Aloe Detergente Intimo (Żel aloesowy do higieny intymnej)

Aloe Detergente Intimo (Żel aloesowy do higieny intymnej)

Do codziennej higieny intymnej. Dostępny w aptekach.
Właściwości:
- wysokie stężenie aloesu: 20%,
- surfaktant na bazie roślinnej,
- nie zawiera detergentów SLES i SLS,
- nie zawiera parabenów,
- nie perfumowany substancjami uczulającymi.

100 – 250ml
żele
z pompką
żel

Świetny, choć nie jest tani

Kupiłam ten żel za ok. 17-18zł w aptece Ziko, co moim zdaniem jest ceną dość wysoką za kosmetyk do higieny intymnej.
Żel zamknięty jest w opakowaniu z pompką, dodatkowo jest jeszcze plastikowa nakładka, która mnie nie była jakoś szczególnie przydatna. Żel jest przezroczysty, gęsty, jego zapach - rozmyty aloes pomieszany z czymś jeszcze. Cóż, oprócz ceny ciężko wymienić jakąkolwiek wadę tego kosmetyku. Ma dość przyjemny skład, jest delikatny, dobrze odświeża okolice intymne, nie wzmaga ani nie powoduje infekcji (a wcześniej miałam z tym problemy), łagodzi podrażnienia i przede wszystkim jest bardzo wydajny - zużycie żelu zajęło mi ponad pół roku przy codziennym używaniu, więc wynik jest znakomity i rekompensuje nieco cenę.

Podsumowując: polecam ten kosmetyk, jest bardzo dobry.

Używam tego produktu od: grudzień 2014

Idealny!

Z uwagi na wrażliwość okolic intymnych i skłonność do infekcji, zaczęłam intensywnie poszukiwać odpowiedniego środka do pielęgnacji. Niestety drogeryjne i ogólno dostępne produkty, nawet mimo swoich wysokich ocen innych użytkowniczek, zupełnie się u mnie nie sprawdzały. W trakcie wertowania Internetu, trafiłam na ten produkt i mimo że nie miał on zbyt wielu recenzji, postanowiłam zaryzykować i wcale się nie zawiodłam!

Reasumując. Żel znajduje się w poręcznym opakowaniu z pompką, wraz z plastikową zakrętką. Plastikową końcówkę wyrzuciłam, ponieważ dla mnie nie była ona zbyt praktyczna w korzystaniu. Być może ma swoją zaletę, żeby zachować trwałość produktu, aczkolwiek mnie ona nie przekonała, co też oczywiście nie ujmuje wartości samego produktu. Żel ma przyjemny, delikatny zapach, łatwo się go dozuje. W łagodny, ale skuteczny sposób myje okolice intymne i - co dla mnie najważnejsze - nie powoduje podrażnień oraz pomaga zachować naturalną florę bakteryjną. Odkąd go używam, skończyły się "przygody" z infekcjami. Jedyny minus to taki, że żel nie jest aż tak łatwo dostępny, ale na pewno można go kupić w aptekach DOZ, jak również przez Internet. No i cena też nie jest aż tak atracyjna... Właśnie kończy mi się opakowanie i napewno kupię kolejne. Warto wypróbować!

Używam tego produktu od: 2 m-cy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-go opakowania standardowego

Mój aloesowy GRAL

Gdybym mogła dopisać jeszcze jeden rozdział do " Monologów Waginy " dotyczyłby on właśnie tego żelu :-) Oczyma wyobraźni widzę jak nasze " małe przyjaciółki " siedzą sobie na ławeczce, wesoło majtają nóżkami i rozprawiają o najlepszych produktach do higieny intymnej.......

Plusy:

- żel dobrze się pieni
- jest bardzo wydajny
- oczyszcza w łagodny sposób
- posiada estetyczne opakowanie
- wygodna pompka ułatwiająca dozowanie, nie ma obaw, że nam się za wyleje zbyt dużo żelu
- nie podrażnia
- ma delikatny zapach
- nawilża
- łagodzi wszelkie podrażnienia

Minusów brak. Serdecznie polecam go wszystkim Wizażankom. Jestem więcej niż pewna, że produkt ten zostanie ze mną na dłużej i z przyjemnością kupię kolejne opakowanie. Kilka razy użyłam żelu do mycia twarzy oraz włosów, również się sprawdził. Do kupienia min. w aptekach DOZ.

Ilość zużytych opakowań: Kończę drugie opakowanie

depilacja zalety

Genialny

Opakowanie: Zgrabna oprawa żelu , zaopatrzona w pompkę oraz nakładkę, to dla nas kobietek dobra wiadomość. Dzięki temu małemu dodatkowi mamy łatwą aplikację , zmniejszone ryzyko zanieczyszczenia oraz wylania produktu.

Działanie: Żel ma przyjemną konsystencję, która w mgnieniu oka zamienia się w delikatna piankę. Dobrze myje, nie podrażnia i nie wysusza. W składzie nie znajdziemy parabenów, mocnych detergentów , ani barwników. Zapach jest bardzo delikatny, z nutką aloesu. Produkt , który ma chronić intymne okolice,dlatego najlepiej gdyby był pozbawiony perfumujących dodatków. Jest wydajny,a dzięki temu ekonomiczny.
Co ciekawe, żel znalazł u mnie również inne zastosowanie. Świetnie oczyszcza również twarz, nie powodując ściągnięcia i wysuszenia skóry. Aloes ma działanie kojące, dlatego ten żel nadaje się nawet dla bardzo wymagającej skóry.
Produkt nie wywołał u mnie alergii i podrażnień.Jestem z niego bardzo zadowolona.Polecam go również Wam!

Łagodny, a jednocześnie skuteczny

- opakowanie jak najbardziej na plus- higieniczne, poręczne
- skład także pozytywnie oceniam: duża ilość aloesu, brak SLS
- żel dobrze się pieni, jedno naciśnięcie pompki w zupełności wystarczy, by dokładnie umyć okolice intymne- jest bardzo wydajny
- ma delikatny, łagodny zapach
- doskonale myje okolice intymne, pozostając je na długo świeże
- delikatnie nawilża
- nie powoduje uczucia ściągnięcia, nie podrażnia

Bardzo fajny,prawie jak Facelle ;)

Od producenta:Zachowuje naturalne pH okolic intymnych. Surfaktanty na bazie roślinnej zawarte w składzie żelu łagodnie oczyszczają miejsca intymne. Zawarty w składzie aloes oraz kwas mlekowy i nagietek zapewniają kojące, lecznicze i przeciwpodrażnieniowe działanie żelu.
Do codziennej higieny intymnej. Dostępny w aptekach.
Właściwości:
- wysokie stężenie aloesu: 20%,
- surfaktant na bazie roślinnej,
- nie zawiera detergentów SLES i SLS,
- nie zawiera parabenów,
- nie perfumowany substancjami uczulającymi.
Cena/Dostępność: Znaleźć go można w SuperPharm,aptekach Ziko i na stronie internetowej Equilibra.Koszt to ok.18 zł-warto polować na promocje.
Skład:Bez SLS,dużo aloesu,pojawia się ALS,z dobrych substancji jest jeszcze np gliceryna.
Opakowanie/Pojemność/Wydajność:Opakowanie jak dla mnie średnio poręczne,strasznie denerwowała mnie przeźroczysta plastikowa osłonka,więc ją wywaliłam-od razu lepiej.Pojemność to 200 ml,przy czym wydajność jest super.
Konsystencja/Zapach:Konsystencja jest przeźroczysta,podobna do facelle,może minimalnie bardziej płynna,ale nie jest trudna w aplikacji.Pachnie bardzo ładnie aloesem.
Działanie:Jak już pisałam jest to żel wielofunkcyjny.Sprawdza się normalnie do higieny intymnej.Nie podrażnia,nie wysusza.Poradził sobie również jako szampon,włosy nie były po nim mega poplątane czy szorstkie.Jako żel pod prysznic też wypalił-skóra nie była wysuszona tak samo jak przy myciu nim twarzy.Natomiast u mnie wywołał furrore jako mydło w płynie do mycia rąk-nigdy nie miałam tak gładkich rąk bez użycia kremu.Podsumowując jest to fajny żel który najbardziej polecam do higieny okolic intymnych i mycia rąk :) Spisze się u każdego typu skóry,zwłaszcza u wrażliwej!

Ilość zużytych opakowań: 30 % dopiero

Dla wrażliwców!

Krótko i na temat - jest to póki co jedyny żel do higieny i. oprócz Lactacydu, który "przyjęłam". Po wielu innych miałam objawy nieakceptujące produkt. A jako, że szampon się nie sprawdził, to póki co kupuję Lactacyd, żeby nie przepłacać.

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Dla wrażliwców - ideał

Moim zdaniem ten produkt to jest mistrz w swojej kategorii. Ma cudowny, naturalny skład (aż 20% aloesu), przez co jest niezwykle delikatny - nie podrażnia, nie uczula ale jednocześnie robi to co powinien, czyli myje i odświeża intymne częsci ciała.
Pachnie bardzo subtelnie, dobrze się pieni pomimo braku mocnych, chemicznych "spieniaczy".
Opakowanie jest wyposażone w dozownik w postaci pompki i dodatkowo nakładkę na niego, dzięki czemu używanie produktu jest maksymalnie higieniczne.
Jest bardzo wydajny, wystarcza niewielka ilość żeby się dokładnie umyć.
Odkąd go odkryłam, używam go ciągle, polecam też wszystkim znanym mi kobietom, też są zadowolone.
Z czystym sumieniem polecam i wizażankom, nie pożałujecie.
Dostępny w aptekach internetowych w bardzo przystępnej cenie - nie więcej niż 20 zł.

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: cztery, pięć

polecam :)

-warty swojej ceny

- nie zawiera SLS

- dobrze pieni się oraz odswieża

- pachnie aloesem

-orginalne opakowanie. płyn z przykrywką, która zapobiega osiadaniu się kurzu na dozowniku

-wydajny

Używam tego produktu od: 2 mies