Twist & Taste (błyszczyk)

Twist & Taste (błyszczyk)

Błyszczyk ten fajnie pachnie różnymi owocami w zależności od koloru(np pomarańczowy pomarańczami, a fioletowy jezynami itd.) Ja miałam bezbarwny z różowymi drobinkami o zapachu mlinowym czy tam poziomkowym. Ładnie intensywnie błyszczał, ale jak to z błyszczykami bywa był nietrwały.

Cena: 16,50 zł / 9 ml

całkiem całkiem

Mam odcień nude.
+wygodny aplikator
+ ładny zapach i smak
+idealna kremowa konsystencja
+nawilża usta,

- przy nadmiernej aplikacji usta się kleją
- średnio z trwałością.

Ale czego wymagać więcej od taniego błyszczyka.

SUPER!!!

Jeszcze w gimnazjum miałam z Manhattanu kilka kosmetyków z serii Twist i wszystkie bardzo lubiłam. Świetnie wygląda, fajnie się go używa i ciekawe kolory. Gdybym go jeszcze kiedyś gdzieś spotkała, to na pewno kupię :)
Odnośnie trwałości się nie wypowiadam, bo już nie pamiętam, ale wspominam go z sentymentem :)

Używam tego produktu od: parę lat temu :P
Ilość zużytych opakowań: kilka błyszczyków

smacznie kolorowy :)

ten oto produkt dostałam kiedyś od cioci z niemiec w prezencie.. pamiętam fioletowo biały odcień i smaczny słodki zapach oraz smak :) błyszczyk sie fajnie świecił n\\i był dość gęsty.. baardzo wydajny.. miałam go około roku.. :) niestety daawno takowego nie widzialam na półkach... ale jak dostane gdzies, chętnie kupię! :)

Używam tego produktu od: kiedyś

depilacja brwi

srowadzany specjalnie z Niemiec

Uwielbiałam. Miałam różne smaki i kolory. Zlizywałam go wręcz z ust. Był gęsty, nie lepki i w miarę długo się trzymał. Usta miałam od niego jakby nabrzmiałe, nawilżone. Miał nietypowe drobinki, nigdzie takich już nie spotkałam (ni to brokat, ni to perła, tylko jakby mikroskopijne kawałki folii przeźroczystej). Jak błyszczyk się zmazał, to te drobinki zostawały na ustach.
Ale pamiętam, że wylewał się z buteleczki i była cała upaćkana.

Używam tego produktu od: 10 lat temu?

ciekawy gadżet

Tak, czasy młodości się przypominają :D

Używałam go chyba w gimnazjum, miałam zapach ananasowy (bo smaku takiego on na pewno nie miał).

Cóż, ładnie się prezentował na ustach, jednak nie grzeszył trwałością. Ale i się nie kleił, co dla mnie najważniejsze w błyszczykach.

Może jeszcze go kupię ponownie, ze względu na sentyment :)

Używam tego produktu od: użyłam raz, hoho temu
Ilość zużytych opakowań: 1 szt

i dont like it

czasy liceum... wtedy duzomnie kosztował bo uzywalam tąńszych blyszczyków - licealistka :D niestety nie spisal sie dobrze, dziwny zapach , efekt perłowy , metaliczny ale tafli wody ktora o zawsze kochalam nie osiągałam nim, moze to kwestia odcienia i koloru - mialam naturalny beż.

Używam tego produktu od:kilka lat temu

dla mnie najlepszy

To był mój ukochany błyszczyk (buteleczka zupełnie inna niż na zdjęciu powyżej). Używałam raspberry - był przepyszny i ładnie pachniał, więc wciąż go miałam na ustach. Właściwie przezroczysty, ale z drobniutkimi drobinami jakby pyłu brokatowego. Nie zaklejał ust, nie lepił się; miał idealnie wyważoną konsystencję, bo jednocześnie dobrze pokrywał usta i dość długo na nich zostawał, jeśli się go wczesniej nie zjadło, co było trudnym wyzwaniem ;) Aplikator był, zdaje się, taką wydłużoną gąbeczką z meszkiem - idealny, trwały, wygodny, nie za duży i nie za mały; nadmiar błyszczyku łatwo można było zostawić w buteleczce. Od dawna już go nie widuję w sklepach, ale gdyby się pojawił - na pewno bym go kupiła, i to na zapas kilka sztuk. A więc recenzja wspominkowa... :) Używam tego produktu od: kiedyś

Nieprzyjemny

Całe szczęscie, że już nie ma go w sklepach. Poza zapachem nie było w nim nic dobrego. Pamiętam, że kiedyś strasznie się na niego napaliłam i wydałam na niego kupę kasy (byłam jeszcze nastolatką, a jak się miało 20zł, to było się boaczem:)) i przeżyłam chyba pierwsze w swoim życiu rozczarowanie. Miałam wrażenie, że mnie uczula, palące usta itp itd. Brak jakiego kolwiek nawilżenia, nawet nie zużyłam w 1/4

Używam tego produktu od:kiwdyś
Ilość zużytych opakowań:niecałe 1

smak młodości;)

myślałam, że już ich nie produkują:) pamiętam, że dawno temu miałam orzechowy (który pachniał trochę jak stare skarpetki:p) i miętowy, który był re-we-la-cyj-ny!! lecz niestety został zgubiony/skradziony:( błyszczyk był nietrwały, nie nawilżał. jego jedyną (chyba) zaletą była szeroka gama kolorystyczno/zapachowo/smakowa:-)

Używam tego produktu od: używałam dawno

Przeciętny

Używałam go już dawno temu. Miałam przezroczysty, nazywał się Lemonade i rzeczywiście smakował podobnie do lemoniady :)
Lubiłam go za ten smak i ładny połysk. Nie był to jednak powalający błyszczyk, raczej mocno przeciętny. Bardzo nietrwały, momentalnie znikał z ust. :( Konsystencję miał zbyt leistą, wylewał się poza kontury warg.
Na tamten czas spisywał się nieźle, ale teraz na pewno bym go nie kupiła (zresztą chyba nie ma go już w sprzedaży).

Używam tego produktu od: używałam kilka lat temu

smakowo...

Posiadam 315 vanilla, 313 cherry, 118 zimt

Mmm naprawde Taste!
Błyszczyki nie są zbyt gęste, na ustach pozostawiają świetliste drobinki, dodrze nawilżają.
Szczególnie lubie cherry. Kolor jaśniutkiej wiśni.
Mam je od kilku lat. Jestem ciągle w trakcie użytkowania. Pojemność spora. Dość wydajne. Lubie je mieć w kosmetyczce.
Miły w użyciu aplikator.
Prawdziwa gratka dla smakoszy błyszczyków :)

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: 4, w trakcie

Super!

Błyszczyk jest świetny!
Używam tego najjaśniejszego (taki półprzezroczysty), gdyż nie pasują mi kolorowe błyszczyki.
Świetnie smakuje, fajnie się mieni, nie wysusza ust.

Ostatnio nie potrafię go nigdzie znaleźć (a kończy mi się :/)
Może Wy wiecie, gdzie można go zdobyć??

Ilość zużytych opakowań: końcówka 3