EVA Anti-ageing, Krem nawilżający z algami hawajskimi

Krem:
- nawilża,
- wygładza,
- chroni.
Lekki, łatwo wchłaniający się krem, polecany do pielęgnacji każdego rodzaju skóry, zwłaszcza słabo nawilżonej i z obniżoną elastycznością. Zawiera wyciąg z alg hawajskich, który zapewnia skórze odpowiednie, długotrwałe nawilżenie. Recepturę kremu uzupełnia witamina E oraz filtry UV, które chronią skórę przed niekorzystnym działaniem promieni słonecznych, opóźniając proces fotostarzenia się skóry.
Krem należy stosować codziennie, delikatnie wmasowując w skórę twarzy i szyi. Doskonały również jako podkład pod makijaż.
Może być stosowany przez cały rok.

Cena: ok. 13 zł / 50 ml

jestem na tak...

Jedno co jest prawdziwe w tym kremie z tego, co napisał producent to, że wygładza. Rzeczywiście skóra twarzy po jego uzyciu jest mięciutka, napięta, wygładzona. Niestety po pierwszej aplikacji na noc piekły mnie policzki, więc alergiczkom a przede wszystkim wrazliwcom odradzam. Niby nawilża, ale jakoś partie niektóre mojej mieszanej buzi nie za bardzo. Nakładałam dwie warstwy, a i tak po jakimś czasie musiałam się jeszcze dosmarować innym kremem. Pachnie subtelnie, szybko się wchłania, jest średnio lekki, dla mnie zdecydowanie za lekki, ale dla buzi tłustej może być dobry. Kupiłam głównie do stosowania na noc. I rzeczywiście rano buzia jest wygładzona, wypoczęta i odżywiona. Nie wałkuje się w ogóle, pod makijażem też nie. Buzia leciutko się po nim świeci, ale w sposób naturalny. Nie mogę wypowiedzieć się na temat efektów opóźniających starzenie się skóry, bo te raczej opierają się na wierze ;) Dosyć wydajny. Raczej bardzo średni kremik za przystępną cenę.

Dopisek po zuzyciu drugiego opakowania - polecam gorąco, po pierwszych wrażeniach szczypania buzi wszystko zniknęło i krem świetnie nawilżał, wygładzał i odżywiał buzię. Okazuje się, że dosmarowywanie sie nim występuje tylko w porach zimowych i suchych ;) Dlatego podnoszę ilość gwiazdek, bo jestem zadowolona z niego :)