Beauty Elixir Absolute Oil (Eliksir piękności z olejkiem absolutnym)

Beauty Elixir Absolute Oil

Cena już od 24,50 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Codzienność byłaby znacznie przyjemniejsza, gdybyśmy mogli dodać jej odrobinę magii. Zacznijmy od włosów z nowym Eliksirem Piękności Syoss z olejkiem absolutnym.
Eliksir Piękności Syoss z olejkiem absolutnym zawiera wysoko skoncentrowane olejki pielęgnacyjne, które wyjątkowo szybko wnikają do wnętrza włosa z misją ich odżywienia i odbudowy. Dzięki nowemu eliksirowi, włosy nabierają wspaniałego połysku, mocy i zdrowego wyglądu. Otacza każdy włos niewidzialną warstwą ochronną, która nie obciąża włosów i nie powoduje ich przetłuszczenia. Dlatego może być stosowany na całej powierzchni włosów.
Magia eliksiru Syoss z olejkiem absolutnym przyda się zwłaszcza włosom z natury suchym, zniszczonym nadmierną stylizacją czy poddawanym działaniu zmiennych temperatur.
Eliksir można stosować na kilka sposobów:
- aplikacja przed myciem włosów zapewni im dodatkową pielęgnację i zapobiegnie splątaniu podczas mycia. Sprawdzi się idealnie w przypadku włosów zniszczonych,
- użycie bezpośrednio po myciu, pozwoli eliksirowi działać jak odżywka bez spłukiwania.
W ten sposób odżywi i wygładzi włosy. Ta metoda zastosowania świetnie sprawdzi się przy aplikacji na końce włosów, co pozwoli zapobiegać ich rozdwajaniu,
- eliksir można też stosować w celu wykończenia fryzury, a także w ciągu dnia.
Nada włosom wyjątkową gładkość, połysk i zabezpieczy przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. To także dobry sposób na utrzymanie fryzury i rozwiązanie
dla puszących się włosów.
Poza swoimi pielęgnacyjnymi właściwościami Eliksir Piękności Syoss z olejkiem absolutnym jest bardzo wydajny, więc dla osiągnięcia pożądanych rezultatów wystarczy zaledwie kilka kropel.

Napisanych recenzji: 2

Bez rewelacji, ostatecznie na plus

Olejek zachęcił mnie głownie ceną, która, o ile się nie mylę, na promocji wynosiła ok. 15 zł. Szukałam czegoś do zabezpieczenia końcówek oraz do ogólnego polepszenia kondycji włosów. Nie spodziewałam się rewelacyjnych efektów, ponieważ w składzie nie ma naturalnych olejków, ale mnie działanie satysfakcjonuje. Bawią mnie tylko określenia producenta na opakowaniu, no ale co kto woli ;)
Produkt przyjemnie pachnie, łatwo się aplikuje, jest wydajny. Trzeba uważać na nadmiar, ponieważ włosy mogą zdawać się tłuste.
Używam albo pół pompki na mokre koncówki lub całkiem sporo kilka godzin przed myciem włosów.
Generalnie polecam, za taką cenę całkiem dobre działanie ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1233178].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 83

Dobra ochrona, zabójcza wydajność, piękny zapach:)

Wszelkich silikonowych olejków używam tylko i jedynie w celu zabezpieczenia końcówek. Nie oszukujmy się że mix silikonów z kroplą naturalnego oleju uratuje suche czy zniszczone włosy ;)

W roli "ochraniacza" końcówek sprawdza się bardzo dobrze! w moim przypadku końcówki to ok 15cm włosów;) i od czasu, kiedy stosuję ten produkt mam naprawdę niewiele porozdwajanych miotełek. a dodam, że moje włosy w tym czasie przeszły ekstremalne rozjaśnianie i farbowanie.
Poza tym włosy potraktowane eliksirem są wygładzone, nabłyszczone i przepięknie pachną <3 zapach bardzo elegancki, chętnie przygarnęłabym takie perfumy;)

Jak zaznaczyłam w tytule produkt jest bardzo bardzo wydajny. Na jedną aplikację stosuję pół pompki, włosy myję co 2 dzień. Dostałam go w prezencie grubo ponad rok temu a mam jeszcze ok 1/5 butelki!
Przy takiej wydajności ( i pojemności) cena nie jest wcale wysoka.

Jedyną wadą produktu jest to, że firma testuje na zwierzętach, dlatego na pewno ponownie go nie kupię. Zresztą po takim czasie kuszą inne olejki;))

Używam tego produktu od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań: pozostała mi jeszcze 1/5 pierwszego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[997562].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 32

Idealny do zabezpieczania

Dopiero przy pisaniu recenzji przeczytałam co obiecuje producent - a obiecuje cuda. Dlatego po części nie dziwię się niezbyt pochlebnym opiniom tego olejku. Przecież ten produkt nie zawiera wielu odżywczych składników, więc jakim cudem miałby regenerować włosy?
Jednak trzeba sobie zdawać sprawę, że takie olejki silikonowe służą głównie do zabezpieczania końcówek i naprawdę nie zwracać uwagi na zapewnienia producentów, którzy zawsze będą obiecywać góry złota.

I jako taki olejek zabezpieczający spisuje się bez zarzutu. Mam włosy skłonne do zniszczeń szczególnie nad karkiem, bo właśnie tam się najbardziej plączą i ocierają się o wszystko zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym.

Z tego co gdzieś wyczytałam, przynajmniej jeden z silikonów w składzie jest dość ciężki (Trisiloxane), co oznacza, że powinien naprawdę dobrze ochraniać włos. I to właśnie robi. Kiedy zaczynałam używać Syossa, akurat ścięłam włosy do wysokości obojczyków. Pół roku później, przy codziennym używaniu olejku (zawsze po myciu, dlatego codziennie), ciężko było się gdziekolwiek dopatrzeć rozdwojonych czy połamanych końcówek. Właściwie nie znalazłam żadnych, a naprawdę dobrze "przetrzepałam" moje włosy. To chyba najlepiej obrazuje jaką ochronę daje ten produkt.

Mam niskoporowate włosy, często są same z siebie przyklapnięte, bo taka ich uroda, ale akurat nie zauważyłam by to serum je obciążało. Nigdy też nie wyglądały po jego użyciu na bardziej tłuste. Używam go oczywiście na jakieś ostatnie 10 cm włosów, a nie na całe.

U mnie olejek nie nadaje blasku włosom, są takie jakie były wcześniej.

Jest bardzo wydajny, więc jego cena nie jest taka straszna.

Polecam osobom, które poszukują skutecznej ochrony przed rozdwojeniami. Ochrony, że tak to ujmę, zapobiegawczej, bo żaden produkt nie sklei już rozdwojonych końców.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[989020].usefull || 0 }}% pomocna.

Studio fryzur włosy upięte jak Heidi Klum

Dobry

Używałam tego olejku codziennie przez 3 mce uważam go za dobry mam włosy farbowane więc bardzo mi pomógł nawilżył stały sie naprawde bardzo ładne i ten zapach :) konsystencja mi troche nie odpowiadała ale ważne rezultaty teraz używam tego drugiedo różowego i ten też jest bardzo dobry i ma lepszą konsystencje:) te olejki są świetne na rozdwajające sie końcówki z którymi miałam ogromny problem ale to już czas przeszły teraz szukam cudu na wypadanie włosów:(

Używam tego produktu od: tak
Ilość zużytych opakowań: 3 duże

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[948555].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 17

do stylizacji włosów, nie do odżywienia

Olejek dostałam w super pharm za 1gr przy zakupie farby Syoss.

Od takich drogeryjnych olejków oczekuję głównie zabezpieczenia przed rozdwajaniem/łamaniem się włosów oraz wygładzenia końcówek. Myślę że w tej roli sprawdza się okej. Stosuje go na mokre włosy, po wysuszeniu sa one miękkie, miłe w dotyku i okiełznane.
Nie sądzę żeby ten produkt w spektakularny sposób odżywiał włosy. Od tego są naturalne oleje jak kokos czy oliwa z oliwek. Nie ryzykowałabym nakładania tego oleju na całą długość włosów bo skład nie należy to najbardziej naturalnych.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[948548].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 2

Doskonała dla osób które rozjaśniały włosy

Moje włosy ostatnio dużo przeszły. Zmiana koloru z ciemnego brązu na blond dała im nieżle w kość. Wyglądały jak siano, suche, łamliwe a końce to wręcz tragedia mimo podcięcia. Wybrałam się więc do sklepu po kolejny olejek z nadzieją, że w końcu może uda mi się trafić na coś lepszego niż te które stosowałam do tej pory (np. Biovax), a które nie przynosiły lepszego efektu. Akurat ten olejek był w promocji więc go kupiłam. Z ciekawości weszłam na internet i szukałam opini na jego temat w sumie mało było dobrych. Umyłam włosy, na wilgotne nałożyłam olejek, wysuszyła i... miłe zaskoczenie.\\\\\\\\n\\\\\\\\nEFEKTY:\\\\\\\\n- siano, które miałam na głowie znikneło\\\\\\\\n- włosy stały się miekkie, może jeszcze nie takie jak miałam wcześniej, ale patrząc na to co przeszły można powiedzieć, że są rewelacyjne\\\\\\\\n- końce które tworzyły jeden wielki kłębek siana są wygładzone i tworzą jedną całość z resztą włosów\\\\\\\\n- włosy nie są już suche jak wcześniej, w dotyku wydają się odrobinkę tłustawe ale wcale tego nie widać\\\\\\\\n- ktoś napisał, że obciąża włosy i się z tym zgadzam ale dla mnie to jest plus ponieważ zniknęła ta "szopa", która miałam na głowie \\\\\\\\n- ułatwia rozczesywanie włosów\\\\\\\\n- wygładza włosy\\\\\\\\n- bardzo wydajny\\\\\\\\n- włosy bardzo ładnie i łatwo się układają\\\\\\\\n- wygładza włosy\\\\\\\\n\\\\\\\\nPodsumowując: dla kogoś kto rozjaśniał włosy i wie jakie są tego straszne efekty ten produkt może okazać się wręcz zbawienny. \\\\\\\\n\\\\\\\\nJedyny minus to zapach, który mi się nie podoba a na włosach utrzymuje się długo.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[921755].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 25

Napisanych recenzji: 220

Absolutnie nie wiem, co robi z moimi włosami. Absurdalnie.

PIERWSZE WRAŻENIE

Olejek dostałam w prezencie. Moje długie włosy co jakiś czas potrzebują jakiegoś "zastrzyku", więc zamiast regularnego jedwabiu postanowiłam wypróbować Absolutny Olej, jakkolwiek absurdalnie nie brzmi z nazwy.

UŻYTKOWANIE

Po pierwsze - fajnie, że ma pompkę, dzięki temu nie opaskudzę wszystkiego dookoła, miło! Jest też całkiem spory, starcza na długo.

W konsystencji jest... dziwny. Niby olej, ale jakiś taki... nietłusty. Zapach iście perfumeryjny.

Aplikowałam go na końce włosów. Po nałożeniu na włosy nie zauważyłam wielkiego efektu - ot, końcówki były widocznie natłuszczone. Ani bardziej miękkie (jak w przypadku jedwabiu), ani odżywione, ani w jakikolwiek inny sposób lepsze.
Najbardziej właśnie to mnie zdziwiło - włosy były tak samo sztywne, jak przed aplikacją!
Stąd pytanie - co WŁAŚCIWIE ma za zadanie ten Olej Ab-surdalny robić? I, jeśli tak niewiele, po co mam przeciążać nim włosy, ładować go po łuskach, skoro efekt jest tak mizerny?
Odpowiedź nasuwa się sama, idę myć te tłuste strąki.

OPINIA KOŃCOWA

Nie polecam. Ten olej to jakiś absurd!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[881300].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 8

Jestem bardzo rozszarowana

Plusy:
-zapach jest piękny ..i to chyba wszystko.
Minusy:
- nie odżywia
-nie nawilża
-nie regeneruje
- włosy są tłuste
-obciążone
-oklapłe
-wyglądają jakby się ich od tygodnia nie myło.. generalnie to tylko zapach jest fajny.

Używam tego produktu od: roku, bo nie mogę się przemóc aby go skończyć a koleżankom też nie odpowiadał
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie używania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[869383].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 8

Podsumowując nie kupię drugi raz.

Moja siostra miała ten kosmetyk. Zainteresował mnie i spróbowałam na swoje włosy. Ona nie bya zadowolona. A ja od razu się nim zachwyciłam. Pobiegłam do Rossmana i kupiłam to ,,cudo". Na początku byłam zachwycona. Włosy były miękkie i gładkie. No ale po jakimś czasie zauważyłam, że efektów jakichś super nie ma. Włosy tylko w dotyku były fajne, a i tak wyglądały dalej na zniszczone. W składzie są silikony, które tylko obciążały moje włosy.

+opakowanie
+konsystencja
+zapach

-silikony
-obciąża włosy (silikony)
-alkohol w składzie również może wysuszać włosy

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[855132].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 4

średni jak za taką cenę

"Olejek" jako tako się sprawdził w ujarzmieniu moich loków lecz jest za ciężki i można z nim przesadzić. Ale te działanie jest tylko powierzchowne, bo na strukturę włosa nie wpływa ani trochę. Za taką cenę lepiej sprawdzi się zwykły jedwab, który też potrafi wygładzić.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[833410].usefull || 0 }}% pomocna.