Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Lumi Magique, Korektor rozświetlający

Lumi Magique, Korektor rozświetlający

Cena już od 22,99 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl
Pojemność 2,5 ml

Najnowszy korektor natychmiastowo rozświetlający skórę pod oczami. Nadaje się także do rozświetlania twarzy. Jednolicie pokrywa skórę wydobywając jej naturalne światło. Lumi Magique to także krycie, nawilżanie oraz trwałość

rozświetlające
do twarzy

5!

Używam go pod oczy i spisuje się genialnie, nie wysusza i pięknie rozświetla, również krycie jest ok jak na korektor rozświetlający, co u mnie jest ważne ponieważ mam wieczne zasinienia pod oczami
gorąco polecam :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1498541].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo lubię.

Produkt ten ma plusy i minusy, nie jest to must have, są lepsze korektory jak i rozświetlacze, ale kupuję go od czasu do czasu, bo lubię ;)

Kosmetyku jest mało, bardzo mało. Nie jest też wydajny więc kończy się w ekspresowym tempie co przy absurdalnej cenie regularnej sprawia, że nie jest stałym elementem mojej kosmetyczki.

Nie mnej, to produkt bardzo prosty. Prosty w obsłudze, w aplikacji, w noszeniu. Przyjemny wizualnie, przyjemnie się stosujący. Określiłabym go jako średniokryjący, lekko kremowy i rozpromieniający. Nie ukryje ciemnych cieni, ale odświeży spojrzenie, odmłodzi.

Fajnie go mieć w torebce i używać do tzw makijażu na szybko. Wklepuję go wtedy pod oczy i w wewnętrznym ich kąciku, pod łukiem brwiowym, na szczyty kości policzkowych, grzbiet nosa, łuk kupidyna, okolice ust i brody. Cera wygląda wtedy bardzo promiemnie, jednolicie, jakbym użyła podkładu. Dobrze się sprawdza w upały bo nie spływa ani nie gromadzi się w liniach mimicznych, daje lekki, świeży efekt. Oczywiście mówię to z perspektwy osoby która wyleczyła się już z trądziku i nie ma dużych zasinień :)

Lubię aplikować go palcami i polować na promocje ^^ Mam też wrażenie, że pielęgnuje skórę. Nigdy nie podkreślił suchych skórek, polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1473056].usefull || 0 }}% pomocna.

Lekko rozświetlający

Korektor jest zamknięty w pisaku z pędzelkową końcówką – pędzelek jest z miękkich, plastikowych włókien. Miło się nim maluje i uważam, że taka końcówka pasuje do tego typu kosmetyku.
Zacznijmy od tego, że ten korektor raczej niczego nie przykryje, jest na to za lekki. Używam go tak, jak zalecił producent – do rozświetlenia cieni pod oczami. Mnie podoba się jego lekkość, gdyż pod oczami mam bardzo cienką skórę i każda mocniejsza kolorówka po prostu będzie wyglądać ciężko i sprawiać wrażenie, że pod okiem jest wszystkiego za dużo. Cieniutką warstewkę nakładam pod oko, ładnie mi tonuje lekkie przebarwienia i rozświetla. Rozświetlenie jest ładne, delikatne i rozproszone – żadne drobiny bijące po oczach. Trwałość zadowalająca, nie obciąża, nie robi krzywdy – co bardzo ważne, nie wysusza! Ma lekką, nawilżającą formułę. Odcień zadowoli nawet najbardziej wymagające bladolice (za to też wielki plus!) Dobrze współpracuje zresztą kolorówki i blenduje granice. Cena regularna wysoka, ale zawsze jakaś promocja się znajdzie. Wydaje się być dość wydajny, ale wadą opakowania jest to że w ogóle nie da się określić ile kosmetyku jeszcze zostało.
Podsumowując – osoby oczekujące dobrego krycia sińców pod oczami będą zawiedzione, ale jeśli kupowało się go z zamiarem rozświetlenia i tonowania, to nie znajdzie się praktycznie żadnych wad.
Na zdjęciu - kolor medium, który wydał mi się najbardziej odpowiedni da mnie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1472926].usefull || 0 }}% pomocna.

NARS wywiad z Jane Richardson

Fajny korektor

Fajny korektor, który bardzo dobrze rozświetla skóre od oczami, jednak na moje sińce to jego krycie jak dla mnie jest małe. Cena jego jest dosyć duża i nie opłaca się go kupić bez promocji , dodatkowo bardzo mała pojemność, korektor nie starcza długo, ale rozświetla serio bardzo dobrze:)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1462087].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo lubię

Zalety:
+ kupiony w promocji
+ piękne i eleganckie opakowanie zakończone pędzelkiem
+ bardzo dobrze się rozprowadza
+ idealnie stapia się ze skórą
+ bardzo ładnie rozświetla skórę
+ używam go pod oczy i jestem zachwycona jego działaniem

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1459847].usefull || 0 }}% pomocna.

Podoba mi się

Polecam bardzo osobą które mają idealną cerę, ponieważ korektor ten jest lekko kryjący fajnie rozświetla sprawia że cera wygląda świeżo lekko i promiennie. Jest bardzo trwały, wytrzymuje nawet popołudniowe drzemki. Nie mam do niego żadnych zastrzeżeń. Polecam, ja na pewno kupię ponownie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1456002].usefull || 0 }}% pomocna.

zadowalający

Moje cienie pod oczami zostały pokonane dzięki temu korektorowi. Mam kolor Dark, który świetnie dopasowuje się do mojej skóry. Nie roluje się, nie wchodzi w zmarszczki, trzyma się od rana do powrotu z pracy, nie wymaga poprawek w ciągu dnia. Rozświetla i ładnie odbija światło.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1423051].usefull || 0 }}% pomocna.

Słabe krycie

Korektor rozświetlający Lumi Magique dobrze rozprowadza się na skórze, ma ładne i praktyczne dla mnie opakowanie.Cena również nie jest zbyt wysoka a produkt wydajny. Z kryciem troszkę gorzej
Zalety
Dobrze się rozprowadza
Dobrze stapia się z podkładem
Wady
Słabe krycie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1416886].usefull || 0 }}% pomocna.

średniak

Korektor miły w aplikacji, o ładnym jasnym kolorze, rozświetlające drobinki nie prezentują się tandetnie, opakowanie , które dobrze wygląda w kosmetyczne. Więcej plusów nie mogę się doszukać w tym produkcie.
Efekt rozświetlenia nie jest zbyt mocny. Co najgorsze, korektor szybko włazi w zmarszczki. Tragedii nie robi, ale moim zdaniem za tą cenę nie warto.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1358626].usefull || 0 }}% pomocna.

Pomysł był dobry...

...wykonanie już gorsze, choć bardzo źle też nie jest.
Tylko zależy, co chcemy nim korygować:
1. Cera - odpada, bo krycie znikome i obecność iskiereczek brokatu.
2. Cienie pod oczami - nie da rady, bo krycie jest zbyt małe.
Czyli jako korektor odpada.
Zatem niech będzie rozświetlaczem:
1. Wewnętrzne kąciki oczu - ładny efekt, choć dla mnie zbyt pudrowy.
2. Ogólnie okolica oczu - niby ok, ale dla mnie zbyt pudrowy.

Miałam odcień 01 który jest najjaśniejszy i żółty.
02 jest też jasny, ale już zdecydowanie łososiowo-różowy.
Nie mam cieni pod oczami, które wymagałyby korekty, więc dałam temu produktowi łatwe zadanie - miał ogólnie coś polepszać wizualnie, rozświetlać spojrzenie - i mniej więcej to robił.
Ale nie urzekł mnie właściwie niczym, a z kolei irytował dość topornym pigmentem, który właził w linie mimiczne - a tego nie znoszę.
Gwoli sprawiedliwości dodam, że żaden korektor nigdy nie spełnił moich oczekiwań odnośnie bycia niewidocznym na skórze, więc Lumi Magique nie okazał się drastycznie gorszy od innych.
W dziennym świetle, w słońcu, z bliska - każdy korektor i każdy podkład będą zawsze widoczne.
Cóż, życie.
Lumi Magique wyróżnił się natomiast tym, że kiepsko współpracował z moimi kremami pod oczy i do twarzy, zwłaszcza z serią Rosa Arctica Kiehl's, ale z innymi też na ogół marnie.
Być może miałam akurat niefortunne kremy (ale np. korektor Ultra HD Make Up For Ever radził sobie ze wszystkimi kremami).
Miałam już korektor Clinique, Ultra HD MUFE, słynny Yves Saint Laurent, kilka różnych z Estee Lauder oraz Yves Rocher - i żaden nie spełnił moich oczekiwań odnośnie bycia niewidocznym z bliska na skórze.
Gdybym miała używać tego typu produktu, to jednak wybrałabym Ultra HD MUFE, bo mimo dużego poziomu krycia dobrze się wtapiał i wbrew pozorom, jest dużo tańszy od korektorów w pędzelkach, przeliczając na cenę za 1 mililitr.
Podsumowując Lumi Magique:
Jak na korektor - ma za małe krycie i za dużo brokatu.
Jak na rozświetlacz - ma za duże krycie, a rozświetlenie jest toporne.
Ponadto: mało wydajny, drogi, i utytłany pędzelek z hodowlą bakterii.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1305256].usefull || 0 }}% pomocna.