Bourjois, Healthy Balance Unifying Powder (Prasowany puder wyrównujący cerę i nadający jej blask)

Cena już od 23,00 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Do rodziny Healthy Mix Bourjois dołączył nowy produkt: prasowany puder Healthy Balance wyrównujący cerę i nadający jej niesamowity blask! Inteligentny puder, który łączy w sobie makijaż i pielęgnację, aby zmatowić cerę na 10 godzin oraz nadać jej niesamowity blask - dzięki koktajlowi owoców. Pielęgnacja i jednocześnie makijaż o naturalnym wykończeniu, prasowany puder Healthy Balance Bourjois zapewnia blask, matowy finisz oraz lekki niczym puch skład, który nie obciąża skóry! Wyjątkowo skuteczne połączenie składu i konsystencji Healthy Balance sprawia, że puder nadaje makijażowi nieskazitelne wykończenie oraz 10 - godzinną trwałość. Puder ten przeciwdziała błyszczeniu się skóry i zapewnia dobroczynne działanie dzięki 2 skarbom natury: nawilżający owoc kaki oraz oczyszczające i balansujące stan cery yuzu.
Kaki: pochodzi z Chin, gdzie jest owocem drzewa pigwowego. Jego skórka ma właściwości nawilżające, wzmożone przez zawarte cukry: glukozę i fruktozę. Wyciąg z kaki nawilża, regeneruje i ujędrnia skórę.
Yuzu: ten niewielki owoc cytrusowy pochodzący z Dalekiego Wschodu posiada właściwości oczyszczające, antyseptyczne, ściągające i nawilżające. Ekstrakt z yuzu oczyszcza i uzdrawia skórę. Tym samym, puder sprawia, że trudne do pogodzenia w pielęgnacji strefy suche i strefy błyszczące twarzy odchodzą w zapomnienie. Po kilku aplikacjach skóra staje się idealna: gładka, matowa, rozświetlona, wypoczęta.
Dzięki swojej maksymalnie rozdrobnionej i błyskawicznie wnikającej w skórę formule, puder Healthy Balance zapewnia naturalne wykończenie makijażu, wręcz `niewidoczne` - w porównaniu do pudrów klasycznych. Wzbogacony o nylon i kaolin, jest ultrałagodny i pozostawia uczucie świeżości i komfortu, bez grubej warstwy ani efektu maski. Stworzone specjalnie tak, aby dopasowały się do każdej karnacji, odcienie Healthy Balance nie są ani zbyt żółte, ani zbyt różowe - są naturalnie zniuansowane, aby upiększyć i wyrównać każdą karnację.
Puder Bourjois Healthy Balance Unifying Powder jest dostępny w 4 kolorach.

Nr 52 Vanille

Zalety:
+ ładne, zgrabne opakowanie z lusterkiem
+ ładny zapach
+ kolor idealnie dopełnia mój makijaż
+ konsystencja jest jedwabista
+ bardzo dobrze rozprowadza się na twarzy
+ nie przesusza skóry
+ nie podkreśla suchych miejsc

Wady:
- cena bez promocji jest absurdalna

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1331076].usefull || 0 }}% pomocna.

Na tle reszty wypada średnio....

Uwielbiam całą tą serię od Bourjois - podkład i korektor Healthy mix, jednak puder healthy balance wypada słabiej.... Używałam go niezmiennie od kilku lat, ponieważ moja cera jest wrażliwa i alergiczna, a on nigdy jej nie zaszkodził. Obecnie testuję Bourjois silk edition, stwierdziłam, że potrzebuję czegoś lepszego i nowego. Kiedy to podkład daje nam to piękne, rozświetlające wykończenie, ten puder całkowicie je zabija. Bardzo łatwo o nieładny efekt ciasta jeśli przez przypadek nabierze się za dużo produktu na pędzel. Fakt, matowi ładnie cerę i trwałość jest długa, jednak zabija efekt podkładu i jest intensywnie napigmentowany. Nie lubię też opakowania, jednak po tylu latach mam do niego sentyment.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1319661].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie wiem

Puder kupiłam jako uzupełnienie całej serii oraz chciałam spróbować czegoś nowego. Kolor 52-vanilia strasznie jasny. Puder daje bardzo ładne krycie. Jednak jego cena strasznie wysoka. Opakowanie z lusterkiem jednak żadnej gąbki do zestawu nie dają.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1310426].usefull || 0 }}% pomocna.

Swatche Urban Decay Naked Ultimate Basics

Taki se

Posiadam całą serię tych produktów i właśnie z całej kolekcji puder jest najgorszy.
Używam go solo wtedy kiedy nie mam czasu na makijaż a chcę zmatowić twarz i delikatnie wyrównać jej kolor.
Plusy:
-fajnie matuje
-ma delikatne krycie
-fajne opakowanie z lusterkiem
-produkt jest zabezpieczany przez producenta
-ładnie pachnie

Minusy:
-nałożony na podkład (nawet ten z tej samej serii) strasznie się odznacza, daje efekt maski a nawet ciastkuje.
- koszmarna cena ok. 50zł
-mało wydajny po miesiącu dostałam się do dna
-strasznie się kruszy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1302571].usefull || 0 }}% pomocna.

uwidacznia pory

Podkład z serii Healthy Mix jest cudowny. Dlatego skuszona serią zakupiłam puder, niestety nie jest nawet w połowie tak dobry jak podkład.
-bardzo uwidacznia pory, widać kropeczki na nosie, których normalnie nie widać
-niestety niezbyt ładnie pachnie, jakby zepsutymi owocami
-dość żółty
-nie matowi na długo
-bardzo widoczny na twarzy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1296081].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry, ale nie matowi wystarczająco

Produkt jest dobry. Pięknie pachnie. Współgra z podkładem z tej serii. Jest wydajny, można go zakupić w dobrej cenie. Jednakże nie odpowiada mi, że był trochę widoczny na skórze, a przy tym nie matowił wystarczająco. Nie oczekuję matu na cały dzień. Jednakże puder musiałam poprawiać już po godzinie. Plus za opakowanie. Produkt nie podrażnia i nie zapycha. Mam wymagającą skórę, ,może u innych lepiej się sprawdzi. Ja daję mu 4 *.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1283236].usefull || 0 }}% pomocna.

Przyjazny mojej cerze

Dorwałam go na promocji -40% w Rossmannie, pokusiłam się na niego przez wzgląd na jego brata z rodziny Healthy Mix, mianowicie podkład, który wszyscy na pewno znają :) Uwielbiam zapach tego pudru, jego konsystencje: bardzo jedwabisty i lekki. Spełnia swoje zadanie, matuje skórę i nie zatyka jej, nie powoduje efektu maski i jest leciutki, oraz łatwy w aplikacji. Jedynym minusem jest chyba cena regularna, jak dla mnie nieco zawyżona.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1265678].usefull || 0 }}% pomocna.

ok

Używam tego pudru już ponad 2 miesiące. Dla mnie w sumie nie różni się jakością od większości dość niedrogich pudrów. Puder nawet fajnie matuje cerę, kryje średnio. Jest przeciętnie wydajny. Kolor odpowiada mi w 100 %. Lepiej nakłada mi się go pędzlem niż gąbką. W promocyjnej cenie warto kupić, wypróbować. Ale dla mnie to średnia półka.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1243021].usefull || 0 }}% pomocna.

idealny puder wykonczeniowy na lato

Fajny produkt , ale... No właśnie... Nie daje długiego efektu matu na twarzy... Pięknie wygląda przez jakies 4 godziny, później lekko buzia sie swieci, ale mi akurat się to podoba bo nie wygląda to nieswiezo ...slicznie pachnie, nie zapycha, nie podkreśla suchych skórek , tuszuje rozszerzone pory, wtapia sie w skore, nie ciemnieje, skór wygląda na odzywiona i promienna ... Wcale go nie widac :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1239581].usefull || 0 }}% pomocna.

moja opinia

nie byłam przekonana, ale dostałam w prezencie , więc nie wypada nie przyjąć. Jednak po kilku użyciach okazało się że prezent trafiony w 10!!! skóra wygląda świeżo, nie jest sucha po prostu genialne rozwiązanie. Polecam alergikom- nie uczula nie szczypie , na pewno będzie na stałe w mojej kosmetyczce:)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1228803].usefull || 0 }}% pomocna.