Bio Specific Re-Hydratation, Maseczka intensywnie nawilżająca S.O.S.

Bio Specific Re-Hydratation, Maseczka intensywnie nawilżająca S.O.S.

Maseczka ma przyjemną konsystencję żelu, który szybko się wchłania i natychmiast zaczyna dogłębnie działać. Specyfik ten ma być remedium na odwodnioną, pozbawioną blasku skórę twarzy. I sprawdza się, na dodatek znakomicie! Jedynym minusem jest dość wysoka cena.

sorbecik

Jedyna maseczka której efekty działania naprawdę widzę:)Jej zapach i kolorek(taki niebieskawy)są prześliczne.Uwielbiam ją używać szczególnie że nawilża na dość długi czas.To takie moje małe prywatne domowe SPA;)

działa

Ma lekką konzystencję, przyjemny zapach. Używam jej w wersji "krem": wklepuję i na długo pozostawiam. Czasem nakładam ją na noc.
Wydajna, stosuję co tydzień. Łatwo się zmywa.
Efekt widoczny:cera wypoczęta, rozjaśniona. Na pewno łagodzi pieczenie i pomaga, gdy skóra jest przesuszona.
Na szczęście w promocji do stałam ją gratis.

Lubię

Maseczka jest bardzo przyjemna w użyciu - ładnie pachnie, ma miłą konsystencję. Używam jej, gdy np. rano stwierdzę, że moja twarz potrzebuje ekspresowej dawki nawilżenia. Trzymam ją na twarzy kilka minut i zmywam, a następnie kładę krem i maluję się. W roli ekspresowego porannego nawilżacza sprawdza się bardzo dobrze. Poza nią używam także innych nawilżaczy, a lubię ją przede wszystkim za ekspresowe działanie. Używam jej od przypadku do przypadku, więc trudno mi powiedzieć, czy ma jakieś długofalowe działanie. I jeszcze jedno - gdy miałam twarz przesuszoną i podrażnioną Lysanelem Active nie sprawdziła się - twarz lekko szczypała po nałożeniu i nawilżenie nie było wystarczające. Za to odejmuję jedną gwiazdkę. Ale teraz, przy nie tak dużych problemach z nawilżeniem jest OK.

Anna Małecka masaż szyi i dekoltu

lepiej nie...

Mam mieszaną cerę, przesuszoną kwasami i kiedy dostałam próbkę w sklepie postanowiłam wypróbować. Ale niestety :( Maseczka ma świetną konsystencję taką leciutką, ładnie pachnie. Na tym koniec zalet. Mnie pozatykała pory, przez kilka dni walczyłam z koszmarnym świeceniem się skóry i wypryskami. Nie nawilżyła ale natłuściła. Szkoda, przy całym sentymencie do firmy tej dam dwie *.

i tak, i nie...

*Pachnie świeżo i ładnie.
* ma idealną, kremową konsystencję, dobrze się nakłada, świetnie się wchłania.
* błyskawicznie nawilża
:( jest mało wydajna
:( nie daje wcale uczucia orzeźwienia i odświeżenia
:( w przypadku skóry bardzo suchej nie radzi sobie już tak dobrze

Dobra

No coz... Maseczka dziala zadowalajaco, ale nie na bardzo przesuszona skore... Jest przyjemna w uzyciu, ladnie pachnie i ma delikatna konsystencje, dobrze sie wchlania, nie pozostawia tlustej warstwy, skora nie jest po niej tlusta. Nawilza dobrze, ale nie radzi sobie z bardzo przesuszona skora. Mam na policzkach bardzo sucha skore, szorstka i luszczaca sie :( Piekly mnie te miejsca, gdy nakladalam na nie maseczke i w dodatku w ogole nie pomogla mi ona nawilzyc tam skory, nie jest ani odrobinke lepiej :( Dlatego 3 *** :)

fajna

kupiłam 2 słoiczki przed wakacjami.i jestem zadowolona!!maseczka super nawilża,koi,nie zostawiając przy tym tłustej warstwy.super sie sprawdzała podczas wakacji w Grecji-kiedy nałożyłam ja na rozgrzaną słoncem twarz,sprawowała sie znakomicie(maseczka oczywiście:D)koiła podrażnienia,chłodziła,nawilżała.mozna tez ja zastosowac na noc,jako krem.w mairę wydajna

przyzwoita

Wlasnie dzisiaj rano zastosowalam :), skora byla bardzo wysuszona, a teraz jest mieciutka, gladka i nawilzona. Wchlania sie calkowicie. Zapach i opakowanie ok. Odejmuje jedna gwiazdke, bo wg mnie cena jest dosc wygorowana. MaSECZKA TA DZIALA PODOBNIE do tanszej Dax Cosmetics Morskie mineraly, ale nie pachnie az tak ladnie i nie relaksuje, dlatego moim faworytem pozostaje tamta.

Cudowna!

Jest to najlepiej nawiląjąca (supernawilżająca!) maseczka, jakiej do tej pory używałam. Mam cerę mieszaną ze skłonnością do przesuszania i ten specyfik sprawdził się rewelacyjnie! Na ogół nakładm ją na noc i budzę się z cerą idealnie wygładzoną, wypoczętą i autentycznie rozświetloną:) Dodatkowo przez kolejne dni (ok. 3, do następnej kuracji) nie odczuwam nieprzyjemnego efektu ściągania skóry na twarzy. Dla mnie bomba! Jedynym, wspomnianym w zgłoszeniu, minusem jest przerażająco wysoka cena, ale biorąc pod uwagę jaość, ulegam :P

Milutka

Bardzo przyjemny w użyciu kosmetyk. Ładnie pachnie, twarz jest nawilżona i odświeżona. Ja używałam jej jako lekkiego kremu na noc - jak na maseczkę to jednak za mało odżywia skórę. Ładny słoiczek, ale cena mocno przesadzona.