Plenitude, Revitalift Lift Eye (krem pod oczy) (stara wersja)

Plenitude, Revitalift Lift Eye (krem pod oczy) (stara wersja)

Zgłoszony przez Nutkę:

Bardzo miły, wydajny kremik pod oczka, ładnie nawilża. Kiedyś go stosowałam i nie mam do niego specjalnych zastrzeżeń.

Dla nie wymagajacych

Krem dobrze se rozprowadza,jest lekki ,w miare wydajny ,nie obciaza skory a przy tym jest troszeczke tlustawy ale dobrze sie wchlania .polecilabym go dla skory nie wymagajacej widocznego efektu splycenia zmarszczek w przedziale wiekowym 25-35 jako pilegnacja na noc okolic oczu.

Używam tego produktu od:4mie

lubie go

Porzadny krem pod oczy. Dziala przeciwzmarszczkowo i ujedrniajaco. Moja skora pod oczami wyglada zdecydowanie lepiej. Jest dobrze nawilzona, zmarszczki splycone. Konsystencja lekko budynowa, dobrze sie wchlania.

Używam tego produktu od: kilka tygodni

Całkiem niezły choć nie KWC ;)

Używam tego kremu od trzech tygodni. I szczerze mówić nie wiem czy ma dobre własciwości przeciwzmarszkowe. Mam 30 lat i minimalne zmarszczki wokół oczu oraz totalny brak kurzych łapek :) Natura okazał się dla mnie wyjątkowo łaskawa w tym względzie ale za to obdarzyła koszmarnymi dwoma zmarszczkami między oczami :D
Te malutkie zmarszczki pod oczami raczej się nie wygładziły. Zapach kosmetyku średni, stosuję go tylko na noc, bo wałkuje się strasznie podczas nakłądania cieni. Po nałozeniu wieczornym czuję lekkie łaskotanie (mam wrażliwą cerę).

Na duży plus za to mogę mu zaliczyć konsystencję - żółta i gęsta. Mam wrażenie, że smaruję się pyszniutkim budyniem ;) A po jego nałożeniu skóra jest w wystarczającym stopniu nawilżona.

Ilość zużytych opakowań: trochę z pierszego

Anna Małecka masaż twarzy

porazka

Niestety, jeden z gorszych kosmetykow na jaki trafilam. Chyba nic dobrego nie moge o nim powiedziec. tlusty, pozostawial pod oczami film na ktorym "ladnie" rozmazywal sie makijaz. mialam uczucie ze w ogole sie nie wchlania. nalozony nawet w minimalnych ilosciach, rolowal sie pod palcami. poniewaz z powodu alergii czasami lzawia mi oczy, skore pod oczami miewam podrazniona i lekko wysuszona - krem nie nawilza, a do tego szczypie! tak wiec, porazka...

dobry dla 20 latek

uzywam nowszej ulepszonej wersji tego kremu, aplikuje go dwa razy dziennie, kremik świetnie nadaje sie dla wrażliwców gdyż nie uczula ani nie podrażnia, dobrze nawilża i to było by na tyle. Nie zauważyłam żadnego wygładzenia ani nawet minimalnego spłycenia zmarszczek, myślę że mogą spokojnie go stosować dziewczyny około 20 roku zycia jako pierwszy krem przeciw starzneniu sie skóry pod oczkami, nie wałkuję się pod makijazem chyba że nałozymy go zbyt dużo, jednym słowem polecam go wszystkim dwudziesto latkom:)

bardzo dobry

Muszę stanąć w obronie tego kremiku. Używam go od wielu lat(na liczne testowane w międzyczasie kremy miałam uczulenie) i z całą odpowiedzialnością stwierdzam, że zapobiega głębokim zmarszczkom, opadnięciom powiek, wyraźnie nawilża, lekko napina skórę i jest bardzo dobry pod makijaż.Może na efekty trzeba dłużej poczekać? Nie likwiduje całkowicie zmarszczek, które się już ma, zwłaszcza mimicznych. No, chyba że przestaniemy się uśmiechać. Raczej nie ma też takiego kremu cudotwórcy;)..

przeciętny

Nie zachwycił mnie, ale też nie zraził. Przyjemna konsystencja, dobrze się rozsmarowuje i wchłania, nieźle nawilża, ale nie ma co liczyć na to, że w widoczny sposób wygładzi skórę, czy spłyci drobne zmarszczki.Jednym słowem, niezły krem nawilżający, ale odejmuję mu gwiazdki, ponieważ nie spełnia większości obietnic producenta.

całkiem przyzwoity

To całkiem niezły krem, tylko nie wiem, czy trafiona jest jego nazwa. Krem dobrze się wchłania, zmiękcza i wygładza skórę, w tym drobne ryski wokół oczu. Natomiast nie radzi sobie z nieco większymi zmarszczkami, podpuchnięciami, nie wspominając juz o cieniach. Dlatego uważam że nazwa jest na wyrost i szkodzi temu całkiem niezłemu produktowi, który śmiało można polecić paniom pomiędzy 25 a 30-tym rokiem życia.

Oceniam na 3.00

Z tych,które używałam,zdecydowanie najlepszy(no,może krem głęboko nawilżający AVON-u jest równie dobry).Wciąż szukam jeszcze lepszego,a na wiele kosmetyków miałam uczulenie,więc jest to dość trudne...Wyraźnego efektu zmniejszenia zmarszczek nie zauważyłam...(a)

Oceniam na 3.00

Jest do dość dobry krem , ładnie się wchłania i fajnie pachnie i co najważniejsze dobrze nawilża skórę pod oczkami... :-)