Nivea Bath Care, Aroma 4 żywioły - Woda (żel pod prysznic)

Nivea Bath Care, Aroma 4 żywioły - Woda (żel pod prysznic)

Odświeża ciało i duszę. Kąpiel z użyciem żelu "Woda" przyniesie ciału przyjemne odświeżenie, a zmysłom przywróci harmonię. Zawarte w nim morskie minerały i olejki eteryczne o delikatnym, kwiatowym zapachu wywołują uczucie równowagi i spokoju. W żelu pod prysznic Nivea Aroma 4 Żywioły "Woda" zawarte są dwa olejki eteryczne: pomarańczowy oraz lawendowy.
Olejek pomarańczowy (Citrus aurantium var dulce) posiada działanie łagodzące, relaksujące, polepszające nastrój, przeciwdepresyjne, przeciwskurczowe oraz odżywiające skórę.
Olejek lawendowy - (oleum lavendulae) posiada wiele zastosowań, a jego działanie jest wyjątkowo bogate w dobroczynne skutki. Normuje funkcjonowanie wszystkich układów organizmu, łagodzi bóle, uspokaja. Przyłożony bezpośrednio na skórę ułatwia gojenie ran, ukąszeń, a zwłaszcza oparzeń. Jeśli chodzi o wpływ na psychikę, jest niezastąpiony w przypadku zmienności nastrojów, czy niestabilności uczuciowej.
Niebieski kolor żelu "Woda" ma działanie uspokajające, relaksujące, chłodzące. Jednocześnie pomaga gromadzić energię.

Skład: aqua, sodium laureth sulfate, cocamidopropyl betaine, sodium chloride, decyl glucoside, PEG-40 hydrogenated castor oil, PEG-200 hydrogenated glyceryl palmate, citric acid, sodium benzoate, trisodium EDTA, disodium cocoyl glutamate, sodium salicylate, carbohymethyl chitin, maris sal, benzophenon-4, citrus aurantium dulcis, lavandula hybrida, CI 4205I

Cena: 8 zł / 200 ml

najlepszy :)

Uwielbiam ten zapach :) może właśnie i dlatego ze jest tak troche męski ;) tyle ze znając moje szczęście do kosmetyków niezbyt długo nacieszyłam sie tym żelem :( mam nadzieję że jeszcze go kiedyś znajdę w jakimś kosmetycznym..

Używam tego produktu od: już nie używam :(
Ilość zużytych opakowań: wiele

Taki tam

Żel dała mi moja babcia, ponieważ dostała próbkę od koleżanki :). Żel ma ładne opakowanie. Zapach tanich męskich perfum. Po kąpieli zapach długo się utrzymuje. Dobrze się pieni. Nie nawilża. Bardzo wydajny. Za drogi jak na taką jakość. Właściwie nic nie robi. Nie polecam.

Używam tego produktu od: Używałam bardzo dawno temu
Ilość zużytych opakowań: 50 ml

atrament

Żel ten w swojej kolekcji posiadam od ponad roku, ale dopiero teraz przyszła na niego kolej. Nie jest to kosmetyk niezbędny, ale można go wypróbować. Posiada intensywny niebieski kolor, pachnie świeżo, chociaż mnie także kojarzy się z męskim kosmetykiem. Zapach utrzymuje się dość długo na skórze.

Używam tego produktu od:kilku dni

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

Rewelacyjny zapach

Pomarańczowo-lawendowy z morską nutą-uspokaja,nie drażni,długo pozostaje na skórze.Naprawdę rewelacyjny.Do tego relaksujący,niebieski kolor,dobra konsystencja,brak uczuleń i sympatyczna cena.Jeden z lepszych żeli pod prysznic(niestety powoli wycofywany z produkcji).
Używam tego produktu od:jakiś czas temu

męski zapach

Skusiłam się na ten żel w środku upalnego lata, za namową przyjaciółki, która testowała tą serię i była zadowolona. Wybrałam piękny niebieski żel, bo najbardziej kojarzył mi się z ulgą w gorący dzień. Niestety, żel totalnie zawiódł moje oczekiwania. Przede wszystkim zapach - producent chyba uznał, że orzeźwiający zapach musi być zapachem typowo męskim. Na plus czy na minus - zapach długo utrzymuje się na skórze. Czułam się dziwnie pachnąc jak facet. Okropnie wysuszył moją skórę, bez balsamu skóra schodziła płatami. NO ale mam b. suchą skórę, dla osób ze skórą normalną mógłby być ok. Ponadto żel nie chce się pienić, jest rzadki, trzeba nalać dużo na dłoń, a piany jak nie było tak nie ma.

Używam tego produktu od:lato zeszłego roku

w ogóle się nie pieni!

mialam kiedys ten żel, skusiłam się ze względu na ładne opakowanie i piękny oceaniczny kolor. jednak zawiodłam sie na nim: jest bardzo mało wydajny, gdyz mało się pieni, i trzeba naprawde duzo nalac go na ręke, zeby sie umyc. zapach ładny, choc dla mnie troche taki "męski". ogólnie raczej jestem na nie

dałam sobie spokój

Zacznijmy od plusów bo jest ich zdecydowanie mniej niż minusów. Atutem jest fajne opakowanie i piękny kolor, naprawdę niebieski, wrażenie rozmytego atramentu gwarantowane;-) Teraz wady: żel generalnie jest beznadziejny. Nie chce się pienić-jakaś rzadka konsystencja tego specyfiku powoduje, że nalewa się go więcej i więcej a piany jak nie było tak nie ma. Zapach przedziwny-na początku taki męski co byłoby dla mnie zaletą bo lubię męskie zapachy ale potem przeobraził się w zapach kostki toaletowej:-( No i wysusza! Lepiej dać sobie spokój.....

średniak

Żel jest na średnim poziomie :/. Nie nawilża, a nawet lekko wysusza. Pos prysznicem nie pieni się zupełnie, a zapach jest dziwny- MĘSKI, ale nie brzydki. Utrzymuje się długo na skórze. Do koloru nie mam zastrzeżeń, ponieważ "symbolem" wody jest kolor niebieski, więc oczywiste jest, że żel bedzię miał właśnie taki kolor ;) . Ogólnie z żelem da się przeżyć...:p...

taki ot zlel pod prysznic

Zapach - bo to on jest najwazniejszy w tej serii Nivei, jest ot taki bardzo popularny wsrod tego rodzaju specyfikow - odswezajacy. Co do reszty to standarty, bez ktorych zel nie zdobyl by u mnie wiecej niz 1*, czyli: dobra konsystencja, mydlenie w porzadku, opakowanie poreczne, cena tez, nie wiem tylko czemu sie pojawily opinie o dziwnym kolorze tego zelu - sorry, tak jakby wszystkie pozostale zele na sklepowych polkach mialy zdrowe odcienie - mnie to tam nie przeszkadza dopoki nie barwi skory:P

Badziewie:)

Beznadziejny ostry zapach,jak dla mnie meski(a i dla mezczyzny watpie zeby sie nadal),beznadziejne nawilzenie, a raczej jego brak,wysusza skore.Pieni sie zwyczajnie.W ogole nie wiem jak mozna uzywac tego to aromaterapii.Fuj!

paskudztwo :[

Kolejny koszmarek z żywiołowej serii nivei.

Fuj! Paskudny intensywny zapach (rzeczywiscie troche meski).

Strasznie sztuczny intensywnie niebieski kolor :(.

Kiepsko sie pieni...

I najgorsze... Podraznil/uczulil mi skórę na łydkach. Nawet nie wiem jak to określić bo mi sie nigdy takie rzeczy nie zdarzaja, ale po uzyciu tego zelu (po goleniu nog- przyznaje, ale inne zele pod prysznic tak nie dzialają!) moja skora zaczela niemilosiernie piec i pokryly ja jakies czerwone ciapki.

Okropieństwo :[

Co to ma być?

Odstraszył mnie juz zapach , męski a przy tym strasznie banalny, do tego drażniący:(Kolejna wada to fakt , iż żel mimo konsystencji przeciętnej, charakteryzującej wiele innych produktów tego typu, w ogóle się nie pienii.Do tego dochodzi dyskomfort po użyciu(może w związku z zapachem) i lekkie( ale jednak) wysuszenie skóry :(Nie polecam!!!To pomyłka...