Johnson's, Naturally Soft, Płyn do kąpieli z mleczkiem z ziaren owsa i olejkiem migdałowym

Relaksujący płyn do kąpieli zawiera naturalne mleczko z ziaren owsa oraz olejek migdałowy. Dokładnie oczyszcza skórę pozostawiając ją miękką i nawilżoną jeszcze długo po kąpieli. Specjalna formuła współgra z pH zdrowej skóry.

Cena: 10 zł

Migdałowy, więc lubię:D

Jak wszystko co migdałowe, tak i ten płyn zagościł u mnie nie raz z momentem przyjścia chłodów. Pachnie cuuudownie:D Wspaniale się pieni, sprawia, iż nawet warszawska wiślana kranówka jest miękka i przyjazna skórze. Pozostawia po sobie delikatną woń na skórze, która jednak nie kłóci się z innymi zapachami. Poza tym jest szalenie wydajny! Bardz fajny!

ilość zużytych opakowań: 3

przyjemny

Mam go od... niepamiętnych czasów. Tak więc strasznie wydajny. Ponadto ślicznie pachnie 0 słodko, ale delikatnie, nie narzuca się. Jest gęsty.

Używam tego kosmetyku od: niepamiętam
ilość zużytych opakowań: ciągle 1

Dobre wspomnienia...

Miałam go dawno temu, był to żel w takim trochę kanciastym opakowaniu. Jeny, jak on pięknie pachniał!! Tak słodko!! Miał też fajną konsystencję. Nie używam go dzisiaj, bo ja po prostu nie mam stałoego żelu - zawsze próbuje nowe! Jednak z czystym sumieniem moge go każdemu polecić!

depilacja bikini rodzaje

świetny

Gęsty, ładnie pachnie, choć trochę mniej intensywnie niż wersja z miodem. Świetnie się pieni, pianka jest delikatna, puszysta i trwała. Nie wysusza i nie podrażnia. Uprzyjemnia kąpiel. Wydajny.