Naturally Soft, Balsam do ciała zmniejszający potrzebę golenia nóg

Naturally Soft, Balsam do ciała zmniejszający potrzebę golenia nóg

Stosowany codzinnie sprawia, że nie trzeba tak często golić nóg. Dzięki zaawansowanej formule opartej na wyjątkowym połączeniu naturalnej soi i innych składników odżywczych zmiękcza włosy i sprawia, że stają się mniej widoczne. Balsam łatwo się rozprowadza i szybko wchłania, a skóra staje się miękka i gładka.

Cena: 16 zł / 250 ml

DNO

To był jeden z pierwszych moich balsamów w życiu i bardzo mnie zniechęcił do mazideł do ciała.

Jak poprzedniczki - zauważyłam, że balsam bardzo nieładnie pachniał na skórze i strasznie się wałkował.

Całymi latami myślałam, że taka jest cena nawilżania skóry nóg tj. smrodek i poprzylepiane wałeczki nie wiem, czy ze skóry, czy balsam się tak gumował... po prostu wolałam mieć sucha skórę bez blasku niż przechodzić taką gehennę, jaką było używanie tego balsamu. Pamiętam, jak kiedyś bardzo mi zależało na wyglądzie (jakieś pierwsze randki) a tylko najadłam się wstydu, bo moja skóra śmierdziała i wyglądała opłakanie, do tego lepiła się niemiłosiernie.

Oczywiście żadnego efektu mniejszego wzrostu owłosienia nie odnotowałam.

Naprawdę długo po nim nie skusiłam się na żaden balsam do ciała... byłam wtedy młodsza a i woda pewnie była mniej twarda, zatem jakoś dawałam radę, ale firmie Johnson\'s podziękowałam na zawsze. Nigdy więcej!

Używam tego produktu od: dawno temu
Ilość zużytych opakowań: pierwsze i ostatnie

taki sobie.

na pewno jest lepszy od avonu (patrz: moje recenzje).

ale jak już pisałam, cudów nie ma, to pic na wodę, że włosy odrastają wolniej. może dzieje się tak tylko u kobiet z małym i jasnym owłosieniem.
ja jako typowa szatynka, z dość obfitym owłosieniem, nie mogę powiedziec zeby to działało.

+jego ogrmnym plusem jest, że niesamowicie nawilza skórę nóg, czyli jest doskonały jako zwykły balsam.
+delikatnie zmiękcza włoski co ułatwia depilację
+ miły zapach

- nie spowalnie odrastania!
-trochę za gęsta konsystencja

Używam tego produktu od: uzywałam go 2 lata temu przez 3 miesiace

wałkuje sie

miałam dawno temu, ale długo bede pamietać ta masakryczna wogóle nie wchłaniającą sie konsytsencje!
zapach taki sobie, zużyłam może 1/3 reszta poszła do śmieci...

Używam tego produktu od:-

Ilość zużytych opakowań:-

Jak makijażem powiększyć usta

a fee...

Moja mama kiedyś jak kupowała coś z serii Johnsona to miala gratis to paskudztwo...
Nie używała tego, więc ja spróbowałam...
fatalny kosmetyk... powinni to w ogóle wycofać... ;/

- okropny zapach
- dziwna konsystencja
- w ogóle nie zmniejsza potrzeby golenia nóg i tak wloski widac i tak ;/
- po uzyciu skora mi sie lepi ;/
- na nogach roluje się strasznie, jak przejade ręką to się robią bobki ;/

Nie poelcam nikomu...

Używam tego produktu od: nie wiem nawet
Ilość zużytych opakowań: 1/2

nie działa

Kompletna porazka.
Balsam nie ma zadnych wlasciwosci pielegnujacych, nie pomaga lagodzic podraznien po depilacji, jak i nie zmniejsza potrzeby golenia.
W dodatku ma wstretny zapach, ktory jest wyczuwalny przez dluzszy czas.
Nie polecam!!

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:pol jednego

Katastrofa

Co za paskudztwo! Same wady!!! W kolejności od momentu wyciśnięcia z butelki:
- śmierdzi okropnie po zetknięciu ze skórą, a fu
- ma jakąś taką dziwną konsystencję - ani rzadkie, ani gęste, taka dziwna maź
- ta maź, jak sama nazwa wskazuje, maże się na skórze i nie chce się wchłonąć
- po kilku minutach wystarczy przejechać jedną łydką o drugą, albo przejechać po nodze dłonią i od razu wszystko, co zostało nałożone, roluje się i wałkuje, ohyda
- mija kilka godzin albo przychodzi poranek - skóra smierdzi dalej, nie do zniesienia
- po zuzyciu połowy butelki w wielkich mękach i z oczekiwaniem na zmniejszenie potrzeby depilacji postanowiłam zrezygnować, bo efektów zero i w dodatku wysuszyła mi się skóra

Najgorszy balsam jakiego używałam, nigdy więcej!

Jako balsam-bardzo dobry

dobrze pielęgnuje skórę, ma fajną konsystencję, łatwo się rozprowadza i wchłania oraz pięknie i długo pachnie. Natomiast nie zauważyłam, aby zmniejszał potrzebę golenia nóg, także nie spełnia swojej podstawowej, jakby nie patrzeć, funkcji.

Ilość zużytych opakowań: 1.

he?

tej potzreby zmniejszenia golenia nog jakoś nie zauważyłam, ale coz moze jestem slepa, poza tym dobrze nawilza skora po nim ladnie wyglada ale ma dziwny zapach martwej keratyny albo pzrypalonej jesli mozna to tak okreslic

Taki sobie

Jak dla mnie to tylko chwyt reklamowy z tym powolniejszym odrastaniem wlosow. Niestety nie stwierdzilam zadnego dzialania w tym kierunku :( Jedyne plusy to to, ze bardzo dobrze nawilza, skora jest po nim mieciutka, jest rowniez bardzo wydajny.

Nawet dobry

A więc,skusiłam się na ten kosmetyk ponieważ chciałam by włoski na nogach wolniej odrastały.Niestety nie zauważyłam jakiś specjalnych efektów, były może mniej widzoczne, bardziej miękkie, za to mogę powiedzieć,że ten balsam ma przyjemny zapach,łatwo się rozprowadza i doskonale nawilża.

taki sobie

Plusy:
+ ładnie się rozprowadza
+ bardzo dobrze nawilża i zmiękcza skórę (długotrwały efekt)
+ miło chłodzi :)

Minusy:
- nie wpływa na szybkość odrastania włosów
- wg mojego gustu ma nieco zbyt intensywny zapach
- mało wydajny

Nie zauważyłam zmiękczenia i rozjaśnienia włosów, ponieważ stosuję depilację woskiem a ta sama w sobie ma takie działanie.
ilość zużytych opakowań: 1

trochę działa

Gęsty, miękki w dotyku. Pachnie ani ładnie ani brzydko. Dobrze się rozprowadza i wchłania, nie zostawia tłustj warstwy. Trochę zmiękcza włosy, sprawia, że dłużej odrastją, ale bez rewelacji. Niestety, słabo nawilża, czasami aż czuję, że moje nóżki są suche a skóra na nich ściągnięta. Poręczne opakowanie, z którego dobrze się dozuje, a pod koniec można postawić na zakrętce, żeby lepiej leciał.