Real Techniques, Blush Brush (Pędzel do różu)

Real Techniques, Blush Brush (Pędzel do różu)

Sprawdź ceny produktu

Pędzel sygnowany przez znaną brytyjską makijażystkę - Samanthę Chapman. Zrobiony jest ze sztucznego włosia typu taklon.
Idealny do podkreślenia policzków za pomocą różu czy bronzera.
Dzięki wyprofilowanej końcówce pędzel można postawić w pozycji pionowej.

pędzle
do różu
pojedyncze
Wykonanie
sztuczne włosie

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Ulubiona firma pędzli

Mam kilka pędzli z tej firmy i uwielbiam je. Tego używam do różu, bronzera ale najczęściej sprawdza mi się do aplikacji pudru. Mam go już prawcie 3 lata i nic się z nim nie dzieje, wygląda jak nowy. Odstrasza troche cena ale uważam że jak za taką jakość warto wydać te pieniądze i mieć pędzle na lata.

polecam

Używam go do pudru , różu , bronzera. Przyjemne włosie , szybko schnie , łatwo się domywa ! Cudo ! Jest trochę drogi ,ale w porównaniu do jakości cena jest uzasadniona . Polecam każdemu !

Wielofunkcyjny

Kupiłam w TkMaxx, ponieważ można je tam czasami znaleźć w niższej cenie niż online czy w innych drogeriach. Bardzo lubię pędzle tej firmy, bo cieszą oko i są na lata, ten mój mam już ze 2.
Przez swoją wielkość i kształt jest bardzo uniwersalny i możemy go używać do kilku rzeczy. Sprawdzi się zarówno do omiatania twarzy pudrem, jak i do różu, czy do bronzera, ale tutaj będą zadowolone osoby które lubią lekką mgiełkę lub mają mocną rękę. Ja się polubiłam z pierwszą i drugą opcją. Posiada lekką rączkę w porównaniu do pędzli Hakuro, dobrze leży w ręce. Włosie jest miękkie, nie sztywnieje, nie odkształca się. Łatwy w czyszczeniu, szybko schnie.

jest dobry, ale nie wiem czy warto

Tego pędzla używam już od kilku lat (3-4), dalej jest w super stanie, nic z niego nie wypada, łatwo domyć go mydłem, szybciutko schnie. W działaniu jest okej, ale aplikacja nie trwa znowu jakoś super szybko, produkt nakłada się bardzo delikatnie, włosie jest miękkie, przyjemne. Sprawdza się dobrze do różu, jeszcze lepiej do pudru. Tylko czy warto zapłacić za niego ok 50zł? Wydaje mi się że to pędzel dobry na początek, tylko kto na początku swojej przygody chce tyle wydać na róż? Gdyby kosztował conajmniej połowę mniej to dałabym mu 5 i chętnie kupiłabym jeszcze jedną sztukę, ale gdy biorę pod uwagę jego realną cenę, to to taka 4. Myślę, że sporo taniej można kupić pędzle podobnej lub nawet lepszej jakości.

Uwielbiam!

Kupiłam ten pędzel rok temu, za granicą w limitowanej edycji. Głównie używam go do pudru, ale świetnie się sprawdza do konturowania i nakładanie różu. Jest w prost prześliczny i bardzo wytrzymały. Włosie jest naprawdę miękkie i przyjemne. Jest łatwy w utrzymaniu, bardzo dobrze się czyści. Nie jest drogi i ogólnodostępny. Używam go na sobie i klientkach. Praca z nim to czysta przyjemność. Polecam ;)

Lubie

Uzywam pędzla do bronzera. Lubie go za miękkość włosia i brak problemow z blendowaniem produktow, Dodatkowo ma piekny kobiecy design. Wlosie nie wypada. Ja uzywam do codziennego makijazu i jestem zadowolona. Cena adekwatna do jakosci. Dostępny w każdym rossmanie .Nie mam zastrzezen

Najlepszy pędzel do różu!

Zdecydowanie najlepszy pędzel do różu. Bardzo "puchaty" i miękki, dzięki czemu
używanie go to czysta przyjemność. Mój pierwszy pędzel z Real Techniques, ale na pewno nie ostatni :) Cena w drogeriach internetowych nie przekracza 40 zł.
Naprawdę polecam, szczególnie osobom, które boją się używać różu ze względu na ryzyko brzydkich plam. Tym pędzlem nie da się zrobić krzywdy, rozprowadza produkt delikatną chmurką. Spokojnie można go też używać do broznera, czy utrwalania korektora pod oczami.
Mój Kwc :)

wielofunkcyjny

Kiedy go użyłam po raz pierwszy od razu zrozumiałam o co tyle szumu :) świetnie nakłada róż czy brązer do puru też się nada. Łatwo się czyści i szybko schnie. Idealny w podróży bo mamy klika funkcji w jednym narzędziu.

Fantastyczny!

Zacznę od tego, że kocham pędzle RT bezgranicznie! Uważam, że są naprawdę warte swojej ceny, ponieważ służą nam przez lata i jedyne co się po tym czasie niszczy, to napisy na trzonkach. :)
Ten kupiłam z delikatną obniżką w Tk Maxx.
Jestem z niego bardzo zadowolona.
Jest bardzo miekki, muskanie nim twarzy to prawdziwa przyjemność.
Jeśli mam jakis bardzo mocno napigmentowany róż, to ten pędzel idealnie lekką chmurką rozproszy go na policzku.
Nadaje się nie tylko do różu-jest naprawdę multi-funkcyjny. Nałożymy ni puder pod oczy-równie delikatnie co róż. Oprószymy twarz pudrem, ale i delikatnie wykonturujemy.
Jest to jeden z najbaradziej wielozadaniowych pędzli jakie miałam.
Za tę jakość cena jest naprawdę niska. Niejednokrotnie spotykam się z pedzlami, które tanie nie są, ale jakością do RT im daleko.
Sedrecznie polecam kazdej początkującej (szczególnie) jak i zaawansowanej pasjonatce makijażu! Dobrze wydane pieniądze!

Przyjaciel pędzel :)

Od kiedy pędzel dostał się w moje ręce został moim faworytem. Wczesniej nie zwracalam wielkiej uwagi do pedzli ktorymi sie maluje, ale wystarczyła mi jedna aplikacja Blush Brush, którym nałożyłam róż. Taki Skarb powinna mieć każda z Nas. Mój KWC

Świetny do mocnej ręki

Polecam go dla osób,które nie chcą wyglądać jak matrioszka.
Dla róży mocno napigmentowanych oraz dla tych,którzy mają mocną rękę.
Tym pędzlem trudno zrobić sobie krzywdę.
Jest jak niczym miotełka,świetnie też nadaję się do sprzątnięcia pod oczami osypanych cieni.
Mega milusi,co prawda nie miałam jeszcze pędzli od Maxineczki,ale to jest mój najbardziej milutki pędzel w mojej kolekcji.
Dostępny również w Rossmannie za 47 zł.
Na szczęście włosie póki co nie wychodzi-mam go ok. pół roku.

Milusi

+bardzo lubię ten pędzel, mam go już ultra długo i nadal po niego sięgam,
+ładna kolorystyka,
+milusi, nie drapie,
+nie gubi włosia,
+tak naprawdę wielofunkcyjny, ja używam go do różu, jak zaleca producent, ale spokojnie można i do brązera, i do rozświetlacza, a jakby się uparł, to i do pudru by był,
+doskonale leży w dłoni, jestem wielką fanką trzonka,

-/+domywa się w miarę do czysta,
-/+schnie przeciętnie szybko,
-/+niestety z czasem pędzel ten traci urok, widać, że jest zużyty, zauważyłam to przy wszystkich pędzlach Real Techniques, nadal wygląda dobrze, ale zdecydowanie widać, że nowy to on nie jest, nie ma tego np. w M Brushach czy Zoevie, mimo długiego użytkowania,
-/+cena ciut za wysoka, ale rozumiem, że płacimy za markę, no, plus oczywiście jest on wart swojej ceny,

-brak możliwości zakupu stacjonarnie, ja kupiłam w Tk Maxxie, a tak to tylko online