On Line, Żel pod prysznic 'Mleko i miód'

On Line, Żel pod prysznic 'Mleko i miód'

Nawilżający żel pod prysznic wzbogacony proteinami z mleka i miodu zapewnia właściwy poziom nawilżenia. Dzięki proteinom z mleka i miodu dostarcza skórze wielu składników odżywczych. Neutralne pH żelu pod prysznic On Line nie zaburza naturalnego odczynu skóry.

dobry był:)

Dobry kosmetyk za przyzwoitą cenę.Szkoda,że niedostępny w większości sklepów.Ładny zapach,za bardzo się nie pienił.Dobrze spełniał swoje zadanie.
Może oczekiwałabym aby produkt bardziej się pienił i był bardziej wydajny,bo ten zbytnio wydajny nie był :(Za takie pieniądze w porządku,ale żadna rewelacja.

Używam tego produktu od:jedno było dawno temu

calkiem ok

Nie mam mu nic do zarzucenia. Zapach mi sie podoba, myje porzadnie, nie zapienia sie moze jakos niewiadomo jak ale wciaz milo sie nim umyc. Ma fajna konsystencje - leista ale jak mleczko.

Podeszlamdo niego z rezerwa i podejrzeniami ze za tani jest na dobry produkt a tymczasem spisuje sie jak wiekszosc zeli dwa razy drozszych niz 'on'.

Nie robi krzywdy skorze.

Dobry zel.

fajny

piękni epachnie, łatwo się pieni, pozostawai skórę miłą w dotyku...polecam, za tą cenę efekty są spekakularne.., chociaz myslę, że dla osób o bardzo suchej skórze nie przypadnie do gustu:D

Katarzyna Gudan fryzura studniówkowa 01

dziwny

Nic się nie pieni, a tego nie lubię. Przyznaję, że ma przyjemną konsystencję (mleczkowatą) i przyjemnie się nim jeździ po skórze, ale to miało służyć do mycia, nie?
Zapach trochę sztuczny. Nie żałuję, że spróbowałam, ale więcej nie kupię.

mleczny raj

Nie ukrywam, że jestem zakochana :) Ma cudowny zapach, jest gęsty i bardzo wydajny. Osobiście uważam, że przyjemnie się go rozprowadza na skurze. W połączeniu z całą serią zapach utrzymuje się znacznie dłużej :)

Jeden z moich ulubionych

Pieknie pachnie, zapach dlugo utrzymuje sie na skorze.Bardzo wydajny. Nie pieni sie. Idealnie nawilza skore. Cena naprawde niska (ok. 4 zl.)

przeciętny

Gęsty, ładnie, choć trochę sztucznie pachnie. Trochę ciężko się pieni, raczej ślizga po skórze, dobrze się spłukuje. Delikatny, dobrze myje, nie wysusza. Wydajny.