Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Bourjois, Healthy Balance Unifying Powder (Prasowany puder wyrównujący cerę i nadający jej blask)

Do rodziny Healthy Mix Bourjois dołączył nowy produkt: prasowany puder Healthy Balance wyrównujący cerę i nadający jej niesamowity blask! Inteligentny puder, który łączy w sobie makijaż i pielęgnację, aby zmatowić cerę na 10 godzin oraz nadać jej niesamowity blask - dzięki koktajlowi owoców. Pielęgnacja i jednocześnie makijaż o naturalnym wykończeniu, prasowany puder Healthy Balance Bourjois zapewnia blask, matowy finisz oraz lekki niczym puch skład, który nie obciąża skóry! Wyjątkowo skuteczne połączenie składu i konsystencji Healthy Balance sprawia, że puder nadaje makijażowi nieskazitelne wykończenie oraz 10 - godzinną trwałość. Puder ten przeciwdziała błyszczeniu się skóry i zapewnia dobroczynne działanie dzięki 2 skarbom natury: nawilżający owoc kaki oraz oczyszczające i balansujące stan cery yuzu.
Kaki: pochodzi z Chin, gdzie jest owocem drzewa pigwowego. Jego skórka ma właściwości nawilżające, wzmożone przez zawarte cukry: glukozę i fruktozę. Wyciąg z kaki nawilża, regeneruje i ujędrnia skórę.
Yuzu: ten niewielki owoc cytrusowy pochodzący z Dalekiego Wschodu posiada właściwości oczyszczające, antyseptyczne, ściągające i nawilżające. Ekstrakt z yuzu oczyszcza i uzdrawia skórę. Tym samym, puder sprawia, że trudne do pogodzenia w pielęgnacji strefy suche i strefy błyszczące twarzy odchodzą w zapomnienie. Po kilku aplikacjach skóra staje się idealna: gładka, matowa, rozświetlona, wypoczęta.
Dzięki swojej maksymalnie rozdrobnionej i błyskawicznie wnikającej w skórę formule, puder Healthy Balance zapewnia naturalne wykończenie makijażu, wręcz `niewidoczne` - w porównaniu do pudrów klasycznych. Wzbogacony o nylon i kaolin, jest ultrałagodny i pozostawia uczucie świeżości i komfortu, bez grubej warstwy ani efektu maski. Stworzone specjalnie tak, aby dopasowały się do każdej karnacji, odcienie Healthy Balance nie są ani zbyt żółte, ani zbyt różowe - są naturalnie zniuansowane, aby upiększyć i wyrównać każdą karnację.
Puder Bourjois Healthy Balance Unifying Powder jest dostępny w 4 kolorach.

ok

Puder skusił mnie ładnym opakowaniem, trochę w stylu amerykańskim, trochę pin up girl. Kupiony w HEBE za około 35 zł. Odpowiednio dobrałam odcień, więc jest ok. Ale czy jest warty aż tylu pieniędzy? Myślę, że nie warto przepłacać. Owszem, mamy produkt dobrej marki, w ładnym opakowaniu, z lusterkiem, ale efekt jest zbliżony do tańszych pudrów. Efekty nie są spektakularne. Szczerze mówiąc, pisząc tę recenzję musiałam zerknąć na to co opisuje producent, żeby ocenić, czy jest skuteczny, bo ja tu mega efektów nie widzę. Produkt jest OK.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1584466].usefull || 0 }}% pomocna.

Lubię.

Bardzo go lubię... za lekkość, zapach, efekt "smooth" i kolory.

Idealnie nadaje się jako wykończenie makijażu. Lekko matowi, WYGŁADZA, a kolor (choć prawie niewidoczny) pozostaje takim jakim był od początku do końca - nie ciemnieje. Nie zapycha porów ani nie wysusza.

Przykro mi jedynie, że ma tak niewielki efekt krycia, przez co nie nadaje się na poprawki w ciągu dnia (cery tłuste i problematyczne z pewnością wiedzą, co mam na myśli). A jeśli w takim celu zostanie użyty, "jedynie" zmatowi skórę i wygładzi. Nie poradzi sobie z większymi zaczerwienieniami.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1556356].usefull || 0 }}% pomocna.

Super matuje, naturalny efekt cały dzień

Sceptycznie podchodzę do pudrów z uwagi na moją bardzo szybko pretłuszczającą się twarz, na której większość pudrów po 2-3 godzinach wyglądała jak ciasto na mojej twarzy. Jednak ten puder jest rewelacyjny, matuje cerę praktycznie przez caly dzien (zalezy od dnia, tempteratury etc, ale 3/4 dnia ze spokojem zawsze wytrzymuje) i nadaje bardzo naturalny efekt, nie robi nam pudrowej maski. Cera wygląda świeżo i promiennie.

Szkoda tylko że w opakowaniu nie ma gąbeczki ;)

Szczerze polecam!

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1546726].usefull || 0 }}% pomocna.
NARS wywiad z Jane Richardson

Dobry

Nie jest to puder, który zostanie ze mną na dłużej, częściowo z racji swojej ceny, a także drobnych minusów jak np. szybkie pękanie, dosyć ciężkie rozprowadzanie (zazwyczaj używam pędzla i tak wolę, bo efekt jest naturalniejszy). Generalnie jednak wypadł na plus. W moim odczuciu i opiniach bliskich osób, sprawia, że twarz wygląda świeżo i zdrowo. Nie tworzy efektu maski, a co najważniejsze matuje okropnie przetłuszczające mi się miejsce na środku czoła. Tam zaczynam się świecić najszybciej, a z nim jeszcze wieczorem nie mogłam uwierzyć jaką mam matową twarz. To o tyle zaskakujące, że o ile zrozumiałam nie jest to typowo matujący puder. Szczerze polecam, z pewnością jeszcze kiedyś go kupię.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1533736].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie matuje i tyle.

Zacznę od podstaw- nie matuje, a jeśli nawet to na godzinę, trudno więc dalej pisać mi cokolwiek o nim, skoro nie spełnia podstawowej funkcji. Co więcej bronzer ROBI NA NIM OKROOOOPNE PLAMY. Mialam profesjonalne pędzle, bardzo dobry bronzer i nadal nie wiedziałam skąd brały się plamy aż do czasu aż zmieniłam puder na MUFE HD. Ostatnio skończył mi się puder i przez 2 dni zanim miałam możliwość zakupu nowego użyłam znowu Healthy Balance, zobaczyłam ogromną plamę po bronzerze na policzku i znowu zrozumiałam, dlaczego go nie znoszę.... Jest niewydajny, używałam go przez jakieś 2 tygodnie i zobaczyłam denko. Jedyny plus to ładny zapach. Cena jest wręcz absurdalna za taki bubel. Nie rozumiem zachwytów nad calą serią Healthy mix.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1514101].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry ale nie idealny

Puder zakupiłam na promocji, kolor 52 :) Mam podkład healthy mix, z czego do tej pory to mój ulubieniec, myślałam że puder dotrzyma mu kroku, no cóż - do końca tak nie jest..

Zalety:
+ ładnie matuje, skóra wygląda naturalnie
+ aksamitny w dotyku

Wady:
- trudno się rozprowadza (nie ma do niego odpowiedniego puszka)
- zapycha skórę , po jego stosowaniu zauważyłam o wiele więcej zaskórników
- cena

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1505941].usefull || 0 }}% pomocna.

Fajny

Fajny delikatny puder do utrwalenia makijażu. Nie jest to puder matujący, ale ja mam cerę suchą więc nie potrzebuję mocnego matu. Dla mnie matuje wystarczająco dobrze i na długo. Cera jest gładka i poprostu ładna.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1488876].usefull || 0 }}% pomocna.

Szkoda, że nie ma jaśniejszych kolorów

+ Dobrze utrwala makijaż.
+ Nie daje efektu pudrowości i nie podkreśla suchych skórek.
+ Całkiem nieźle trzyma mat jak na niematujący puder ;)
+ Jest dość wydajny.
+ Opakowanie ma lusterko.

+/- Idealne opakowanie miałoby więcej miejsca na puszek, ale nie jest źle.

- Najjaśniejszy kolor jest dla mnie za ciemny i ze względu na lekkie krycie tego pudru, jest to widoczne. Dlatego mój puder musi poczekać na sezon wiosenno-letni.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1441916].usefull || 0 }}% pomocna.

To moje już trzecie opakowanie, więc mogę się szczerze wypowiedzieć co o nim myślę. Od razu napiszę, że nie mam problemów z cerą typu trądzik czy niedoskonałości (tylko w te dni ale to niewielkie) więc na mocnym kryciu mi nie zależy a wręcz go nie lubię bo czuje się jak w masce. Czasem lekko świeci mi się skóra ale to tyle.

Plusy:
- delikatnie kryje (nie lubię efektu maski)
- delikatnie matowi (nie jest to 10h jak obiecuje producent, ale parę godzin jest ok)
- zapach
- cena (zawsze kupuje w promocji)
- solidne opakowanie z lusterkiem

Minusy:
- Nie ma puszka i nie ma miejsca na puszek w opakowaniu, dlatego noszę osobno
Ja więcej minusów nie widzę. Za tą cenę super produkt.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1439476].usefull || 0 }}% pomocna.

Jeśli nie widać różnicy to po co przepłacać?

Bardzo lubię produkty firmy Bourjois. Wśród nich znajduje się wiele moich ulubieńców. Swego czasu wersja podkładu Healthy Mix była jednym z moich ulubionych. Dlatego zdecydowałam się na zakup tego pudru. Jednak podobny efekt na skórze daje wiele produktów, zdecydowanie tańszych od tego, więc jeśli nie widać różnicy to po co przepłacać?

Plusy:
+ ładne opakowanie;
+ w opakowaniu jest lusterko;
+ śliczny zapach;
+ ładnie wygląda na buzi, skóra ładnie się prezentuje, nie tworzy efektu maski, daje naturalny efekt;
+ ma bardzo ładne odcienie, które stapiają się ze skórą twarzy, nie są zbyt pomarańczowe ani różowe;
+ dobrze pracuje się na nim z resztą kosmetyków (bronzerem, różem, rozświetlaczem);
+ można aplikować produkt za pomocą załączonej gąbeczki;
+ matuje podobnie jak inne produkty tego typu (2-4 h, w zależności od okoliczności);
+ lekko utrwala makijaż;
+ nie uczula, nie zapycha porów.

Minusy:
- wysoka cena produktu;
- produkt nie jest do końca wydajny, szybko zauważyłam, że się skończył.

Podobny efekt na buzi dawał mi puder firmy Maybellinne (Affinitone), a jego cena jest o wiele niższa. Zwłaszcza, że nawet w trakcie trwania promocji o wiele bardziej opłaca się kupić produkt innej firmy. Cóż, puderniczka ładnie wygląda w torebce. Jednak do poprawek makijażu wolę używać innych kompaktowych kosmetyków, które dadzą mi lepsze krycie. Ten produkt tego nie robi (ale nawet nie powinien za bardzo, bo to puder, a nie podkład).

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1431521].usefull || 0 }}% pomocna.