Essence, Nail Moisturizing Polish Remover- (Nawilżający zmywacz do paznokci z kokosem i wanilią)

Nawilżający zmywacz do paznokci Essence jest szybki i efektywny. Nawilża i jednocześnie oczyszcza. Ma świeży, kokosowy zapach.

Cena: 6,50zł /150ml

Bardzo dobry

Pierwszy i chyba jedyny zmywacz, któremu pozostanę wierna. Świetnie zmywa lakier nie paprząc przy tym płytki paznokcia. Bardzo dobrze radzi sobie z czerwonym lakierem! Nie wysusza. Co do zapachu, to na pewno jest milszy niż innych, których używałam. Na pewno kupię jeszcze raz :)

Używam tego produktu od: Krócej niż pół roku

warto

Powiem tak nigdy nie przywiązywałam wagi do zmywacza do paznokci,ale od kiedy kupuję essence widzę różnicę
-lakier szybko się zmywa(w moim przypadku)
-piekny zapach to chyba takie dwie zalety a wad według mnie nie ma wcale używam tego zmywacza ponad 3 lata

Używam tego produktu od: 2011
Ilość zużytych opakowań: zużyte 8 szt

Najlepszy jaki mialam

Zaczne od tego ze nigdy nie przywiazuje zupelnie uwagi do zmywaczy do paznokci.Kupuje taki jaki akurat jest w drogerii albo jaki wpadnie mi w rece,wszystko mi jedno-ma przeciez tylko zmywac.Nie umialabym powiedziec w wiekszosci przypadkow nawet co mialam a czego nie :D Ten zmywacz jako jedyny na dlugo zapadl mi w pamiec i zasluguje na pozytywna ocene .Chetnie bym go sobie odkupila gdyby byl u mnie dostepny.Zwrocilam uwage na to ze mial pachniec kokosem i na ogromna butelke!
+rzeczywiscie ma przepiekny zapach-a nie jak w wiekszosci przypadkow okropny smrod.Zawsze gdy zmywac paznokcie w obecnosci populacji meskiej otrzymywalam komentarze ze smierdzi :D W tym przypadku tak sie nie stalo.Mi samej zapach naprawde bardzo sie podoba
+bardzo szybko i dokladnie zmywa lakier z paznokci
+nie wysusza skorek
+bardzo wydajny
+cena :)
Nie podobalo mi sie jedynie ze przez ta dziure wylewalo sie troche za duzo produktu,ale z czasem nauczylam sie nim dobrze manewrowac;) Ogolnie jako jeden z nielicznych niesmierdzacych zmywaczy na rynku jest naprawde godny polecenia!

Używam tego produktu od: mialam go ok 2 lata temu

wrastające włoski

Ani tak, ani nie

Zmywacz kupiłam w drogerii Hebe, nie widziałam go w innych.

PLUSY:
+ nie śmierdzi jak typowy zmywacz - czuć zapach kokosa
+ niska cena - około 5 zł.
+ nie wysusza skórek

MINUSY:
- butelka ma strasznie duży otwór przez co trudno wylać małą ilość zmywacza na wacik, musiałam go przelać do innej buteleczki
- zmywanie paznokci to długa zabawa, stosowałam go tylko do jasnych lakierów, żeby zmyć ciemny musiałabym poświęcić chyba dobre pół godziny
- kiepska dostępność

Nie wiem czy go kupię ponownie przez to, że na zmywanie trzeba poświęcić mnóstwo czasu.

Jest ok

Nie śmierdzi tak jak inne ale też nie zachwyca. Zmywacz jak zmywacz.

Plusy:
- wyczuwalna nuta kokosu i wanilii
- nie niszczy skórek
- ładne opakowanie
- nie niszczy paznokci

Minusy:
- nie zmywa dokładnie ciemnych kolorów
- mało wydajny