N.Y.C., In a New York Color Minute Quit Dry Nail Polish (Szybkoschnący lakier do paznokci)

Pojemność 9,9 ml

Lakier do paznokci schnący w przeciągu 60 sekund. Łatwa aplikacja dzięki specjalnemu pędzelkowi, który pozwala nabrać odpowiednią ilość lakieru. Dostępny w 36 kolorach.

lakiery do paznokci
szybkoschnąca
Efekt
naturalne, metaliczne, perłowe

Genialny (i tani!)

Wonder purple i Prince street to kolory, które zakupiłam za 3,49 w jednej z drogerii internetowych!

+ trwałość
+ użyteczny pędzelek
+ przepiękne kolory (duży wybór)
+ szybko schnie, aczkolwiek przy 60 sekundach byłabym ostrożna
+ łatwo się zmywa
+ niska cena

Minusów na razie brak, jeszcze nie wiem czy nie zgęstnieje za szybko, ale sądząc po opiniach w sieci - NIE.

Polecam serdecznie wszystkim, bo za taką cenę, jakość jest znakomita.

Używam tego produktu od: dwóch tygodni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie dwóch

mój faworyt!

Już myślałam, że nic nie przebije lakierów Peggy Sage, a tu proszę - taka niespodzianka!

Mam odcień głębokiego śliwkowego fioletu. Kupiłam go w necie, podnie jak jedna z poniższych recenzentek, za 3,99 lub coś koło tego. W drogeriach stacjonarnych nie widziałam tej firmy i właściwie powinnam odjąć przynajmniej pół gwiazdki za dostępność. Jednak cena i jakoś tego produktu rekompensują takie niedogodności.

Wspaniale się nakłada, bardzo miękko i aksamitnie dzięki dobrze profilowanemu pędzelkowi. Schnie tyle, ile trzeba żeby mile zaskoczyć. Jedna warstwa daje delikatne prześwity - tak zrobiło mi się przy pierwszym podejściu do tego lakieru. Przy drugim nakładałam delikatnie grubszą warstwę i problem wyeliminowałam, allors - druga warswa jest zbędną. Trwałość tego lakieru - jak dla mnie bije rekord. Bez utwardzacza bite 4 dni. Mogłoby być dłużej, jednak chciałam już zmienić kolor. Po czterech dniach starły się jednynie końcówki i nie było żadnych odprysków.

Ilość zużytych opakowań: jedno zaczęte, kolejne w drodze

niesamowite kolory

Lakier zamknięty jest w estetycznej buteleczce, bardzo wygodnej.
Pędzelek jest średniej szerokości i grubości, dobrze rozprowadza lakier, który dzięki idealnej konsystencji nie tworzy smug, paznokcie są pokryte gładką warstwą produktu.
Trwałość to w moim przypadku jakieś 4-5 dni na bazie.
Kolor jaki mam - 226B- Madison Avenue to najpiękniejszy odcień czerwonego lakieru, jaki kiedykolwiek widziałam. Jest to mocna czerwień, lekko malinowa, z mnóstwem wyjątkowo mocno zmielonych drobinek. Po prostu piękny, żaden tani efekt.
Pojemność to 9,9ml.
Według mnie to jest lakier bez wad. Jeśli będę miała okazje wypróbuje również inne kolory.

celujący się należy jak nic

Cenie sobie ten lakier za to, że już jedna warstwa pozwala na równomierne pomalowanie paznokci. Pędzelek jest bardzo dobrze wyprofilowany, co powoduje, że dokładnie rozprowadza się lakier po płytce. Mam kolor Madison Avenue, który jest czerwony i świetnie wygląda:) W necie dostępny nawet za 3,99 zł, więc warto.