Biovax Med, Wypadanie Włosów, Aktywny żel stymulujący odrastanie włosów

Biovax Med, Wypadanie Włosów, Aktywny żel stymulujący odrastanie włosów

Skoncentrowany żel o zwiększonej zawartości aktywnego połączenia Capillisil 1,4% + Alistin 0,7% oraz Vitaminy PP skutecznie stymuluje odrastanie i hamuje wypadanie włosów. Aż 4,5mg substancji aktywnych w 1ml żelu. Specjalnie opracowana konsystencja żelu jest zwarta, nie spływa z głowy, łatwo się wchłania. Nie wymaga zmywania wodą, nie przetłuszcza włosów. Działanie potwierdzone badaniami klinicznymi.
Cel kuracji: inteligentne dermo - kosmeceutyki z linii Biovax Med Wypadanie Włosów mają na celu nie tylko zahamować ich wypadanie, ale skutecznie pobudzić odrastanie włosów i przywrócić im właściwą kondycję.

Sprawdza się!

Zakupiłam produkt z niepewnością... ale okazał się skuteczny!
Po miesiącu włosy urosły mi z 2cm i przestały tak wypadać, stosuje razem z BiovaxMed, szampon dermostymulujący na odrastanie włosów, 200 ml
Chodziło o to aby zapuścić włosy jak najszybciej, przy regularnym stosowaniu można zaobserwować efekty już po miesiącu.
Jest trudno dostępny ale bardzo polecam.

Jak dla mnie ok.

Regularne stosowanie produktu znacznie wpłynęło na zahamowanie wypadania włosów przy jednoczesnym wmasowaniu żelu w skórę głowy (dzięki czemu mam też mniej oklapłe włosy). W tym spełnia całkowicie moje oczekiwania. Bardzo wydajny, więc jak na jego cenę to duży plus.

Zachwyt uzasadniony

Najpierw mnie przeraził ceną - kupiłam w ferworze zakupów w aptece internetowej, gdzie był nieco tańszy, przeraził nieporęcznością wyciskanego opakowania, ale zaczęłam trzymać go go w szufladzie do góry dnem... Użycie po myciu włosów kończyło się przyspieszonym przetluszczaniem i fatalnym przykładem.

Ale się nie poddałam, zaczęłam stosować przed myciem włosów z minimasaźem skóry, a na długość włosów nakładaliśmy olej.
Zazwyczaj w trakcie mycia wypada mi ok 130 włosów, liczyłam. Po żelu było ich mniej. Dziwne...powtórzyłam , znowu mniej włosów.... Muszę przyznać, że czekał biedak sporo, zanim opracowałam dobrą metodę, ale dla mnie kilka godzin przed myciem plus masaż to świetne rozwiązanie. 😀

Żel zaliczam do bardzo wydajnych, rozprowadza się bardzo dobrze, używany bezpośrednio z opakowania, jak i rozcierany w palcach i wmasowywany.

Używam go na zamianę z wcierką ziołową własnej produkcji, choć planuję skupić się przez dłuższy czas na nim, aby prześledzić, czy to on jest odpowiedzialny za moją nową grzywkę 😎

Jestem zadowolona, pomimo pierwszego wrażenia, małokorzystnego.

Używam tego produktu od: Około 3 mcy
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Większa obiętość włosów w 5 minut

Polecam, ale dla cierpliwych

Na początku byłam zawiedziona - spodziewałam się innej konsystencji i natychmiastowych efektów. One przyszły ... ale dopiero po roku systematycznego używania i WCIERANIA (wmasowywania) żelowej wcierki!

Zalety:
- cena
- delikatny skład
- neutralny zapach i kolor
- żelowa konsystencja (trzeba użyć trochę siły przy wyciskaniu, ale można się przyzwyczaić)

Wady:
- obowiązkowa systematyczność

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 2 pełne

nie dziala, przesusza

Moj problem wypadania zwiazany jest ze stresem oraz mocnymi skonnosciami do wypadania wlosow. Ten preparat nie zadzialal, a stosowalam go wraz z szamponem z tej samej serii (ktory tez sie nie sprawdzil) przez 3 miesiace. Przez duza zawartosc alkoholu podraznial i wysuszal skore mojej glowy. Nie rozumiem dlaczego preparaty przeciw wypadaniu wlosow napakowane sa alkoholem. Argument, ze pozwala on lepiej wchlonac substancje aktywne nie przekonuje. U mnie alkohol zawsze prowadzi do lupiezu, zoltego nalotu i nasilenia wypadania.

Używam tego produktu od: 3 miesiecy

REWELACJA! UWIELBIAM GO!!!

To doskonały żel, który działa fantastycznie. Dzięki niemu moje zakola bardzo mocno się zmniejszyły i mogę w końcu cieszyć się, że zaczęłam nosić włosy związane wysoko na czubku głowy ;) Wreszcie wyglądam normalnie i nie wzbudzam zainteresowania.
Dotychczas moje zakola wzbudzały zainteresowanie, głównie dlatego, że jako kobieta miałam je niezwykle głębokie/spore.

Żel przyjemnie się aplikuje, nie powoduje przetłuszczania włosów. Reguralnie stosowany pozwala zachwycać się i cieszyć efektami już w ciągu kilku tygodni.

Dla mnie osobiście to wielkie odkrycie i mój numer 1 Pozostanie ze mną tak długo póki uzyskam taki efekt jakiego oczekuję, a jestem pewna, ze to niebawem nastąpi.

Żel jest wydajny, co prawda zależy to od częstotliwości użytkowania i obszaru jaki nim traktujemy, ale uważam, że warto wydać na niego każdą złotówkę !!!

Ilość zużytych opakowań: 2 op.

ok

To bardzo dobry produkt ale włosy odrastaja gdzies po 3 miesiacach i to tylko takie kruciutkie milimetrowe na poczatku, jest ich pełno , teraz rosna dalej. Ten produkt polecił mi kolega co już był mocno wyłysiały i jemu odrosły wiec też kupiłam i dopiero po 2,5 miesiaca zauważyłam meszek teraz maja z 3-4 mm długości dziwnie to wygląda bo obok rosna długie. Ja stosuję tylko z przodu na grzywkę. Jak się odgarnie do tyłu te długie to jest taka meszkowa szczecinka. Jestem dobrej myśli co do dalszego wzrostu tych włosów.

włosy rosną!

producent zaleca wcieranie 2x dziennie, jednak ja robię to tylko raz. Posiada w składzie alkohol, co może niektórych podrażnić.
Całe szczęście działa niesamowicie i jestem bardzo zadowolona z efektów (zdjęcie).
Nie tłuści włosów, jest lekki i bardzo wydajny. Robię nim kolejną miesięczną kurację, wcieram za pomocą palców - wyciskam i rozcieram, jest wygodniej.
Działa na porost nowych włosków, jest ich wielki wysyp.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

w moim przypadku nieskuteczny

mam problem z wypadaniem włosów, na mion skalpie pola bez włosów są już pokaźne. Oczywiście stało się tak przed zakupem biowax-med. Wcieranie żelu przez 6 tygodni w 100% zgodnie z zaleceniami producenta nie przyniosło niestety zauważalnego efektu. Nie spowodowało tez żadnej alergii. Chyba odstawię już ten preparat gdyż nastąpiła u mnie utrata entuzjazmu. Brak negatywnej reakcji to trochę za mało po wydatku około 60 pln.