Bandi, O2, Krem dotleniający na dzień (stara wersja)

Bandi, O2, Krem dotleniający na dzień (stara wersja)

Kategoria
Marka

Krem dotleniający na dzień z biologicznie czynnym składnikiem oxylastilem intensywanie nawilża zmęczoną skórę przywracając jej odpowiedni poziom nawilżenia. Preparat pobudza skórę do większej absorpcji tlenu, przyspiesza oddychanie międzykomórkowe oraz wyzwala energię potrzebną do wzrostu komórek naskórka. Po użyciu skóra staje się rozświetlona, elastyczna i jędrna. Odpowiedni dla cery dojrzałej i suchej.

Wielka uwaga :( na to...

Kupiłam go, gdy był jeszcze w szklanym opakowaniu. niemniej nazwa i cena te same.
Co zapamiętałam najbardziej - pieczenie podobne do lekkich kwasów. Omalże dzień w dzień.
Nie wchłaniał sie szybko, nie był przyjemny w użyciu.
Nawilżenie, jakie dawał (+ natłuszczenie i brak matowienia) nie było tego warte.
Zużyłam, choc dziś już bym tego nie zrobiła, ale też wtedy skończyłby tutaj z pałą za wyrzucenie pieniędzy do kosza.
Wydajny i męczący, radzę się dobrze zastanowić i poprosić przed zakupem o próbkę, bo wydawać trzydziestu złotych na bubel (nie ma nawet filtrów) nie warto.
Na koniec dodam, że mam skórę grubą i zanieczyszczoną ;)