Lancome, Lip Dimension

Lancome, Lip Dimension

Według obietnic producenta - nawilża i powiększa usta, zapewniając im trwały, intensywny kolor.
Dostępny w 4 kolorkach:
- Rouge Bombe
- Orange Madness
- Hot Rose
- Rose Glamour

Cena: ok. 10 - 20 $ / 5,5 g

lekki jak piórko

rewelacyjny KWC:)w swojej klasie:)leciutki, delikatny, nic się nie klei, rewelacyjnie nawilża :) wygładza usta:) w moim przypadku działał nawet na spierzchniętych ustach:) nigdy po nim nie mialam lepszego błyszczyka:) aplikacja wygodna:) REWELACJA!!!! Nie wiem czy jest jeszcze na rynku:) nie rozgladalam sie za nim, niestety, poniewaz lubie nowinki:) Używam tego produktu od:?(bylo to jakis czas temu-dawno)

porządny

Porządny kosmetyk!! wywiązuje sie z obietnic producenta. Tylko, że to nie błyszczyk!!! jeżeli kupimy go jako błyszczyk to się rozczarujemy. za to jako pomadka sprawdza się zankomicie!! wsiąka w usta i zostawia nie wyczuwalna i nie klejącą powłoczkę koloru i połysku ( piękne drobinki). niesteyty nie nawilża ust i dlatego nie daje 5 *****. na wysuszionych ustach nie wygląda dobrze, bo lekko podkreśla wysuszenia.

To oczywiscie raczej nie błyszczyk tylko płynna pomadka jak zauważyły inne wizażanki. Mój ulubiony kolor to 200 naturalny ledwo widoczny beż i może pora wreszcie skusić się na jaki ciemniejszy odcień... Bardzo lubię ten kosmetyk, ślicznie wyglada na ustach no i nie da się ukryć jest bardzo trwały! Nie zauważyłam aby wysuszył mi usta. Faktycznie wydajność nie jest najlepsza, mógłby starczać na ciutkę dłużej. Ale i tak na pewno jeszcze nie raz kupię, bo jest wygodny do nakładania i trwały.

Katarzyna Gudan fryzura studniówkowa 01

Mogłoby być lepiej;)

To zdecydowanie nie jest błyszczyk, ale pomadka w płynie. Świetnie nawilża usta, dobrze wygląda, delikatnie pachnie ale ma mała paletę kolorów i wcale nie jest trwała. Myślę, że za tę cenę i od takiej marki można wymagać nieco więcej. Więc polecam, ale uważam że mogłoby być lepiej;)

bardzo dobry

Bardzo dobry błyszczyk a może raczej - pomadka w płynie. :)Nawilża usta, nadaje im ładny połysk, zawiera mnóstwo rozświetlających drobinek (mam odcień 207) długo utrzymuje się na ustach, ściera się równomiernie, nie zbiera się w kącikach, jest półtransparentny.

dobry

Kupiłam ten błyszczyk latem,bo spodobał mi się kolor,mam nr.304 sexy rose,oraz konsystencja na ustach:))To nie jest błyszczyk to jest pomadka w płynie:)jest bardzo lekki,wtapia sie w usta i gdy się ściera to równomiernie.Optycznie powieksza usta i nadaje im seksowny połysk.Bezsprzecznie podoba sie na ustach panom, mnie nie podoba sie w nim to,ze lekko wysusza moje usta,więc zima chyba na te mrozy bym go nie użyła:)Oraz to,że skonczyl mi się razem z koncem lata,a tu cena taka spora:(((Ale ogolnie godny polecenia:)Jednak po dłuższym zastanowieniu musze mu dodać jeszcze jedna gwiazdkę,bo pomimo tego,że używałam w międzyczasie pomadki PUPY,błyszczyków IsaDory,Chanela to i tak zawsze wracam do Lip Dimension:)))Jesli ktoś lubi nic nie czuć na ustach,nie lubi jak się mu one kleją i lubi pomadki delikatne a o dluższym działaniu to polecam!!!!

średni

Błyszczek w moim rozumieniu nabłyszcza, daje wrażenie "mokrych" ust, tymczasem ciężko szukać tego efektu po zastosowaniu tego kosmetyku. Lekko wysusza usta, jak dla mnie nijaki. Ale kolory ładne, to fakt

polecam!

Bardzo, bardzo lubię ten błyszczyk. Jest trwalszy niż inne błyszczyki, jest w pięknych kolorach (ja znalazłam "swój" kolor - 201), ślicznie wygląda na ustach, które są pełniejsze i z dobrze zaznaczonymi konturami. Moze troszkę wysuszał moje usta, ale nie na tyle, bym mogła mieć zastrzeżenia.<BR>Nawet cena mnie nie odstrasza - to produkt naprawdę dobry i wydajny.

bardzo w porządku !

Trwały, świetnie się rozprowadza, dobrze kryjący.<BR>Najładniej wyglądają usta obrysowane konturówką, a dopiero potem pomalowane Lip Dimension.<BR>Dla zwiększenia efektu odrobina nabłyszczacza na środek i....<BR>jest super!

Oceniam na 4.00

Dobrze się rozprowadza, jak na błyszczyk tryma się nieżle, gama kolorów mogłaby być większa, jest kryjący.Warto kupić.

Oceniam na 4.00

Jeśli ktoś lubi usta"które widać" to szuka właśnie tego.Nic dodać nic ująć.

Oceniam na 3.00

Bardzo ładnie rozprowadza się na ustach. Daje delikatny, elegancki połysk i sprawia, że optycznie usta wydają się nieco pełniejsze. Nie jest niestety zbyt trwały, ale za to "zjada się" równomiernie, więc nie jest to wielka wada. Podsumowując, całkiem dobry, ale gdybym musiała kupić go w Empiku za 90 zł, to mocno bym się zastanowiła.