Garnier, Ambre Solaire, Gloss Bronzeur (Świetlisty samoopalacz do nóg)

Garnier, Ambre Solaire, Gloss Bronzeur (Świetlisty samoopalacz do nóg)

Samoopalacz ten zawiera cząsteczki odbijające światło, które faktycznie od razu po nałożeniu nadają skórze nóg piękny, złocisty blask. Na opaleniznę nie trzeba długo czekać. Dodatkowo ładny zapach tylko uprzyjemnia proces nakładania specyfiku. Sam kosmetyk ma konsystencję gęstego kremu, który dzięki złocistej barwie pozwala łatwo namierzyć jakiekolwiek niedociągnięcia w postaci smug, dzięki czemu nie ma mowy o nierównomiernym rozprowadzeniu. Systematyczne stosowanie pozostawia na skórze naturalnie wyglądającą opaleniznę i nie wymaga dalszego smarowania się codziennie, a np. raz lub dwa razy w tygodniu! Zawiera witaminę E. Podukt ten nie chroni przed działaniem promieni słonecznych, więc wskazane byłoby użycie kremu z filtrem.

Cena: 25 zł / 125 ml

Fajny

Mam ten produkt w nieco innej odmianie, bo w żelu: http://allegro.pl/item1157152030_garnier_ambre_solaire_bronzer_zel_samoopalacz_new.html. Moim zdaniem jest bardzo dobry, chociaż KWC bym go nie nazwała. Bardzo dobrze się rozprowadza, ma fajny zapach przy nakładaniu, ale dość długo się wchłania i "lepi", ale mimo to nie brudzi ubrań. Jestem początkującą "samaooplającą" i mam jeszcze problemy z równomiernym położeniem, więc trochę smug mam, ale to nie wina kosmetyku tylko mojego braku doświadczenia. Oczywiście smrodek samoopalacza się pojawia, bo musi, ale ja się smaruję na noc i rano kąpię i da się wytrzymać.

Używam tego produktu od: tygodnia

szkoda, że już niedostępny

Samoopalacz był super, był, bo już go nie produkują, a szkoda! Daje ładny efekt brązowych rozświetlonych nóg, właściwie nie tylko nóg, ja używam go także do dekoltu i rąk. Nakłada się równomiernie, nie robi zacieków czy plam. Mam jeszcze resztkę i stosuje oszczędnie.

rewelka

Pierwsze oapkowanie kupilam w Niemczech i niestety był duzo lepszy niż ten zakupiony u nas w landzie,ale do rzeczy :)jestem pod duzym wrazeniem,opalneizna jest idealna, nie jakas pomaranczowa marchewka, tylko idealny brazik + rozswietlajace drobinki,miodzio;] nie robi smug ( a to byl moj pierwszy samoopalacz, wiec doswiadczenia nie mam)a efekt tworzy sie natychmiast...niestety tak jak poprzedniczka nigdzie go juz nie moge dostac ;(( i z braku laku kupilam tez garniera do nog tylko w sprayu, zobaczymy co to bedzie:)

Używam tego produktu od:3 lat

dzienny smoky eyes

ZDECYDOWANIE POLECAM!!

Jest to najlepszy samoopalacz jaki używałam, pozwala uzyskać efekt natychmiastowej opalenizny(brązowej a nie żółtej, kiedyś jak użyłam go przed wyjściem na plażę znajomi pytali się gdzie tak ładnie się opaliłam), ma dosyć gęstą konsystencje przez co może trochę ciężko sie rozprowadza niż inne ale wg mnie to jego zaleta, ponieważ dzięki temu dokładnie widać czy jest równomiernie nałożony, ja stosowałam go nie tylko do nóg ale i na całe ciało i twarz(zamiast podkładu) pięknie rozświetla, jest tylko jedna wada obecnie nigdzie nie mogę go dostać a używałam go ze dwa lata temu:( JEŻELI KTOŚ BY WIEDZIAŁ GDZIE GO KUPIĆ TO PROSZĘ PISZCIE!!

Używam tego produktu od:używałam ze 2 lata temu ok 1roku
Ilość zużytych opakowań:2-3

Niestety nie!

Większość opinii na KWC mówi, że jest bardzo dobry, ale prawie każdy zapomina opisać co się dzieje po posmarowaniu się nim. Skóra ładna - brąz, pięknie wygląda ale niestety jeden aczkolwiek bardzo istotny moment w dalszej jego karierze pozwolił mi zdyskwalifikować go raz na zawsze.
Okrutnie brudzi ubrania, bieliznę, ręczniki, i wszystko na czym siadamy. Schodzi potwornie płatami i wprawdzie przy jednej kąpieli - co w większości pozostaje na ręczniku.
Nieważne jak bardzo przyłożę się do przestrzegania zasad używania samoopalacza - jego efekt końcowy jest stale taki sam. Nieprzyjemny koniec Garniera.
Ten element jest istotny, ale szkoda, że ciągle jest omijany przy recenzjach ów samoopalacza (jak i innych również).

KWC zdecydowanie !!

Samoopalacz rewelacyjny, nogi szybko nabierają opalenizny a złote pigmenty pięknie rozświetlają skórę. Idealny przed impreza, kiedy nie ma czasu na solarium a chcemy odsłonić nasze pięknie opalone nogi :) Na prawdę polecam :))
Jedyny minus to ciężko go gdziekolwiek znaleźć.

Używam tego produktu od: 1 roku

jest niezly

kolejny bardzo sympatyczny samoopalacz. Mialam go niestety tylko raz - dostalam w prezencie :) Myślę że go jeszcze kupię.

Daje dość polyskliwy i długotrwały efekt. Skóra wygląda zdrowo i naturalnie. Zapach i konsystencja ok. Opakowanie poręczne i niska cena

Ważne jest to ze nie wysusza skóry. Może nie jest ideałem - ale mnie zadawala, nie zmienia to faktu że bede poszukiwała nadal :P

Używam tego produktu od:mc
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Swietny!!!

Kupilam ten samoopalacz 2 miesiace temu-i jestem bardzo zadowolona.
Byc moze-bo od ostatnich recenzji minelo juz sporo czasu-sporo sie zmienilo-bo moj samoopalacz nie jest kremem,tylko zelem, ktory rozprowadza sie wysmienicie,nie brudzi ubran.Uzywam go rowniez do twarzy i dekoltu.

Używam tego produktu od:2 miesiace
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

błyszczące nożki :)

a ja nie zgadzam się z opiniami, ze samoopalacz ten źle się rozprowadza. wystarczy tylko dobrze nawilżyć skórę nóg, zastosować jakiś dobry natłuszczacz :)i rozprowadzenie preparatu staje się dziecinnie proste. a efekt? cudownie rozświetlone gładkie nogi, połysk gwarantowny :)
ja używam rano, zaraz po porannym prysznicu, czekam aż się wchłonie(mam czas bo wstaję wczesnie rano:)) i dopiero zakładam ciuszki. mnie nie pobrudził nawet białej kiecki :)

Używam tego produktu od:2 lat
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 3

Ideał to nie jest...

Zachęcona większością pozytywnych komentarzy skusiłam się na ten specyfik i...niestety jestem baaardzo rozczarowana :(
Okropnie się rozsmarowuje- trzeba uzbroić się w cierpliwość i nieźle nagimnastykować, aby nogi pokryć w miarę równomiernie. Ma tendencje do wałkowania się.
Największym jego minusem jest to, że bardzo, ale to bardzo brudzi - nie tylko ubrania /załatwiłam nim również sofę w jasnym kolorze ecru :( Moje białe,krótkie spodenki wyglądały tragicznie ! Schodzi szybko i nierównomiernie. Rano posmarowałam nim nogi, a wieczorem "spłynął" pod prysznicem niczym farbka-plakatówka :( Na nogach pozostały tylko złociste drobinki. Spływał z nóg nawet bez użycia mydła - brodziłam w morzu, a po wyjściu na suchy ląd, moje łydki były w brązowych łatkach :(
Zauważyłam tylko dwa jego plusy:
- ładny zapach -prawie nie wyczuwa się tego "samoopalaczowego"
- daje naturalny odcień opalenizny- nie pomarańczowy

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:1 napoczęte

Dziwny

moze zaczne od tego ze nie lubie samoopalaczy barwionych- a ten kupilam ot tak dla kaprysu :) wiec moze moja ocena bedzie zbyt surowa , po pierwsze nie rozumiem po co sa te drobinki przeciez wiadomo ze po aplikacji i odczekaniu odpowiedniego czasu trzeba go zmyc bo inaczej ubrudzi ubranie - wiec i tak nikt nie zobaczy tych "pieknych" drobinek :( Aplikacja fatalna- bardzo ciezo go rozprowadzic rownomiernie , co mnie niezmiernie wkurzalo a ja wprawe w nakladaniu samoopalacza mam co najmniej kilkuletnia :) Jak juz udalo mi sie go rozprowadzic to faktycznie efekt niczego sobie , ale nie chce mi sie juz dluzej z nim meczyc - zwlaszcza ze zauwazylam ze nalezy go nakldac male ilosci aby wogole dal sie rozprowadzic a ja lubie napackac zawsze za pierwszym razem troche wiecej zeby byl widoczny efekt :)
Ja wiecej juz go nie kupie - ale tak jak mowilam na moja ocene ma wplyw to ze nie lubie barwionych samoopalaczy

daje radę

Lubię go- ma niesamowity zapach jak na samoopalacz. Nie czuć smrodku ;) Daje super efekt brązowych nóżek. Ładnie nabłuyszcza. Efekt widać po 1,5 godzinie. Nie robi smug. Ja go bardzo lubię :D