Laura Vandini, Laura Vandini, Body Lotion - MUSK (Balsam do ciała)

Laura Vandini, Laura Vandini, Body Lotion - MUSK (Balsam do ciała)

Bogata w składniki odżywcze pielęgnacja skóry o fascynującym, subtelnym zapachu dającym poczucie elegancji i luksusu. Wartościowy kompleks hydro-lipidowy zapewnia skórze naturalne nawilżenie, pozostawiając ją gładką i aksamitnie miękką. Pielęgnuje i odżywia; dobrze się rozprowadza i szybko wchłania. Wersja MUSK- powiew egzotyki- zawiera wyciąg z kwiatów zachodnioindyjskiego drzewa Frangipani oraz masło Shea.

niesamowity;)

Z tym luksusem to chyba lekka przesada, ale balsam jest rzeczywiście niezwykły pod każdym względem; z dotychczas używanych przeze mnie zajmuje zaszczytne, trzecie miejsce. Produkt ma bardzo ładne, wielgachne opakowanie i takie właśnie konkrety lubię, nie zaś namiastki 200ml:) Pachnie naprawdę wspaniale, intensywnie acz delikatnie i mimo letniej pory nie przeszkadzał. Przy okazji warto zaznaczyć, iż stosowałam go w okresie wiosenno-letnim, nie wiem więc, jak sobie radzi zimą gdy kaloryfery nieprzyjemnie wysuszają skórę(skoryguję ocenę, jeśli nie podoła zadaniu) Póki co, jestem zachwycona efektem pielęgnacyjnym; jak wspomniałam w zgłoszeniu, preparat rozprowadza się bajecznie, wystarczy niewielka ilość by napoić skórę na cały długi dzień! Wchłania się szybko i równiuteńko, skórę zaś zmienia w aksamit, po depilacji uspokaja i koi podrażnione miejsca- szczególnie gorąco polecam. Zdecydowanie wolę ów produkt niźli równie genialne choć uciążliwe, smakowitości Fruttini.Ilość zużytych opakowań: jedno, będzie więcej(szkoda, że tak trudno je upolować)

przyjemny na zimę

Skusił mnie i zapach i ...ogromna pojemość. Balsam ten daje zmysłową przyjemność podczas używania. Nawilża bardzo dobrze(choć czasem moje łydki domagają się czego jeszcze mocniejszego:) i pachnie jak na tej klasy kosmetyk naprawdę szlachetnie. Wersja Musk(piżmowa)jest świetna szczególnie na chłodne dni , bo zapach ten w lecie wydaje sie nieco duszący i męczący. Balsam po wtarciu pozostawia film na skórze,ale dla mnie to zaleta . Nadaje się raczej do użytku po wieczornej kąpieli(najlepiej z płynem tej samej serii), bo zapach może kolidować z perfumami.