Bourjois, Healthy Balance Unifying Powder (Prasowany puder wyrównujący cerę i nadający jej blask)

Cena już od 23,00 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Do rodziny Healthy Mix Bourjois dołączył nowy produkt: prasowany puder Healthy Balance wyrównujący cerę i nadający jej niesamowity blask! Inteligentny puder, który łączy w sobie makijaż i pielęgnację, aby zmatowić cerę na 10 godzin oraz nadać jej niesamowity blask - dzięki koktajlowi owoców. Pielęgnacja i jednocześnie makijaż o naturalnym wykończeniu, prasowany puder Healthy Balance Bourjois zapewnia blask, matowy finisz oraz lekki niczym puch skład, który nie obciąża skóry! Wyjątkowo skuteczne połączenie składu i konsystencji Healthy Balance sprawia, że puder nadaje makijażowi nieskazitelne wykończenie oraz 10 - godzinną trwałość. Puder ten przeciwdziała błyszczeniu się skóry i zapewnia dobroczynne działanie dzięki 2 skarbom natury: nawilżający owoc kaki oraz oczyszczające i balansujące stan cery yuzu.
Kaki: pochodzi z Chin, gdzie jest owocem drzewa pigwowego. Jego skórka ma właściwości nawilżające, wzmożone przez zawarte cukry: glukozę i fruktozę. Wyciąg z kaki nawilża, regeneruje i ujędrnia skórę.
Yuzu: ten niewielki owoc cytrusowy pochodzący z Dalekiego Wschodu posiada właściwości oczyszczające, antyseptyczne, ściągające i nawilżające. Ekstrakt z yuzu oczyszcza i uzdrawia skórę. Tym samym, puder sprawia, że trudne do pogodzenia w pielęgnacji strefy suche i strefy błyszczące twarzy odchodzą w zapomnienie. Po kilku aplikacjach skóra staje się idealna: gładka, matowa, rozświetlona, wypoczęta.
Dzięki swojej maksymalnie rozdrobnionej i błyskawicznie wnikającej w skórę formule, puder Healthy Balance zapewnia naturalne wykończenie makijażu, wręcz `niewidoczne` - w porównaniu do pudrów klasycznych. Wzbogacony o nylon i kaolin, jest ultrałagodny i pozostawia uczucie świeżości i komfortu, bez grubej warstwy ani efektu maski. Stworzone specjalnie tak, aby dopasowały się do każdej karnacji, odcienie Healthy Balance nie są ani zbyt żółte, ani zbyt różowe - są naturalnie zniuansowane, aby upiększyć i wyrównać każdą karnację.
Puder Bourjois Healthy Balance Unifying Powder jest dostępny w 4 kolorach.

Znasz skład tego produktu?

Dobry, ale nie matowi wystarczająco

Produkt jest dobry. Pięknie pachnie. Współgra z podkładem z tej serii. Jest wydajny, można go zakupić w dobrej cenie. Jednakże nie odpowiada mi, że był trochę widoczny na skórze, a przy tym nie matowił wystarczająco. Nie oczekuję matu na cały dzień. Jednakże puder musiałam poprawiać już po godzinie. Plus za opakowanie. Produkt nie podrażnia i nie zapycha. Mam wymagającą skórę, ,może u innych lepiej się sprawdzi. Ja daję mu 4 *.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1283236].usefull || 0 }}% pomocna.

Przyjazny mojej cerze

Dorwałam go na promocji -40% w Rossmannie, pokusiłam się na niego przez wzgląd na jego brata z rodziny Healthy Mix, mianowicie podkład, który wszyscy na pewno znają :) Uwielbiam zapach tego pudru, jego konsystencje: bardzo jedwabisty i lekki. Spełnia swoje zadanie, matuje skórę i nie zatyka jej, nie powoduje efektu maski i jest leciutki, oraz łatwy w aplikacji. Jedynym minusem jest chyba cena regularna, jak dla mnie nieco zawyżona.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1265678].usefull || 0 }}% pomocna.

ok

Używam tego pudru już ponad 2 miesiące. Dla mnie w sumie nie różni się jakością od większości dość niedrogich pudrów. Puder nawet fajnie matuje cerę, kryje średnio. Jest przeciętnie wydajny. Kolor odpowiada mi w 100 %. Lepiej nakłada mi się go pędzlem niż gąbką. W promocyjnej cenie warto kupić, wypróbować. Ale dla mnie to średnia półka.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1243021].usefull || 0 }}% pomocna.

Bordowe usta H&M

idealny puder wykonczeniowy na lato

Fajny produkt , ale... No właśnie... Nie daje długiego efektu matu na twarzy... Pięknie wygląda przez jakies 4 godziny, później lekko buzia sie swieci, ale mi akurat się to podoba bo nie wygląda to nieswiezo ...slicznie pachnie, nie zapycha, nie podkreśla suchych skórek , tuszuje rozszerzone pory, wtapia sie w skore, nie ciemnieje, skór wygląda na odzywiona i promienna ... Wcale go nie widac :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1239581].usefull || 0 }}% pomocna.

moja opinia

nie byłam przekonana, ale dostałam w prezencie , więc nie wypada nie przyjąć. Jednak po kilku użyciach okazało się że prezent trafiony w 10!!! skóra wygląda świeżo, nie jest sucha po prostu genialne rozwiązanie. Polecam alergikom- nie uczula nie szczypie , na pewno będzie na stałe w mojej kosmetyczce:)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1228803].usefull || 0 }}% pomocna.

Ten kolor.... :(

Puder długo utrzymuje mat, nie przesusza zbytnio skory.
Jedyną jego wadą jest kolor... Po nałożeniu ładnie stapia się ze skórą. Chwile po wyjściu z domu zaczyna ciemnieć... i zmienia odcień na ciemno-pomarańczowy. Próbowałam nakładać go delikatnie w bardzo małej ilości , ale niestety też robi ze mnie fankę solarium ,której twarz ma inny kolor niż szyja.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1194493].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie, nie i jeszcze raz nie

Puder otrzymujemy w estetycznym opakowaniu z dużym, praktycznym lusterkiem. Co dziwne, producent nie dodał puszka do pudru, co uważam za duży minus. Ponadto, puderniczka jest tak zaprojektowana, że noszenie w niej nawet najcieńszego puszka jest niemożliwe. Puder ma kremową, bogatą konsystencję, a dzięki dodatkowi nylonu bezproblemowo się go nakłada. Nie polecam używania pędzli, dużo lepszy efekt można otrzymać używając delikatnie zwilżonej gąbeczki. Puder mógłby być ideałem, ale ma jedną poważną wadę - oksyduje i jest to oksydacja przez duże O. Już w trakcie nakładania odznacza się na twarzy, ale to co się dzieje po paru minutach, to jakaś pomyłka. Patrzyłam w lustro i podziwiałam jak delikatny, beżowy mat zmienia się we wściekłą pomarańczę.
Nie wiem komu mogę polecić ten kosmetyk, odcień jest tak bardzo nienaturalny, że nie może nikomu pasować. Być może można go wykorzystać jako zamiennik bronzera.
Przykro mi, cenię sobie produkty Bourjois, ale ten puder to zwykły bubel:(.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1189323].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo oksyduje

Kupiłam puder w promocji -50% i i tak uważam, że cena była za wysoka... Mam najjaśniejszy odcień (52), który w pudełku wygląda ciekawe, ale od razu po nałożeniu oksyduje, bez względu z jakim podkładem go łącze. Kolor ciemnieje i robi się bardzo ciepły.
Plusem jest jego wydajność (widać od razu, że się nie kruszy i starczy na długo) i trwałość, matuje na długo, nie wysusza, nie podkreśla zmarszczek, ale co z tego, skoro kolor z każdą minutą wchodzi coraz bardziej w żółć/pomarańcz.
Do tego cena jest wygórowana, a opakowanie niepraktyczne - bez miejsca na gąbkę czy puszek nie mogę go nosić w torebce.

Następnego opakowania nie kupię na pewno, to może zużyję jak się opalę...

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1181968].usefull || 0 }}% pomocna.

świetny

Puder bardzo delikatny, matuje, ale nie przesusza skóry, ładnie pachnie, długo się utrzymuje i w ogóle byłby idealny, gdyby nie to, że najjaśniejszy odcień (Vanilla) jest dla mnie za ciemny... także bardziej na lato, jak nabiorę trochę kolorku. No i cena, która, mam wrażenie, ciągle rośnie:/

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1179923].usefull || 0 }}% pomocna.

jeden z ulubionych

Puder spełnia swoją funkcję. Ładnie wykańcza makijaż bez efektu maski. Odcień dopasowuje sie do odcieniu podkładu. Nakładam go na puder affinitone i nic ze sobą nie koliduje. Dużym plusem jest wydajność i lusterko. Mam cerę mieszaną i jestem zadowolona z efektu zmatowienia. W ciągu całego dnia poprawiam go max 2 razy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1172928].usefull || 0 }}% pomocna.