Luminelle, Rouge à Lèvres (Pomadka do ust)

Luminelle, Rouge à Lèvres (Pomadka do ust)

Pojemność 3,5 g

Pomadki pokryją usta perłowymi, błyszczącymi barwami. Łatwe w użyciu, do stosowania na codzień, pasują do wszystkich ust, wszystkich kobiet i są odpowiednie w każdym wieku. Pulsujące, apetyczne, dostępne we wszystkich odcieniach.
Błyszcząca przyjemna konsystencja, łatwa do nakładania, śliwkowy zapach. Idealna równowaga między dokładnym pokryciem, rozświetleniem i komfortem. 3 grupy kolorów: delikatne róże, naturalne brązy i mocne czerwienie.

Cena: 23zł / 3,5g

jedna z ulubionych szminek!

Mam kolor Rose raisin - jest to gleboki sliwkowy fiolet, lekko opalizujacy. Szminka jest wspaniala. Przyjemnie pachnie, ma bardzo kremowa i gesta konsystencje. Nie wysusza ust. Kolor jest gleboki i nie blednie z czasem, dosc dlugo sie utrzymuje. Mozna osiagnac nia rozny efekt..od delikatnego, transparentnego musniecia az po bardzo nasycony kolor. Przez drobinki opalizujace genialnie powieksza optycznie usta!Nie wymagaja wogole blyszczyka. Szminka pozostawia cienka i lekka warstwe koloru ktora sie nie lepi, jest praktycznie niewyczowalna. Nic nie wylazi poza kontur ani sie nie rozciera, szminka siedzi na swoim miejscu czyli na ustach! Dodatkowo PIELEGNUJE wargi! Po dobrym balsamie nie sa takie gledkie i miekkie jak po tej szmince.

Zdecydowanie moj faworyt. Na dodatek ma przepiekne i bardzo kobiece opakowanie, perelka w kosmetyczce!

Dodam jeszcze ze jest bardzo wydajna. Mam ja juz dlugo i chyba nawet skonczyl jej sie termin waznosci(a wogole nie ma roznicy w uzytkowaniu) a stosuje ja bardoz czesto.

Używam tego produktu od: chyba 2 lat
Ilość zużytych opakowań: 1 na wykonczeniu

Warta uwagi

W tej chwili mam do dyspozycji dwa kolory: nr 62 (Melon sucre) i nr 63 (Rose fuchsia).

Rose fuchsia - wspaniale stworzony kolor. Cudownie zmysłowy: czerwień bardziej ukrwionych ust.

Szminka bardzo dobrze się rozprowadza. Zapach, który lubię (chyba lekko pudrowy, a może herbatników maślanych). Kremowość, bez ordynarnego połysku.
Staje się jakby drugą skórą.
Wtapia się w wargi.

Trwała - ale w takim znaczeniu, że jej intensywność ciekawie ewoluuje, w stronę naturalnej zmysłowości.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: dwa w trakcie

świetna!

Dawno mi się to nie zdarzyło! Rewelacyjna szminka. Kolor trzyma sie idealnie, nie rozmazuje się, no po prostu cudo. Opakowanie klasyczne, proste i sama szminka dobrze się ma pomimo upałów (sztyft sie nie rozpływa, nie łamie itp.)

Strzał w 10!

Używam tego produktu od pół roku

Bordowe usta H&M

fajna szmineczka

kremowa szmineczka. uzywanie jej to sama przyjemnosc. jest miekka, ale jak napisala poprzedniczka - nie jako sztyft (ten jest bez zarzutu). te miekkosc czuc na ustach. a poniewaz ja lubie poslizg na ustach, szminka ta to jedna z moich ulubionych.
warto sie skusic, zwlaszcza na promocjach - ja zaplacilam 2 czy 3 euro

Co się stało?

Kiedyś to były moje ulubione pomadki - kolorki cudo, trzymały sie na ustach, nie wysuszały ani nie rozmazywały. Mam wrażenie że coś się zmieniło w składzie i pomadki zrobiły się takie sobie :-( koloru też nie mogę dobrać (mam róż oszroniony i połyskujący). Straciły na trwałości i trochę dziwnie czuję je na ustach. Chyba zrezygnuję.

kremowa

Cudownie kremowa szminka - bardzo łatwo się ślizga na wargach, wystarczy raz delikatnie rpzejechać nią po ustach, żeby uzyskać intensywny kolor. Sztyft jest średnio twardy, nie jest to maziasta szminka, dopiero malując się nią czuć, jak mięciutko sunie. :) Jak na zwykła szminkę jest naprawdę trwała. Można ją kupić bardzo taniutko na promocji. Polecam miłośniczkom kremowej konsystencji i intensywnego koloru.

fajna

Kiedys była to pomadka z którą się nie rozstawałam,a po zuzyciu biegłam po nowa :)) Jako jedna z nielicznych firm miała kolorki które bardzo mi odpowiadały,a przy okazji nie rujnowały mojej kieszeni.Miałam odcień 41,jeszcze mam końcówkę (chyba z sentymentu się ostała)i pamiętam,że w słońcu pięknie,delikatnie się mieniła drobinkami nadając ustom kuszący wygląd.Dość trwała.Bardzo korzystnie ja wspominam :)) wspominam tylko,bo czasy sie zmieniły,ja się zestarzałam ;))i uzywam teraz produktów przeważnie z wyzszej półki :)Ale ta pomadka jak na pomadkę ze średniej półki,jak dla mnie była najlepsza :))Używam tego produktu-używałam kilka lat temu systematycznie i notorycznie :) / Ilość zużytych opakowań:około 3.

dobra na dzień

Bardzo dobra pomadka na dzień. Kolorki nienachalne, mam nr 78, który wygląda bardzo naturalnie. Nie wysusza, znika równomiernie. Opakowanie bardzo trwałe, może niezbyt wymyślne, ale za to znosi wszelkie przygody w damskich torebkach i plecaczkach ;) Na pewno nie dla zwolenniczek makijażu trwałego ;), bo trzeba poprawiać.Ilość zużytych opakowań: jedno

przyjemna

Po dokładnej analizie wszyskich plusów i minusów, postanowiłam przyznać jej cztery gwiazdki, ponieważ:- mam ulubione kolory,-szminka ma przyjemną konsystencję i zapach (dla mnie b. ważne !),- nie wysusza i nie podrażnia ust, ochrania je w chłodne dni,- estetycznie wygląda na wargach, nawet, gdy już prawie "zeszła"(to również jest dla mnie ważne: wiele pomadek, nawet tych z górnej półki, wygląda nieładnie w "ostatniej fazie"(zostawiają nierówną, "wymęczoną" warstwę w rowkach warg). Luminell "zjada się" równomiernie.- trwałosć normalna (jak na szminki nie "long lastning).Traktuję ją jako szminkę "zwykłą i codzienną", na pewno nie do zadań specjalnych. Wracam do niej co jakis czas, więc o czymś to świadczy.Uważam, że poprzednie opakowania (biało - popielate z kropeczkami) były o niebo atrakcyjniejsze i lepiej sie kojarzyły. Ale to już inna historia.

zwykła

Dobrze się nakłada i równomiernie rozsmarowywuje. Daje ładny kolor i połysk - ja miałam koralowy róż. Reszta kolorów taka sobie, trochę są za mocne. Pachnie niestety chemicznie. Błyskawicznie znika z ust i trochę je wysusza. Taka zwykła pomadka na codzień.

dla mnie bardzo dobra!

Niedroga (szczególnie w promocji), dość długo pozostaje na ustach, przyjemnie pachnie. Dla mnie idealna... Osttanio kupiłam jasno różową z perłowym połyskiem i jestem strasznie zadowolona.

nie lubię jej

Nierównomiernie się rozprowadza i w ogóle nie stapia się z ustami. Nawilża niesatysfakcjonująco, tzn. natłuszcza, a nie nawilża, nie nadaje się jako pomaka nawilżająca, trzeba i tak użyć wczesniej pomadki ochronnej. Opakowanie bardzo ładne. Niedroga.