Sensitiv Reinigungsschaum Seide (Pianka oczyszczająca z jedwabiem)

Sensitiv Reinigungsschaum Seide (Pianka oczyszczająca z jedwabiem)

Miękka pianka Alverde z proteinami jedwabiu, roślinną gliceryną, olejkami arganu i jojoby, masłem shorea uwalania delikatną i wrażliwą skórę od makijażu i zanieczyszczeń, przygotowując ją na dalszą pielęgnację. Omijać okolice oczu.

Skłąd: Aqua, GlycineSoja Oil*, Glycerin, Alcohol*, Coco Glucoside, Caprylic/CapricTriglyceride, SodiumCoco Sulfate, SodiumLactate, SodiumCocoylGlutamate,
DisodiumCocoylGlutamate, ArganiaSpinosaKernelOil*, SimmondsiaChinensisOil*, BambusaArundinaceaExtract*, Serica, ShoreaStenoptera
Butter, Parfum**, Linalool**, Limonene**, Citral**, Geraniol**.
* Ingredients from certified organic agriculture.
** From natural essential oils.

Moje małe odkrycie :)

Pianka prawie idealna :D.
Zacznę od dozownika - standardowy w tego typu kosmetykach. Pianka w pojemniku (150 ml) jest wodnista a atomizer robi z nią co trzeba (szkoda że opakowanie nie jest przezroczyste bo nijak nie jestem w stanie stwierdzić ile mam zawartości). Jedyny minus to lejąca konsystencja pianki (identyczna jak Iwostin Purritin - jeśli ktoś używał to pianka Averde ma taką samą konsystencję), co powoduje że pianka ledwo trzyma się na twarzy, ale się trzyma (co prawda mogłaby być bardziej gęsta), i dwa - jest przez to mało wydajna. Ja żeby oczyścić twarz potrzebuję 3 porządne wyciśnięcia. Na szczęście nie jest ona jakoś wielce droga (17 zł), ale też nie jest łatwo dostępna (kupiłam na all).
W kwestii oczyszczenia nie mam większych zarzutów. Oczyszcza tak że przejachany wacik po twarzy z mleczkiem jest czysty (chyba raz zdarzyło mi się że pianka nie dała rady - ale mogę wybaczyć). Czasem używam najpierw czegoś do demakijażu, czasem używam tylko tej pianki. Jest bardzo dobrze. Nie podrażnia mojej twarzy, ale też nie staram się jej ostro wcierać w twarz bo boje się o moje naczynka. Stosuję minimum wody - lekko zwilżam twarz przed, i przecieram zwilżonym wacikiem po - mnie to wystarczy. Nie podrażnia moich oczu a czasem z lenistwa używam i tak.

Jestem bardzo zadowolona, ładnie oczyszcza tak że czuć to oczyszczenie :) i nie wysusza. Idealnie przygotowuje twarz na dalsze zabiegi :)

Używam tego produktu od: ponad miesiąca może prawie dwa
Ilość zużytych opakowań: wciąż jedno

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[776690].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetna!

Doskonale zmywa makijaż zarówno twarzy jak i oczu (co do wodoodpornego nie wiem, bo nie używam), jest wydajna, fajnie pachnie.

Zostawia twarz nawilżoną, skóra jest miękka.

Naturalny skład, który nie podrażnia.

Pompka bardzo dobra, wyciska się tyle ile jest potrzebne.

Zapłaciłam za nią 17zł na allegro plus wysyłka, ale i tak się opłaca. Niedługo robię zapas :)

Ilość zużytych opakowań: 3/4 albo trochę mniej

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[734388].usefull || 0 }}% pomocna.

REWELACJA!

Pianka jest niczym vizir, wymyje wszystko prócz kieszeni (lol!). Tak na poważnie to chciałam jej używać jedynie jako substytut żelu do mycia twarzy, jednak moje przeogromne lenistwo wymusiło na mnie użycie jej jako środka do demakijażu, oczyszczania i ogólnie miliona rzeczy w jednym, tak aby przygotować skórę twarzy pod aplikację kremu. Jakie było moje zdziwienie, gdy okazało się, że pianka doskonale sobie z wszystkim tym radzi. Jedna porcja miłej, pachnącej czystością (nie mylić ze środkami czystości) piany robiła z moją buzią wszystko co, do czego na co dzień potrzebuję przynajmniej 3 produktów.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[730138].usefull || 0 }}% pomocna.
3 rodzaje dolnej kreski

Wysoka jakość w przyjaznej cenie - skuteczny demakijaż bez podrażnień

Moja ocena nie będzie się zbyt różniła od ocen poprzedniczek. Dodam tylko, że mam cerę mieszaną, wrażliwą, wiek - prawie 35 r.ż. ;)
Zalety:
- dobrze rozpuszcza/zmywa makijaż
- nie podrażnia oczu
- nie wysusza skóry
- po umyciu nie czuję ściągnięcia skóry na twarzy
- pianka ma dobrą konsystencję - nie "rozlewa się" po całej twarzy i włosach
- pachnie bardzo delikatnie (chyba trawą cytrynową)
- dobry skład
- wygodne opakowanie
- przyjazna cena

Wydajność ma średnią, myślę, że starczy na ok. 1,5-2 miesiące. Ja używałam jej przez 2 m-ce codziennie wieczorem. Do zmycia pełnego makijażu (podkładu, różu itd.) potrzebuję dwóch pompek.
Jednak przy swojej niewysokiej cenie na tę średnią wydajność można przymknąć oko. Pianki do demakijażu generalnie nie są wydajne. Ja swoją pierwszą kupiłam w drogerii DM w Czeskim Cieszynie. Kolejne już nieco drożej na Allegro, ale i tak mi się opłaca (ok. 17 zł + przesyłka).
Pianka Alverde jest tak samo dobra i skuteczna jak pianka do demakijażu Sanoflore (ok. 43 zł w aptece), ale dwa razy tańsza nawet przy zakupie na All.

Do minusów zaliczyć mogę brak dostępności w Polsce (tylko na All) oraz średnią wydajność.
Generalnie to ostatnio mój faworyt. Wysoka jakość w przyjaznej cenie :)

Używam tego produktu od: 3 m-cy
Ilość zużytych opakowań: jedno pełnowymiarowe (teraz w trakcie drugiego)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[699070].usefull || 0 }}% pomocna.

Nic dodać, nic ująć!

Najlepszy kosmetyk do mycia twarzy jakiego kiedykolwiek używałam.

+ Wydajna, na jedno użycie wystarczy niecałe pompnięcie,
+ Ładnie pachnie,
+ Jest łagodna, nie wysusza
+ Nieźle radzi sobie z makijażem, jednak muszę poprawić wacikiem z mleczkiem

Nie jest dostępna w Polsce, jednak drogeria dm jest w Czechach po drodzę do ośrodka narciarskiego w którym często bywam, więc nie mogę zaliczyć tego do minusów. ;)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[692150].usefull || 0 }}% pomocna.

CUDOWNY!

Mój ukochany produkt do zmywania makijażu i oczyszczania twarzy i szyi!

Plusy:
- zupełnie naturalny kosmetyk
- bardzo ładny zapach
- świetnie się pieni
- wraz ze szmatką muślinową idealnie oczyszcza twarz i świetnie zmywa makijaż - również oczu - nie radzi sobie tylko z wyjątkowo mocnym żelowym eyelinerem
- baaaaaardzo wydajny

Minusy:
-dostępność i cena w Polsce niestety wyższa niż np w Niemczech

Z pewnością będe go kupować, Cudownym kosmetyk za świetną cenę ( nawet przy zakupie w POlsce)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[681429].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobra i delikatna.

Kupiłam ją sobie w Niemczech gdyż w Polsce ta pianka nie jest dostępna (jak na razie).

Mam skórę trądzikową, skłonną do podrażnień i łatwo przesuszającą się.

Plusy:
- konsystencja pianki, nie spływa z dłoni
- opakowanie z pompką
- pojemność do ceny
- wydajność
- delikatne działanie
- nie wysusza skóry
- nie podrażnia oczu
- dokładnie zmywa makijaż (tusz także)
- nie pozostawia uczucia ściągnięcia
- naturalny skład
- nie powoduje powstawania zaskórników
- zapach (świeży, nienachalny aczkolwiek ekologiczny)

Minusy:
- niedostępna w Polsce
- w zapachu czuć delikatnie nutkę alkoholu

Używam tego produktu od: Pół roku
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[681275].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetna

Jeden z najlepszych produktów do mycia twarzy jaki posiadałam, naturalny skład, pianka dobrze sie nakłada i rozprowadza ,delikatnie oczyszcza skórę pozostawiając ją super nawilżoną jednocześnie bez uczucia "niedomycia". Jakość i naturalny skład za niską cenę :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[617738].usefull || 0 }}% pomocna.

jedna z lepszych

Pianki uzywam zarowno do demakijazu twarzy wieczorem przed pojsciem spac jak i rano do odswiezenia po wstaniu z lozka. Sprawdza sie wysmienicie. Przede wszystkim:

+ NIE WYSUSZA
Mam skore normalna, ale wyjatkowo sklonna do przesuszen, szczegolnie kosmetykami do demakijazu. Po uzyciu tej pianki nakladam oczywiscie lekki kremik, ale buzia nie jest sciagnieta, nie krzyczy o wode, nie jest przesuszona.

+ USUWA MAKIJAZ
I to w sposob bezbolesny, zadnego pocierania, szybko, latwo i przyjemnie. Byc moze ciezkie podklady bedzie trzeba nia potraktowac dwukrotnie, ale ja takich nie uzywam, wiec mnie to nie dotyczy.

+ KONSYSTENCJA
Nie jest mega gesta, ale dobrze sie pieni i jest przejemna w uzyciu.

+ SKLAD
Zadnych SLSow, zadnych podrazniajacych buzie substancji pianotworczych, olejow mineralnych, parabenow, barwnikow i innych.

+ OPAKOWANIE
Wizualnie nawet ladne, a juz na pewno bardzo poreczne, bajecznie latwe w uzyciu.

+ ZAPACH
Przyjemny, nienachalny, chociaz ja preferuje kosmetyki calkowicie bezzapachowe, ale tutaj wybaczam, poniewaz nie ma w skladzie perfum, a zapach pochodzi z naturalnych skladnikow.

+ CENA
Nie pamietam dokladnie, ale okolo 3 euro.

- WYDAJNOSC
Niestety slaba, przy codziennym uzywaniu starcza na okolo 2 tygodnie.

Z pewnoscia bede kupowac co jakis czas, jest jedna z moich ulubionych. Polecam.

Używam tego produktu od: 14-15 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 4 albo 5

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[613859].usefull || 0 }}% pomocna.