SKIN79, Super Plus Triple Functions BB Vital Cream (Trzyfunkcyjny krem BB)

SKIN79, Super Plus Triple Functions BB Vital Cream (Trzyfunkcyjny krem BB)

Super Plus Triple Functions BB Vital Cream trzyfunkcyjny krem BB to osiągnięcie kosmetyczne firmy SKIN79 wśród kremów BB. Nowa formuła, jeszcze lepsza ochrona i pielęgnacja. Zawarte w trzyfunkcyjnym kremie Super Plus Triple Functions BB Vital Cream SKIN79 , roślinne składniki zapewniają skórze gładkość i elastyczność, dzięki kontroli poziomu nawilżenia i wydzielania sebum. Dodatkowo 5-V (Vital-V Complex), w którego skład wchodzą witaminy A, E, C oraz F pielęgnują, dodając skórze blasku i witalności.
Jeszcze lepsza, szybko absorbująca się formuła zapewnia świeże, matowe wykończenie.
Wysoki filtr SPF 50 chroni skórę przez 365 dni w roku.

Nie spodziewałam się, że będzie aż tak dobry

W tym produkcie już samo opakowanie robi wrażenie. Pomarańczowo - złote, z wygodną pompką, która nie zacina się i nie 'pluje' produktem na wszystkie strony.
Trochę na minus jest to, że nie widać, ile kosmetyku nam zostało w środku, ale po ciężkości, albo biorąc pod światło można trochę podejrzeć.
Odcień to jasny beż z domieszką żółci i od razu musze powiedziec, że ja jestem w Macu NC13 (jaśniejsza niż NC15 ale NC13 koloru nie ma, więc daję to tylko tak dla rozeznania) i dla mnie ten odcien dopasowuje się świetnie, nie oksyduje, po prostu stapia się z moją cerą (a mam na tym punkcie bzika, nic nie może być za jasne, czy za ciemne).
Samo działanie trochę mnie zaskoczyło, znaczy zaskoczyło na plus. Spodziewałam się, że dostanę tylko delikatne wyrównanie koloru, prawie zero krycia i schodzenie w ciągu kilku godzin, a jednak się pozytywnie rozczarowałam. Otrzymałam lekko-średnio kryjący, ładnie pachnący i z pięknym żółtym tonem produkt, który ujednolica cerę, ukrywa niedoskonałości i utrzymuje się na buzi cały dzień. Nie zgodzę się jednak z tym, że zostawia matowe wykończenie, bo wykończenie jest takie trochę "dewy", mokre, świetliste, ale ja taki efekt lubię. Oczywiście zawsze pudruję produkty tego typu, w przypadku Orange też to robię i skóra pozostaje w nienagannym stanie na wiele godzin, nic nie znika, nie ściera się. Moja skóra wygląda pięknie, dokładnie tak, jak chcę, aby wyglądała (co jest miłą odmianą po testowanym przeze mnie ostatnio Diorze Star). Fanki szpachelki w stylu Double Wear (którego notabene sama mam i używam w gorsze dni mojej skóry) nie będą zachwycone, on nie daje wielkiego krycia. Po prostu do tego kremu nie mam się jak przyczepić - tani, wydajny, robi, co ma robić, kolor właściwy, cera się nie pogorszyła, nie uczula, nie schodzi z twarzy, cóż więcej chcieć? Jak wspomniałam jednak to jest krem BB, po kilku godzinach cera się zaczyna trochę świecić na czole, ale bibułka matująca, albo nawet kawałek zwykłej chusteczki załatwia sprawę na następnych kilka godzin.
Bardzo dobry krem BB i na pewno kupię kolejne, już 3 opakowanie, a za nim będa kolejne.

Bardzo fajny produkt

Ma wysoki filtr bo aż SPF50, świetnie więc sprawdza się na lato i słoneczne dni. Krem posiadam w małym (7g) ale bardzo wygodnym opakowaniu w kształcie tubki. Łatwo wycisnąć z niej odpowiednią ilość produktu a z racji niewielkich rozmiarów świetnie nadaje się na wyjazdy czy do noszenia w torebce na jakieś awaryjne sytuacje. Krem bardzo ładnie wyrównuje koloryt skóry, wtapia się w nią i wygląda naturalnie, o efekcie maski nie ma co mówić. Ma lekką formułę, nie zapycha, nie tworzy smug podczas nakładania. Ogólnie produkt jest naprawdę bardzo dobry i godny polecenia

BB niczym podkład

Krem bb kupiłam w wersji 7g,dla wypróbowania, gdyż w dalszym ciągu szukam swojego ideału. Mam jasną cerę, która lubi się różowić, mam skłonności do wypryskow, miejscami można dostrzec przebarwienia. Od dawna nie spotkałam produktu, który byłby lekki, a zarazem kryjący.

Niewidoczna kreska na powiece

Świetny!

W końcu sama siebie przekonałam, że chcę i potrzebuję tego kremu. ;)
Potem, gdy byłam bardzo opalona kupiłam krem brązowy, który notabene świetnie sprawdził się i z kolorem trafiłam w 10-tkę.
Jeśli chodzi o ten BB, to jest naprawdę dobry. Przede wszystkim nawilża i dość dobrze kryje ( na poziomie średnim, moim zdaniem).
Mam uvzucie, że gdy moja skóra jest przesuszona, to ten produkt pielęgnuje ją, mimo że jest to kosmetyk do makijażu.
Wpada w żółte tony, co jest również bardzo na plus. Dla mnie jest odpowiedni tylko zimą, gdy już naprawdę zblednę, albo w okresach przejściowych między porami roku, gdy mieszam go z jego brązowym bratem.
W każdy sposób jest dla mnie i mojej skóry zbawienny ze względy na jego walory pielęgnacyjne.
Cena wysoka, ale pojemność wieksza niż w standardowych produktach tego typu, a jakość zdecydowanie bije konkurencje na głowę.
Polecam.

Używa produktu od: próbka

Lepszy niż złoty

Recenzuję ten krem w porównaniu do złotej wersji, więc mam jakąś podstawę :) Ogólnie muszę nadmienić, że posiadam trzy próbki kremów bb ze SKIN79, które zakupiłam u polskiego dystrybutora, więc polecam taką opcję :)

Tak jak sam tytuł recenzji mówi, uważam, że ten pomarańczowy krem bb jest lepszy od złotego. Dlaczego? Po pierwsze, to ma lepsze krycie, co w moim przypadku ma duże znaczenie, bo mam cerę problematyczną z trądzikiem, przebarwieniami i dodatkowo mieszaną w kierunku tłustej. Po drugie, bardziej podoba mi się jego kolor, który jest ładnym jasnym beżem, za to w złotym ten kolor jest taki brudno różowy. Krem ten nie wysusza skóry, lekko podkreśla niedoskonałości, ale wystarczy dobry korektor i jest w porządku. Wrócę jeszcze do krycia. Używając tego pomarańczowego nie musiałam czasami w ogóle dawać korektora, a w przypadku złotego musiałam. Jednak wiadomo, ten produkt ma też swoje minusy. Ja muszę każdy podkład, krem bb, czy cokolwiek innego przypudrować, bo zaraz bym się zaczęła świecić, no i niestety ten koleżka przy wyższych temperaturach nie poradził sobie, bo stworzył nagle na mojej buzi takie "ciastko". Aha! Nie wiem jak wy, ale ja polecam nakładać go (i inne kremy bb) palcami, bo pędzlem nie mogłam sobie z nim poradzić...

Ale ogólnie rzecz biorąc uważam, że jest naprawdę dobry jak na krem bb :) Dodatkowo naturalnie wygląda, nie zapycha porów, ma w miarę dobre krycie i działa dobroczynnie dla naszej cery :)

Używa produktu od: próbka

Bardzo dobry

Krem BB, po którym widać, że jest koreański. Piękny zółtawo - neutralny kolor odpowiadający kolorze 150 Buff Revlon Color Stay. Naturalnie wygląda i bardzo ładnie kryje. Ma bardzo dobry skład i jest lekki

Klasyczny azjatycki krem BB

Zdecydowanie lepszy niż europejskie alternatywy kremów BB... Szczególnie jeśli chodzi o jasne kolory. Dla mnie zawsze ciężko było znaleźć tak jasny produkt, a tu proszę ;)

Niewyczuwalny na skórze

Nie chcąc wydawać od razu stu złotych na pełnowartościowy produkt, zamówiłam trio (Orange, Gold i Pink) po 7g każdy.
Na pierwszy ogień poszedł Orange, bo ma filtr 50, a ostatnio potrzeba mi dużej ochrony.
Ma przyjemny, lekko żółty odcień, dopasowuje się do skóry, jest średnio kryjący, niewyczuwalny na skórze, ładnie się z niej ściera, nie zapycha (przynajmniej nie od razu- póki co jeszcze go testuję). Dobrze przyjął zarówno kremowe jak i sypkie produkty.

Wiązałam z nim nadzieje

Wydawało mi się, że będzie to absolutny hit, wystarczy spojrzeć na skład, opakowanie, wysoki filtr i ten bajeczny odcień, delikatny beż w kierunku ciepłych pod tonów, tak bardzo niedostępny, tak bardzo trudny do osiągnięcia nie tylko wśród Azjatyckich BB, ale i europejskich produktów.

Zapowiadał się genialnie, zwłaszcza dla mojej delikatnej, jasnej cery, lekko przetłuszczającej się w strefie T i czasami skłonnej do przebarwień, czy zaskórników. Opowiem jak sprawdził się on u MNIE i na MOJEJ cerze.

Zalety BB :
+odcień piękny, naturalny, ale tylko na dłoni, nim nie zaaplikujemy na twarz
+wysoki filtr (mam poczucie, że zabezpieczam odpowiednio cerę )
+bardzo dobry skład( przecież przez cały dzień nie mogę myśleć tylko o tym, aby pięknie wyglądać - muszę też myśleć, aby mojej cerze było dobrze)
+nie zauważyłam, aby zapychał
+cudne opakowanie, wybaczam mu, że nie widać ile zostało, bo tak higieniczna i wygodna aplikacja jest bardzo fajna
+wydajność
+nie wyrządza krzywdy cerze

Wady:
- kolor po raz drugi - nałożony na dłoń wygląda pięknie, jednak na buzi jakoś niezdrowo, ziemisto, nie umie się "wtopić" pytania, czy dobrze się czuję, czy nie jestem chora ? - Kiedy miałam go na buzi, mówią same za sobie( PS nie, nie byłam, jak używam innych kosmetyków takie pytania nie padają )
-Niby matowi, ale ten błysk jest niezbyt estetyczny. Z jednej strony mamy tępą w dotyku skórę , więc nie można dołożyć pudru, a z drugiej już od początku nieestetycznie się błyszczymy...
- Nietrwały

U mnie BB się niestety nie sprawdził, bardzo żałuję. Co prawda to nie jest zły produkt, to BB więc łączy cechy produkty pielęgnacyjnego i upiększającego, cóż mi po samej pielęgnacji, kiedy ja chcę też ładnie wyglądać, w końcu po to nakładam BB, czy podkład. Samą pielęgnację zapewnia mi krem. Może po prostu moja cera miała wtedy gorszy czas, albo ja zbyt wysokie wymagania... :)
Nie mniej jednak produkt godny wypróbowania, na pewno nie zaszkodzi.

Prawie idealny

Jest to jak na razie mój hit wśród kremów BB. Mam cerę trądzikową i przetłuszczającą się(ale jednocześnie jest bardzo wysuszoną), więc jakiekolwiek podkłady drogeryjne nie są dla mnie. Zaryzykowałam kiedyś kupno pełnowymiarowego produktu i okazał się strzałem w dziesiątkę - przynajmniej na początku. Jasny, ze świetnie dopasowanymi do mojej cery żółtymi tonami, bo jakoś zawsze trafiałam na różowe, które kompletnie do mnie nie pasują. Do tego krycie ma rewelacyjne, mimo że te większe niedoskonałości i tak trochę widać. Nie muszę przy nim używać korektora. Wszyscy uważają, że znacznie przesadzam mówiąc, że męczę się od dawna z trądzikiem, bo faktycznie udaje mi się dobrze zatuszować wszystkie niedoskonałości na twarzy. Mam wrażenie, że kiedy zmieszam go z kremem BB w wersji Bronze(ze względu na letnią opaleniznę), to krycie jest jednak trochę słabsze. Na początku mojej przygody z tym kremem byłam zachwycona, że po użyciu do niego pudru ryżowego moja twarz jest matowa. Teraz jednak zawsze występuje u mnie ten popularny efekt "glow", którego nie jestem w stanie zmatowić. Trochę mi to przeszkadza, bo niestety moja cera bardzo szybko się przetłuszcza, więc twarz po około 3 godzinach po prostu się świeci. Poza tym po dłuższym czasie używania tego produktu pojawił się również efekt ciasta na twarzy, mimo używania bazy nawilżającej ze Skin79. Krem zaczął też przesuszać moją skórę. Jednak tak jak napisałam na początku - nie znalazłam do tej pory lepszej alternatywy, bo nawet nie mam za bardzo możliwości testowania wielu produktów. Pewnie gdy tylko znajdę coś lepszego, to śmiało zrezygnuję z tego kremu BB.

Pierwsze wrażenie nie zawsze jest dobre

Początkowo go pokochałam - po samym nałożeniu efekt był piękny - po nałożeniu na krem matujący pół dnia mogłam spędzić na mieście bez poprawek, w połączeniu z korektorem L’oreal True Match udało mi się ukryć nawet bardzo duże zmiany na twarzy, aż pani w aptece nie chciała mi uwierzyć, że mam jakiekolwiek przebarwienia czy zmiany trądzikowe na twarzy pod makijażem. Kolor jest jasny, zbliżony do mojego naturalnego koloru cery, dobrze będzie wyglądał u osób z tonami ciepłymi oraz neutralnymi. Niestety w moim przypadku działa trochę za dobrze… po prostu strasznie mnie przesusza, a po połowie dnia mocno schodzi z twarzy i nie należy to do najfajniejszych efektów.

Dobrze kryje ale zapycha!

Może zacznę od zalet: przyjemnie się rozprowadza, kolor ma bardzo ładny i idealnie dopasowuje się do mojej cery, krycie bardzo dobre, pompka ułatwia wydobycie odpowiedniej ilości produktu.
Niestety ma wady, jako , że mam cerę mieszaną z dużą skłonnośćią do przetłuszczania szukam produktu, który to zniweluje, a po nałożeniu tego kremu cera świeci się jak kula dyskotekowa pewnie od tych silikonów, zamiast uzyskać naturalny blask, w ciągu dnia jak się przetłuszczała tak się przetłuszcza i co zauważyłam...że od kiedy używam regularnie tego kremu bb mam problem z syfami i zatkanymi porami (szczególnie na czole) wcześniej nie miałam aż takich problemów.
Nie jest to zły produkt, ale myślę, że po prostu nie dla mojej cery niestety.