Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Planet Spa, Mediterranean Olive Oil with Orange Flower, Exfoliating Body Scrub (Peeling do ciała)

Okryta wieloma warstwami ubrań skóra ciała może stać się nieprzyjemnie szorstka. By temu zapobiec, 2 razy w tygodniu sięgnij po śródziemnomorski peeling do ciała, który skutecznie usuwa martwe komórki, odsłaniając jedwabiście miękką i gładką skórę. Wmasuj go w skórę całego ciała, zwracając szczególną uwagę na miejsca, w których skóra jest sucha i szorstka, takie jak łokcie, kolana i stopy.

Skład: Aqua, Polyethylene, Sodium C14-16 Olefin Sulfonate, Glycerin, Cocamidopropyl Hydroxysultaine, Triethanolamine, Cocamide Mipa, Lauramide Mea, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Parfum, Imidazolidinyl Urea, Glycol Distearate, Methylparaben, PPG-12-Buteth-16, Tetrasodium EDTA, Olea Europaea Oil, Phosphoric Acid, Citrus Aurantium Dulcis Flower Extract, Alcohol Denat., Olea Europaea Leaf Extract, CI 15510, CI 42090, CI 17200, CI 19140. (07.06.2012)

Super!

Jeden z trzech scrubów, który naprawdę uwielbiam i najgenialniejszy \'\'zdzierak\'\'jaki kiedykolwiek miałam. Ma bardzo dużo drobinek, dzięki czemu peeling wychodzi idealny. Ponad to ważne dla mnie jest, że te drobinki nie rozpuszczają się w trakcie zabiegu.
Całkiem ładnie pachnie, estetyczna i funkcjonalna tubka- nie łamiemy sobie paznokci przy otwieraniu, cena jak za taką jakość wydaje mi się adekwatna, wydajność bardzo duża i konsystencja, która nie przelewa się przez palce.
Jedynym minusem jest to, że niestety tego kosmetyku już (chyba) nie można nabyć.
Kosmetyk godny polecenia.
Na szczęście mam jeszcze końcówkę opakowania :)

Używam tego produktu od: ponad rok temu
Ilość zużytych opakowań: końcówka 1-wszego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[880985].usefull || 0 }}% pomocna.

Jak guma balonowa

Z największą przyjemnością podpisuję się pod recenzjami poprzedniczek. Ten peeling ma dla mnie niemalże same zalety:
- jak napisałam w podsumowaniu - zapach - dosyć intensywny podczas mycia, później, po kąpieli, dosyć szybko "umykający" (nie stanowi to jednak dla mnie problemu, zapach, jaki by nie był, i tak jest później "zagłuszany" przez balsam/mleczko do ciała), jednocześnie nie jest męczący, nachalny, ciężki, wręcz przeciwnie - relaksuje i odpręża; moje pierwsze skojarzenie - guma balonowa - pozostało do końca,
- konsystencja - gęsta, zwarta, treściwa, peeling nie przelewa się przez palce; drobinki peelingujące są satysfakcjonującej wielkości i jest ich dużo, nie należy spodziewać się jednak po peelingu gruntownego wygładzenia skóry i usunięcia martwego naskórka, peeling ten nie ściera spektakularnie (i znowu nie stanowi to problemu - do gruntownego "speelingowania" ciała używam peelingów solnych),
- wydajność - duża - już niewielka ilość peelingu pozwala na wytworzenie wystarczającej ilości piany, przy czym peeling pieni się bardzo dobrze, zarówno w połączeniu z myjką, jak i rękawicą do peelingu; peeling jest dosyć ciężki, ale dobrze się spłukuje; nie podrażnia i nie wysusza skóry; trudno mówić o nawilżeniu, bo i tak po wzięciu prysznica zawsze używam mleczka/balsamu do ciała,
- tuba - wygodna, choć zamknięcie czasami się zacina, a peeling trudno otworzyć mokrymi i śliskimi rękami; plastik, z którego tuba i zamknięcie są wykonane, jest dosyć cienki, co może powodować uszkodzenia; peeling wygodnie się dozuje, nadmiar nie wylewa się z tuby, tuba postawiona "do góry dnem" umożliwia zużycie peelingu do końca.

Używam tego produktu od: około 3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 tuba o pojemności 150 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[854471].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry

Peeling jest w miarę tani i średnio wydajny, Pachnie ślicznie oliwkami i pomarańczą. W konsystencji jest gęsty. Po zastosowaniu pozostawia skórę przyjemnie gładką i miękką. Jakość kosmetyku w tym przypadku rekompensuje jego cenę. Poza tym to jeden z ładniej pachnących kosmetyków jakie miałam.

Używam tego produktu od: Miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1/2 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[773680].usefull || 0 }}% pomocna.

Avon Mark - relacja

Cudowny peeling

Na chwilę obecną to mój \'złuszczający faworyt\' :) Oprócz zapachu, który uwielbiam doskonale działa, złuszcza jak należy. Po użyciu skóra jest miękka i pachnąca.
Gdyby nie to ze coraz ciężej go dostać, nie zaminiłabym na żaden inny!

POLECAM !!

Używam tego produktu od: około roku
Ilość zużytych opakowań: 3 duże

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[760732].usefull || 0 }}% pomocna.

Genialny !!! :D

+ zapach - idealna kompozycja oliwek z kwiatem pomarańczy
+ jak dla mnie jest wydajny, mimo że używam go co cztery dni
+ konsystencja- bardzo gęsty
+ bardzo dobrze nawilża i wygładza skórę
+ idealnie usuwa martwy naskórek

- seria Planet Spa Śródziemnomorska oliwa z oliwek z kwiatem pomarańczy nieczęsto występuje w katalogach , i mimo że jestem konsultantką to nie mam do niego dojścia dlatego odejmuję 0,5 giazdki ;/

Ilość zużytych opakowań: 3 całe, w trakcie 4 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[750228].usefull || 0 }}% pomocna.

Delikatny a skuteczny

Na ogół nie używam gotowych peelingów tylko sama przygotowuję go sobie z kawy i żelu. Ale skoro już ten wpadł mi w ręce to postanowiłam go przetestowac. Po zużyciu całej tubki muszę przyznac, że zrobił na mnie dobre wrażenie.

* Konsystencja/aplikacja - gęsty żel - krem a w nim zanurzone spore drobinki, nie sprawia problemów przy nakładaniu i rozprowadzaniu, konsystencja sprawia, że przyjemnie się go używa

* Działanie - przyzwyczajona jestem do mocnego ścierania peelingiem kawowym, ten jest znacznie delikatniejszy, ale dobrze wygładza, skóra jest odświeżona, ma ładny koloryt, nie jest podrażniona, ponieważ drobinki nie są ostre; jest naprawdę łagodny a dobrze działa, łatwo się go spłukuje; myślę, że sprawdziłby się dla osób z wrażliwą skórą albo do delikatnych częsci ciała jak dekold czy biust.

* Zapach - piękny, świeży, cytrusowo - oliwkowy; zdecydowanie uprzyjemnia zabieg

* Opakowanie - spora, miękka tubka, zamykanie w formie klapki, choc ciężko je otworzyc mokrymi dłońmi

* Wydajnośc/cena - bardzo wydajne, cena umiarkowana, można kupic w promocji

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[728884].usefull || 0 }}% pomocna.

dla mnie najlepszy

Dla mnie najlepszy jaki miałam! To jest nowsza wersja poprzedniego peelingu z tej serii, została wzbogacona olejkiem pomarańczowym. Dla mnie wspaniały. Idealna konsystencja, drobinki w sam raz, cudowny zapach! Uwielbiam go i gdy tylko jest okazja kupuję, nawet na zapas. Minusem jest to, że jest mało dostępny. Nie wiem dlaczego Avon jak ma w swojej ofercie taki hit, nie jest on dostępny w regularnej sprzedaży. Pojawia sie co któryś katalog i jest drogi, korzystam z promocji ;) Jak wycofywali poprzedni, by zastąpić tym, kupiłam chyba 4 :) Dla mnie KWC!

Używam tego produktu od: obecnie nie używam, ale ogólnie od ponad 2 lat
Ilość zużytych opakowań: ze 4

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[719363].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo fajny

Ten peeling bardzo przypadł mi do gustu;))
Jeśli chodzi o zalety:

-Bardzo odpowiada mi zapach całej tej serii. Jest mało oliwkowy. Mi ten zapach kojarzy się z gumą balonową, jest słodziutki i intensywny ;) Po zastosowaniu wieczorem razem z masłem z tej serii, piżama pachnie jeszcze kilka dni;)

- Drobinki ścierające są delikatne i małe. Kosmetyk nadaje się do częstego stosowania. Dzięki temu łagodnie złuszcza i nie podrażnia.

- Pieni się... nie trzeba używać dodatkowo żelu pod prysznic.

-Nie podrażnia i nie wysusza.

Połowę gwiazdki odejmuje za cenę... Nie zawsze jest w promocji, a bez niej wg mnie cena jest trochę zbyt wysoka

Ilość zużytych opakowań: pół

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[697130].usefull || 0 }}% pomocna.

peelinguje i jednocześnie nawilża

Dostałam ten produkt w prezencie i jestem bardzo mile zaskoczona. Dawno już nie miałam nic z avonu - szał zamawiania czegoś z każdego katalogu już mi dawno minął. Wszystkie peelingi jakie do tej pory miałam były tylko na chwile i żaden się jakoś szczególnie nie wyróżniał z tłumu . Wiadomo - ma ścierać stary naskórek i odsłaniać nową, piękną i wygładzoną skórę. Ten peeling jest wyjątkowy bo dodatek oliwki sprawia, żę skóra jest nawilżona jak nigdy. Nie trzeba już stosować balsamu po kąpieli. Zapach jest bardzo przyjemny. Produkt jak dla mnie jest wydajny bo stosuję go tylko raz w tygodniu. Polecam gorąco !!!

Używam tego produktu od: 3 m-ce
Ilość zużytych opakowań: końcówka pierwszej

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[690856].usefull || 0 }}% pomocna.

najlepszy jak do tej pory

Testowałam na sobie wiele peelingów. Większość zostawia po użyciu tłusty filtr na skórze. Strasznie nie lubię tego efektu ponieważ czuję się wtedy jakaś taka niedomyta :)
ten peeling prócz tego, że świetnie oczyszcza i wygładza moją skórę, dodatkowo zostawia uczucie nawilżenia, a nie zostawia tłustej warstewki na skórze.

Jest obecnie moim ulubieńcem. Jest średniowydajny ale można go kupić za grosze.

Polecam czekać na promocje w katalogach Avon lub szukać do na portalach z aukcjami :)
ja kupiłam do za 10zł.

Używam tego produktu od: 3mce
Ilość zużytych opakowań: 1opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[690748].usefull || 0 }}% pomocna.