Dove, Original, Antyperspirant pielęgnujący w sztyfcie

Dove, Original, Antyperspirant pielęgnujący w sztyfcie

Dove Original został stworzony dla kobiet, które lubią klasyczne zapachy.
Gwarantuje 24 - godzinną ochronę przed poceniem.
Ponadto regeneruje podrażnioną po goleniu skórę pod pachami dzięki zawartości 1/4 kremu nawilżającego. Wzmacnia barierę lipidową skóry. Nie zawiera alkoholu.

nawilżające, ochronne
bez alkoholu
w sztyfcie
100 – 250ml

Niezawodny

Odkąd pamiętam używam antyperspirantów Dove, jednak zawsze tych zapachowych. Postanowiłam wypróbować ten. Spełnia swoje zadanie w 100%

+kompletnie nie podrażnia, zdarzyło mi się zastosować go po goleniu, kiedy podrażniłam skórę i zero pieczenia, zero jakichkolwiek objawów.

+szybko się wchłania- najszybciej ze wszystkich stosowanych przeze mnie Dove

+pozostawia miękką, gładką skórę

+nie pozostawia śladów na ubraniach

+chroni doskonale. .Przez kilka ostatnich dni- a już szczególnie w dzisiejszym 30 stopniowym upale zdawał egzamin. Było tak gorąco, że z dłoni mi się lalo- a pachy? idealnie suche.

- cena. jednak regularnie kosztuje trochę za drogo. Na szczęście często jest w promocyjnych cenach.

Średniak

Dezodoranty w sztyfcie nie są moimi ulubieńcami, ale skuszona kultowym zapachem skusiłam się i nie mogłam go skończyć, nie dlatego że był aż tak wydajny,ale dlatego,że jakoś niechętnie po niego sięgałam. Zapach po jakimś czasie zaczął mnie męczyć, sam sztyft obklejał i nadawał trudną do zmycia warstwę. Na szczęście nie brudził ubrań.

Jestem zawiedziona

Kupilam go w Naturze po promocji za 8zl. Dobrze chroni przed potem i jego zapachem , ma kremowa konsystencje i cudownie nawilza skore. To tyle dobrego. Najgorszy w nim jest jego okropny , drazniacy zapach. Dla mnie jest to nie do zaakceptowania. Nie kupie więcej!

Zajawka Bądź fit z wizaz.pl

świetny sztyft

Skusiłam się na niego oczywiście ze względu na zapach. Nie można zrzucić produktom Dove, że mają nieprzyjemny, drażniący czy odpychający zapach.
Jest to mój pierwszy antyperspirant w sztyfcie, zawsze preferowałam w spray'u. Bardzo się cieszę, ze wybrałam akurat ten produkt na przejscie ze sprayu na sztyft. Antyperspirant ten faktycznie blokuje pot, przez kilka godzin czuć nawet ten charakterystyczny zapach marki Dove. Nie brudzi ubrań nie zostawia żadnych plam. Czasami zdarzało się, że rolował się (jednak było to bardzo rzadko). Jest bardzo wydajny, mam go i mam, nie wiem kiedy się skończy... :)

Bardzo dobry :3

Uwielbiam wszystko z serii Dove Original. Produkty posiadają piękny kobiecy zapach i są bardzo dobrej jakości :)

Dostałam ten sztyft od kuzynki, zamieniłam się z nią za malinowy balsam do ust :D

Plusy:
- ma delikatny, długotrwały zapach (nawet wieczorem jeszcze go czuć)
- bardzo dobrze nawilża
- pozostawia uczucie świeżości
- design produktu

+/- :
- nie przemawia zbytnio do mnie forma sztyftu, wolę kulki :)

Ciężko się zmywa, oblepia skórę

Bardzo lubię kosmetyki Dove, ale ten dezodorant mi nie służy, bo:

- zostawia pod pachami, lepką warstwę, która nigdy nie wysycha
- mam wrażenie, że zatyka, zapycha skórę (może na tym polega jego ochrona przed potem, mam wrażenie "zaklejonych" pach)
- ciężko się zmywa, muszę poświęcić na to więcej czasu, aby skóra była czysta i swobodnie "oddychała"
- działanie przeciwpotne - jak dla mnie słabe (znam lepsze antyperspiranty).

Do zakupu zachęcił mnie:
- zapach - przyjemny, kremowy, typowy dla Dove
- korzystna cena w promocji
- estetyczny wygląd i wygodna forma sztyftu
- oraz to, że lubię markę Dove, jednak tego produktu nie kupię ponownie.

mam sentyment

Mam sentyment do tego antyperspirantu - tej konkretnej wersji zapachowej i w tej konkretnej formie (sztyft). To był chyba mój pierwszy antyperspirant jakiego używałam i dostałam go od babci. Zostawię jednak wspomnienia i ocenię to takim, jakim jest tu i teraz ;)
Sztyft jaki jest każdy widzi. Wykręcanie nie sprawia trudności. Szkoda, że ciężko jest zdjąć "nakrętkę" nasadkę bez ubrudzenia jej kosmetykiem, który później z tej nasadki się wykrusza i brudzi (a to podłogę, a to odzież...). Na początku aplikacja idzie tępo, ale wierzchnia warstwa sztyftu się rozgrzewa i idzie już lepiej. Zapach jest intensywny, typowy dla Dove, pudrowy. Trzeba odczekać chwilę przed założeniem ubrania, nie polecam też "maznięcia" się pod pachami, gdy jest się już w odzieży - wtedy z pewnością zostawi widoczne ślady (które i tak zostawia, ale w znacznie, znacznie mniejszym stopniu). Formułę zmieniono i jest to widoczne między innymi jeśli chodzi o białe ślady - w składzie nie ma już bielącego talku.
Bardzo dobrze chroni przed potem, nawet podczas wysiłku fizycznego. Zaryzykowałabym stwierdzenie, że sztyfty są "najmocniejsze" w całej gamie antyperspirantów Dove.
Jedyna konkretna wada to to, że ciężko się po nim domyć.

Jest ok.

Na antyperspirant skusiłam się z czystej ciekawości, a że mam słabość do kosmetyków Dove no to nie mogło być inaczej ;)

Antyperspirant ma świeży, typowy dla tej serii kosmetyków Dove zapach chociaż jak dla mnie mógłby być troszkę mniej intensywny ...
Konsystencja niby ok. ale lubi zostawiać ślady na ubraniach i niestety czasami potrafi brzydko rolować się pod pachami ale tylko wtedy kiedy użyjemy go za dużo, co do ochrony przed potem to antyperspirant sprawdza się całkiem nieźle chociaż mogłoby być lepiej :/
Idealny dla wrażliwej skóry pod pachami, nie podrażnia jej ani nie wysusza.
Na plus również cena i wydajność :)

Jeżeli chodzi o antyperspiranty w sztyfcie to pozostanę jednak wierna tym z Rexony - u mnie sprawdzają się najlepiej :)

brudzi ubrania i ma zbyt intensywny zapach

Antyperspirant kupiłam w drogerii Hebe za ok. 7 zł. Bardzo chciałam wypróbować antyperspirant w sztyfcie i postawiłam na markę Dove, gdyż bardzo lubię ich żele pod prysznic.

Już od otwarcia opakowania i pierwszej aplikacji nie spodobał mi się zapach. Zbyt mocny, mydlany, babciny. Co najgorsze jest tak intensywny, że gryzie się z perfumami. Cały czas go czuję.

Jeśli chodzi o ochronę przed poceniem to jestem zadowolona. Absolutnie nie miałam mokrych pach, nigdy nie czułam brzydkiego zapachu, a jedynie intensywny zapach samego kosmetyku.

Co do pielęgnacji to rzeczywiście zauważyłam, że skóra pod pachami mniej się przesuszała. Jednak kosmetyk był dość trudny do zmycia.

Sama konsystencja sztyftu również nie do końca przypadła mi do gustu. Dodatkowo kosmetyk brudzi ubrania przy ubieraniu i za każdym razem musiałam ostrożnie nakładać koszulki, a wiadomo, że nie zawsze jest na to czas, szczególnie rano ;).

Z trudem zużywam ten kosmetyk, w luźne dni wolę nie użyć nic, niż katować się tym sztyftem.

Nie wrócę do tego kosmetyku, ale jeśli lubicie sztyfty i nie przeszkadza Wam intensywny zapach to możecie spróbować, bo chroni dobrze :).

Używam tego produktu od: listopad 2014 - marzec 2015
Ilość zużytych opakowań: kończę opakowanie 40 ml

Najlepszy od lat

Jest to najlepszy drogeryjny antyperpirant jakiego używałam, używałam chyba naprawdę wszystkich drogeryjnych antyperspirantów, jednak zawsze wracam do tego z podkulonym ogonem.

Plusy:
- świetny zapach, delikatny, typowy dla Dove
- zabezpiecza przed potem na cały dzień
-bardzo wydajny
- nie roluje się pod pachą
- nigdy, ale to nigdy nie podrażnił mi skóry pod pachami
- nie odbarwia tkanin
- zapach nie kłóci się z perfumami
- bardzo często jest na promocji

Polecam każdą wersję zapachową z serii Dove, wszystkie działają tak samo świetnie.

Najlepszy antyperspirant jaki miałam:)

Mój numer jeden. Używam od kilku lat i jestem zachwycona. Pot? Ja nie mam z nim problemu. Antyperspirantu używam zawsze rano po prysznicu i na cały dzień mam spokój z poceniem. Moje pachy ładnie pachną i nawet przy dużym wysiłku fizycznym nie zaobserwowałam by nieprzyjemnie zapach pojawiły się na moim ciele. Plusy: idealna świeżość przez cały dzień; brak podrażnień(używam nawet bezpośrednio po depilacji;, nie wałkuje się i nie odpada; nie zostawia okropnych tłustych plam na koszulkach i bluzkach; nie odbarwia tkanin; ma delikatny zapach co powoduje, że spokojnie mogę używać dowolnych perfum bo zapachy nie gryzą się. Mały minusik: troszkę brudzi ubrania bardzo przylegające, ale po praniu wszystko schodzi:)Uwielbiam go.

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: ok 20 całych opakowań

przyjemność

Ulubione antyperpiranty.Ładnie pachną,nadają się do skóry po goleniu,w miare chronią jesienia i zima bardzo dobrze.Czesto w promocji,sa wydajne.Nie zaobserwowalam brudzenia ciemnych ubran,nakladam gdy sie w miare wchlona.
Recenzja nie jest sponsorowana,produkt kupiony za wlasne pieniadze
Ilość zużytych opakowań: koncze 1 pelnowymiarowe