Oriflame, Beauty, Studio Artist Pressed Powder (Puder prasowany)

Oriflame, Beauty, Studio Artist Pressed Powder (Puder prasowany)

Jeśli wyglądasz perfekcyjnie, jesteś pewna siebie! Puder z serii Studio Artist to idealne wykończenie makijażu. Pigmenty odbijające światło ukrywają niedoskonałości, a ultra lekka konsystencja nie podkreśla zmarszczek tylko sprawia, że cera wygląda naturalnie i doskonale. Dzięki niemu Twoja skóra będzie promienna i matowa.

Cena: 38,90zł / 8g
/m/

całkiem, całkiem

Właśnie sortowałam kosmetyczkę i ten puder też się w niej znajdował. Co prawda na wyczerpaniu, ale jest.
Plusy:
+ładny odcień, mam najjaśniejszy
+wygodne opakowanie, chociaż często odpadała mi klapka
+lusterko i gąbeczka w zestawie
+dobre krycie

Minusy:
-bardzo podkreśla suche skórki
-tworzy efekt maski, jeśli nałożyły go choć odrobinę za dużo

Reasumując. Średniej klasy puder w średniej cenie. Można spróbować.

Używam tego produktu od: półtora roku
Ilość zużytych opakowań: wykańczam pierwsze

Średni

Plusy:
- krycie

Minusy:
- mały wybór kolorów (mój był ciut za ciemny)
- widać go na skórze, podkreśla suche skórki

Może być, ale szału nie robi.

Używam tego produktu od: używałam rok temu

jest ok

Lubie pudry z Oriflame bo nie ciemnieja na mojej twarzy w ciagu dnia, pasuja z kazdym podkladem jaki stosuje, nie zapychaja, i jasny kolor jest na prawde jasny.
Sa lepsze pudry z Oriflame od niego, nie wiem czy kupie jeszcze raz, ale przyjemnie sie go uzywalo

Używam tego produktu od: kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 zuzyte

Nie bardzo...

Kupiłam z myślą o delikatnym matowieniu twarzy latem. Wybrałam ten ponieważ zauważyłam, że puder matujący z tej firmy ma w składzie mikę a ja nie zamierzałam się dodatkowo "oświecać". I niby wszystko okej, kolor ładny, puder się nie osypuje itp.
A tu masz ! Pod światło widać błyszczące drobinki. Ba, puder po nałożeniu na moja twarz podkreśla każdy por skóry i dodatkowo jakby się ważył. Mat jest ale co z tego jeśli twarz wygląda jak poligon? :(
Być może będzie on lepszy dla skór normalnych, nie dla mieszanych jak moja. I być może ważenie się nie jest samą w sobie winą pudru lecz dzieje się tak w zależności od tego na jaki podkład go nałożymy. Jednakże ja próbowałam z 3 rodzajami (1 również z oriflame) i za każdym razem działo się to samo :(
Ponadto za tą cenę mimo wszystko spodziewałam się czegoś lepszego...

jest dobry

Opakowanie jest małe,
w środku miejsce na gąbkę,
lusterko małe,źle widać, zawsze to coś.
wydajny
ładnie stapia się ze skórą
dobrze zmatowiona cera

Używam tego produktu od: 1miesiąc
Ilość zużytych opakowań: w trakcie

fajny

dostałam ten puder od cioci i jestem całkiem zadowolona :)

Plusy:
+ fajnie matuje, nawet moją mieszaną cerę
+ cera po nim wygląda bardzo dobrze
+ długo sie utrzymuje
+ jest lekki
+ jest wydajny
+ naturalne odcienie
+ nie kruszy się
+ opakowanie, plus za lusterko

Minusów raczej nie znalazłam, ale nie daję mu pełnej puli gwiazdek, ponieważ myślę że można znaleźć jakiś lepszy puder :)

świetny

Świetny puder,*bardzo dobrze kryje cerę (u mnie jest co;-),* nie daje efektu maski,* nie robi efektu "błota" pod koniec dnia, jak ja to opisuję. Mam jasną karnację, pomimo tego odcień Medium również pasuje, jest bardzo naturalny. Gorąco polecam ten puder, długo szukałam takiego produktu, buzia jest wspaniale wyrównana, wygląda naturalnie, "lekko".
Odjęłam pół gwiazdki, może gdzieś istanieje cos lepszego, ale jeszcze tego nie znalazłam....

jestem zadowolona

+ładne opakowanie
+lusterko
+naturalne kolory
+wydajny
+gąbeczka ułatwiająca poprawki
+pięknie matuje
+skóra wygląda dużo lepiej niż przed położeniem kosmetyku
+ładnie współgra z podkładem, nie robi smug

-może tylko zapach który czuć wąchając produkt bezpośrednio z opakowania

zdecydowane TAK!

długo szukałam pudru w kamieniu, którym wykończę makijaż i będę miała wyraz aprobaty na twarzy - no i znalazłam

najważniejsze zalety - długo się utrzymuje i nie tworzy pojedynczych skupień z podkładem, naturalny kolor

jakkolwiek, w ciągu dnia przydaje się poprawka przynajmniej raz lub ingerencja bibułek zbierających sebum ze strefy T

bardzo ładnie kryje to, z czym nie do końca poradził sobie podkład

ładny odcień - mam jasną karnację, ale używam MEDIUM i jest OK, twarz jest ożywiona, ale nie sztuczna :-)

koniec końcem nie mam sie do czego przyczepić za cenę, która na pewno nie jest wygórowana, jeżeli produkt jest w katalogu w tzw. promocji :-D

Używam tego produktu od: 2-3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 całe - 8 gram

dla cery tłustej i trądzikowej stanowcze NIE!

Na początku odcień mi odpowiadał i powiedzmy, że byłam z niego zadowolona... po jakimś czasie zauważyłam że lubi się brzydko \'odkładać\' i zmieniać kolorek na pomarańcz ;/
mam bardzo wymagającą cere... trądzik, gdzie niegdzie sucha skóra, gdzie niegdzie tłusta, ciężko ją doprowadzić do normalnego stanu i u mnie ten puder się nie sprawdził... napewno nie kryje... tzn on wogóle nie ma właściwości kryjących więc jak ktoś ma większe niespodzianki na twarzy to stanowczo odradzam. Myślałam ze hasło "Studio Artist" sprawi że będzie to fajny, delikatny ale trwały kosmetyk, niestety to było dla mnie zwykłe reklamowe bla, bla, bla.
Jedna gwiazdka za kolor \'przed starciem się z twarzy\'.

Używam tego produktu od: pare miesięcy

Jestem zadowolona

Od jakiegoś czasu testuję całą serię Oriflame Studio Artist - na pierwszy ogień poszedł ten oto puder.

Wnioski:
* posiadam najjaśniejszy odcień, który dobrze pasuje do mojej bladej skóry
* matuje skórę na dość długi czas (sama byłam zdziwiona)
* po jego użyciu skóra faktycznie wygląda lepiej,
w przypadku tego pudru ten kompleks Illuma-Flair chyba naprawdę działa
* nie zapycha

Zwykle do wykończenia makijażu używam pudru sypkiego, ale że producent tak zachwalał tą serię, postanowiłam skusić się na puder prasowany :) Nakładam go pędzlem, więc nie tworzy żadnych smug i efekt jest jednolity. W przeciwieństwie do reszty serii Studio Artist jestem z niego zadowolona i pozostaje mi czekać na wersję pyłkową :)

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze