Ziaja, Ziajka, Żel do zębów dla dzieci bez fluoru od 1 ząbka

Ziaja, Ziajka, Żel do zębów dla dzieci bez fluoru od 1 ząbka

Polecany również dla dzieci z terenów o podwyższonym poziomie fluoru w wodzie.
Bez fluoru - bez konserwantów. Przebadany przez stomatologów dziecięcych.
Zawiera: antybakteryjne ekstrakty z tymianku i lukrecji , łagodzącą prowitaminę B5 (D-panthenol), naturalne delikatne krzemionki.
Działanie:
- bardzo łagodnie czyści zęby,
- daje efekt długotrwałej świeżości.
Do mycia zębów używać niewielkiej ilości żelu wielkości ziarenka grochu. Stosować co najmniej 2 razy dziennie pod kontrolą osób dorosłych. Połknięcie pasty nie powoduje negatywnych skutków

Cena: 5zł / 50ml
/m/

Jest dobra, ale bez rewelacji.

To nie była pierwsza pasta mojej córeczki, więc miałam porównanie do poprzedniej. I wypadła całkiem przeciętnie. Poniżej kilka moich spostrzeżeń.

Zalety:
- słabo się pieni (tu akurat na plus, bo córeczka połykała),
- duża wydajność,
- niska cena.

Wady:
- brak konkretnego smaku pasty, najlepiej owocowego, który dzieci lubią i który je zachęca do sięgnięcia po pastę.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

nie sprawdziła się

Ponoć to dobry produkt, niestety producent zapomniał że oprócz wlaściwości przy małych odbiorcach liczy się rownież smak.
To była nasza pierwsza pasta, którą córci kupiliśmy i okazała się nie wypałem ponieważ bardzo nią pluła i na sam widok szczoteczki marudziła.
Po zmianie na Bobini stosunek Agniesi do mycia ząbków zmienił się o 180 stopni i teraz bardzo tę czynność lubi.

Używam tego produktu od: dwa lata

Uwielbiam

Kupiłam tę pastę dla siebie, ponieważ każde mycie zębów z pastą zaiwerającą fluor (czyli 99% past) powoduje u mnie odruchy wymiotne. A dodatkowo, kiedy przeczytałam jak bardzo szkodliwy dla naszego zdrowia jest fluor, postaanowiłam znaleźć pastę bez niego i udało się. Ta pasta ma przyjemny "smak" podczas mycia, dobrze czyści zęby, dba o nie, nie powoduje u mnie już odruchów wymiotnych. Jestem zadowolona, a mycie zebów stało się dla mnie przyjemne:)) Aż chętnie sięgam po pastę i szczotkę. Pasta nie uczula i przede wszystkim jest tania oraz wydajna. Trzeba się jej trochę naszukać u mnie pod domem, ale dla własnego komfortu i zdrowia warto.

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwszą i rozglądam za drugą

Dobra pasta (dosłownie)

Żelu używamy od pierwszego ząbka i to co mogę napisać z obserwacji stanu ząbków i reakcji synka, to same pozytywy:
+jest bezpieczna, nie zauważyłam, żadnych skutków ubocznych
+super kolor, smak i zapach (żurawina), który od samego początku przyciąga uwagę mojego synka. Nie mam żadnych problemów z zaprowadzeniem dziecka do łazienki, chętnie otwiera buźkę i jakbym pozwoliła, to wyssałby całą szczoteczkę:)
+praktycznie się nie pieni
+taniutka
+bardzo wydajna

Bezpieczna pasta

Żel jest czerwony ma słodki żurawinowy i leciutko miętowy smak, moje dziecko go uwielbia! Jest bez fluoru i ma bezpieczny skład, więc bez obaw pozwalam synkowi zlizywać ten żel ze szczoteczki. Czyści dobrze, jest tani jak barszcz i dostępny wszędzie.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 2 tubki

Dobra pasta od pierwszego ząbka

Kupiłam pastę w momencie gdy wyszedł córce pierwszy ząbek.
Stosujemy ją już 4 miesiąc, i gdy małą widzi, że biorę szczoteczkę i pastę to przychodzi cała szcęśliwa.

Pasta ma zachęcający kolor i smak. Co bardzo zachęca do mycia zębów.

Nam odpowiada bardzo. Na pewno będziemy jej dalej używać.

moja niunia ją uwielbia

Kupiłam ten żel w drogerii za ok. 5zł, kiedy moja córka zaczęła już jeść zupki.

Przede wszystkim dziecko domaga się umycia zębów po posiłku! Pasta jej smakuje :) taka żurawinowa i slicznie pachnie.

Nie pieni się, bo jest to żel, który wiadomo jest połykany przez takie małe dzieci.

odświeża oddech i odkąd go stosuję córka nie ma pleśniawek, więc pewnie działa antybakteryjnie czy coś.
jest bardzo wydajny!
polecamy!

Używam tego produktu od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2 op.