Dove, Original, Antyperspirant pielęgnujący w aerozolu 48h

Dove, Original, Antyperspirant pielęgnujący w aerozolu 48h

Dove Original został stworzony dla kobiet, które lubią klasyczne zapachy. Gwarantuje 48 - godzinną ochronę przed poceniem. Ponadto regeneruje podrażnioną po goleniu skórę pod pachami dzięki zawartości 1/4 kremu nawilżającego. Wzmacnia barierę lipidową skóry. Nie zawiera alkoholu.
Dostępny też w wersji Compressed - opakowanie 75ml, dzięki nowoczesnej technologii kompresji wystarcza na tak długo jak standardowe i chroni środowisko naturalne (o 25% mniej zużytego aluminium i mniejsza emisja gazów).

sucha, wrażliwa, podrażniona
antyperspiranty
nawilżające, ochronne, łagodzące
bez alkoholu
w sprayu

Jeden z lepszych

Ogólnie bardzo lubię antyperspiranty tej firmy. Testowałam już wiele zapachów, ale ten to jest taki klasyk. Bardzo ładny zapach przypominający krem tej marki.
Wydajny, starcza na długo. Co najważniejsze spełnia swoją rolę- chroni przez brzydkim zapachem, odświeża. Nie brudzi ubrań i nie pozostawia lepkiej warstwy na skórze.
Dla mnie idealny!

Sprawdzony dezodorant, który długo działa

Jest to jeden z nielicznych dezodorantów, którym jestem wierna od dawna. Są bardzo skuteczne, cena przystępna i dostępne niemal w każdym sklepie.
Najważniejsze czyli działanie oceniam na 5 z plusem! Szybko wysycha, nie pozostawia tłustych ani białych plam, szybko się wchłania i działa na długo. koniec z plamami na koszulach, dzięki temu dezodorantowi czuję się zawsze pewnie i dobrze.
Nie podrażnia skóry, nie szczypie, nie powoduje reakcji alergicznych.
Fajny, ale delikatny zapach.

Antyperspirant

Antyperspirant ma bardzo ładny zapach, fajnie chroni przed potem, aczkolwiek nie nadaje się do stosowania przy czarnych ubraniach bo bieli.
Kolejnym minusem dla mnie jest to, że moja skóra chyba go średnio toleruje, ponieważ gdy zaczynam się pocić to czuję jak zaczyna swędzieć mnie skóra. Przy innych antyperspirantach od dove nie mam takiego problemu

Doskonały

Dostałam go w prezencie, jakiś czas mam okazje go używać - szybciej jeszcze nie używałam. Nie podrażnia skóry, nie zostawia po użyciu plam. Bardzo ładnie pachnie i zapach dość długo się utrzymuje.

Zalety:
-wydajność
-cena
-dostępność
-ładny zapach
-brak podrażnień

* Pielęgnuje delikatną skórę pod pachami
* Zawartość 1/4 kremu nawilżającego zapewnia niezwykłą miękkość i gładkość skóry pod pachami
* Zapewnia ochronę przed potem do 48 godzin
* Subtelny zapach daje uczucie świeżość
* Pomaga zredukować podrażnienia skóry pod pachami po goleniu
* Miękka i gładka skóra pod pachami już po trzech dniach stosowania

Jeden z ulubionych

To jeden ze sztandarowych, hitowych produktów marki Dove. Sama kupuję od dawna i naprawdę uwielbiam, ponieważ jest to jedyny dezodorant, który mogę spokojnie stosować. Świetnie jest to, że jest dostępny niemal wszędzie - drogerie stacjonarnie, online, ale także większość marketów. Zakup nigdy nie sprawia problemu. Produkt w niskiej cenie, a wydajność naprawdę wysoka. Antyperspirant w prostym, poręcznym, bardzo wytrzymałym opakowaniu. Atomizer nie zacina się, wydobywa odpowiednią ilość produktu. Kosmetyk ma bardzo ładny, delikatny zapach, który długo utrzymuje się na skórze. Powiedziałabym, że pachnie trochę jak mydełko dla dzieci i bardzo mi to odpowiada.
Przede wszystkim nie wywołuje podrażnień. Skóra pod pachami jest odpowiednio nawilżona, nie zauważyłam żadnych podrażnień, nie wywołuje swędzenia. Może nie mogę używać go po depilacji, ale zasadniczo wtedy nie mogę używać praktycznie żadnych produktów, więc nie jest to aż tak wielki minus. Nieźle radzi sobie z maskowaniem zapachu potu, może nie ma faktycznego wpływu na potliwość, ale sprawia, że praktycznie przez cały dzień skóra pod pachami ma przyjemny zapach.

Jest skuteczny i ładnie pachnie, ale ma też swoje wady

Jest to jeden z moich ulubionych antyperspirantów. Używam go od dawna naprzemiennie z innymi tego typu produktami, jednak stale do niego wracam. Bardzo ładnie pachnie i jest skuteczny. Powiedziałabym, że jak do tej pory najskuteczniejszy spośród wszystkich innych, które używałam. Jego wadą jest moim zdaniem niska wydajność, szybko się zużywa oraz to, że może brudzić ciemne ubrania, zwłaszcza przy pierwszym użyciu od zakupu. Obecnie ma też dosyć wysoką cenę jak na antyperspirant.

Dove Antyperspirant

Dove ma swietne kosmetyki. Ten też taki jest . miałam go w wersji podróżnej ale satarczyło na bardzo długoo . zapach sie utrzymywał przez cały dzien , Pięknie pachniał kwiatami tak delikatnie. nie zostawiał śladów na ubraniach .

Chyba mogę nazywać go ulubieńcem.

Klasyczny antyperspirant Dove przewija się w mojej łazience już od dobrych nastu lat. Nie zliczę, ile opakowań zużyłam.

Niedawno zdenkowałam kolejną sztukę, w zapasach czekają jeszcze dwie. Jak to zwykle bywa kupuję go na promocji, najczęściej w biedronce, gdzie płacę w granicach 10-15 zł za dużą butelkę.

Z opakowaniem nic się nie dzieje, atomizer działa sprawnie rozpylając ładną chmurę.
Bardzo lubię jego zapach, klasyczny, lekko mydlany. Nie znudził mi się przez te wszystkie lata, nie dusi przy aplikacji - a przynajmniej nie nadmiernie.

Z działania jestem bardzo zadowolona, to jeden z nielicznych wytestowanych przeze mnie antyperspirantów, które naprawdę ograniczają pocenie, choć wielkich problemów z nim i tak nie mam (zazwyczaj między antyperspirantami a dezodorantami mogłabym postawić znak równości...). Wiadomo, przy wysiłku fizycznym nie blokuje pocenia w 100%, to potrafią chyba tylko blokery. Za to z maskowaniem zapachu nie mam żadnych problemów, nawet przy rowerowej przejażdżce, czy weselnych wygibasach do późnych godzin nocnych - czuję subtelny aromat Dove od rana do kąpieli. I to jest dla mnie w sumie najważniejsze.

Na mojej skórze nigdy nie spowodował podrażnień, tutaj wszystko jest w porządku.
Nie zauważyłam, aby robił plamy na ubraniach.

Gdybym miała wybrać jeden antyperspirant, który będę używać codziennie przed cały rok, byłby to właśnie ten.
Jest super.

Niezawodny

Chyba najlepszy dezodorant jaki do tej pory używałam. Delikatny, nie zatykający zapach i przy tym nie podrażnia skóry pod pachami bezpośrednio po goleniu.
A najlepsze jest działanie! Przez cały dzień czuję się komfortowo, bez brzydkiego zapachu, a niestety wiele dezodorantów i antyperspirantów w tej roli poległo. Cena wydaje się wysoka, ale dezodorant jest bardzo wydajny, a często można dorwać w Biedronce drugi za połowę ceny ;)

Jest genialny!

Kiedyś byłam wierna jednej marce antyperspirantów, jednak coś chyba zmieniło się w składzie i przestały działać tak jak powinny. Parę miesięcy temu miałam problem z brzydkim zapachem potu, który był naprawdę uporczywy. Ten antyperspirant poleciła mi moja mama. Szczerze to byłam sceptycznie nastawiona, ale ogromnie się zdziwiłam. Mój krępujący problem zniknął. Dove Original jest wydajny i skuteczny, działa długo i utrzymuje świeżość przez cały dzień. Podoba mi się jego pudrowy zapach oraz to, że nie pozostawia śladów na ubraniach. Sprawdza się nawet podczas dużych upałów i ciężkiej pracy. Jest również delikatny dla wrażliwej skóry pod pachami.

Klasyczna Gołębica

Jeden z moich ulubionych antyperspirantów, jednakże ma poważną wadę, o której napiszę za chwilę. Najpierw będę chwalić.

Pachnie naturalnie, delikatnie, trochę pudrowo, a w rezultacie: bardzo przyjemnie, bardzo w moim stylu. Jedno rozpylenie pokrywa całą pachę, trochę ramienia i kawałek piersi, tak więc wyrzut ma potężny. Dobrze chroni przed potem, ale na straszne upały potrzebowałabym coś mocniejszego (mimo że nie pocę się intensywnie, to jednak bywa, że przy wysokich temperaturach, po jakimś czasie trzeba się było dopsikać). Dla mnie idealny na wiosnę, jesień i zimę (a czy na lato? - tak, ale w zamkniętym pomieszczeniu; nie na długich godzinach w pełnym słońcu, przy 35°C). Jest tak łagodny dla skóry, że można go stosować bezpośrednio po goleniu. Podobno łagodzi podrażnienia, ale tego ani nie potwierdzę, ani temu nie zaprzeczę, bo po prostu nie wiem. Butelka jest minimalistyczna, matowa, przyjemna dla oka. Banalnie prosta aplikacja i czysta przyjemność przy noszeniu.

Mój ulubiony

Zdecydowanie mój ulubiony antyperspirant, używam go prawie bez przerwy. Opakowanie jest klasycznym opakowaniem sprayu, tutaj właściwie nie wymaga wielkich omówień. Atomizer- charakterystyczny, z gumą na przycisku, dla mnie jest superwygodny, znika problem wypadających plastikowych korków, co zdarza mi się w innych aerozolach. Uwiebiam go za zapach - dla mnie pachnie jak mydełko, choć zapach jest dość intensywny i nieco słodkawy. Bardzo dobrzew chroni przed potem, u mnie właściwie przez cały dzień, aż do wieczora, nawet w bardzo upalne dni. Dobrze wstrząśnięty nie plami, nie zostawia śladów na ubraniach, czego nie mogę powiedzieć o jego koledze z serii z pudroworóżową zakrętką. Dla mnie ulubieniec.