Special Eye (Krem przeciwzmarszczkowy pod oczy)

Special Eye (Krem przeciwzmarszczkowy pod oczy)

Olejek z jojoby odżywia i wzmacnia warstwę lipidową, uelastycznia ją. Proteiny sojowe działają przeciwzmarszczkowo i wzmacniająco. Po regularnym użyciu preparatu zauważa się korzystne zmiany w wyglądzie skóry już po miesiącu stosowania.

dziwny...

Po zuzyciu całej tubki w sumie nie wiem co powiedzieć...Krem jest dość gesty, dość tepo się rozprowadza, naprawdę trzeba się namęczyć, żeby nie naciągnąć skóry pod oczami i nie wyrządzić sobie krzywdy. Nie wchłania się, zostawia jakąś dziwną warstwę, która za nic nie chce wsiąknąc w skórę i wałkuje się. Nie za specjalnie nawilża, dziwnie matuje skórę, po jakimś czasie odczuwałam nawet efekt ściągnięcia. Od kremu pod oczy oczekiwałabym raczej natłuszczenia i nawilzenia, nawet jakiejs tłustej warstwy a tu nic...wręcz odwrotnie. Po zuzyciu całej tubki nie zauwazyłam żadnych pozytywnych efektów, nic nie poprawił, nic nie pogorszył.
Moim zdaniem apteczny dziwolag, można go sobie darować.

też mam problem z oceną

Zbyt gęsty, po nałożeniu znika, ale akurat w negatywnym znaczeniu - brak odczuwalnych efektów, czegokolwiek...Poza tym, mając pierwsze mimiczne zmarszczki, nie zauważyłam żadnego działania przeciwzmarszczkowego. Naprawdę cieżko ocenić ten krem, uważam więc że jest po prostu nijaki.Stosuję go tylko na noc, więc nie wiem jak sprawdza się pod makijażem.Zauważyłam tylko jeden pozytyw: wbrew odczuciom przy nakładaniu, rano skóra pod oczkami jest nawilżona i mięciutka. Wnioskuję z tego, że przynajmniej wykazuje zdolności nawilżające.Ogólnie nie polecam. Myślę, że za taką cenę spokojnie można pobuszowac po "średniej półce" i wyszukać sobie coś fajniejszego.

Nie potrafię go ocenić!

To bardzo dziwny preprat i doprawdy sama nie wiem co o nim myśleć. Krem ma dość gęstą konsystencję, jest zupełnie nietłusty, co może nieco sprawiać problemy przy aplikacji - trochę cięzko go równomiernie rozprowadzić, zwłaszcza że nałozony zbyt grubą warstwą nieuchronnie się zwałkuje. Na pewno ma jedną niezaprzeczalną zaletę - silnie ujędrnia i wygładza skórę - drobne linie znikają bardzo szybko. No ale według mnie - mam bardzo suchą skórę pod oczami - nie nawilża dostatecznie, żeby niepowiedzieć, nie nawilża wcale. Tak silnie ściąga skórę że musiałam nakładać pod oczy warstwę innego kremu albo nawilzającej maseczki żeby pozbyć się uczucia dyskomfortu. Bałam się ze przesuszy mi za bardzo skórę i pojawią się nwoe kreseczki... Dość długo się z nim męczyłam bo wydajny jest wściekle, odszedł w zapomnienie po zuzyciu połowy tubki. Raczej nie przewiduję powrotu...

Botoksu zastosowania

bez poślizgu

Bardzo fajniusi kremik o dość gęstej konsystencji, troszkę ciężko się go nakłada. podczas aplikacji krem momentalnie tworzy aksamitną warstewkę, po której nie da się ślizgać palcem lecz po chwili ładnie się wchłania. Po kilkukrotnym użyciu odczówa się korzystne zmiany w okolicy oczu, skóra jest gładka, napięta i świetnie nawilżona