Deep Action Cleansing Mask (maseczka głęboko oczyszczająca)

Deep Action Cleansing Mask (maseczka głęboko oczyszczająca)

Głęboko oczyszczająca maseczka to nowy sposób na oczyszczenie skóry z tłuszczu i zanieczyszczeń i jednoczesne jej odświeżenie. Uczucie chłodu i lekkiego mrowienia po nałożeniu maseczki oznacza, że działa ona głęboko w porach skóry pochłaniając nadmiar tłuszczu. W ciągu 5 minut po nałożeniu maseczka zmieni kolor z niebieskiego na biały, co oznacza, że należy ją zmyć. Do stosowania 1-2 razy w tygodniu.

działa, ale...

Maseczkę kupiłam kiedyś do kompletu z kremem. Działanie jej polegało na (krótkotrwałym) matowaniu cery, złagodzeniu stanów zapalnych oraz chłodzeniu skóry. Kosmetyk pomagał w zwalczaniu wyprysków.
Minusem maseczki była jej oporność na zmywanie. Zdarzało sie też, że po zmyciu maseczki, skóra była zaczerwieniona.
Kosmetyk dość wydajny. Zapach taki jak kremu - średni.

Używam tego produktu od: kiedyś tam...
Ilość zużytych opakowań:jedno

może być

To jedyny kosmetyk C&C który mi nie zaszkodził. Maseczka przyjemnie oczyszcza i chłodzi cerę, nie podrażnia ani nie wysusza, wydajna, zapach przyjemny. Na twarzy rozsmarowuje się dosyć cięzko i podczas zastygania kruszy się. Ciężko się spłukuje. Chyba ją wycofali bo nie widze jej w żadnym sklepie...

dobra

Jedna z lepszych maseczek jakie miałam, cera po niej jest wpost w swietnej kondycji,mam cere normalna ale kolezanki tez maja ta maseczke i na po uzyciu jej na cerze tlustej nie pozaostaje gram tluszczu nic sie nie swieci

Manicure - odwrócony french

dla mnie za mocna:(

szczerze mówiąc to sie zawiodłam:(maseczka wyszusza moją buźkę i podrażnia ją.dlatego uzywam jej tylko miejscowo,bo na całą twarz to by było zabójstwo:Dpoza tym maseczka bardzo cieżko sie zmywa.a efektu zwalczania krost nie zauwazylam.

bywało lepiej

Gęsta, niezbyt ładnie pachnie, tak jakby kamforą. Dobrze się rozprowadza, trochę trudno spłukuje. Ciekawy bajerek ze zmianą koloru. Przyjemnie chłodzi i odświeża, trochę oczyszcza, ale mało jak na glinkę, bywają lepsze. Trochę wysusza, działa antybakteryjnie.

Niezła

Maseczka faktycznie delikatnie oczyszcza cerę (pierwsza oczyszczająca,po której nie wychodzą mi żadne niespodzianki....:-) ), delikatnie zwęża pory (ale ta z Erisu lepiej...), buźka jest po niej O.K. Co do koloru, to moja maseczka wcale nie zmienia koloru, bo przy nakładaniu jest juz biała a nie niebieska.... :-(

po prostu dobra

Na początku byłam wręcz zachwycona, zeraz mój zapał nieco przygasł. Maseczka łatwa w zastosowaniu, jeszcze łatwiejsza w zmywaniu. Zaletą jest krótki czas stosowania, ok.5 min. W miarę solidnie oczyszcza buzię, ale nie z jakimś spektakularnym efektem. Nieco zmniejsza pory, rozjaśnia cerę. Im dłużej ją stosuję, tym mniej na mnie działa... Polecam jeśli chce się po prostu co 2-3 dni solidniej oczyścić twarz, natomiast jak ktoś ma większe problemy, to trzeba poszukać czegoś silniej działającego. Ale ogólnie jest to dobry produkt.Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

super!

To zdecydowanie najlepsza maseczka jaka dotad mialam:) naklada sie bardzo dobrze i latwo sie zmywa. Pozostawia skore dokladnie oczyszczona (zaskorniki znikaja:D), rozjasniona, domyka pory:) Podoba mi sie ten patent ze zmiana koloru, bo dokladnie wiadomo kiedy ja zmyc. Przyjemnie chlodzi skore i czuc jak dziala:) A cena jak marzenie, kupilam za 10 zl. :) Odejmuje 1 * za niezbyt mily zapach i trudnosci z wydobyciem jej z tubki. Ilość zużytych opakowań: 1

Też niedawno kupiłam i jestem zadowolona. Przede wszystkim maseczka jest łatwa w użyciu (sama zmienia kolor, gdy trzeba ją zmyć). Oprócz oczyszczania także miło chłodzi, ale najważniejsze jest oczywiście usuwanie zanieczyszczeń. Mojej tłustej cerze bardzo dobrze robi. Twarz wydaje się też odrobinkę jaśniejsza, a moje zaskórniki znacznie się zmniejszyły. Maseczka jest łagodna. Polecam 2 razy w tygodniu. Ja wcześniej robię parówkę. ;-)