Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Super Plus Triple Functions BB Vital Cream (Trzyfunkcyjny krem BB)

Super Plus Triple Functions BB Vital Cream (Trzyfunkcyjny krem BB)

Super Plus Triple Functions BB Vital Cream trzyfunkcyjny krem BB to najnowszy osiągnięcie kosmetyczne firmy SKIN79 wśród kremów BB. Nowa ulepszona formuła, jeszcze lepsza ochrona i pielęgnacja.
Zawarte w trzyfunkcyjnym kremie Super Plus Triple Functions BB Vital Cream SKIN79 ekologiczne, roślinne składniki zapewniają skórze gładkość i elastyczność, dzięki kontroli poziomu nawilżenia i wydzielania sebum. Dodatkowo 5-V (Vital-V Complex), w którego skład wchodzą witaminy A, E, C oraz F pielęgnują, dodając skórze blasku i witalności.
Jeszcze lepsza, szybko absorbująca się formuła zapewnia świeże, matowe wykończenie.
Wysoki filtr SPF 50 chroni skórę przez 365 dni w roku.

Dobrze kryje ale zapycha!

Może zacznę od zalet: przyjemnie się rozprowadza, kolor ma bardzo ładny i idealnie dopasowuje się do mojej cery, krycie bardzo dobre, pompka ułatwia wydobycie odpowiedniej ilości produktu.
Niestety ma wady, jako , że mam cerę mieszaną z dużą skłonnośćią do przetłuszczania szukam produktu, który to zniweluje, a po nałożeniu tego kremu cera świeci się jak kula dyskotekowa pewnie od tych silikonów, zamiast uzyskać naturalny blask, w ciągu dnia jak się przetłuszczała tak się przetłuszcza i co zauważyłam...że od kiedy używam regularnie tego kremu bb mam problem z syfami i zatkanymi porami (szczególnie na czole) wcześniej nie miałam aż takich problemów.
Nie jest to zły produkt, ale myślę, że po prostu nie dla mojej cery niestety.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1572316].usefull || 0 }}% pomocna.

Mój ideał od 3 lat!

Zdecydowanie najlepszy BB jaki kiedykolwiek stosowałam, wcześniej używałam BB i CC od Bell, a także wielu podkładów. Byłam z nich wtedy zadowolona, jednak kiedy pierwszy raz użyłam tego cuda nie mogę się przekonać do niczego innego. Krem idealnie kryje moje przebarwienia potrądzikowe, rozszerzone pory i zaczerwienienia. Przypudrowany utrzymuje się cały dzień na twarzy, nic w tym czasie się z nim nie dzieje. Zmywam go z twarzy olejkiem do demakijażu, sądze że płyn micelarny mógłby mieć z nim problem. Aplikuje go palcami, wklepując. Produkt jest bardzo wydajny, jedno opakowanie starcza 4x dłużej niż jakikolwiek podkład. Właśnie mi się kończy i jestem pewna że kupię kolejne opakowanie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1528931].usefull || 0 }}% pomocna.

Jeden jak wszystkie, wszystkie jak jeden...

Posiadam wersję pomarańczową, różową, zieloną i złotą oraz tubkę z (nowej) serii Smart Derma w wersji dla cery tłustej.
Kupiłam je eksperymentalnie, aby raz i na zawsze, zmierzyć się z koreańskim wariantem makijażu i przez kolejne lata nie zastanawiać się już nad tym tematem.
Produkty oczywiście mają różny skład i różny faktor SPF (pomarańczowa ma SPF50+ reszta ma 30), jednak wszystkie mają skład ultra długi, mnóstwo wyciągów roślinnych oraz kombinację filtrów mineralnych i chemicznych (chyba tylko w zielonej wersji nie dopatrzyłam się filtra chemicznego).
Recenzja ma dotyczyć wersji pomarańczowej, ale:
Z punktu widzenia cery dojrzałej, tłustej, z niedoskonałościami i przede wszystkim śniadej - wszystkie wersje są bardzo kryjące, bardzo pudrowe, bardzo ciężkie i absolutnie zbyt jasne.
Przetestowałam podczas mrozów, podczas temperatur niskich ale dodatnich, w pomieszczeniach klimatyzowanych oraz na łonie przyrody, w temperaturach powyżej +25 stopni, w świetle naturalnym i sztucznym.
Przetestowałam na zwykłych kremach bez filtrów, na filtrach mieszanych oraz na filtrach wyłącznie chemicznych.
Eksperymentalnie również na gołą skórę.
Produkt nie uczula i dobrze, wręcz odczuwalnie chroni przed słońcem.
Ale: tworzy ciężką cementową maskę, podkreślając wszystkie możliwe zmarszczki, pory, krechy, kreski i kreseczki.
Efekt całkowicie odwrotny od upragnionego: 15 lat więcej na dzień dobry.
Na moim typie karnacji daje efekt białoszarej upiornej maski.
Kolor kremu absolutnie nie zgrywa się z kolorem mojej skóry.
Ani 10 minut po aplikacji, ani godzinę ani 10 godzin po aplikacji.
Najmniej cementowa i najmniej trupia jest (na mnie) wersja złota.
Recenzowana pomarańczowa tworzy dodatkowo trupio-szare pudrowe smugi a pory zamienia w sitko z milionem dziurek.
Horror w biały dzień.
Ochrona SPF - przypuszczam, że wyliczona jest w oparciu o standardowy przelicznik - czyli deklarowane SPF50+ osiągamy aplikując na twarz minimum 1.5ml produktu.
Czyli opakowanie 40 ml powinno starczyć na ok. 27 aplikacji.
Przy codziennym używaniu - na krócej niż najkrótszy miesiąc w roku.
Czy ktoś jest w stanie nałożyć jednorazowo taką porcję na twarz?
Wątpię.
Czyli aplikując ten produkt jak zwykły podkład, osiągamy SPF pewnie max 15-20 podejrzewam.
Jest to jednak solidna kombinacja skutecznych, stabilnych filtrów więc przynajmniej tyle dobrze.
Zakończę myślą przewodnią z początku recenzji:
Może jasne karnacje dopatrzą się konkretnych niuansów pomiędzy poszczególnymi wersjami tych kremów i znajdą najlepszy dla siebie.
Ciemne karnacje nie mają szans zgrać się z tym kremem (kremami).
Tak czy inaczej produkt mega ciekawy, przemyślany, z przebogatym składem i imponującą wiązką filtrów przeciwsłonecznych.
Ja osobiście pozostanę jednak przy niebarwionych blokerach Vichy i LRP.
A z makijażu wystarczy mi tusz do rzęs...

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1528671].usefull || 0 }}% pomocna.

Lip Marker - Golden Rose

średni

To nie jest mój pierwszy krem bb z tej firmy, wcześniej testowałam Hot Pink i Green i nie miałam im nic do zarzucenia oprócz różowych tonów. Mam bardzo jasną cerę, ale wpadającą w typowo ciepłe tony, dlatego chciałam go wypróbować ze względu na podobno najbardziej żółty odcień ze wszystkich kremów bb. Faktycznie, w porównaniu do innych bb jest najbardziej żółty, ale tak naprawdę ma bardzo dziwny odcień - taki szary, ziemisty. W ogóle nie dopasowuje się do koloru twarzy. Poza tym wbrew pozorom jest całkiem ciemny, dla mnie był już lekko za ciemny. Ma dobre krycie, nie jest bardzo widoczny na twarzy, nie roluje się ani nie zbiera w zmarszczkach. Odstawiłam go ze względu na to, że zatkał mi pory co poskutkowało dużą ilością wyprysków, których pozbywam się do dzisiaj.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1518136].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie bardzo, ale i bez tragedii.

Kupiłam kilka próbek tego kemu na fali fascynacji azjatycją pielęgnacją - która już zresztą prawie całkiem mi przeszła.

Ogólnie, jak dla mnie, to "prawdziwe" azjatyckie kremy bb są mocno przehajpowane. Jestem posiadaczka cery tłustej ze skłonnością do zaskórników, ale miałam w swoim życiu taki etap, że tzw. glow wręcz mi się podobał.

Krem jest naprawdę jasny ( i super, bo wbrew pozorom wiele z kremów bb jest dość ciemnych/pomarańczowych/szarych, nie widzę tu żadnej przewagi nad kolorystyką dobrych europejskich podkładów), dość gęsty i mocno kryjący. Niestety po nałożeniu baaardzo podkreśla meszek i bynajmniej nie wygląda naturalnie - mam wrażenie, że widać maskę na twarzy - cera jest aż zbyt jednolita, z wyglądu bardziej przypomina ścianę wymalowaną bladożółtą farbą olejną.

Oczywiście kosmetyku można dać mniej, co też czyniłam, ale i tak nie wyglądało to naturalnie a połysk na twarzy był zbyt duży, żeby mógł uchodzić za ten piękny glow. Przypudrowanie sprawiało, że miałam na twarzy mega, mega widoczną tapetę. Nie trzymał się też jakoś specjalnie długo na twarzy.

Wyglądał trochę lepiej niż byle jakie podkłady z drogerii (zwłaszcza mając na uwadze naprawdę jasny kolor), ale moim zdaniem, za cenę, która mam płacić za ten produkt, można dostać lepszy podkład.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1498326].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo go lubię

Kremu używałam kilka lat temu w okresie wakacyjnym i byłam z niego bardzo zadowolona. Był bardzo wydajny, dlatego skusiłam się na ponowny zakup. Aktualnie mam kilka problemów ze skórą, zaskórniki itp. Krem tak jak wspomniałam jest bardzo wydajny - pamiętam, że za pierwszym razem miałam go około roku.. Ogromnym plusem są filtry ochronne. Bardzo dobre krycie, dopasowujące się do koloru skóry. Używała go tez moja siostra, która ma inny odcień skóry, a jej także spasował. Ja jestem wyjątkowo blada, a mimo to teraz w okresie zimowym, również mi pasuje. Oczywiście krem nie składa się z samych zalet.

ZALETY:
-krycie
-filtry
-łatwość rozprowadzania
-lekkość

WADY:
-krem bardzo się świeci - mi osobiście to nie przeszkadza bo stosuje na niego sypki puder
-ściera się (zwłaszcza na suchych miejscach, skórkach, pryszczach)
-nie wytrzymuje cały dzień
-kilka pozycji ze składu

Cena według mnie nie jest ani wadą ani zaletą. Jest optymalna. Ja czekałam na promocje, kupiłam go za 80 zł i nie uważam, żeby to była wygórowana cena jak za tak wydajny krem.

Mimo wszystko ja go gorąco polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1486641].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo podkreśla suche skórki i zmarszczki

- dość ciepły, ale bardzo jasny, ziemisty, niedopasowujący się kolor
- trudno się rozprowadza, ma "suchą" konsystencję
- podkreśla suche skórki, zmarszczki, wchodzi w zagłębienia
- trwałość 4-5 h
- dość gęsta konsystencja
- dobrze kryje
- higieniczne, ładne, trwałe opakowanie
- sporo kosmetyku pozostaje w butelce, mimo że pompka już go nie dozuje
- bardzo delikatny, subtelny, nienachalny, przyjemny, nieco ziołowy ale i świeży zapach
- bardzo szczegółowy opis ze zdjęciami i opinia z detalami oraz uzasadnieniem na moim blogu: http://oceniamy-kosmetyki.blogspot.com/2015/02/krem-bb-skin-79-super-plus-triple.html

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1444401].usefull || 0 }}% pomocna.

Idealny duet + puder mineralny

Właśnie wczoraj skończyłam ten bb cream, polubiliśmy się.
Kupiłam go na promocji na stronie dystrybutora i był warty swojej ceny.
Mam mieszana skórę z tendencja do świecenia i bałam się,że rozświetlajacy BB nie da rady- tym czasem ze wszystkich testowanych ze skin79 wygląda najbardziej naturalnie i najkorzystniej . Dość dobrze kryje. Ociepla w naturalny sposób mo kolor buzi. I długo się trzyma. Wykańczam go Clinique almost powder (nakładanym pędzlem ) i ten duet trzyma się 12 h bez niespodzianek. Dzięki użyciu tego produktu mam takze gwarancje,że moja skóra oddycha a po demakijażu nie mam już przykrych niespodzianek w postaci nowych krostek.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1435036].usefull || 0 }}% pomocna.

super trwałość i mat!

Przetestowałam dziesiątki podkładów i kremów BB w poszukiwaniu takiego, po którym nie będę się świecić zaraz po wyjściu z domu.
W końcu znalazłam u skin79! Może nie matuje jakoś oszałamiająco, ale jest to na pewno najlepszy mat, jaki miałam po wszystkich innych produktach. Oprócz tego jest bardzo wydajny, więc wysoka cena nie jest aż tak odczuwalna.

Ładnie kryje, nie przesusza, nie daje efektu maski, nie zapycha!

Jedyny niewielki minus to opakowanie - u mnie czasem przycina się pompka.

Zdecydowanie polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1421161].usefull || 0 }}% pomocna.

Latem.

Używałam go latem, przez wzgląd na jego kolor. Jest jasny, ale nie tak jasny jak moja cera. Ma w sobie sporo żółtych tonów. Kryje bardzo dobrze. Nie daje takiego efektu glow jak inne kremy BB ze Skin 79 natomiast ładnie matuje skórę.
Nie zapycha cery, choć ma do tego skłonności. Trzeba go dobrze zmyć z twarzy, najlepiej przy pomocy olejów. Ładnie pachnie. Ma przyjemne opakowanie z pompką. Szkoda tylko, ze nie widać stopnia zużycia. Jest w miarę wydajny. Starczył mi na dwa letnie sezony.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1343536].usefull || 0 }}% pomocna.