L’Oreal, Lumi Magique, Korektor rozświetlający

L’Oreal, Lumi Magique, Korektor rozświetlający

Cena już od 24,49 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl
Pojemność 2,5 ml

Najnowszy korektor natychmiastowo rozświetlający skórę pod oczami. Nadaje się także do rozświetlania twarzy. Jednolicie pokrywa skórę wydobywając jej naturalne światło. Lumi Magique to także krycie, nawilżanie oraz trwałość

Cena: ok. 55zł / 2,5ml

rozświetlające
do twarzy

Znasz skład tego produktu?

Napisanych recenzji: 15

Tyle co kot napłakał

Dokładnie tyle produktu w sobie zawiera. Użyłam go kilka razy i nagle pokrętło zaczęło przeskakiwać, a produkt przestał wydobywać się na zewnątrz. Pomyślałam, że to wina zepsutego pokrętła. Pewna, że po kilku aplikacjach produktu musi być w opakowaniu jeszcze sporo uznałam, że jest o co się bić i trzeba opakowanie zdemontować, aby dostać się do zawartości. Nie macie pojęcia jak wielkie było moje zdziwienie, kiedy okazało się, że korektor już się skończył. To jakaś pomyłka-pomyślałam.No ale kiedy sprawdziłam w internecie-bo na opakowaniu tej informacji brak-że zawiera TYLKO 2,5 ml (podczas gdy wystarczający na przyzwoicie długo Rimmel Match perfection ma 7 ml) wszystko stało się jasne. Pojemność stosowna co najwyżej dla jednorazowego testera, a nie dla pełnowartościowego produktu za tyle pieniędzy. Ponieważ kupiłam w promocji za ok 20 zł, włosów z głowy sobie nie rwę, ale nawet tych 20 zł nie jest warta ta kapinka. Tym bardziej, że niczym mnie nie zachwycił i "doesn't make a difference".

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1228533].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 52

Średniak

Po spustoszeniu w postaci wysuszenia jakie zafundował mi jego „brat” True Match, postawiłam na lekki korektor. Zaraz po aplikacji wyglądał bardzo dobrze- nie wyglądał sucho, subtelnie rozświetlał, nie krył jakoś szczególnie(raczej tonuje), ale producent tego nie obiecywał, nie ciemniał. Niestety przy dłuższym stosowaniu, tak jak „brat” przesuszył mi skórę pod oczami. Cena w stosunku do pojemności jest zbyt wysoka. Trwałość nie była mocną stroną tego produktu. Polecam osobom, które nie maja problemu z suchą skórą pod oczami.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1221743].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 207

średni

Korektor dostałam od cioci , na szczęście :)
Używam go przeważnie na " większe wyjścia " , i jeśli mam więcej czasu rano to na co dzień też.
Co do swojego działania :( mam tendencje do sinych powiek )
- średnio kryje a co do rozświetlacza to jakby w cale go by nie było , wtapia się dobrze w skórę , trzyma się niestety krótko 3-4 godzinki
- ładne "bogate " opakowanie
- nie uwydatnia zmarszczek
- wydajny

- drogi
Nie polecam :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1217293].usefull || 0 }}% pomocna.

Konturowanie Smashbox

Dodanych produktów: 5

Napisanych recenzji: 92

Warte spróbowania

Nie jest to produkt zły ale idealny też nie.
Duży plus za opakowanie. Śliczne, złote, no i pędzelek który całkiem lubie w tego typu korektorach. Nuestety nie możemy śledzić zużycia jak w korektorze wibo czy maybelline
Kolory całkiem ładne, jasny nie jest różowy i nie ciemnieje.
Niestety zawiera drobinki, widać je tylko w ostrym słońcu ale jednak.
Krycie dość kiepskie, no wle to korektor rozświetlający, nie kryjący.
Pod oczmi wygląda dość sucho, niezbyt przypadł mi do gustu. Nada się do rozświetlania strefy T, ale ja tego nue robię, sama z siebie się świece:) ale do suchej skóry jak znalazł.
Jeśli chodzi o cene to drogi jest, warto polować w necie albo na promicjach -40 w rossie czy naturze
Podsumiwując, bardzie od niego polubiłam korektor z wibo de luxe, który mimo że kryje jeszcze słabiej to cudnie wygląda pod oczami

Używam tego produktu od: 4 miesiace
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1141651].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 12

Słaby

Mam duże cienie pod oczami i potrzebuję dużego krycia oraz rozświetlenia. Ten korektor nie spełnił moich oczekiwań. Największe minusy:

1) zdecydowanie za słabo krył, gdybym nałożyła więcej niż 2 warstwy miałabym ciasto pod oczami,
2) bardzo mała wydajność (po 1-2 miesiącach się skończył),
3) wodnista konsystencja,
4) trwałość - przeciętna, po prostu po kilku godzinach znikał,
5) cena w porównaniu do jakości jest zbyt wysoka.

Jedną gwiazdkę daję za to, że jest bardzo lekki, nie podrażnił, nie przesuszał skóry pod oczami. Dobrze współgrał z podkładem (revlon colorstay dla cery suchej). Plusem może być dostępność: w drogeriach internetowych i w niesieciowych, gdzie można go dostać taniej. W moim mieście kupiłam go w zwykłej drogerii za 33 zł, kiedy w tym samym czasie na promocji -49% w Rossmannie kosztował ok. 35 zł. Za wyższą cenę nie warto go kupować.

Osobom z niewielkimi cieniami może i spodobałby się, efekt rozświetlenia jest delikatny, a krycie niewielkie, jednak za taką cenę, radzę zastanowić się kilka razy czy warto.

Używam tego produktu od: używałam go 1-2 miesiące maksymalnie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1112621].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 10

Wodnista drożyzna

Nie polecam.
Korektor zakupiłam w czasie dużych promocji w Rossmanie, ale i tak żałuję wydanych na niego 25 zł.
Korektor bardzo słabo kryje. ma wodnistą konsystencję,a efekt rozświetlania jest niewspółmierny do zapewnień producenta.
Przede wszystkim jednak, jest niesamowicie niewydajny- skończył mi się po 10 dniach. Przyznaję, że jeśli chodzi o korekty, nakładam je stosunkowo w dużych ilościach, ale mimo to jeszcze żaden nie skończył mi się tak szybko. Dla porównania, podkład z Pease mam od dwóch miesięcy i końca nie widać.

Używam tego produktu od: 10 dni

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1091601].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 9

Nie polecam.

Produkt kompletnie nie spełnił moich oczekiwań.
\\n
\\n-Kompletny brak krycia !
\\n-Mam wrażenie, że w ogóle nie rozświetla.
\\n-Uwydatnia sińce pod oczami.
\\n-Wydajność, zużyłam go mieszając z innym korektorem tylko przez to, że trochę kosztował i szkoda było go wyrzucić.
\\n
\\nJedynym plusem jest opakowanie i wygodna aplikacja.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1078856].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 52

Napisanych recenzji: 268

Super! Dla mnie KWC

Rozświetlający korektor pod oczy to u mnie kosmetyk do codziennego stosowania. Posiadam odcień 1 LIGHT.

:) + dobrze kryje niewielkie cienie pod oczami, choć nie jest to 100% krycie, nie wiem jak by sobie poradził z mocnymi cieniami
:) + jest jednocześnie lekki, nie waży się ani wyszusza skóry pod oczami, nie wchodzi w zmarszczki
:) + dobrze się rozprowadza, nie jest "tępy" ani suchy, idealnie się wklepuje palcami w skórę pod oczami
:) + ładnie rozświetla nałożony zarówno na jak i pod makijaż - nie posiada drobinek
:) + wygodny pędzelek ułatwia aplikację
:) + bardzo eleganckie złote opakowanie! Ozdoba łazienki. Nie rysuje się ani nie niszczy w kosmetyczce podczas podróży.
:) + bardzo wydajny. Starczył mi na rok prawie codziennego używania.
:) + dostępny w różnych odcieniach

:( - cena - ale przy tej wydajności można przymknąć oko...
:( - nieprzejrzyste opkanowanie - nie wiadomo, ile kosmetyku pozostało, skończy się w najmniej oczekiwanym momencie.
:( - coś nie tak z jego aplikacją - przekręcenie opakowania, aby wydobyć kosmetyk, nie dawało rezultatu. Dopiero kilku- lub kilkunastukrotne przekręcenie wydobywało (najczęściej za dużo) kosmetyku. W innych korektorach L\'Oreal była ta aplikacja bardziej "stabilna" - jedno przekręcenie: mała kropla kosmetyku.

Niemniej bardzo go polubiłam. Teraz testuję inną markę, ale na pewno do niego wrócę!

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 1 op.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1067401].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 85

Dobry

Największą wadą jest słaba wydajność.

Korektor ma średnie krycie. Nada się na codzień, ale do makijażu wieczorowego będzie za słaby.

Efekt rozświetlenia jest przepiękny. Nie ma żadnych drobinek, a rozświetla spojrzenie niesamowicie.

Posiadam kolor 02 Medium.

Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1065321].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 40

Napisanych recenzji: 266

Nawet dobry

Dość dobry korektor, który utrzymuje się w miarę długo, ale po całym dniu widać niestety jak wchodzi w załamania.
Posiadam najjaśniejszy odcień,. Kryje wystarczająco, chociaż myślę, że w przypadku bardzo dużych cieni pod oczami może sobie nie poradzić.
Pod słońce widać świecące się drobinki.
Mógłby lepiej nawilżać....

Używam tego produktu od: kilka tygodni

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1055676].usefull || 0 }}% pomocna.