Precision, Systeme Purete - La Mousse

Precision, Systeme Purete - La Mousse

Kremowa pianka oczyszczająca o zielonym zabarwieniu zawiera małe ziarenka o zapachu fiołka i głogu. Dzięki systematycznemu stosowaniu produktu z linii Chanel Precision - Purifying Deep-Cleansing Foam Rinse Off - skóra staje się perfekcyjnie oczyszczona i odzyskuje zdrowy wygląd. Kosmetyk zwęża pory skóry i wzmacnia strukturę skóry. Po zmieszaniu produktu z niewielką ilością wody Purifying Deep-Cleansing Foam Rinse Off zmienia się w bogatą pianę wzbogaconą w drobinki złuszczajace martwe komórki skóry. Kosmetyk nie zatyka porów skóry, został przetestowany dermatologicznie. Należy go stosować rano i wieczorem rozprowadzając uprzednio na dłoni z niewielką ilością wody.

CUDO !!!

Jako posiadaczka problematycznej cery to znaczy skóra mieszana, ze skłonnością do wyprysków i dość wrażliwa muszę stwierdzić że Chanel ze swoją linią Purete idealnie wpasowuje się w potrzeby takiej skóry.

Co do tego musu to czyni on same cuda na mojej skórze, ale od początku.

Zapach musu jest poprostu piękny, delikatny. Sama konsystencja, jak to mus bardzo lekka, doskonale się rozprowadza po skórze tworząc z wodą lekką piankę.
Mikrogranulki delikatnie peelingują skórę, absolutnie nie podrażniając ją a podkreślam, że ma skórę delikatną.

Stosuję mus rano i wieczorem i wspaniale wygładził mi skórę już po kilku dniach stosowania. Bardzo dobrze ją oczyszcza, zwłaszcza miejsca z rozszerzonymi porami, pozostawiając ją czystą, miłą w dotyku.

Co ważne mus nie wysusza skóry, wręcz przeciwnie po umyciu czuć przyjemne oczyszczenie i odświeżenie.

MEGA WYDAJNY!!! Wystarczy odrobina na umycie całej twarzy.

Ten mus jak i cała seria Purete zasługuje na złoty medal i jest zdecydowanie godna polecenia.

Jest to mój absolutny faworyt w pielęgnacji skóry!!!

Używam tego produktu od: od 3 tygodni
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego opakowania

Fajny!

Ja traktuję go bardziej jak peeling, uważam, że mimo wszystko dla delikatnej, czasem problemowej cery jest zbyt ścierający jak na kosmetyk do codziennej pielęgnacji. Raz, dwa razy na tydzień jest super, ewentualnie po długiej imprezie, kiedy cera potrzebuje dużej dawki czyszczącej ponieważ kosmetyk: świetnie oczyszcza, rewelacyjnie wygładza, rozjaśnia skórę. Ten mus staje się musem dopiero po obfitym zmieszaniu z wodą.
Przyjemność używania - standard u Chanel. Doskonały zapach, świeżo-trawiasty, orzeźwiający. Pod tym względem uwielbiam tą firmę...to luksusowa pielęgnacja. Opakowanie wielgachne, zawartość wydajna, tym bardziej przy używaniu 2 razy w tygodniu.
Cena kosmiczna, rzadko pojawia się na Allegro w okazyjnych cenach, w perfumerii obecnie trzeba za niego zapłacić 190 złotych.

Używam tego produktu od:2 tyg
Ilość zużytych opakowań: zaczęłam pierwsze

ble,ble.ble

Nie wiem skad tyle achow i echow nad tym produktem!!!Zapach byl bardzo czesto wymieniany jako glowne kryterium...a zapach wedlug mnie jest chemiczny.
Poza tym oczyszcza,ale rownie dobrze produkt kilkakrotnie tanszy dalby ten sam efekt.
Nie polecam.

Używam tego produktu od: miesiace
Ilość zużytych opakowań:polowa

Chanel - Mademoiselle Privé

hmm...

J.w.: hmmm..:) Pianka Chanel od 2 miesięcy ozdabia moją łazienkę. Ozdabia i - chyba tylko tyle. Pachnie pięknie, pieni się doskonale, zmywa makijaż perfekcyjnie, nie podrażnia, nie uczula, nie.. wiele innych rzeczy:) Więc skąd mój sceptycyzm? Otóż moja cera mogłaby być nieco bardziej idealna - nie wiem, czy to wina Chanel, czy też zasługa nietrafionego kremu na dzień. Czy warto? Spróbować na pewno tak:)

najlepsza

Zgodzę się z poprzedniczkami i ich zachwytami i też stwierdzam, że znalazłam to, czego szukałam!:)
Moja cera jako że jest młoda ma problemy ze strefa T, czasem mnie wysypie jak nastolatkę...
Już po kilku pierwszych użyciach cera jest jakby rozświetlona, pory oczyszczone..niesamowite działanie jak na kosmetyk tylko do mycia buźki.
Dodatkowo dodam, że kuleczki nie podrażniają twarzy, a bałam się, że tak będzie, że będzie to raczej jak peeling. REWELACJA:)

Używam tego produktu od: w sumie całe 1 opakowanie używałam codziennie 2 razy (czasem więcej, wiadomo) przez - uwaga - 5 miesięcy!!! sama nie wierzę, że coś takiego może być tak wydajne a jednak
Ilość zużytych opakowań:w trakcie jednego, b.wydajne

EXFOLIATING MOUSSE stosuję jako piling do twarzy raz w tygodniu. Jest znakomity. Przez kolejne 2 dni po zastosowaniu, uczucie lekkości pozostaje z tobą, na twarzy, chociaż( całkiem możliwe), iż masz masę podkładu:) Zapach cudo.
Polecam( mam cerę mieszaną)

Ilość zużytych opakowań: wciąż 1

świetna

Pianka, mimo że dobrze oczyszcza skórę, jest bardzo delikatna. Skóra po jej użyciu jest miękka w dotyku i ożywiona. Dodatkowym atutem kosmetyku jest wydajność.