Lirene Dermoprogram, Nature Matte, Fluid matujący (nowa wersja)

Lirene Dermoprogram, Nature Matte, Fluid matujący (nowa wersja)

Średnia ocena: 3.64/5

Średnia ocena: 3.68/5

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

Średnia ocena: 4.61/5

zobacz więcej ofertzwiń

Fluid matujący Nature Matte od Lirene Dermoprogram oparty został na doskonałej formule zawierającej mikrogąbeczki,witaminę E i wosk pszczeli. Mikrogąbeczki pochłaniają nadmiar sebum znajdującego się na skórze,dzięki czemu skóra pozostaje aksamitne matowa przez długi czas.Wosk pszczeli wzmacnia efekt poprzez pozostawienie na skórze delikatnego filmu, podwyższającego stopnień nawilżenia skóry.Witamina E ma doskonałe właściwości przeciwrodnikowe.

mieszana, normalna, tłusta
Krycie
średnie
w tubce
fluidy
matujące

Bardzo polecam

Podkład używam od roku. Produkt bardzo matuje skórę i równocześnie bardzo dobrze kryje. Jest bardzo tani a bardzo dobry. Długo się trzyma. Jedyny minus to opakowanie wolę jak opakowania są z pąpką ale to jak kto woli.

Lubię go

Lubię go za jego krycie , doskonale dopasowuje się do mojej cery . Zakrywa niedoskonałości co powoduje , że czuje się swobodniej. Produkt jest idealnie dopasowany do mojego typu skóry. Nie wysusza jej a to jest najważniejsze . Opakowanie wygląda schludnie i estetycznie . Jednak potrafi czasem wystrzelić i ubrudzić kawałek ubrania.
Tak to podkład jest świetny .

Faworyt od wielu lat

Gdy zaczynałam swoją przygodę z makijażem byłam jeszcze nastolatką. Moja mama zawsze używała tego podkładu- a ja , nieznającą jeszcze świata makijażu podążyłam za mamą i również zaczęłam używać tego podkładu.
Pamiętam ,że kosztował mniej niż 10 zł , co pasowało mi ,bo w tym wieku pieniedzy nie miałam za wiele. Produkt ten towarzyszył mi przez całe technikum i gości po dziś dzień. To jeden z niewielu moich ulubionych podkładów ,które naprawdę jestem w stanie polecić z czystym sercem.
Co prawda cena jest niewiele wyższa (mimo ,że nadal jest jednym z tańszych podkładów na rynku) to warto go wypróbować.
Krycie ma całkiem niezłe , konsystencja jest bardzo przyjemna do rozprowadzania , zapach jest przyjemny ,a dodatkowo jest bardzo wydajnym produktem!
Osobiście używam odcienia 10 (porcelanowy) i wtapia się w moją skórę idealnie! Polecam z całego serca!

Najlepszy jaki miałam

Idealnie wtapia się w skórę, wygląda naturalnie. Nigdy nie wysypało mnie po tym podkładzie, a moja cera się bardzo poprawiła od momentu kiedy zaczęłam go używać. Używam go już od 2 lat i super się sprawdza.

Słaby

Podkład jest ok cenowo, ale na tym kończą sie moje argumenty przemawiające za jego kupieniem. Podkład nie matuje, kryje bardzo słabo (a więc i zużywa się szybko), po 3-4 godzinach jest praktycznie niewidoczny na twarzy. Samo niezatykanie porów to trochę za mało abym do niego wróciła. Raczej tylko dla osób nastawionych na minimalny (i krótkotrwały) efekt.

Tanioszka warta uwagi

Swój egzemplarz zakupiłam na promce za niespełna 15 zł. Po powrocie ze słonecznej Chorwacji szybko pobiegłam do drogerii, aby kupić podkład dopasowany do koloru opalonej cery. Wzięłam odcień 12 Naturalny. Oczywiście bezpośrednio sięgnęłam po wersję matującą gdyż moja trądzikowa, mieszana cera mocno przetłuszcza się w strefie T. Jakie było moje zdziwienie jak po kilku godzinach noszenia zobaczyłam, że dalej się nie świecę - to było wielkie WOW.

Podkład jak dla mnie jest naprawdę trwały i komfortowy w noszeniu. Dodatkowo wydajny. Używałam go dzień w dzień przez miesiąc a dalej mam około pół opakowania, a nie ukrywam, że zdarza mi się zrobić przysłowiową szpachlę ????
Tak naprawdę nie potrzebował żadnej bazy pod siebie, gdyż sam utrzymywał się genialnie - szczerze podziwiam bo na mojej cerze taka sytuacja to wyczyn dla podkładu - ten bezproblemowo dał radę.

Jedyne do czego muszę się przyczepić to odbijanie na tkaninach. Jest ono bardziej wzmożone niż w większości tego typu produktów, lecz o dziwo nie traci on na trwałości i na twarzy dalej jest w całości. No dobra... jeszcze jedno małe narzeknięcię (czy takie słowo w ogóle istnieje? xD) a mowa tutaj o palecie odcieni, opalenizna zeszła w miesiąc a w tym momencie nawet najjaśniejszy odcień tego produktu jest za ciemny - sad :c

Mimo to szczerze polecam! Idealne rozwiązanie dla cer mieszanych a nawet tłustych (chill, nie przesusza)

Do codziennego użytku

Podkład kupiłam po powrocie z urlopu „na próbę” za kwotę rzędu 12 zł nie spodziewałam się efektu „wow” jednak podkład mnie zaskoczył. Może nie jest to podkład na wielkie wyjścia typu wesele, imprezy lub inne uroczystości jednak do codziennego użytku przy przypudrowaniu go jest całkiem całkiem. Z góry zaznaczam, że nie jest to podkład dla osób które oczekują zamaskowania niedoskonałości jednak jest on lepszy od podkładu eveline satin maty lub selfie z racji tego, że nie wyświeca się tak szybko w porównaniu do nich. Przy dobrym jednorazowym przypudrowaniu wytrzymuje 6-7 h. Minusem dla mnie jest to, że odcień najjaśniejszy 10 jest zdecydowanie zbyt ciemny.

Średniak dla tłustej cery.

Mam tłustą cerę i mogę powiedzieć, że podkład jest okej. Nie jest hitem, nie jest też najgorszy.

Nie powoduje efektu maski, chociaż jest troszkę ciężki. Matuje na 3 godziny, ale potem bardzo ładnie się wyświeca - nie jest to efekt spoconej choinki.

Przy tłustej cerze trzeba się liczyć z tym, że w trakcie dnia trochę „znika” z twarzy, ale za tę cenę mogę powiedzieć, że warto wypróbować.

Co najważniejsze, nie zapycha.

Ok

Niedrogi, fajny i dobrze kryjący fluid matujący.
Bardzo dobrze kryje i nie powoduje efektu maski.
Zapewnia matowe wykończenie - które uwielbiam.
Nie wysusza!
Jest bardzo łatwo dostępny.
Na każdą kieszeń.
Dobre opakowanie.

Dobry produkt

Cena jest bardzo dobra, produkt nie jest drogi. Skutecznie matuje, nie nakładam sporych warstw na skórę. Najczęściej są to okolice oczu oraz policzki. Efekt końcowy spełnia moje oczekiwania co do wyglądu. Nie wiem jak to jest w przypadku zastosowania produktu na całej powierzchni. Co do dozowania to, wyciskając można wycisnąć za dużo, albo się pobrudzić. Tutaj skuteczniejsza była by pompka zdecydowanie. Produkt starcza mi na długo.

Bardzo go lubię

To jeden z moich ulubionych podkładów, świetnie matuje skórę. Długo utrzymuje się na skórze, ma lekką konsystencje, świetnie kryje. Nie ciemnieje. Jest bardzo wydajny.

Bardzo dobry matujacy podkład

Lubie po niego sięgać. Fluid matowi na naprawdę długo a co najważniejsze pięknie wygląda na buzi. Ja nie mam problemu ze ciemnieje i wchodzi w zmarszczki. W połączeniu z dobra baza każdy fluid będzie ładnie wyglądał. Nie zapycha ani nie przetłuszcza cery. Ładnie wygładza. Jestem na tak!