Real Techniques, Blush Brush (Pędzel do różu)

Real Techniques, Blush Brush (Pędzel do różu)

Pędzel sygnowany przez znaną brytyjską makijażystkę - Samanthę Chapman. Zrobiony jest ze sztucznego włosia typu taklon.
Idealny do podkreślenia policzków za pomocą różu czy bronzera.
Dzięki wyprofilowanej końcówce pędzel można postawić w pozycji pionowej.

pędzle
do różu
pojedyncze
Wykonanie
sztuczne włosie

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Przyjaciel pędzel :)

Od kiedy pędzel dostał się w moje ręce został moim faworytem. Wczesniej nie zwracalam wielkiej uwagi do pedzli ktorymi sie maluje, ale wystarczyła mi jedna aplikacja Blush Brush, którym nałożyłam róż. Taki Skarb powinna mieć każda z Nas. Mój KWC

Świetny do mocnej ręki

Polecam go dla osób,które nie chcą wyglądać jak matrioszka.
Dla róży mocno napigmentowanych oraz dla tych,którzy mają mocną rękę.
Tym pędzlem trudno zrobić sobie krzywdę.
Jest jak niczym miotełka,świetnie też nadaję się do sprzątnięcia pod oczami osypanych cieni.
Mega milusi,co prawda nie miałam jeszcze pędzli od Maxineczki,ale to jest mój najbardziej milutki pędzel w mojej kolekcji.
Dostępny również w Rossmannie za 47 zł.
Na szczęście włosie póki co nie wychodzi-mam go ok. pół roku.

Milusi

+bardzo lubię ten pędzel, mam go już ultra długo i nadal po niego sięgam,
+ładna kolorystyka,
+milusi, nie drapie,
+nie gubi włosia,
+tak naprawdę wielofunkcyjny, ja używam go do różu, jak zaleca producent, ale spokojnie można i do brązera, i do rozświetlacza, a jakby się uparł, to i do pudru by był,
+doskonale leży w dłoni, jestem wielką fanką trzonka,

-/+domywa się w miarę do czysta,
-/+schnie przeciętnie szybko,
-/+niestety z czasem pędzel ten traci urok, widać, że jest zużyty, zauważyłam to przy wszystkich pędzlach Real Techniques, nadal wygląda dobrze, ale zdecydowanie widać, że nowy to on nie jest, nie ma tego np. w M Brushach czy Zoevie, mimo długiego użytkowania,
-/+cena ciut za wysoka, ale rozumiem, że płacimy za markę, no, plus oczywiście jest on wart swojej ceny,

-brak możliwości zakupu stacjonarnie, ja kupiłam w Tk Maxxie, a tak to tylko online

Multifunkcyjny

Ten pędzel jest mega pocieszny. Kupiłam po obejrzeniu któregoś filmiku na youtube.
Zacznę może od jednej, jedynej wady, którą zaobserwowałam u wszystkich pędzli real techniques, a mianowicie nieporęczne trzonki, które zajmują dużo miejsca. Ale to moje czepialstwo.

Sam pędzel jest bardzo mięciutki i ma kształt jajeczka. Łatwo utrzymać go w czystości, szybko schnie i się nie odszktałca. Co ważne - z czasem nie traci tej miękkości. Świetnie nadaje się do nakładania różu oraz do konturowania i ocieplania twarzy, na upartego również nadałby się do pudru, jednak z pewnością nie do zagruntowania produktów pudrem, tylko do takiego delikatnego omiatania.
Sprawdzi się dla kogoś, kto chce mieć jeden wielofunkcyjny pędzel lub na wyjazdy, co by ograniczyć ilość zabieranych w kosmetyczce przedmiotów. POLECAM.

Idealny

Używam go do pudru , różu , bronzera. Przyjemne włosie , szybko schnie , łatwo się domywa ! Cudo ! Jest trochę drogi ,ale w porównaniu do jakości cena jest uzasadniona . Polecam każdemu !

Lubię ale nie do różu

Producent mówi nam, że jest to produkt do różu, jednak nie ma nigdzie napisane, że nie można używać go w innym celu.
Zacznę dość nietypowo bo od wyglądu. Pędzel przykuwa uwagę i na toaletce prezentuje się super. Design jak najbardziej na plus.
Kolejnym atutem produktu jest włosie, które jest ultra miękkie a używanie go to sama przyjemność. Włosie nie wypada i nie odkształca się.
Sam kształt pędzla może nieco utrudniać nałożenie produktu za jednym zamachem, przez wzgląd na długość włosia. Gdyby był to pędzel równo ścięty, nakładanie różu czy bronzera byłoby łatwiejsze i szybsze. Można by też przyjąć, że to kolejny plus, gdyż nie zrobimy sobie przesadzonego makijażu. Fanki mocniej podkreślonych policzków będą musiały się bardziej namachać pędzlem.
Pomimo wielu zalet, nie do końca rozumiem przeznaczenia do różu. Jak dla mnie jest po prostu za duży w tym celu. Do konkurowania bronzerem (o ile nie ma się małej twarzy) nadaje się lepiej a już zdecydowanie najlepszy jest do pudru.

Wielofunkcyjny

Bardzo ciekawy kształt. Można jednocześnie używać go do dwóch produktów do różu i do np rozświetlacza. Przyjemne włosie w dotyku. Bardzo ładnie rozprowadza produkty sypkie po twarzy i bardzo pomaga w konturowaniu "na sucho".

Do mocno napigmentowanych rozy

Estetyka tego pedzla to miodzio: rozowy kolor, stojacy pedzel i miekkie wlosie to jest to! Pedzel nadaje sie najlepiej do mocno napigmentowanych rozy, wtedy nie mozna sobie nimi zrobic krzywdy. Na pewno kupie kolejne pedzle jesli sa one takiego dobrego gatunku jak ten!

Mój ulubiony pędzel

Nie wyobrażam sobie bez niego mojego codziennego makijażu. Nie dość, że wygląda pięknie, jest bardzo porządnie wykonany, to jeszcze wielofunkcyjny. Używam go do nakładania bronzera i różu. Sprawdza się w tej roli naprawdę świetnie. Bardzo ładnie rozciera kolory, zrobienie sobie nim plam jest prawie, że niemożliwe. Pędzel jest mięciutki, omiatanie nim twarzy to po prostu przyjemność. Nic się z nim nie dzieje przy myciu, włosie nie wypada. Dla mnie to numer jeden do szybkiego konturowania na sucho.

dobry nie tylko do różu

Pędzel jest idealnej wielkości, miękki, puchaty idealny do nałożenia "chmurki różu" nie robi plam, dobrze rozciera produkt. Porządnie wykonany, dobrze się czyści. Jego kształt pozwala mi również użyć go czasami do delikatnego wykonturowania twarzy. Cena trochę wysoka, ale nie żałuję że znalazł się w mojej kolekcji.

dobry

+ wykonanie
+ miękkie włosie
+ łatwo się myją
+ nie robi plam
-/+ nie nabierają dużo produktu przez co trzeba się nim trochę namachać
- średnio dostępny
- cena

bardzo lubię

W tym pędzlu podoba mi się absolutnie wszystko. Od wygodnego, różowiastego trzonka po miękkie, syntetyczne włosie. Jest jedwabiście mięciutki, omiatanie twarzy nim to niezwykła przyjemność. Przez swój, nietypowy jak na pędzel do różu, kształt łatwo i równomiernie nakłada się produkt na kości jarzmowe. Świetnie blenduje róże i zostawia naturalne wykończenie. Jest też świetny jako pędzel do pudru. Nie zauważyłam, żeby gubił włosie, trzyma też formę po czyszczeniu.