L’Oreal, Lumi Magique, Korektor rozświetlający

L’Oreal, Lumi Magique, Korektor rozświetlający

Cena już od 24,49 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl
Pojemność 2,5 ml

Najnowszy korektor natychmiastowo rozświetlający skórę pod oczami. Nadaje się także do rozświetlania twarzy. Jednolicie pokrywa skórę wydobywając jej naturalne światło. Lumi Magique to także krycie, nawilżanie oraz trwałość

Cena: ok. 55zł / 2,5ml

rozświetlające
do twarzy

Znasz skład tego produktu?

Średni

Piękne opakowanie, ale ciężka aplikacja. Czasem zdarza się wykręcić za dużo. Jest mało wydajny. Można go używać do konturowania, dzięki pędzelkowi aplikacja jest perfekcyjna. Pod oczy do krycia cieni jednak u mnie się nie sprawdził. Nie wiem dlaczego. Nie krył dobrze, rolował się pod oczami. Może gdy ktoś nie ma mocnych zasinień, będzie zadowolony. Jeśli testować ten kosmetyk, to tylko podczas promocji.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1276436].usefull || 0 }}% pomocna.

Piękny efekt na bardzo krótko

Przez dłuższy czas używałam korektora L'oreal Touche Magique i kiedy zniknął ze sklepów pomyślałam, że Lumi Magique będzie godnym następcą. Niestety tak się nie stało :( zrobiłam do niego dwa podejścia, pierwszy kupiłam pewnie 2 lata temu, drugi w tym roku i za żadnym razem nie polubiliśmy się.

Plusy:
+zaraz po nałożeniu daje piękny efekt rozświetlenia (niestety na krótko)
+jest łagodny, nie podrażnia oczu
+nie wysusza skóry pod oczami
+śliczne opakowanie (niestety niepraktyczne)

Minusy:
-kiepsko kryje
-po kilku godzinach zbiera się w zmarszczkach i bardzo je podkreśla
-nie jest zbyt trwały, efekt stopniowo znika
-cięzko precyzyjnie dozować produkt, często wychodzi go dużo za dużo
-cena
-opakowanie jest malutkie, jak za tę cenę wychodzi bardzo drogo

Podsumowując: fajny efekt, ale na jakieś 3 godziny. Potem korektor zamiast dodawać nam urody, raczej ją odbiera zbierając się zmarszczkach i odkrywając cienie pod oczami.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1265323].usefull || 0 }}% pomocna.

dobry

bardzo fajny korektor, ale niestety niewydajny :(
plusy:
+dobre krycie
+fajne rozświetlenie
+naturalnie wygląda
+piękne opakowanie

minusy:
-wydajność

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1261301].usefull || 0 }}% pomocna.

Jak makijażem powiększyć usta

Tyle co kot napłakał

Dokładnie tyle produktu w sobie zawiera. Użyłam go kilka razy i nagle pokrętło zaczęło przeskakiwać, a produkt przestał wydobywać się na zewnątrz. Pomyślałam, że to wina zepsutego pokrętła. Pewna, że po kilku aplikacjach produktu musi być w opakowaniu jeszcze sporo uznałam, że jest o co się bić i trzeba opakowanie zdemontować, aby dostać się do zawartości. Nie macie pojęcia jak wielkie było moje zdziwienie, kiedy okazało się, że korektor już się skończył. To jakaś pomyłka-pomyślałam.No ale kiedy sprawdziłam w internecie-bo na opakowaniu tej informacji brak-że zawiera TYLKO 2,5 ml (podczas gdy wystarczający na przyzwoicie długo Rimmel Match perfection ma 7 ml) wszystko stało się jasne. Pojemność stosowna co najwyżej dla jednorazowego testera, a nie dla pełnowartościowego produktu za tyle pieniędzy. Ponieważ kupiłam w promocji za ok 20 zł, włosów z głowy sobie nie rwę, ale nawet tych 20 zł nie jest warta ta kapinka. Tym bardziej, że niczym mnie nie zachwycił i "doesn't make a difference".

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1228533].usefull || 0 }}% pomocna.

Średniak

Po spustoszeniu w postaci wysuszenia jakie zafundował mi jego „brat” True Match, postawiłam na lekki korektor. Zaraz po aplikacji wyglądał bardzo dobrze- nie wyglądał sucho, subtelnie rozświetlał, nie krył jakoś szczególnie(raczej tonuje), ale producent tego nie obiecywał, nie ciemniał. Niestety przy dłuższym stosowaniu, tak jak „brat” przesuszył mi skórę pod oczami. Cena w stosunku do pojemności jest zbyt wysoka. Trwałość nie była mocną stroną tego produktu. Polecam osobom, które nie maja problemu z suchą skórą pod oczami.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1221743].usefull || 0 }}% pomocna.

średni

Korektor dostałam od cioci , na szczęście :)
Używam go przeważnie na " większe wyjścia " , i jeśli mam więcej czasu rano to na co dzień też.
Co do swojego działania :( mam tendencje do sinych powiek )
- średnio kryje a co do rozświetlacza to jakby w cale go by nie było , wtapia się dobrze w skórę , trzyma się niestety krótko 3-4 godzinki
- ładne "bogate " opakowanie
- nie uwydatnia zmarszczek
- wydajny

- drogi
Nie polecam :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1217293].usefull || 0 }}% pomocna.

Warte spróbowania

Nie jest to produkt zły ale idealny też nie.
Duży plus za opakowanie. Śliczne, złote, no i pędzelek który całkiem lubie w tego typu korektorach. Nuestety nie możemy śledzić zużycia jak w korektorze wibo czy maybelline
Kolory całkiem ładne, jasny nie jest różowy i nie ciemnieje.
Niestety zawiera drobinki, widać je tylko w ostrym słońcu ale jednak.
Krycie dość kiepskie, no wle to korektor rozświetlający, nie kryjący.
Pod oczmi wygląda dość sucho, niezbyt przypadł mi do gustu. Nada się do rozświetlania strefy T, ale ja tego nue robię, sama z siebie się świece:) ale do suchej skóry jak znalazł.
Jeśli chodzi o cene to drogi jest, warto polować w necie albo na promicjach -40 w rossie czy naturze
Podsumiwując, bardzie od niego polubiłam korektor z wibo de luxe, który mimo że kryje jeszcze słabiej to cudnie wygląda pod oczami

Używam tego produktu od: 4 miesiace
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1141651].usefull || 0 }}% pomocna.

Słaby

Mam duże cienie pod oczami i potrzebuję dużego krycia oraz rozświetlenia. Ten korektor nie spełnił moich oczekiwań. Największe minusy:

1) zdecydowanie za słabo krył, gdybym nałożyła więcej niż 2 warstwy miałabym ciasto pod oczami,
2) bardzo mała wydajność (po 1-2 miesiącach się skończył),
3) wodnista konsystencja,
4) trwałość - przeciętna, po prostu po kilku godzinach znikał,
5) cena w porównaniu do jakości jest zbyt wysoka.

Jedną gwiazdkę daję za to, że jest bardzo lekki, nie podrażnił, nie przesuszał skóry pod oczami. Dobrze współgrał z podkładem (revlon colorstay dla cery suchej). Plusem może być dostępność: w drogeriach internetowych i w niesieciowych, gdzie można go dostać taniej. W moim mieście kupiłam go w zwykłej drogerii za 33 zł, kiedy w tym samym czasie na promocji -49% w Rossmannie kosztował ok. 35 zł. Za wyższą cenę nie warto go kupować.

Osobom z niewielkimi cieniami może i spodobałby się, efekt rozświetlenia jest delikatny, a krycie niewielkie, jednak za taką cenę, radzę zastanowić się kilka razy czy warto.

Używam tego produktu od: używałam go 1-2 miesiące maksymalnie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1112621].usefull || 0 }}% pomocna.

Wodnista drożyzna

Nie polecam.
Korektor zakupiłam w czasie dużych promocji w Rossmanie, ale i tak żałuję wydanych na niego 25 zł.
Korektor bardzo słabo kryje. ma wodnistą konsystencję,a efekt rozświetlania jest niewspółmierny do zapewnień producenta.
Przede wszystkim jednak, jest niesamowicie niewydajny- skończył mi się po 10 dniach. Przyznaję, że jeśli chodzi o korekty, nakładam je stosunkowo w dużych ilościach, ale mimo to jeszcze żaden nie skończył mi się tak szybko. Dla porównania, podkład z Pease mam od dwóch miesięcy i końca nie widać.

Używam tego produktu od: 10 dni

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1091601].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie polecam.

Produkt kompletnie nie spełnił moich oczekiwań.
\\n
\\n-Kompletny brak krycia !
\\n-Mam wrażenie, że w ogóle nie rozświetla.
\\n-Uwydatnia sińce pod oczami.
\\n-Wydajność, zużyłam go mieszając z innym korektorem tylko przez to, że trochę kosztował i szkoda było go wyrzucić.
\\n
\\nJedynym plusem jest opakowanie i wygodna aplikacja.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1078856].usefull || 0 }}% pomocna.