Mat Look (Fluid matujący)

Mat Look (Fluid matujący)

Jeśli Twoja skóra wydziela zbyt dużo substancji tłuszczowych i nieelegancko błyszczy – wybierz fluid Mat Look. Podkład po makijaż z mikrocząsteczkami absorbującymi sebum, opanuje nadprodukcję substancji tłuszczowych w obrębie naskórka i sprawi, że cera będzie aksamitnie matowa i jedwabiście gładka przez cały dzień.

Cena: ok. 9zł / 30ml

Niezły

Uważam, że jeśli umie się prawidłowo wetrzeć w skórę fluid to niełatwo zostawić na twarzy jakieś smugi czy plamy. Ten fluid całkiem nieźle matuje chociaż nie działa zbyt długo (zaledwie 3-4 godziny), poza tym ma przyjemny zapach i dość niską cenę, a jest bardzo wydajny. Ogólnie warto go spróbować!

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Nie polecam

Nie czesto używałam podkładów, jednak ten zasługiwał wtedy na miano najgorszego, tworzył maskę na twarzy, kolory zbyt ciemne jak dla słowiańskiej urody Polek.
Najjaśniejszy kolor dawał wrażenie ziemistego,szarego, niezdrowego kolorytu. Nie zapewniał matu na twarzy, tworzył smugi, czuć go było na twarzy. Po jego używaniu na twarzy pojawiały się nowe zmiany trądzikowe i grudki
Odradzam zakup

ilość zużytych opakowań: 1 przez rok

super extra ideał

idealny!tak jakby stworzony z myśla o mnie!po nim moja skóra jest gładka i ma ładniejszy koloryt.super matuje utrzymuje sie przez ok 10 godzin.wydajny starcza mi na pół roku a używam go codziennie i jeszcze ta niska cena! ...

MAKIJAŻ Z BELL HYPOALLERGENIC

To Nie To

Miałam kolor "słoneczny" tego podkładu, kupiłam go w lecie-tak mi pasowała nazwa..:) Niestety tylko nazwa- kolor był za ciemny (mój bład) ale ponadto WCALE nie matowił, wręcz przeciwnie- natłuszczał cerę, tworzył maskę -po prostu bleeeee :( :( :(

bardzo słabiutki

Jak na podkład matujący nie spełnia swojego zadania.Mnie wcale nie matował(może mam za tłustą cerę bo większośc podkładów sobie z tym nie radzi),krył nie za dobrze a kolor, ktory miałam (najjaśniejszy z możliwych, które posiada ten fluid)był za ciemny.Dostrzegam tylko 1 zaletę:niska cena.Używałam tego produktu kilka miesięcy temu/ Ilość zużytych opakowań: 1

dla młodych niezły

no właśnie, kupilam go w kryzysie finansowym...lekki, nie zatyka porów, słabo kryje przebarwienia, lekko matuje....odcień, który mam bardzo mi się podoba, idealnie wtapia się w skórę...w sumie zły nie jest:) ...zapłaciłam niecale 10zł, więc za tę cenę spełnia moje oczekiwania, bo za matujacy vichy zapłaciłam 60 i nie spełnił.... :(polecam młodym dziewczynom bez większych problemów z cerą :)

w kryzysie finansowym...

Fluid jest dobrym rozwiązaniem na dołki kasowe. Zacznę od opakowania jest okropne :( takie wściekło różowe typowe dla nastolatek ale w końcu nie biegam z nim wszędzie tylko leży w kosmetyczce w domu. Zapach ma nieokreślony ale przyjemny, konsystencja odpowiednia jednak trzeba go wklepywać w twarz bo rozcierając twożą się smugi. Krycie średnie ale ładnie komponuje się z korektorem. W chłodne dni matowi świetnie, na cały dzień, w ciepłe dni kiepsko. Ale o niebo lepszy od stay matte'a Rimmela a dużo tańszy.