tego produktu od:dawna :D

Bardzo dobry

Szamponik musze rzyznać bardzo przyjemny. Ślicznie owocowo pachnie, włosy po umyciu sa miłe w dotyku tak jakby gładsze. Buteleczka porączna, zamkniecie bardzo fajne i praktyczne tykle ze przez małyotwór troszke ciężko wycisnąć szampon-ale sobie jakos radze:). NApisałam ze nie wiem czemu kupie go jeszce raz bo bardzo lubie testować kosmetyki wiec pwenie skusze sie na cos innego.

Używam tego produktu od:3 miesięcy

może być ;-)

całkiem fajny szamponik, ładnie pachnie, nie obciąża włosków, miły w stosowaniu, włosy są lśniące, długo zachowują świeżość, lubię czasem do niego sięgnąć. Nie zachwycił mnie az tak jak Vitamino Color Loreala ale na pewno jak mi się skończy to go zakupię. Dla mnie taki na 4 :-)

Mój ulubiony

Dobry, ale...

Czekałam z oceną, aby mógł się szampon wykazać :) Ma ładny zapach, jest wydajny, ale nie jestem specjanie przekonana czy rzeczywiście tak przedłuża trwałość koloru. Farba i tak się wypłukała z włosów, w jednych miejscach mniej w drugich więcej. Włosy po umyciu łatwo się rozczesują, przyjemnie pachną. Daję 3 gwiazdki, bo włosy pozostawia w dośc dobrym stanie, ale nie w takim jakiego oczekiwałam.
Zużyłam całe opakowanie szamponu.