Lirene Dermoprogram, Nature Matte (Fluid matujący (nowa wersja))

Lirene Dermoprogram, Nature Matte (Fluid matujący (nowa wersja))

Cena już od 11,90 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Fluid matujący Nature Matte od Lirene Dermoprogram oparty został na doskonałej formule zawierającej mikrogąbeczki,witaminę E i wosk pszczeli. Mikrogąbeczki pochłaniają nadmiar sebum znajdującego się na skórze,dzięki czemu skóra pozostaje aksamitne matowa przez długi czas.Wosk pszczeli wzmacnia efekt poprzez pozostawienie na skórze delikatnego filmu, podwyższającego stopnień nawilżenia skóry.Witamina E ma doskonałe właściwości przeciwrodnikowe.

Rewelacja!

Podkład najlepszy jaki miałam dotychczas:)
Nie ciemnieje podczas dnia, krycie jest bardzo dobre aczkolwiek nie najlepsze. Nie ściera się, dobrze rozprowadza. Ładnie pachnie. Opakowanie nie jest najlepsze, ponieważ ciężko wycisnąć resztki. Jak na cene, bardzo dobrze mi się sprawdził.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1437111].usefull || 0 }}% pomocna.

Super

Zwykle używałam kosmetyków Lirene ale do pielęgnacji ciała, więc teraz była pora na coś do twarzy i makijażu i tak w moje ręce wpadł właśnie ten podkład, który jak się okazało jest bardzo dobry

Zalety
+dobre krycie, lecz gorzej poradzi sobie z cera problematyczną
+cena
+nie wysusza
+nie roluje się
+nie tworzy maski
+nawilża
+łatwy w nakładaniu
+dobrze się go rozsmarowuje paluszkami
+dobra konsystencja
+nie zapycha
+trwały

Wady
-troszkę ciemnieje podczas dnia

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1431516].usefull || 0 }}% pomocna.

Najdłuższy mat

Zachęcona wieloma pozytywnymi opiniami, a także poszukiwaniem kosmetyku , który zapewniłby mi długotrwały mat postanowiłam zakupić ten produkt i... wow. Nie spodziewałam się, że za tak niską cenę można kupić naprawdę dobry podkład. Jeśli chodzi o matowienia to nie ma sobie równych. Nie znalazłam dotychczas lepszego pod tym względem. Miałam jednak przerwę w jego używaniu , gdyż zniechęciła mnie jego dość poważna wada, a mianowicie to, że po jakimś czasie się utlenia i kolor staje się bardziej pomarańczowy. Mimo to nadal do niego wracam, bo jest to naprawdę przyzwoity fluid.
+matuje
+wygładza
+nie wysusza
+nie zapycha porów
+całkiem dobre krycie, ale z większymi zmianami na twarzy sobie nie poradzi
+mimo iż ciemnieje nie powoduje efektu maski
+trwałość
+zapach
+cena!

-utlenia się i ciemnieje
-może zostawiać smugi
-opakowanie (pod koniec ciężko go wydobyć)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1337386].usefull || 0 }}% pomocna.

Party Make Up od Max Factor

Dobry podkład za niską cenę

Tego podkładu używam od dawna i jestem w pełni zadowolona. Mam odcień naturalny i sprawdza się świetnie na mojej twarzy, Matuje, nawilża a rozprowadzanie to czysta przyjemność, Na korzyść podkładu wpływa również jego cena (na promocji można kupić go nawet za 8 zł) oraz dostępność. Jedynie mały minusik za trwałość, ponieważ w ciągu dnia muszę przynajmniej raz poprawiać makijaż. Polecam jednak do stosowania na co dzień, tym bardziej za taką cenę :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1330316].usefull || 0 }}% pomocna.

najdłużej używany przeze mnie fluid

Używam go od dawna, do codziennego stosowania jak dla mnie jest idealny, dobrze matuje, ukrywa niedoskonałości (nawet lepiej niż wersja kryjąca); dodatkowo cena nie jest wygórowana, dlatego chętnie sięgam po ten fluid.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1280591].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny

Używam go na co dzień. Idealny na dzień. Oprócz tego, że fajnie matuje, lekko nawilża, upiększa cerę, to jeszcze ma cudowny zapach, który długo utrzymuje się na skórze. Dużym atutem jest też jego cena. Gorąco polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1245998].usefull || 0 }}% pomocna.

Przeciętny

Kupiłam go na promocji w Rossmannie za ok, 10 zł. Nie spodziewałam się po nim zbyt wiele, chciałam znaleźć jakiś lekki podkład na lato w przystępnej cenie. Jednak zrobił na mnie dobre wrażenie :) Wybrałam najjaśniejszy dostępny odcień, który wydawał mi się idealny do opalonej skóry. Gdy pierwszy raz go nałożyłam, zostałam mile zaskoczona, ponieważ bardzo naturalnie wyglądał na skórze. Może nie przykrył mi wszystkich wyprysków (od tego jest korektor) ale ładnie zatuszował przebarwienia. Podkład bardzo ładnie stopił się ze skórą, nie było można dostrzec żadnej brzydkiej i ciężkiej warstwy na twarzy. Gdy skończyłam makijaż, wyszłam z domu z wielkim uśmiechem na twarzy. No i tutaj skończyły się zachwyty na temat tego podkładu. Po powrocie moja skóra strasznie się świeciła (chociaż nie miałam go na twarzy wiele godzin), do tego zebrał się w liniach mimicznych, zszedł w wielu miejscach i ściemniał o jakieś 2 tony (możecie się domyślić, że ściemniał na różowo ;) Po takiej wpadce nie używałam go zbyt często.

Uważam, że ten podkład nie jest jednak najgorszy, mogę go polecić dziewczynom, których strefa T nie przetłuszcza się tak bardzo jak moja.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1244213].usefull || 0 }}% pomocna.

dość dobry

Niedrogi (ja nie kupuję drogich fluidów), dość dobry podkład. Średnio kryjący, nie pozostawiający maski, dający aksamitne wykończenie. Efekt zmatowienia utrzymuje się długo, dając komfort. Nie wysusza skóry, nie zapycha porów, nie spływa, nie wyciera się. Dobra konsystencja, spory wybór kolorów. Przyjemny zapach, wygodne opakowanie, naprawdę "nie gupi" :) Skład też taki, nie najgorszy ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1225121].usefull || 0 }}% pomocna.

Absolutny hit

Wypróbowałam mase produktów i ten najbardziej mi odpowiada. Pięknie sie rozprowadza, ma naturalny odcień. Używam 14 karamel przez cały rok. Dość trwały. Ładnie pachnie. Nie mam zastrzeżeń.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1195788].usefull || 0 }}% pomocna.

świetny, bez efektu maski

Mój pierwszy i najlepszy podkład jaki miałam.
Mam cerę bez niedoskonałości, jednak dość suchą… ten kosmetyk jest dla niej idealny. Nie trzeba do niego stosować żadnych kremów nawilżających, gdyż sam ma taką właściwość.
oto jego plusy:
+naturalny efekt
+lekki i delikaty
+nawilża
+dobrze się trzyma
+cena!
+dostępność
+gama kolorów
Minusów jeszcze nie odkryłam :)
wszystkim polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1185773].usefull || 0 }}% pomocna.