Polecamy: Zostań twarzą Kinder Bueno

Bourjois, Healthy Balance Unifying Powder (Prasowany puder wyrównujący cerę i nadający jej blask)

Cena już od 21,99 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Do rodziny Healthy Mix Bourjois dołączył nowy produkt: prasowany puder Healthy Balance wyrównujący cerę i nadający jej niesamowity blask! Inteligentny puder, który łączy w sobie makijaż i pielęgnację, aby zmatowić cerę na 10 godzin oraz nadać jej niesamowity blask - dzięki koktajlowi owoców. Pielęgnacja i jednocześnie makijaż o naturalnym wykończeniu, prasowany puder Healthy Balance Bourjois zapewnia blask, matowy finisz oraz lekki niczym puch skład, który nie obciąża skóry! Wyjątkowo skuteczne połączenie składu i konsystencji Healthy Balance sprawia, że puder nadaje makijażowi nieskazitelne wykończenie oraz 10 - godzinną trwałość. Puder ten przeciwdziała błyszczeniu się skóry i zapewnia dobroczynne działanie dzięki 2 skarbom natury: nawilżający owoc kaki oraz oczyszczające i balansujące stan cery yuzu.
Kaki: pochodzi z Chin, gdzie jest owocem drzewa pigwowego. Jego skórka ma właściwości nawilżające, wzmożone przez zawarte cukry: glukozę i fruktozę. Wyciąg z kaki nawilża, regeneruje i ujędrnia skórę.
Yuzu: ten niewielki owoc cytrusowy pochodzący z Dalekiego Wschodu posiada właściwości oczyszczające, antyseptyczne, ściągające i nawilżające. Ekstrakt z yuzu oczyszcza i uzdrawia skórę. Tym samym, puder sprawia, że trudne do pogodzenia w pielęgnacji strefy suche i strefy błyszczące twarzy odchodzą w zapomnienie. Po kilku aplikacjach skóra staje się idealna: gładka, matowa, rozświetlona, wypoczęta.
Dzięki swojej maksymalnie rozdrobnionej i błyskawicznie wnikającej w skórę formule, puder Healthy Balance zapewnia naturalne wykończenie makijażu, wręcz `niewidoczne` - w porównaniu do pudrów klasycznych. Wzbogacony o nylon i kaolin, jest ultrałagodny i pozostawia uczucie świeżości i komfortu, bez grubej warstwy ani efektu maski. Stworzone specjalnie tak, aby dopasowały się do każdej karnacji, odcienie Healthy Balance nie są ani zbyt żółte, ani zbyt różowe - są naturalnie zniuansowane, aby upiększyć i wyrównać każdą karnację.
Puder Bourjois Healthy Balance Unifying Powder jest dostępny w 4 kolorach.

Dobry ale nie idealny

Puder zakupiłam na promocji, kolor 52 :) Mam podkład healthy mix, z czego do tej pory to mój ulubieniec, myślałam że puder dotrzyma mu kroku, no cóż - do końca tak nie jest..

Zalety:
+ ładnie matuje, skóra wygląda naturalnie
+ aksamitny w dotyku

Wady:
- trudno się rozprowadza (nie ma do niego odpowiedniego puszka)
- zapycha skórę , po jego stosowaniu zauważyłam o wiele więcej zaskórników
- cena

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1505941].usefull || 0 }}% pomocna.

Fajny

Fajny delikatny puder do utrwalenia makijażu. Nie jest to puder matujący, ale ja mam cerę suchą więc nie potrzebuję mocnego matu. Dla mnie matuje wystarczająco dobrze i na długo. Cera jest gładka i poprostu ładna.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1488876].usefull || 0 }}% pomocna.

Szkoda, że nie ma jaśniejszych kolorów

+ Dobrze utrwala makijaż.
+ Nie daje efektu pudrowości i nie podkreśla suchych skórek.
+ Całkiem nieźle trzyma mat jak na niematujący puder ;)
+ Jest dość wydajny.
+ Opakowanie ma lusterko.

+/- Idealne opakowanie miałoby więcej miejsca na puszek, ale nie jest źle.

- Najjaśniejszy kolor jest dla mnie za ciemny i ze względu na lekkie krycie tego pudru, jest to widoczne. Dlatego mój puder musi poczekać na sezon wiosenno-letni.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1441916].usefull || 0 }}% pomocna.

Patrol kosmetyczny - kosmetyki do cery tłustej

To moje już trzecie opakowanie, więc mogę się szczerze wypowiedzieć co o nim myślę. Od razu napiszę, że nie mam problemów z cerą typu trądzik czy niedoskonałości (tylko w te dni ale to niewielkie) więc na mocnym kryciu mi nie zależy a wręcz go nie lubię bo czuje się jak w masce. Czasem lekko świeci mi się skóra ale to tyle.

Plusy:
- delikatnie kryje (nie lubię efektu maski)
- delikatnie matowi (nie jest to 10h jak obiecuje producent, ale parę godzin jest ok)
- zapach
- cena (zawsze kupuje w promocji)
- solidne opakowanie z lusterkiem

Minusy:
- Nie ma puszka i nie ma miejsca na puszek w opakowaniu, dlatego noszę osobno
Ja więcej minusów nie widzę. Za tą cenę super produkt.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1439476].usefull || 0 }}% pomocna.

Jeśli nie widać różnicy to po co przepłacać?

Bardzo lubię produkty firmy Bourjois. Wśród nich znajduje się wiele moich ulubieńców. Swego czasu wersja podkładu Healthy Mix była jednym z moich ulubionych. Dlatego zdecydowałam się na zakup tego pudru. Jednak podobny efekt na skórze daje wiele produktów, zdecydowanie tańszych od tego, więc jeśli nie widać różnicy to po co przepłacać?

Plusy:
+ ładne opakowanie;
+ w opakowaniu jest lusterko;
+ śliczny zapach;
+ ładnie wygląda na buzi, skóra ładnie się prezentuje, nie tworzy efektu maski, daje naturalny efekt;
+ ma bardzo ładne odcienie, które stapiają się ze skórą twarzy, nie są zbyt pomarańczowe ani różowe;
+ dobrze pracuje się na nim z resztą kosmetyków (bronzerem, różem, rozświetlaczem);
+ można aplikować produkt za pomocą załączonej gąbeczki;
+ matuje podobnie jak inne produkty tego typu (2-4 h, w zależności od okoliczności);
+ lekko utrwala makijaż;
+ nie uczula, nie zapycha porów.

Minusy:
- wysoka cena produktu;
- produkt nie jest do końca wydajny, szybko zauważyłam, że się skończył.

Podobny efekt na buzi dawał mi puder firmy Maybellinne (Affinitone), a jego cena jest o wiele niższa. Zwłaszcza, że nawet w trakcie trwania promocji o wiele bardziej opłaca się kupić produkt innej firmy. Cóż, puderniczka ładnie wygląda w torebce. Jednak do poprawek makijażu wolę używać innych kompaktowych kosmetyków, które dadzą mi lepsze krycie. Ten produkt tego nie robi (ale nawet nie powinien za bardzo, bo to puder, a nie podkład).

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1431521].usefull || 0 }}% pomocna.

Fajny

Lubię go przede wszystkim za naturalne wykończenie, które matuje, po nałożeniu skóra wygląda gładko, aksamitnie, ładnie stapia się z cerą.Jest naprawdę długotrwały.Puder fajnie wyrównuje koloryt, to naprawdę godny polecenia puder

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1396761].usefull || 0 }}% pomocna.

Warto zainwestowac

Nie bez powodu słyszy się tyle dobrych słów na temat tego produktu. Firma Bourjos nie zawiodła tym razem

+jeden z lepszych pudrów w drogeriach
+kolor vanillia 52 dobry dla jasnej cery
+nie pozostawia wyglądu maski
+lekki
+ładny zapach

-nie jest długotrwały
-łatwo może się rozbić i rozsypać

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1390941].usefull || 0 }}% pomocna.

nie zawiódł mnie :)

Lubię korektor i podkład Bourjois z serii Healthy Mix, pomyślałam, że jak dodam puder wszystko będzie wyglądało jeszcze lepiej i nie pomyliłam się :) - mój odcień to 52 Vanilla

+ lusterko
+ żółty odcień
+ zapach
+ wyrównuje koloryt i stapia się ze skórą
+ trwały
+ nie podkreśla suchych skórek
+ nie zapycha

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1374721].usefull || 0 }}% pomocna.

Puder 5/5

Plusy:
- efekt nieskazitelnej, rozświetlonej cery
- piękny, owocowy zapach
- gama kolorystyczna
- satynowe wykończenie
- trwałość
- dobra "współpraca" pudru z podkładem z tej samej serii
- cena adekwatna do jakości produktu (w drogeriach internetowych)
- wygodne i estetyczne opakowanie (lusterko)
- dostępność

Minusy:
- wydajność
- cena w drogeriach stacjonarnych

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1371951].usefull || 0 }}% pomocna.

fajny dzienny puder

Fajny puder , bardzo dzienny , na bazie owoców fajnie utrwala makijaż , choć nie jest to bardzo mocne utrwalenie, nie pozostawia aż tak mocnego koloru. Jest fajna alternatywą na dzień dla tych które nie lubią tak mocnego matu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1365351].usefull || 0 }}% pomocna.