Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Lirene Dermoprogram, Nature Matte (Fluid matujący (nowa wersja))

Lirene Dermoprogram, Nature Matte (Fluid matujący (nowa wersja))

Cena już od 14,99 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Fluid matujący Nature Matte od Lirene Dermoprogram oparty został na doskonałej formule zawierającej mikrogąbeczki,witaminę E i wosk pszczeli. Mikrogąbeczki pochłaniają nadmiar sebum znajdującego się na skórze,dzięki czemu skóra pozostaje aksamitne matowa przez długi czas.Wosk pszczeli wzmacnia efekt poprzez pozostawienie na skórze delikatnego filmu, podwyższającego stopnień nawilżenia skóry.Witamina E ma doskonałe właściwości przeciwrodnikowe.

Podoba mi się.

Posiadam ten produkt od około pół roku i przyznam że zużyłam go prawie całego.
KOLOR. Mimo swojej ciemnej barwie (14 karmel) idealnie wpasowuje się do mojej cery, mimo że mam ją bardzo jasną. Nie zauważyłam żadnych plam.

TRWAŁOŚĆ. Nie jest za dobra, ale w szkole, gdy robię sobie lekki makijaż na kilka godzin to idealnie się nadaje. Łatwo i szybko się zmywa.

JAKOŚĆ. Zakrywa większość moich niedoskonałości. Przy dwóch warstwach dobrze kryje i matuje skórę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1546596].usefull || 0 }}% pomocna.

dobry podkład w niskiej cenie

Bardzo fajny podkład w niskiej cenie.
Kryje niedoskonałości, ładnie pachnie, dosyć dobrze matuje, nie roluje się. Łatwo go wydobyć z opakowania, jest ogólnie dostępny i w niskiej cenie. Wart wypróbowania.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1539481].usefull || 0 }}% pomocna.

Wspomnień czar

Był to mój pierwszy podkład. Lekki sentyment pozostaje, czasami uśmiecham się pod nosem gdy go widzę w drogerii ;) Niestety, ciemniał, jeśli dobrze pamiętam miałam wersje natural a byłam wręcz pomarańczowa na twarzy. Na dodatek zapychał. Sam produkt ma przyjemne dla oka opakowanie, cudny zapach. Działanie nie było oszałamiające, po całym dniu w szkole ledwo co zostawało na twarzy, a pudrów wtedy nie używałam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1538161].usefull || 0 }}% pomocna.

Strobing krok po kroku

Jest okej ale..

Zakupiłam podkład z myślą że za taką małą cenę znalazłam fajny podkład. Jego krycie jest okej, zapach bardzo mi się podoba, opakowanie też fajne ale okropnie CIEMNIEJE. Moja ocena więc jest taka:
+opakowanie
+zapach
+jest matowy
+nie wysusza
+cena

-okropnie ciemnieje (mam najjaśniejszy kolor)
-wydajność
-\+ trwałość

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1529406].usefull || 0 }}% pomocna.

Super produkt!

Kupiłam go w promocji za niecałe 8 zł i to było moje pierwsze starcie z tym fluidem. Jestem pozytywnie zaskoczona jego działaniem- zmatowił moją strefę T, nie zbiera się w załamaniach zmarszczek, nie ciasteczkuje, nie waży i nie ściera.
Za taką cenę mogę go nazwać tanim fenomenem!
Niejeden produkt z Loreala, czy Rimmela zawiódł mnie, a ten fluid z Lirene jest jak super odmiana.
Na pewno jeszcze kupię kolejną tubkę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1524741].usefull || 0 }}% pomocna.

Uwielbiam !

Przez całe swoje życie używam tego fluidu moja mama tez ;) jest genialny nie czuc go na twarzy ! próbowałam innych lecz zawsze mialam uczucie ciężkiej twarzy i dyskomfortu. Ten fluid nie ma dla mnie niedoskonałości :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1511081].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry

Nie spodziewałam się wiele, kupiłam na promocji za mniej, niż 10 zł. Bardzo pozytywnie mnie zaskoczył.
Krycie określiłabym na średnie w kierunku dobrego. Tzn. zakrywa drobne niedoskonałości i zaczerwienienia, nawet lekko poprawia wygląd miejsc pod oczami, a jestem posiadaczką śliwkowo czarnych cieni. Na większe stany zapalne niestety potrzeba czegoś więcej. Ale i tak na co dzień się sprawdza.
Konsystencja nie jest lejąca się, ani nie trzeba jej mocno rozcierać, określiłabym jako kremową, nie pozostawia smug, kolejny plus.
Pachnie ślicznie, delikatnie, ale utrzymuje się jeszcze jakiś czas po nałożeniu.
Ogromne zaskoczenie to faktyczne matowienie, ale nie przesuszenie. Za tą cenę warto spróbować. Fakt, że mam odcień porcelanowy, może jestem bledsza po zimie, ale to wciąż nie jasny jakiego bym się spodziewała po tej nazwie, gama kolorystyczna mogła by być poszerzona o te potrzebne u nas jasne tony.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1498681].usefull || 0 }}% pomocna.

Lubie !

Uzywam tego fluidu parę dobrych lat. Moja mama również. Świetnie wygładza skórę, kryje niedoskonałości. Jest lekki, kremowy taki jaki lubię. Fajny na codzień i imprezy. Jedyna wada to tubka- brakuje pompki. Lecz cena niewielka więc można to wybaczyć.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1498611].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo przyjemny

Ładnie się rozprowadza, najlepszy efekt chyba można uzyskać gąbeczką. Bardzo przyjemnie pachnie. Krycie średnie. Cena cudowna (na promocjach za 9zł można go dostać, a bez promocji chyba 13zł)
Kolor numer 010 Porcelana nieco ciemniej na twarzy w ciągu dnia.

Podejrzewam, że przeciętnej kobiecie takie niewielkie utlenienie nie będzie przeszkadzać, ale ja dalej szukam swojego jedynego podkładu, który pozostanie na buzi w kolorze niezmienionym (mam jasny/bardzo jasny odcień skóry i to w żółtej tonacji)
Pomimo tego oksydowania chyba kupię następne opakowania, bo na krótkie wyjścia jest on bardzo dobry.
Opakowanie to standardowa tubka, stawiana "do góry nogami", więc nie ma problemu z pobieraniem produktu. Pod koniec można rozciąć tubkę i wykończyć fluid,

Co do matu, na policzkach ładny, przy nosie i na czole troszkę gorzej sobie radzi, ale od czego są pudry :-)
Po połowie dnia jest w nie najgorszym stanie, nieco schodzi z twarzy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1489331].usefull || 0 }}% pomocna.

Rewelacja!

Podkład najlepszy jaki miałam dotychczas:)
Nie ciemnieje podczas dnia, krycie jest bardzo dobre aczkolwiek nie najlepsze. Nie ściera się, dobrze rozprowadza. Ładnie pachnie. Opakowanie nie jest najlepsze, ponieważ ciężko wycisnąć resztki. Jak na cene, bardzo dobrze mi się sprawdził.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1437111].usefull || 0 }}% pomocna.