Hean, Hypno Style (Liner w pisaku)

Hean, Hypno Style (Liner w pisaku)

Kategoria
Marka

Hean Hypno Style to intensywny kolor i ultra precyzyjna kreska!
Cieniutki aplikator pisaka rysuje wyraźną linię, która błyskawicznie wysycha. Liner nie rozmazuje się i nie traci intensywności.
Trwała formuła z d - pantenolem i gliceryną zapobiega wysuszeniu skóry wokół oczu.
Hean Hypno Style jest wodoodporny.

w pisaku / flamastrze

Beznadzieja...

Od wielu lat używam eyelinera w pędzelku, z ciekawości chciałam pierwszy raz wypróbować pisak. Postawiłam na ten, bo przekonała mnie cena i nienajgorsza ocena na wizażu, którą sprawdzałam na szybko będąc w drogerii.
Jestem perfekcjonistką i nigdy nie miałam większych problemów, żeby narysować dobrą kreskę, radziłam sobie lata temu nawet kredką, która nie miała cienkiej końcówki, a i tak potrafiłam zrobić równą i zaostrzoną jaskółkę. Wiadomo, że wymaga to skupienia, ale przy tym pisaku nawet przy największym skupieniu nie da się osiągnąć dobrego efektu... Nie wydaje mi się, żeby była to kwestia mojego przyzwyczajenia do pędzelka. Ten pisak ma beznadziejne krycie, nie nazwałabym tego głęboką czernią jakiej wymagam przy kresce. Koncówka pisaka nie sunie swobodnie po skórze, jest twarda, ostra, drapie powiekę i... tak jakby "przeskakuje" (?) po skórze, zostawiając prześwity, mimo że zmarszczek zbytnio nie mam. Ciężko je później zakryć, bo łatwo nim wyjechać poza linię, nie jest łatwo żeby kierować się po kształcie który się już zaczęło tworzyć.
Co do wydajności nie jestem w stanie ocenić, bo przestałam używać.
Ogólnie mimo, że nie jest to drogi produkt to kasa wyrzucona w błoto.

Jest w porządku

Kupiłam, ponieważ szukałam eyelinera we flamastrze, który będzie precyzyjnie malował kreski na mojej powiece. Dobrze trzyma się go w dłoni. Pozostawia tam kreskę gdzie się chce i najważniejsze taką grubość jaką chce się uzyskać. Nie zostawia plam i szybko wysycha. Kolor jest bardzo intensywny, jednak jak dla mnie to jest jak najbardziej w porządku. Dopiero zaczęłam go stosować, więc zobaczymy na ile wystarczy jedno opakowanie. Dobrze maluje na suchej powiece jak i na cieniu. Dodatkowy plus to stosunkowo niska cena. Ogólnie jest godny polecenia.

Naprawdę warto

Kosmetyk wygrałam w konkursie i jestem zachwycona. Kreska idzie świetnie nawet po cieniu. Ładna intensywna czerń i trwałość. Czego mogę chcieć więcej. Przejdę do konkretów :)

Plusy:
-nie odbija się;
-cena;
-ładna czerń
-trwały;
-wygodny
-ładne opakowanie i zapach

Minusów nie dostrzegam :)

Koszmar!

Zachęcona opiniami na wizazu będąc obok osiedlowej drogerii zakupiłam ten eyeliner w cenie 13zł z groszami. Niestety zawiodłam się jakością produktu.
Minusy:
-KOLOR! Nie zależało mi na smolistej czerni a na produkcie który da delikatny naturalny odpowiedni na codzień efekt, ALE ten produkt jeśli chodzi o kolor totalna porarzka, trzeba sie namachać z 20 razy żeby był efekt(do tego efekt który mnie nie zadawala)
-odbija się w moim przypadku na górnej powiece(w załamaniu)
Plusy:
+myślę że gdyby nie kolor to aplikator byłby wygodny

Możliwe że trafiłam na trafny egzemplarz jak to bywa w takich sklepikach może pani trzymała ten eyeliner pół roku i wysechł nie mnie to oceniać, ale nie polecam ryzykować :)

Używam tego produktu od: tygodnia

Szału ni ma

Po przeczytaniu pozytywnych recenzji na temat tego kosmetyku postanowiłam, że go kupię. Powiem tak: szału ni ma... Spodziewałam się czegoś lepszego...

+ cena- jest nawet tani
+ wygląd opakowania
+ kolor- jest rzeczywiście czarny
+ zapach- neutralny- nie śmierdzi chemią

+/- dostępność- można go spokojnie kupić na allegro, w sklepach go nigdzie nie widziałam

- trwałość- po kilku godzinach pracy przed komputerem- produkt po prostu znika z oczu...
- żeby narysować kreskę trzeba się nieźle namachać...

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Mój ulubiony :)

Używam go od ponad roku i dopiero miesiąc temu skończyło mi się pierwsze opakowanie (a nawet nie tyle skończyło, co już zaczął zasychać i czerń stawała się kiepska.)

A więc jest:
+b. wydajny;
+mocna czerń;
+wygodny;
+tani.

Odkąd go spróbowałam jestem fanką eyelinerów w pisaku :)

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie

Zawiodłam się

Po tak dobrych opiniach spodziewałam się czegoś znacznie lepszego :(

+nie rozmazuje się
+tani

-słaba czerń
-po kilku godzinach znika z powieki

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

rewelacyjne 2w1

Dzieki temu pisakowi moglam wlaczyc kreske do codziennego makijazu - malowanie jej jest proste i szybkie. Eyeliner jest precyzyjny, forma pisaka bardzo wygodna - zdecydowanie bardziej niz pedzelek, ktory trzeba moczyc. Ciesze sie, ze w ofercie jest kolor grafitowy, poniewaz wygada on znacznie lepiej i lzej od gleokiej czerni. Grafit wyglada jak naturana czern rzes czy brwi, a nie smola. Chociaz obserwator pewnie powiedzialby, ze na powiekach mam czarny eyeliner. I wlasnie o to chodzilo - taka nienachalna czern. Ahh taki kolor sprawia tez, ze kreske mozna narysowac i nie tuszowac juz rzes, standardowy czarny eyeliner jest wowczas mocno wdoczny i przytlacza oko, sprawia, ze rzesy wydaja sie szare.
Eyeliner jest trwaly, nie blaknie, nie zciera sie. Zmywa sie bez problemu. Ostatnio odkrylam jeszcze jedno jego zastsowanie - uzywam go do brw, uzupelniajac rzadsza przestszen. W tej roli jest rowniez rewelacjny - bardziej precyzyjny i naturaly od kredki. Bardzo, bardzo polecam, ten niepozorny pisak to dla mnie obecnie kosmeyczne must have.

Najbardziej trwały spośród eyelinerów

Przetestowałam chyba z 20 różnych linerów w pisaku i ten jest najlepszy.
+bardzo trwały- cały dzień!!!
+ tani
+ produkt polski
+ plus za opakowanie i zapach
+ intensywna czerń
Minusów brak.

Zdecydowanie polecam

Kosmetyk poleciła mi koleżanka która jest wielką fanką Hean. Jak dla mnie eyeliner najbardziej na plus, jest to jeden z najlepszych eyelinerow jakich do tej pory używałam:
-piękna intensywna czerń,
-precyzyjna kreska,
-nie robią się grudki na powiece (tak jak to miało miejsce przy eyelinerach w kałamarzu)
-jest w miare wytrzymały (czasem w upał grozi mu rozmazanie ale można mu pomoc za pomocą bazy do cieni np. z joko czy tej z hean\\\'a)
-cena i dostępność (u mnie w mieście jest kilka miejsc gdzie można je dostać)

Bardzo dobry produkt w przyzwoitej cenie.
Doskonale rysuje się nim kreskę, jest dokładny, ale nie drapie powieki. Kolor jest intensynwnie czarny (można też wybrać opcję szarą i brązową). Używany na górnej powiece przetrwa cały dzień (na dolnej nie używam linera, więc się nie wypowiem). Kreskę można namalować cienką, można nim zrobić kocie oko, grubą krechę - co kto lubi. Końcówka nie odkształca się podczas używania. Nie podrażnia oczu. Można nanosić na cienie, nie waży się. Mój KWC.

Jedyny minus to jego dostępność, ani w Naturach, ani w Rossmannach, raczej w małych sklepikach, w Krakowie też w Firlitach.

Używam tego produktu od: prawie roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego czarnego i pierwszego szarego

Zawiodłam się :(

- kolor nie jest tak intensywny na powiece
- po około miesiącu widać, że już wysycha
- wygodny w aplikacji
- końcówka cieniutka, co umożliwiało precyzyjne narysowanie kreski, lecz z czasem końcówka się rozwarstwiła co zepsóło cały efekt
- w miarę odporny na scieranie
- cena w miarę
- dostępnośc to minus
- zakres odcieni mi odpowiada, bo jedynie używam czarnych eyelinerów
- utrzymuje się cały dzień
- jeżeli ktoś lubi delikatny efekt uzyskany eyelinerem, a nie mocną czerń to będzie zadowolony
Ja niestety zniechęciłam się ze względu na tą końcówkę i na wysychanie :( A szkoda,bo pokładałam w nim nadzieje

Używam tego produktu od: 1 miesiąc