L’Oreal, Lumi Magique, Korektor rozświetlający

L’Oreal, Lumi Magique, Korektor rozświetlający

Cena już od 24,49 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl
Pojemność 2,5 ml

Najnowszy korektor natychmiastowo rozświetlający skórę pod oczami. Nadaje się także do rozświetlania twarzy. Jednolicie pokrywa skórę wydobywając jej naturalne światło. Lumi Magique to także krycie, nawilżanie oraz trwałość

Cena: ok. 55zł / 2,5ml

rozświetlające
do twarzy

średniak

Korektor miły w aplikacji, o ładnym jasnym kolorze, rozświetlające drobinki nie prezentują się tandetnie, opakowanie , które dobrze wygląda w kosmetyczne. Więcej plusów nie mogę się doszukać w tym produkcie.
Efekt rozświetlenia nie jest zbyt mocny. Co najgorsze, korektor szybko włazi w zmarszczki. Tragedii nie robi, ale moim zdaniem za tą cenę nie warto.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1358626].usefull || 0 }}% pomocna.

Pomysł był dobry...

...wykonanie już gorsze, choć bardzo źle też nie jest.
Tylko zależy, co chcemy nim korygować:
1. Cera - odpada, bo krycie znikome i obecność iskiereczek brokatu.
2. Cienie pod oczami - nie da rady, bo krycie jest zbyt małe.
Czyli jako korektor odpada.
Zatem niech będzie rozświetlaczem:
1. Wewnętrzne kąciki oczu - ładny efekt, choć dla mnie zbyt pudrowy.
2. Ogólnie okolica oczu - niby ok, ale dla mnie zbyt pudrowy.

Miałam odcień 01 który jest najjaśniejszy i żółty.
02 jest też jasny, ale już zdecydowanie łososiowo-różowy.
Nie mam cieni pod oczami, które wymagałyby korekty, więc dałam temu produktowi łatwe zadanie - miał ogólnie coś polepszać wizualnie, rozświetlać spojrzenie - i mniej więcej to robił.
Ale nie urzekł mnie właściwie niczym, a z kolei irytował dość topornym pigmentem, który właził w linie mimiczne - a tego nie znoszę.
Gwoli sprawiedliwości dodam, że żaden korektor nigdy nie spełnił moich oczekiwań odnośnie bycia niewidocznym na skórze, więc Lumi Magique nie okazał się drastycznie gorszy od innych.
W dziennym świetle, w słońcu, z bliska - każdy korektor i każdy podkład będą zawsze widoczne.
Cóż, życie.
Lumi Magique wyróżnił się natomiast tym, że kiepsko współpracował z moimi kremami pod oczy i do twarzy, zwłaszcza z serią Rosa Arctica Kiehl's, ale z innymi też na ogół marnie.
Być może miałam akurat niefortunne kremy (ale np. korektor Ultra HD Make Up For Ever radził sobie ze wszystkimi kremami).
Miałam już korektor Clinique, Ultra HD MUFE, słynny Yves Saint Laurent, kilka różnych z Estee Lauder oraz Yves Rocher - i żaden nie spełnił moich oczekiwań odnośnie bycia niewidocznym z bliska na skórze.
Gdybym miała używać tego typu produktu, to jednak wybrałabym Ultra HD MUFE, bo mimo dużego poziomu krycia dobrze się wtapiał i wbrew pozorom, jest dużo tańszy od korektorów w pędzelkach, przeliczając na cenę za 1 mililitr.
Podsumowując Lumi Magique:
Jak na korektor - ma za małe krycie i za dużo brokatu.
Jak na rozświetlacz - ma za duże krycie, a rozświetlenie jest toporne.
Ponadto: mało wydajny, drogi, i utytłany pędzelek z hodowlą bakterii.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1305256].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie kryje , ale pięknie rozświetla

Bardzo fajny rozświetlający korektor. Posiada wygodny aplikator w pędzelku który dozuje odpowiednią ilość produktu .Korektor nie kryje , nie zakrywa sińców pod oczami ani wyprysków jest idealny jeśli potrzebujemy rozświetlenia ,także w tym celu jak najbardziej mogę go polecić , jeśli ktoś oczekuje krycia będzie mocno zawiedziony. Bardzo fajnie łączy się z bardziej kryjącym korektorem. Ma idealny ,piękny jasny kolor, nie ciemnieje, nie utlenia się . Skóra po jego zastosowaniu wygląda na wypoczętą i bardzo świeżą . Produkt wart uwagi

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1286486].usefull || 0 }}% pomocna.

Patrol kosmetyczny - drapping

Średni

Piękne opakowanie, ale ciężka aplikacja. Czasem zdarza się wykręcić za dużo. Jest mało wydajny. Można go używać do konturowania, dzięki pędzelkowi aplikacja jest perfekcyjna. Pod oczy do krycia cieni jednak u mnie się nie sprawdził. Nie wiem dlaczego. Nie krył dobrze, rolował się pod oczami. Może gdy ktoś nie ma mocnych zasinień, będzie zadowolony. Jeśli testować ten kosmetyk, to tylko podczas promocji.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1276436].usefull || 0 }}% pomocna.

Piękny efekt na bardzo krótko

Przez dłuższy czas używałam korektora L'oreal Touche Magique i kiedy zniknął ze sklepów pomyślałam, że Lumi Magique będzie godnym następcą. Niestety tak się nie stało :( zrobiłam do niego dwa podejścia, pierwszy kupiłam pewnie 2 lata temu, drugi w tym roku i za żadnym razem nie polubiliśmy się.

Plusy:
+zaraz po nałożeniu daje piękny efekt rozświetlenia (niestety na krótko)
+jest łagodny, nie podrażnia oczu
+nie wysusza skóry pod oczami
+śliczne opakowanie (niestety niepraktyczne)

Minusy:
-kiepsko kryje
-po kilku godzinach zbiera się w zmarszczkach i bardzo je podkreśla
-nie jest zbyt trwały, efekt stopniowo znika
-cięzko precyzyjnie dozować produkt, często wychodzi go dużo za dużo
-cena
-opakowanie jest malutkie, jak za tę cenę wychodzi bardzo drogo

Podsumowując: fajny efekt, ale na jakieś 3 godziny. Potem korektor zamiast dodawać nam urody, raczej ją odbiera zbierając się zmarszczkach i odkrywając cienie pod oczami.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1265323].usefull || 0 }}% pomocna.

dobry

bardzo fajny korektor, ale niestety niewydajny :(
plusy:
+dobre krycie
+fajne rozświetlenie
+naturalnie wygląda
+piękne opakowanie

minusy:
-wydajność

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1261301].usefull || 0 }}% pomocna.

Średniak

Po spustoszeniu w postaci wysuszenia jakie zafundował mi jego „brat” True Match, postawiłam na lekki korektor. Zaraz po aplikacji wyglądał bardzo dobrze- nie wyglądał sucho, subtelnie rozświetlał, nie krył jakoś szczególnie(raczej tonuje), ale producent tego nie obiecywał, nie ciemniał. Niestety przy dłuższym stosowaniu, tak jak „brat” przesuszył mi skórę pod oczami. Cena w stosunku do pojemności jest zbyt wysoka. Trwałość nie była mocną stroną tego produktu. Polecam osobom, które nie maja problemu z suchą skórą pod oczami.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1221743].usefull || 0 }}% pomocna.

średni

Korektor dostałam od cioci , na szczęście :)
Używam go przeważnie na " większe wyjścia " , i jeśli mam więcej czasu rano to na co dzień też.
Co do swojego działania :( mam tendencje do sinych powiek )
- średnio kryje a co do rozświetlacza to jakby w cale go by nie było , wtapia się dobrze w skórę , trzyma się niestety krótko 3-4 godzinki
- ładne "bogate " opakowanie
- nie uwydatnia zmarszczek
- wydajny

- drogi
Nie polecam :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1217293].usefull || 0 }}% pomocna.

Warte spróbowania

Nie jest to produkt zły ale idealny też nie.
Duży plus za opakowanie. Śliczne, złote, no i pędzelek który całkiem lubie w tego typu korektorach. Nuestety nie możemy śledzić zużycia jak w korektorze wibo czy maybelline
Kolory całkiem ładne, jasny nie jest różowy i nie ciemnieje.
Niestety zawiera drobinki, widać je tylko w ostrym słońcu ale jednak.
Krycie dość kiepskie, no wle to korektor rozświetlający, nie kryjący.
Pod oczmi wygląda dość sucho, niezbyt przypadł mi do gustu. Nada się do rozświetlania strefy T, ale ja tego nue robię, sama z siebie się świece:) ale do suchej skóry jak znalazł.
Jeśli chodzi o cene to drogi jest, warto polować w necie albo na promicjach -40 w rossie czy naturze
Podsumiwując, bardzie od niego polubiłam korektor z wibo de luxe, który mimo że kryje jeszcze słabiej to cudnie wygląda pod oczami

Używam tego produktu od: 4 miesiace
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1141651].usefull || 0 }}% pomocna.

Słaby

Mam duże cienie pod oczami i potrzebuję dużego krycia oraz rozświetlenia. Ten korektor nie spełnił moich oczekiwań. Największe minusy:

1) zdecydowanie za słabo krył, gdybym nałożyła więcej niż 2 warstwy miałabym ciasto pod oczami,
2) bardzo mała wydajność (po 1-2 miesiącach się skończył),
3) wodnista konsystencja,
4) trwałość - przeciętna, po prostu po kilku godzinach znikał,
5) cena w porównaniu do jakości jest zbyt wysoka.

Jedną gwiazdkę daję za to, że jest bardzo lekki, nie podrażnił, nie przesuszał skóry pod oczami. Dobrze współgrał z podkładem (revlon colorstay dla cery suchej). Plusem może być dostępność: w drogeriach internetowych i w niesieciowych, gdzie można go dostać taniej. W moim mieście kupiłam go w zwykłej drogerii za 33 zł, kiedy w tym samym czasie na promocji -49% w Rossmannie kosztował ok. 35 zł. Za wyższą cenę nie warto go kupować.

Osobom z niewielkimi cieniami może i spodobałby się, efekt rozświetlenia jest delikatny, a krycie niewielkie, jednak za taką cenę, radzę zastanowić się kilka razy czy warto.

Używam tego produktu od: używałam go 1-2 miesiące maksymalnie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1112621].usefull || 0 }}% pomocna.