KillyS, Żel z wapniem

KillyS, Żel z wapniem

Hipoalergiczny żel z wapniem wyrównuje płytkę paznokciową. Pozostawia na paznokciu warstwę wygładzającą nawet bardzo głębokie bruzdy. Zwiększa odporność na urazy mechaniczne miękkich i wrażliwych paznokci. Zachowuje naturalne nawilżenie paznokci.

Nawet fajna... ale to nie żel ;p ;/

Kupując tą odżywkę do paznokci myslałam że będzie to żel nawet tak jest napisane na opakowaniu a tymczasem... okazuje się, że zastyga jak lakier... ;/ Stwierdziłam... no cóż trudno... odżywka działa bardzo dobrze już po pierwszym nałożeniu paznokcie są twardsze, nie odbarwiają się (jak jest na nich odżywka),są mniej łamliwe, twardsze nawet po jej zmyciu ;] Jak nałoży się te 3 warstwy to odżywka jak zaschnie jest dosc gumowa ...i szybko schodzi... zwłaszcza przy dluższej kąpieli używam jej różnie ale zazwyczaj są to 2 warstwy pod lakier bądź bez niczego tylko odżywka ;] Jest mega wydajna mam ją bardzo długo a skończyc jej nie mogę :P Kolor by mogła miec bardziej naturalny czyli biały, mleczny,bezbarwny, lekko różowy a ma kolor jasno niebieski co po nałożeniu jej 2-3 warstw średnio wygląda na paznokciach ;p Fajny ma pędzelek dobrze się rozprowadza na paznokciach

Plusy:

+ Działanie, paznokcie już po pierwszej aplikacji są twardsze, nie łamią się itp.
+ Wydajna
+ Fajny pędzelek
+ Łatwo się rozprowadza
+Dobra pod lakier (góra 2 warstwy jej^^)

Minusy:

-Kolor
-To nie jest żel
- zastyga jak lakier i "pachnie" jak lakier
- Jeżeli nałoży się jej 3 warstwy w dłuższej kąpieli odpada ;p

Używam tego produktu od: Kilku lat
Ilość zużytych opakowań: Zużyłam połowę opakowania 11ml

Nie polecam

Nigdy nie miałam większych problemów z paznokciami jak były dłuższe to stawały się miękkie i podatne na uszkodzenia. Podczas stosowania żelu faktycznie paznokcie były twardsze lecz stosowanie tego preparatu przez dłuższy czas doprowadziło do rozdwajania się paznokci. Natychmiast przestałam stosować i moje paznokcie zaczęły wracać do dawnej kondycji. Resztę niestety muszę wywalić, bo strach to komuś oddawać.

Używam tego produktu od:2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: może 1/4 tego żelu

super na zadarcia!

Mam z natury mocne i twarde paznokcie, jednak są bardzo podatne na zadarcia... odżywka (którą używam jako podkład pod lakier albo lakier bezbarwny) spełniła swoje zadanie. Wg mnie paznokcie stały się mocniejsze i jakby bardziej scalone - co było dla mnie najistotniejsze. Wad nie widzę - moje paznokcie nie stają się po nim siwe, a odżywka nie schodzi łatwo pod wpływem wody (na pewno nie łatwiej niż dobry lakier). Jak na razie najlepszy tego typu kosmetyk. KWC. Ale nie wiem czy kupię ją znowu - być może skusi mnie coś innego...;)

Używam tego produktu od:3 m-cy
Ilość zużytych opakowań:1/2

Dieta na AZS

średni

na zachete daje 3 gwiazdki bo za krotko uzywam, zeby dać mniej.
powyzej 2 warstw daje efektsinych paluchow
+ma faktycznie zelową konsystencję dziekiczemu szybko schnie i jest jakby elastyczny:p
po kilku tygodniach niewidze poprawy paznokci ,ale bede na biezaco informowac:)Używam tego produktu od:dwa trzy tygodnie
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1
Może jeszcze kupię, gdyż świetny z tej odżywki utwardzacz:)dobrze zabezpiecza przed lamaniem, tworzy twarda, ale odporną na zarysowania warstwę i szybciuchno schnie.Lepsza od silk wrapa inglota.

niezła

hmm .. fajna odzywka lepsza od tych które miałam do tej pory .. ale gdy sie skończy chyba popróbuje innych:) zauwzayłam poprawe paznokci, są mocniejsze i trwalsze .. 2 wady: - hmm zachowuje sie jak lekier bezbarwny, schodzi np. podczas dłuższego moczenia paznokci w wodzie.. i druga wada to to,że czasem paznokcie wydają sięę .. sine(:|) ale ogólnie lus:)

Bardzo dobry :)

Bardzo dobry preparat podobny w działaniu do Witaminowej Bomby. Przy używaniu min. 2 razy dziennie wzmacnia paznokcie i jakby lekko wygładza. Mniej się rozdwajają i są bardziej odporne na uszkodzenia i na łamanie. Warto spróbowac!!!