L`biotica, Biovax, Intensywnie regenerujący szampon do włosów farbowanych

L`biotica, Biovax, Intensywnie regenerujący szampon do włosów farbowanych

Cena już od 13,83 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Pamiętaj, ze tylko zdrowe, zadbane włosy, gwarantują udany zabieg koloryzacji! Unikalną właściwością intensywnie regenerującego szamponu Biovax jest bogatą w substancje odżywcze receptura oraz kremowa konsystencja. Dba nie tylko o zdrowie i kondycję Twoich włosów, ale również zapewnia im gruntowną ochronę i bezpieczeństwo. Wysoka jakość oraz skuteczność działania szamponu potwierdzona jest przez Mistrza Europy Fryzjerstwa Artystycznego. Biovax to jedyne w swoim rodzaju, oryginalne połączenie zdrowia, bezpieczeństwa oraz profesjonalnej pielęgnacji w jednym preparacie.

Znasz skład tego produktu?

Mógłby być lepszy

Używam tego szamponu wraz z maseczka z tej serii i razem dają bardzo dobry efekt. Niestety o ile z maski jestem b. zadowolona to szampon za taką cenę mógłby być lepszy.
+ Podczas mycia włosy zdecydowanie mniej zaczęły wypadać (wcześniej stosowałam szampony hipermarketowe + maska, niestety po umyciu znajdowałam w wannie kłęby włosów)
+ Kolor utrzymuje się trochę dłużej (koloryzuje włosy szamponetkami z henną, które szybko się spłukują, ale nie niszczą włosów i nie wypadają tak jak przy stosowaniu farb).
+ Mam wrażenie, że są uniesione u nasady i daje to efekt większej czupryny
+ Ładny zapach

- Mam wrażenie, że włosy są niedomyte, trzeba powtarzać mycie dwukrotnie
- Bardzo słabo się pieni, czasem stosuje 1,5 pompki + przed nałożeniem na włosy trzeba koniecznie rozcieńczyć szampon na dłoni z wodą
- Włosy są tępe, szorstkie i sztywne
- Przy rozczesywaniu plączą się i trzeba używać dodatkowej odzywki do rozczesywania
- Dosyć drogi

Używam tego produktu od: 3-4 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: Jedno opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[976094].usefull || 0 }}% pomocna.

nie tego szukałam

Szampon kupiłam w promocji w Hebe, potrzebowałam delikatnego, ale skutecznie oczyszczającego kosmetyku dla włosów farbowanych. Od dłuższego czasu szukam dla siebie idealnego szamponu bez SLS, parabenów itd ale niestety Biovax jest kolejną porażką :/

Plusy:
- nie zawiera SLS, SLES
- delikatnie obchodził się z kolorem moich włosów ( nie wypłukiwał go tak szybko)
- delikatnie się pieni,
- przyjemnie pachnie (delikatnie i nienachalnie)
- nie wysuszał włosów
- tani

Minusy:
- nie domywał skóry głowy (zwykle myję włosy co 2 dni, ale z tym szamponem już na drugi dzień miałam tragedię na głowie)
- nie radził sobie z domyciem olejów z włosów (pomimo kilkukrotnego powtarzania mycia)
- przyczynił się do powstania swędzących krostek na skórze głowy
- włosy były przyklapnięte i bez życia

To był mój pierwszy szampon Biovax\'u, ale chyba ostatni, bardzo się zraziłam. Nie polecam !

Używam tego produktu od: 1miesiąca

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[975958].usefull || 0 }}% pomocna.

Nigdy więcej

Szampon kupiłam, bo szukałam w miarę naturalnego produktu. No i dopiero po zakupie zobaczyłam, że w składzie oczywiście nie ma parabenów i SLS-ów, ale za to jest silikon z grupy trudno usuwalnych z włosa (paradoksalnie tylko po użyciu szmpona z SLS). Moje przetłuszczające się dotąd włosy - musiałam myć codziennie - po tygodniowym myciu tym szamponem stały się jak siano - suche, poplątane i sterczące na boki (nigdy wcześniej takie nie były). Według mnie nie jest to zaleta tego produktu, że doprowadził moje włosy do takiego stanu - wolę myć codziennie, ale mieć je gładkie i lśniące. No a co do koloru - nie zauważyłam pogłębionego koloru. Wręcz przeciwnie, mam wrażenie, że moje sianowate w tym momencie włosy, są jeszcze bardziej wyblakłe. Po pierwszym myciu byłam zadowolona - włosy wyglądały ładnie, ale po tygodniu jest tragedia. Poza tym mycie tym szamponem nie jest taką łatwą sprawą, trzeba dużo wycisnąć produktu z dozownika - bo bardzo słabo się pieni, a włosy pozostawia zaraz po myciu szorstkie i przez to miałam wrażenie, jakby szampon nadal pozostawał na włosach.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[934291].usefull || 0 }}% pomocna.

Katarzyna Gudan fryzura karnawałowa 01

Bardzo dobry!

Szampon bardzo się sprawdza przy przetłuszczających się włosach - nie musiałam ich myć codziennie, tylko co dwa dni :)))

plusy:
- skład: brak parabenów, sls,
- bardzo delikatny,
- nie obciąża włosów,
- podnosi włosy u nasady, po umyciu są puszyste i długo takie pozostają,
- włosy się ładnie świecą po umyciu,
- cena przystępna za 400 ml,
- wydajny,
- bardzo dobry do włosów przetłuszczających się.

minusy:
- trzeba użyć odżywki, żeby móc dobrze rozczesać włosy, bo je plącze,
- słabo się pieni.

Nie wierzę w działanie chroniące kolor jakiegokolwiek szamponu do włosów, więc nie będę się na ten temat wypowiadać.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[924115].usefull || 0 }}% pomocna.

Warto wypróbwać!

Jestem bardzo zadowolona z tego szamponu. Pieknie podkreśla kolor włosów po farbowaniu, chroni kolor. Włosy pięknie się błyszczą, jest ich więcej. Nie przetłuszczają się szybko po jego użyciu, nie są obciążone. Stosuję go razem z maską Biovax z tej samej serii. Zdecydowany faworyt wśród szamponów z podobnej półki cenowej. Polecam!!!!!!

Ilość zużytych opakowań: 3 małe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[909780].usefull || 0 }}% pomocna.

Średni

Plusy:
- faktycznie po jego uzyciu moj ciemny farbowany kolor jest mniej wyplowialy niz przed myciem wlosow
- piekny polysk wlosow

Minusy:
- nie jest wydajny
- placze wlosy
- prawie w ogole sie nie pieni
- wlosy sa oklapnięte

Używam tego produktu od: miesiaca

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[835563].usefull || 0 }}% pomocna.

Pomyłka

Nie był to mój pierwszy zakup produktu Biovax, jednak pierwszy tak nieudany.
Miałam wcześniej dwufazową odżywkę w sprayu do włosów przetłuszczających się i maseczkę do włosów ciemnych i byłam bardzo zadowolona z tych preparatów, kupuję je z resztą regularnie.
Pomyślałam, że może ten szampon będzie równie dobry i skusiłam się. Okazało się, że jest ko kompletny niewypał Biovaxu:
- kiepsko się pieni
- słabo oczyszcza, najlepiej umyć dwa razy, jeśli ktoś ma przetłuszczające się włosy
- nie jest wydajny
- plącze włosy!
Od lat nie natknęłam się na szampon, który zostawiał włosy tak sztywne i szorstkie, że rozczesanie (nawet po użyciu odżywki) sprawiało ogromne problemy. Efekt był taki, że spędzałam w łazience dodatkowe kilkanaście minut delikatnie rozczesując włosy rzadkim grzebieniem, żeby ich nie połamać.
Myślałam, że to kwestia przyzwyczajenia włosów do nowego preparatu, przy szamponach Seboradin też pierwsze użycia były problematyczne, ale później włosy przystosowywały się i rozczesanie nie było problemem. Jednak tu wykorzystałam prawie całą butelkę (stosowałam jakieś 3 tygodnie) i zero poprawy! Resztkę wyrzuciłam, bo miałam dość męczarni. Za te wszystkie niewygody żadnych plusów, ani kolor dłużej się nie utrzymywał, nie zauważyłam też żadnych innych pozytywnych efektów, tyle tylko, że włosy były umyte (ale jak wspomniałam wyżej - nie wystarczy pojedyncze nałożenie i spłukanie - trzeba powtórzyć).
Straszny bubel!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[655601].usefull || 0 }}% pomocna.

tak serio, to jeszcze nie wiem

zachęcona wzmianką ze stronki internetowej, że produkt jest:
+bez PARABENÓW,
+bez SLS (SODIUM LAURYL SULFATE),
+bez SLES (SODIUM LAURETH SULFATE), kupiłam go, ale mam teraz takie dość mieszane uczucia, ponieważ, nie zauważyłam żeby jakoś dobrze nawilżał moje włosy, co prawda ładnie pachnie , ale o wile bardziej zadowolona byłam z jakiegoś zwykłego (czyli taniego) szamponu do włosów farbowanych.
kategorycznie nie skreślam jednak tego szamponu, bo myję włosy zamiennie odżywką i po prostu by może moje włosy muszą się do tego szamponu przyzwyczaić

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: początek pierwszego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[646200].usefull || 0 }}% pomocna.

Trochę lipa

Włosy po stosowaniu tego szamponu są niby grubsze i sztywniejsze ale sterczą w każdą stronę i nie da się ich ułożyć. Samo mycie tym szamponem jest dziwne, ciężko się nim myje włosy. Moich włosów na pewno nie nawilżył. Po tygodniu stosowania się łamały. Stosuję zamiennie z innym szamponem żeby wykończyć opakowanie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[646189].usefull || 0 }}% pomocna.

Przeciętny

Szampon ma dobry skład, jak to już było wcześniej wspomniane, co zachęciło mnie do zakupu.
Jest dość drogi i w regularniej cenie (ok. 20 zł za 200 ml) bym go nie kupiła, ale dostałam go za 11,50 zł i postanowiłam dać moim włosom odpocząć od ciężkich szamponów naładowanych silikonami i innymi rzeczami.
Szampon pachnie przyzwoicie. Pieni się również w miarę dobrze, tak, że spokojnie da się umyć włosy. Jego opakowanie jest w porządku i moim zdaniem dobrze oczyszcza włosy i skórę głowy. Nie uczula i nie podrażnia.
Z jego wydajnością jest przeciętnie, bo z racji tego, że nie pieni się jakoś wyjątkowo, to trzeba go nieco więcej, aby umyć włosy.
Co do ochrony koloru - sprawował się tak samo, jak inne tego produkty, które do tej pory miałam, czyli "szału nie ma".
Sądzę, że poszukam jednak czegoś innego - może tańszego.
Ale miałam gorsze szampony niż ten, których nie byłam w stanie nawet do końca zużyć więc nadmiernie narzekać nie mogę.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[622597].usefull || 0 }}% pomocna.