Eveline Cosmetics, Bio Depil, Ultradelikatny krem do depilacji skóry wrażliwej 9 w 1

Z koenzymem Q10+R i proteinami jedwabiu.
Opóźnia i spowalnia odrastanie włosków:
- niezwykle skutecznie usuwa niechciane włoski,
- jest wyjątkowo delikatny dla skóry,
- opóźnia odrastanie włosków,
- nawilża skórę, dzięki zawartości protein jedwabiu,
- wzbogacony o aloes, łagodzi i koi podrażnienia,
- zawiera koenzym Q10+R, aby dodatkowo pielęgnować skórę podczas depilacji,
- sprawia, że skóra staje się satynowo gładka i jedwabiście miękka,
- wyjątkowo szybko działa,
- bez ryzyka uszkodzenia skóry.

kremy do depilacji
opóźniające odrost włosków
w tubie
normalna

Radzi sobie tylko z delikatnymi włoskami

Krem do depilacji w moim przypadku był skuteczny tylko i wyłącznie do usunięcia owłosienia na rękach. W tym obszarze moje włoski są miękkie, delikatne, aczkolwiek widoczne i długie, ale nie stawiają oporu w usunięciu. Do usuwania zbędnego owłosienia z rąk ten produkt mi się sprawdza, ponieważ pozostawia gładką i dobrze wydepilowaną skórę. Do depilacji nóg, pach i okolic bikini ten produkt u mnie nie zdaje egzaminu. W tych okolicach moje włoski są twarde i niestety ale ten krem nie rozpuszcza ich, nie radzi sobie z takim rodzajem owłosienia. Po zdjęciu kremu do depilacji z nóg włoski pozostają nienaruszone. Do delikatnych włosków się sprawdzi, na te twardsze nie działa. Mam pewne wątpliwości co do zapewnień producenta, że jest to produkt 9w1, ponieważ niektóre z właściwości nie mają pokrycia z rzeczywistością. Moim zdaniem produkt działa standardowo, ale nie opóźnia procesu odrastania włosków, nie nawilża skóry, ani nie koi jej, skóra też nie jest wyczuwalnie mięciuka. Zapach jest nieprzyjemny o mocnej intensywności i niestety czuć tą woń jeszcze przez dłuższą chwilę w łazience, nawet po ściągnięciu pozostałości ze skóry i przepłukaniu wodą. Sposób użycia jest prosty, wystarczy załączoną w zestawie szpatułką rozprowadzić krem równomiernie na całą skórę i pozostawić go na 5-10minut, następnie przy pomocy szpatułki zdjąć całość oraz usunąć pozostałości przy użyciu wody. Cena produktu nie jest wysoka, ale jego wydajność nie jest najlepsza, pojemność też nie jest duża. Używam preparatu tylko do depilacji rąk, co jest stosunkowo małym obszarem i wystarczy mi go na jakieś 3-4 użycia. Konsystencja po wyciśnięciu z tubki wydaje się być dość zbita, ale bardzo dobrze i szybko rozprowadza się po skórze. Efekt gładkich rąk utrzymuję się około tygodnia, ale po upływie tego czasu wyrastające włoski są na tyle krótkie, że nie przeszkadzają mi i nie muszę wykonywać od razu kolejnej depilacji. Na moim ciele kosmetyk nie wywołuje żadnych podrażnień, ani innych skutków ubocznych, jednak należy pamiętać, aby zrobić test alergiczny przed pierwszym użyciem aplikując krem na niewielkim obszarze skóry. Opakowanie w formie tubki jest bardzo wygodne w użyciu, estetyka etykiety również mi odpowiada. Dostępność marki Eveline jest bardzo wysoka, można dorwać go praktycznie w każdej drogerii.

Bardzo fajny

Zalety:
- bardzo kremowa konsystencja idealnie pokrywa nawet najgrubsze włoski
- ma wysoką skutecznośc depilacyjną, rozpuszcza włoski, sprawia że szpatułka dołączona do zestawu nie ma problemów z ich usunięciem
- nie podrażnia nawet dleikatnych okolic intymnych
- jest tani

Wady:
- nie podoba mi się jego zapach, jest ciężki, duszący, intensywny i nieprzyjemny

NIEZBĘDNIK W MOJEJ ŁAZIENCE

Niezbędnik w mojej łazience. Używam go do podbródka i pach, u mnie działa rewelacyjnie, 5 min i włosów nie ma. Zapach jak to zapach tego typu produktów- fatalny, ale da się go znieść. Nie podrażniał, nie uczulał. Cena 8-9zł, nie jest najgorzej. Na moje użytkowanie, tj. podbródek i pachy starcza na około 3-4 miesięcy. Myślę, że przy goleniu nim nóg starczy na zdecydowanie krócej. Mi pasuje, zużyłam niezliczone ilości opakowań i na pewno zakupię kolejne. Polecam.

poparzyl mnie!

Tragedia!
Użylam go dwa razy. Za pierwszym razem trzymalam na nogach 6 minut. I nie usunął wszystkich włosków, a szpatulka lekko podrapala skore. Za drugim razem postanowiłam podtrzymać go dłużej - 10 minut - dalej według zaleceń producenta. Po zdjęciu kremu szpatulka I zmyciu go woda, skóra była czerwona i podrazniona. Bo kilku minutach zaczęła strasznie piec, jak przy oparzeniu. Pomógło 10 minut pod strumieniem lodowatej wody. Rano obudziłam się z czerwonym, podraznionymi, poparzonymi nogami z wieloma malutkimi strupami w miejscach gdzie wyrastaja wloski. Podrażnienia utrzymały się jakieś 3 dni a strupki goily się ponad tydzień.
Mam skórę suchą, ale nie jakoś super wrażliwa. Nie wiem, jak można wytrzymać z nim na skórze 20 minut, chyba płakałabym z bolu.
Ostrzegam przed tym kremem! Zamiast gładkich nóg zafundowalam sobie poparzenie i bol.

Używam tego produktu od: 2 razy

Ulubiony!

Jest to zdecydowanie mój ulubiony krem do depilacji. Jest wydajny i nie potrzeba go wiele, aby dobrze zadziałał. Czas, przez który trzeba go trzymać na skórze to według mnie sprawa indywidualna. Ja potrzebuje zwykle trochę więcej niż zaleca producent, czyli ok 7-8min. Szpatułka jest niezbędna. Bez niej włosków nie da się usunąć tylko pod wpływem strumienia wody. Skóra po zabiegu jest miękka i nawilżona. A co najlepsze efekt gładkiej skóry utrzymuje się aż 2 tygodnie!

PLUSY:
+ wydajny
+ czas (7-8min), a efekt na 2 tygodnie!
+ nie przesusza
+ zostawia miękką i nawilżoną skórę
+ cena
+ nie śmierdzi, ale też nie pachnie jak każdy preparat tego typu

Ilość zużytych opakowań: 2/3 opakowania

Słaby

Bardzo długo zużywałam ten krem, bo niezbyt się sprawdza. Używam takich rzeczy tylko do bikini i muszę trzymać go dobre 20 minut, a i tak nie pozbywam się wszystkich włosków. Nie uczula, śmierdzi jak zwykły krem tego typu. Nie podrażnia, ale 20 minut z czymś takim na ciele to żaden komfort.

Używam tego produktu od: rok

Zabiera zbyt dużo czasu

Tego kremu używałam tylko do depilcji bikini i pach.
Używanie go jednak nie jest zbyt opłacalne, bo efekt ten sam otrzymam w kilka minut maszynką do golenia, a czas odastania włosków jest taki sam. Krem musiałam trzymać nawet 40-50min, żeby usunąć większość niechcianych włosków. Po tym czasie wystarczyło wskoczyć pod prysznic i woda je sama wypłukiwała. Skóra nie była podrażniona.
Z zapachem da się wytrzymać, no ale mimo wszystko trzeba przyznać że śmierdzi. Krem jest łatwo dostępny (ja kupiłam w Triomenie), wydajny, tani (ok.9zł).

Dla mnie jest to zbyt czasochłonna metoda i dość niedokładna.Wolę połączenie depilator&maszynka do golenia i załatwię wszystko dokładnie w kilka minut,zamiast w godzinę.

Używam tego produktu od: rok

Tani, skuteczny, pachnący

Używam tego kremu jedynie do strefy bikini.

Producent zaleca trzymać go do 10 minut, ale to zdecydowanie za krótko. 15 minut to dla moich grubych, ciemnych włosków czas optymalny (choć i po 20 nic nie piecze!).

Plusy:
- krem nie śmierdzi (kto wąchał Veeta ten wie o jaki rodzaj \'\'zapachu\'\' chodzi)
- konsystencja gęsta, wystarczy go niewiele, więc i wydajność jest wysoka
- po około 15 min włoski są rozpuszczone, nawet nie trzeba używać szpatułki, bo spłucze je strumień wody spod prysznica
- włoski nie wrastają, jeśli wykonuje się regularne peelingi
- dostępność dobra- rossmann
- przy używaniu tylko na okolicę bikini, cienką warstwą co około 10 dni opakowanie starczyło mi na 5 miesięcy. Na promocji kupiłam następne ;)

Minusy:
- trzeba wg własnych obserwacji i upodobań przedłużyć czas trzymania kremu na skórze, bo czas zalecany przez producenta jest zbyt krótki

Podsumowując: krem jest skuteczniejszy, tańszy i o wiele lepiej pachnie niż te z wyższej półki cenowej. Będę do niego wracała.

Ilość zużytych opakowań: 1, 100 ml

Całkiem dobry

Zrezygnowałam z maszynek i pianek do golenia na rzecz kremów do depilacji ponieważ te drugie rzeczywiście sprawiają, że włoski odrastają odrobinę później, są cieńsze i słabsze.
Krem skutecznie usuwa włoski z nóg, pach i okolic bikini ale tylko wtedy, gdy trzyma się go na ciele 2 razy dłużej, niż zaleca producent. Producent zaleca trzymać krem na ciele do 10 minut, ja muszę czekać aż 20, a więc zabieg jest dość czasochłonny. Pomimo tak długiego trzymania kremu na ciele nie zauważyłam żadnych podrażnień, ale nie mam wrażliwej skóry.
W przypadku stosowania na same pachy i bikini krem starcza na długo, jednak kiedy depiluję nim całe nogi, zużywam 2/3 opakowania, ale to normalne w przypadku kremów do depilacji, wszystkie mają jednakową wydajność.
Zapach do najprzyjemniejszych nie należy, kremy veet pachną ładniej, ale są też dwa razy droższe.
Konsystencję ma dobrą, nie za rzadką. Producent zaleca aplikować krem szpatułką, co dla mnie jest niemożliwe, trwałoby to wieki a zużycie kremu byłoby na pewno dużo większe, dlatego nakładam go palcami.
Cena- 9 zł w miarę ok, porównując z mega drogimi veetami.

szkoda czasu i nerwów

Pierwsze użycie produktu- trzymałam według zaleceń producenta. Efekt: żaden.

Drugie użycie- trzymałam 2 razy dłużej. Efekt: część włosków usunięta, część nie.
Za trzecim razem tak samo.

Krótko mówiąc krem ten słabo sobie radzi. W dodatku trzeba długo czekać. Zdecydowanie szybszym rozwiązaniem jest zwykłe golenie się.

Używam tego produktu od: trzy użycia
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

bardzo dobry i delikatny

Bardzo dobry i delikatny krem do depilacji.

Skuteczny i nie podrażniający skóry.

Wygodne opakowanie, konsystencja w sam raz bo nie jest ani zbyt rzadki ani zbyt gęsty więc łatwy w nakładaniu na wybrane partie ciała.

Dość wydajny.

Zapach - cóż jak większość tego typu preparatów zapach jest dość specyficzny kiedy krem zacznie działać. Ale taka już natura tego typu kosmetyków.

Używam tego produktu od: jakieś pół roku temu
Ilość zużytych opakowań: dwa całe

Dla mnie bardzo dobry

Używałam tylko do depilacji cienkich włosków na rękach i usunął wszystkie!

Krem trzymałam ok. 7 minut - trochę dłużej, niż zaleca producent i wcale mnie nie podrażnił. Zapach taki jak przy innych tego typu kremach, niezbyt miły, ale nie bardzo intensywny - miewałam już inne kremy, które śmierdziały dużo mocniej. Tubka starczyła mi na kilka aplikacji.

Jestem zadowolona z tego produktu i na pewno jeszcze go kupię. Wcześnie jednak sprawdzę inne produkty do depilacji Eveline.

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu
Ilość zużytych opakowań: jedno standardowe