Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Perfect Stay, Oxygen Concealer (Korektor do twarzy)

Perfect Stay, Oxygen Concealer (Korektor do twarzy)

Perfect Stay Oxygen Concealer to najnowszy korektor w gamie produktów Astor. Doskonale tuszuje wszelkie niedoskonałości. Dodatkową zaletą jest fakt, że korektor nie ściera się. Produkt testowany dermatologicznie.

do twarzy
kryjące

Średni

Kupiłam ten korektor głównie po to, żeby maskować nim cienie pod oczami i w tej roli niestety w ogóle się nie sprawdził - wysuszał, kiepsko się rozprowadzał, zbierał się w zmarszczkach. Powiedzmy, że nie musiał, bo nie jest sprzedawany jako typowy korektor pod oczy, ale do krycia niedoskonałości też nie jest moim faworytem. Krycie zapewnia umiarkowane, a w połączeniu z działaniem wysuszającym efekt końcowy jest marny.

Plusy:
+wygodny aplikator
I niestety to by było na tyle...

Minusy:
-nie jest zbyt wydajny
-zbiera się w zmarszczkach
-jest trochę za gęsty, ciężko się rozprowadza
-trzeba kolor idealnie dobrać do odcienia skóry, bo korektor w ogóle nie stapia się z kolorem cery
-wysusza skórę

Inne właściwości
+/-krycie (w miarę kryje, ale nie jakoś wyjątkowo)
+/-trwałość (nie zachwyca)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1253481].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry

Mam dosyć wyraziste cienie pod oczami i ze względu na kolor skóry jak i budowę oka, więc bardzo ciężko jest je czyms zamaskować. Ten korektor daje rade - dobrze się rozprowadza, jest stosunkowo gęsty i nieźle kryje. Aplikacja jest wygodna dzięki pędzelkowi. Nie włazi w zmarszczki mimiczne, minimalnie się ściera po wielu godzinach w makijażu.

Ilość zużytych opakowań: 2, teraz zaczynam trzecie

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1104201].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy

Idealny korektor pod oczy ukrywający oznaki zmęczenia, bez świecących drobinek. Trwały i wydajny produkt. Utrzymujący się dosyć długo i nadający efekt pięknego świeżego makijażu.
Warty swojej ceny.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1027281].usefull || 0 }}% pomocna.
Makijaż Maybelline

Ulubieniec pod oczy i nie tylko

Dla mnie cudowny (kolor jasny), MÓJ TYP życia! Mam mega cienie, wiotką i cienką skrórę pod oczami oraz często zaczerwienione miejsce pomiędzy oczami, policzkami i skrzydełkami nosa. Na te dwa miejsca + rozświetlanie jest to produkt idealny! Gdy dzisiaj nie astałam go w drogerii wpadłam wręcz w panikę, że go już nie dostanę... Ale szukam dalej!
\\\\n
\\\\n+ rozświetla i kryje cienie (chociaż możnaby lepiej, za to minus pół gwiazdki)
\\\\n+ dobrze się rozprowadza, choć odrobinę tępo i z tym właśnie niektóre kobitki mogą mieć problem - ja go wklepuję i zero problemu
\\\\n+ nie zbiera się w zmarszczach (a mimo swoich 20 lat mam je - właśnie tylko pod oczami od przemęczenia)
\\\\n+ świetnie stapiał się ze wszystkimi podkłądami jakie miałam
\\\\n+ ukrywa drobne zaczerwienia, jednak krostki wygrywają z nim
\\\\n+ super rozświetlacz
\\\\n+ WYDAJNOŚĆ - na moim nie widać już nic, ma rok, starły się wszelkie napisy a końca nadal nie widać
\\\\n
\\\\n- jedyny minus to, że go wycofali :(

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[966487].usefull || 0 }}% pomocna.

sama nie wiem...

Korektor kupiłam w środku lata, gdy byłam bardzo opalona aby stosować na wypryski i sprawdzał się. Zarywał niedoskonałości i trzymał się na miejscu, ale musiałam go dobrze przypudrować. Mam wrażenie, że ciemniał na twarzy po kilku minutach :/ dlatego nie przypadł mi do gustu (może gdybym wybrała jaśniejszy odcień byłoby lepiej) Może kiedyś skuszę się jeszcze raz, ale na pewno na najjaśniejszy odcień ;)

Używam tego produktu od: 4 miesiące temu
Ilość zużytych opakowań: 1 op.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[960119].usefull || 0 }}% pomocna.

skorupiak!

Korektor zakupiłam w bardzo przyzwoitej cenie 15 złotych.
Był akurat w promocji, więc sięgnęłam po niego, aby sprawdzić, co to Astor ma ciekawego do zaoferowania.

I okazuje się, że w sumie to nic specjalnego. Gdybym oceniała go z perspektywy ceny, za którą go nabyłam, nie wyszedłby na tym aż tak źle. Natomiast w kwocie prawie 30 złotych powinien znajdować się produkt naprawdę godny polecenia.

Przede wszystkim, co mi się w nim najbardziej spodobało, to kolor. Odcień 001 Ivory jest naprawdę bardzo jasnym odcieniem. Idealny dla bladolicych, albo dla dobrego rozjaśnienia okolic oczu. Niestety, tutaj jego plusy pomału się kończą...
Korektor jest nieco tępy w rozprowadzaniu, szybko zasycha i niestety tworzy potwornie brzydki i mało estetyczny efekt skorupy pod oczami. Jest bardzo widoczny i wchodzi w zmarszczki. Kryje całkiem przyzwoicie, ale na cóż mi to w takim wypadku?
Nieco przesusza okolice oczu, jest nietrwały i schodzi w bardzo nieestetyczny sposób.

Ze swojej strony nie polecam tego produktu. W tej cenie można nabyć coś zdecydowanie lepszego ;-)

Używam tego produktu od: parę razy
Ilość zużytych opakowań: kilka rozczarowujących aplikacji

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[956671].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo słaby

Szukam czegoś w zastępstwie pure mineral cover. Niestety ten korektor się nie nadaje. Chociaż cena jest niewygórowana, to jednak czegoś od takiego specyfiku oczekuję.Ten korektor niestety w ogóle nie kryje, odznacza się na skórze i robi jasne placki .W dodatku jest bardzo nietrwały.Szkoda tych 30zł wyrzuconych w błoto, nie polecam.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[946412].usefull || 0 }}% pomocna.

Polecial do kosza..

Kupilam ten produkt zachecona calkiem dobrymi recenzjami i tym ze do tej marki nie mam dostepu,a jak wiadomo zawsze kusi to co niedostepne.Nie mialam mozliwosci przetestowania produktu na rece.Pewnie bym go w zyciu nie kupila.Mam w odcieniu honey,okropnie ciemnym.Pod oczami wyglada okropnie,skora wyglada na ziemista i zmeczona :( Okropnie swieci sie pod oczami i to nie w sensie rozswietlenia-okropne tluste swiecenie sie pod oczami.Kryje bardzo delikatnie,praktycznie wcale.Po przypudrowaniu skora wydaje sie dziwnie sciagnieta i sucha i jeszcze bardziej ziemista.Cos okropnego.Uzylam tego produktu kilka razy i wylecial do kosza.Nie mam do niego sily.Jest straszny!Odradzam!

Używam tego produktu od: uzylam kilka razy
Ilość zużytych opakowań: mialam jeden

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[940621].usefull || 0 }}% pomocna.

Idealny dla bladych buzi.

Kupiłam ten korektor ponieważ potrzebowałam szybko czegoś co ukryje nie tyle cienie pod oczami ale worki pod nimi. Co prawda nie jest to idealny korektor co ukaże w minusach produktu.

Plusy:
+ kolor - ivory 001 (kolor pod oczami powinien być jaśniejszy od reszty twarzy dlatego ten kolor jest idealny dla mnie czyli blondynki o jasnej karnacji)
+ krycie (kryje bardzo dobrze średnie cienie pod oczami oraz niewielkie worki)
+ bardzo wydajny
+ poręczne, ładne opakowanie i aplikator

Minusy:
- wysusza okolice pod oczami dlatego ważne jest aby stosując go używać kremów nawilżających pod oczy
- cena jak dla mnie troszkę za wysoka

Pomimo tych minusów kupię go ponownie. Jest wydajny co jest ogromnym plusem a kolor idealnie pasuje pod oczy do jasnych karnacji i otwiera spojrzenie. Jestem na tak.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego opakowania

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[924657].usefull || 0 }}% pomocna.

Dla mnie super:-)

Bardzo fajny korektor:-) ja.używam gobnie tylko do rozjasniania cieni i uzupełniania niedoskonalosci, ale głównie do konturowania twarzy, poprawiania pod lukami brwiowymi itd.
Co mogę powiedzieć:
+fajnu aplikatot
+fajna konsystencja-nie za osobista, ppdczas rozcierania daje lekki opor pod palcem,
+ma spoko krycie,
+dobrze sprawdza się jako baza pod cienie(ale trzeba opruszyc pudrem bo wchodI w załamania)\'!
+trawalosc ok,
+zasycha ladbie

-Zapach (śmierdzi chemicznie....strasznie):-)

Jak dla mnie się sprawdza:-)

Używam tego produktu od: Dłużej niż miesiąc

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[923775].usefull || 0 }}% pomocna.