Lirene Dermoprogram, Nature Matte (Fluid matujący (nowa wersja))

Lirene Dermoprogram, Nature Matte (Fluid matujący (nowa wersja))

Cena już od 11,90 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Fluid matujący Nature Matte od Lirene Dermoprogram oparty został na doskonałej formule zawierającej mikrogąbeczki,witaminę E i wosk pszczeli. Mikrogąbeczki pochłaniają nadmiar sebum znajdującego się na skórze,dzięki czemu skóra pozostaje aksamitne matowa przez długi czas.Wosk pszczeli wzmacnia efekt poprzez pozostawienie na skórze delikatnego filmu, podwyższającego stopnień nawilżenia skóry.Witamina E ma doskonałe właściwości przeciwrodnikowe.

najdłużej używany przeze mnie fluid

Używam go od dawna, do codziennego stosowania jak dla mnie jest idealny, dobrze matuje, ukrywa niedoskonałości (nawet lepiej niż wersja kryjąca); dodatkowo cena nie jest wygórowana, dlatego chętnie sięgam po ten fluid.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1280591].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny

Używam go na co dzień. Idealny na dzień. Oprócz tego, że fajnie matuje, lekko nawilża, upiększa cerę, to jeszcze ma cudowny zapach, który długo utrzymuje się na skórze. Dużym atutem jest też jego cena. Gorąco polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1245998].usefull || 0 }}% pomocna.

Przeciętny

Kupiłam go na promocji w Rossmannie za ok, 10 zł. Nie spodziewałam się po nim zbyt wiele, chciałam znaleźć jakiś lekki podkład na lato w przystępnej cenie. Jednak zrobił na mnie dobre wrażenie :) Wybrałam najjaśniejszy dostępny odcień, który wydawał mi się idealny do opalonej skóry. Gdy pierwszy raz go nałożyłam, zostałam mile zaskoczona, ponieważ bardzo naturalnie wyglądał na skórze. Może nie przykrył mi wszystkich wyprysków (od tego jest korektor) ale ładnie zatuszował przebarwienia. Podkład bardzo ładnie stopił się ze skórą, nie było można dostrzec żadnej brzydkiej i ciężkiej warstwy na twarzy. Gdy skończyłam makijaż, wyszłam z domu z wielkim uśmiechem na twarzy. No i tutaj skończyły się zachwyty na temat tego podkładu. Po powrocie moja skóra strasznie się świeciła (chociaż nie miałam go na twarzy wiele godzin), do tego zebrał się w liniach mimicznych, zszedł w wielu miejscach i ściemniał o jakieś 2 tony (możecie się domyślić, że ściemniał na różowo ;) Po takiej wpadce nie używałam go zbyt często.

Uważam, że ten podkład nie jest jednak najgorszy, mogę go polecić dziewczynom, których strefa T nie przetłuszcza się tak bardzo jak moja.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1244213].usefull || 0 }}% pomocna.

Patrol kosmetyczny - kremy z olejami

dość dobry

Niedrogi (ja nie kupuję drogich fluidów), dość dobry podkład. Średnio kryjący, nie pozostawiający maski, dający aksamitne wykończenie. Efekt zmatowienia utrzymuje się długo, dając komfort. Nie wysusza skóry, nie zapycha porów, nie spływa, nie wyciera się. Dobra konsystencja, spory wybór kolorów. Przyjemny zapach, wygodne opakowanie, naprawdę "nie gupi" :) Skład też taki, nie najgorszy ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1225121].usefull || 0 }}% pomocna.

Parabeny w natarciu!

Niezależnie od uzyskiwanego efektu (a ten muszę przyznać po pierwszej aplikacji jest zadowalający) bądźcie świadome, że używając ten produkt aplikujecie do swojego organizmu PARABENY. Stanowczo za rzadko ocenia się produkty pod kątem ich składu czyli szkodliwości dla zdrowia, bo w młodym wieku ma się złudzenie, że zdrowie jest wieczne i niezniszczalne. Niestety, coś za coś i ta niska cena produktu tłumaczy i jednocześnie usprawiedliwia jego skład. Jeśli wyznajecie zasadę "żyj pięknie, umieraj młodo"- to produkt dla Was. Ale jeśli podchodzicie do sprawy rozsądkowo to może lepiej wyeliminować wszelkie produkty z parabenami zaczynając od tego właśnie podkładu?

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1210203].usefull || 0 }}% pomocna.

Absolutny hit

Wypróbowałam mase produktów i ten najbardziej mi odpowiada. Pięknie sie rozprowadza, ma naturalny odcień. Używam 14 karamel przez cały rok. Dość trwały. Ładnie pachnie. Nie mam zastrzeżeń.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1195788].usefull || 0 }}% pomocna.

świetny, bez efektu maski

Mój pierwszy i najlepszy podkład jaki miałam.
Mam cerę bez niedoskonałości, jednak dość suchą… ten kosmetyk jest dla niej idealny. Nie trzeba do niego stosować żadnych kremów nawilżających, gdyż sam ma taką właściwość.
oto jego plusy:
+naturalny efekt
+lekki i delikaty
+nawilża
+dobrze się trzyma
+cena!
+dostępność
+gama kolorów
Minusów jeszcze nie odkryłam :)
wszystkim polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1185773].usefull || 0 }}% pomocna.

potworny wysuszacz

Mam bardzo mieszane uczucia. Mam cerę typowo mieszaną, chociaż jej właściwości zmieniają się w ciągu roku- w lato cera troszkę się wycisza i normalizuje, dlatego ten podkład używam tylko latem- przez większosć roku borykam się jednak z suchością skóry, może nie jakąś ekstremalną, ale odczuwalną i widoczną- szczególnie na policzkach. Stąd moje kilka podejść do tego podkładu...i ciągła z nim walka. Ale, do rzeczy:
sposób w jaki podkład wygląda na twarzy ZARAZ PO nałożeniu (słowo klucz) jest wspaniały. Cera jest wygładzona, koloryt wyrównany. Nie jest to podkład- maska, powiedziałabym, że jest kryjący, ale nie w sposób, który sprawiałby, że nasza skóra wygląda jak maska. Mimo, że jest to podkład MATUJĄCY, ma się wrażenie, że idealnie nawilża, wygładza i wyrównuje, ma wspaniałą pigmentację i mam wrażenie, że gama kolorów jest idealnie dopasowana.
....ALE....
Po mniej więcej godzinie- dwóch od nałożenia z cerą COŚ zaczyna się dziać. Podkład wysusza ją w tak nieprawdopodobny sposób, że wyglądam jak jeden wielki opadający wiórek- paradoksalnie wysusza nie te miejsca, które już są przesuszone, tylko te, które są z natury tłuste (strefa T). Podkład na twarzy "zbija się" na tych suchych skórkach i wygląda fatalnie, bo pigmentacja jest silniejsza właśnie w tych miejscach. Do tego po kilku godzinach podkład POTWORNIE zmienia kolor. Przebijają przez niego pomarańczowe tony, do tego stopnia, że w miejscach wyżej wspomnianych suchych skórek wyglądam, jakbym posmarowała się samoopalaczem (i to z marnym skutkiem). Próbowałam miliona sposobów nakładania tego podkładu- bo tak jak pisałam, uwielbiam sposób w jaki wygląda moja skóra zaraz po jego nałożeniu. Nawet bardzo nawilżający krem (PÓŁTŁUSTY!) nakładany przez aplikacją nie sprawił, że podkład wyglądał lepiej. Także mieszanie z innymi podkładami niewiele pomogło. Do tego, "wisienką na torcie" jest jego trwałość, ściera się potwornie, tworząc czasem piękne pomarańczowe plamy w miejscach, gdzie jeszcze go widać.
Podsumowując:
Nie jest to podkład dla cery mieszanej. Kiedy oddałam go koleżance z cerą bardzo tłustą, była zachwycona a ja patrzyłam na nią z niedowierzaniem, pytając samą siebie "czy ona ma na twarzy NA PEWNO ten sam podkład, co ja..?". Dla osób z cerą normalną w kierunku mieszanej ( a tym bardziej suchej), to będzie porażka stulecia, przynajmniej według mnie...

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1168126].usefull || 0 }}% pomocna.

lubię go

Nie wiem, ile opakowań zużyłam, lubię go i lubi go moja skóra, nie powoduje wysypu, lubię jak wygląda na twarzy. Może nie jest supertrwały, ale za taką cenę nie można oczekiwać cudów. Zdarzyło mi się mieć droższe podkłady ze średniej półki cenowej i ten jednak wygrywa. minusem jest uboga gama kolorystyczna, dla bladolicych jest za ciemny, ja kupuję odcień cappuccino, też mi jest za ciemny, bardziej może pasować w lecie, jak skóra będzie opalona, dlatego szukam czegoś jaśniejszego, jednak inne próby kończą się niezadowoleniem z innych produktów i tęsknię za efektem tego lirene.

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: nie zliczę

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1128046].usefull || 0 }}% pomocna.

Ciekawy!

+dopasowuje się do cery
+długo utrzymuje się na skórze
+puder dobrze się na nim utrzymuje

-mało wydajny
-ciężko rozprowadza się na skórze (ma bardzo gęstą konsystencje)

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1124731].usefull || 0 }}% pomocna.