Real Techniques, Blush Brush (Pędzel do różu)

Real Techniques, Blush Brush (Pędzel do różu)

Cena już od 39,90 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Pędzel sygnowany przez znaną brytyjską makijażystkę - Samanthę Chapman. Zrobiony jest ze sztucznego włosia typu taklon.
Idealny do podkreślenia policzków za pomocą różu czy bronzera.
Dzięki wyprofilowanej końcówce pędzel można postawić w pozycji pionowej.

pędzle
do różu
pojedyncze
Wykonanie
sztuczne włosie

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Wielofunkcyjny

Bardzo ciekawy kształt. Można jednocześnie używać go do dwóch produktów do różu i do np rozświetlacza. Przyjemne włosie w dotyku. Bardzo ładnie rozprowadza produkty sypkie po twarzy i bardzo pomaga w konturowaniu "na sucho".

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1400991].usefull || 0 }}% pomocna.

Do mocno napigmentowanych rozy

Estetyka tego pedzla to miodzio: rozowy kolor, stojacy pedzel i miekkie wlosie to jest to! Pedzel nadaje sie najlepiej do mocno napigmentowanych rozy, wtedy nie mozna sobie nimi zrobic krzywdy. Na pewno kupie kolejne pedzle jesli sa one takiego dobrego gatunku jak ten!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1387906].usefull || 0 }}% pomocna.

Mój ulubiony pędzel

Nie wyobrażam sobie bez niego mojego codziennego makijażu. Nie dość, że wygląda pięknie, jest bardzo porządnie wykonany, to jeszcze wielofunkcyjny. Używam go do nakładania bronzera i różu. Sprawdza się w tej roli naprawdę świetnie. Bardzo ładnie rozciera kolory, zrobienie sobie nim plam jest prawie, że niemożliwe. Pędzel jest mięciutki, omiatanie nim twarzy to po prostu przyjemność. Nic się z nim nie dzieje przy myciu, włosie nie wypada. Dla mnie to numer jeden do szybkiego konturowania na sucho.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1382866].usefull || 0 }}% pomocna.

Czym nakładać podkład?

dobry nie tylko do różu

Pędzel jest idealnej wielkości, miękki, puchaty idealny do nałożenia "chmurki różu" nie robi plam, dobrze rozciera produkt. Porządnie wykonany, dobrze się czyści. Jego kształt pozwala mi również użyć go czasami do delikatnego wykonturowania twarzy. Cena trochę wysoka, ale nie żałuję że znalazł się w mojej kolekcji.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1367511].usefull || 0 }}% pomocna.

dobry

+ wykonanie
+ miękkie włosie
+ łatwo się myją
+ nie robi plam
-/+ nie nabierają dużo produktu przez co trzeba się nim trochę namachać
- średnio dostępny
- cena

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1327291].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo lubię

W tym pędzlu podoba mi się absolutnie wszystko. Od wygodnego, różowiastego trzonka po miękkie, syntetyczne włosie. Jest jedwabiście mięciutki, omiatanie twarzy nim to niezwykła przyjemność. Przez swój, nietypowy jak na pędzel do różu, kształt łatwo i równomiernie nakłada się produkt na kości jarzmowe. Świetnie blenduje róże i zostawia naturalne wykończenie. Jest też świetny jako pędzel do pudru. Nie zauważyłam, żeby gubił włosie, trzyma też formę po czyszczeniu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1293761].usefull || 0 }}% pomocna.

Jest po prostu ok

Tyle dobrego słyszałam o tym pędzlu, że aż żal było nie wypróbować :)

PLUSY:
+ w delikatny sposób przenosi na twarz róż i bronzer jednocześnie go rozcierając
+ włosie jest syntetyczne, miękkie i dość luźno ułożone
+ świetnie nadaje się do używania na duże części twarzy lub w celu osiągnięcia bardziej rozmytego efektu
+ dzięki jego miękkości dobrze rozprowadza również puder sypki
+ mam go ponad 2 lata i nie wypadło z niego włosie, nic się nie rozkleiło, tylko lekko starły się napisy
+ bardzo dobrze się go pierze i dość szybko schnie, dużo szybciej niż bardziej zbite pędzle Hakuro
+ ma dość uniwersalny jajeczkowaty kształt
+ od jakiegoś czasu oprócz sklepów internetowych mamy możliwość zakupu tych pędzli w Rossmannach

MINUSY:
- cena jest nieco wygórowana
- nie nadaje się do stosowania z produktami mocno sprasowanymi, nabranie nim różu z Bourjois graniczy z cudem

Generalnie pędzel nie robi szału, a powinien choć trochę za taką cenę ;) Spodziewałam się trochę lepszej jakości i uważam, że chociażby pędzle Hakuro są wykonane dużo lepiej (a do tego są wizualnie przyjemniejsze). No ale mam go, używam i będę używać, bo jest dość uniwersalnym rozcieraczem produktów pudrowych do twarzy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1293701].usefull || 0 }}% pomocna.

No tak średnio z tym różem..

bo jest za duży do tego celu!
Kolejnym minusem może być to, że jest bardzo, bardzo miękki, więc w przypadku bardziej zbitych róży jest problem z nabraniem produktu na pędzel.

Poza tym świetnie wykonany, włosie nie wypada, przemyślany design. Równomiernie i nienachalnie nakłada produkt na twarz, można dzięki niemu bardzo precyzyjnie stopniować intensywność. Myślę, że sprawdzi się bardziej w przypadku sypkich produktów, na przykład róży mineralnych.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1290006].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry

Bardzo dobry pędzel do RÓŻU. Wypróbowałam go również do bronzera, ale się nie sprawdza. W przypadku różu rozprowadza go bardzo dobrze, sam pędzel wygląda ładnie. Polecam.

Szkoda tylko, że taki drogi! :(

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1258828].usefull || 0 }}% pomocna.

Sam wykonuje makijaż ;)

Pędzel Blush Brush i Setting Brush są absolutnie najlepszymi w moich zbiorach.

Używając dotąd pędzli głównie z Inglota i kilku z Ecotools, myślałam, że nie potrzebuję żadnego nowego, bo te w zupełności wystarczały do zrobienia pełnego makijażu.

Blush Brush udowodnił mi, że się bardzo myliłam!

On sam robi makijaż! Wykorzystuję go głównie do konturowania i brązowienia twarzy, bo w tym celu go kupiłam. Sprawdza się tak rewelacyjnie, że inne pędzle poszły w odstawkę.

Pewnie teraz znów powtórzę za poprzedniczkami.

1. Wygląd i wykonanie:
Pędzel jest bardzo dobrej jakości. Włosie, ułożone w idealnie wyprofilowane jajeczko, nakłada produkty bezproblemowo.
Mięciutki i wygodny w użytkowaniu.
Nie gubi włosków, dobrze się myje i szybko wysycha, nie tracąc przy tym kształtu i swoich właściwości.
Co warte uwagi - wygląda niezwykle elegancko.

2. Wielofunkcyjność:
Pędzel sprawdza się idelanie do konturowania i brązownienia (kilka muśnięć i twarz jest gotowa, bez zbędnego rozcierania i tracenia czasu).
Świetnie również zaje egzamin w kontakcie z pudrem.
Przyjemnie nakłada się nim róż, nadając bardzo naturalny, delikatny i świeży efekt, bez plam i innych niespodzianek.

Jednym słowem, pędzle RT są zdecydowanie warte uwagi. :)

Ilość zużytych opakowań: jeden pędzel

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1019142].usefull || 0 }}% pomocna.