Biovax Med, Wypadanie Włosów, Aktywny żel stymulujący odrastanie włosów

Biovax Med, Wypadanie Włosów, Aktywny żel stymulujący odrastanie włosów

Cena już od 39,20 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Skoncentrowany żel o zwiększonej zawartości aktywnego połączenia Capillisil 1,4% + Alistin 0,7% oraz Vitaminy PP skutecznie stymuluje odrastanie i hamuje wypadanie włosów. Aż 4,5mg substancji aktywnych w 1ml żelu. Specjalnie opracowana konsystencja żelu jest zwarta, nie spływa z głowy, łatwo się wchłania. Nie wymaga zmywania wodą, nie przetłuszcza włosów. Działanie potwierdzone badaniami klinicznymi.
Cel kuracji: inteligentne dermo - kosmeceutyki z linii Biovax Med Wypadanie Włosów mają na celu nie tylko zahamować ich wypadanie, ale skutecznie pobudzić odrastanie włosów i przywrócić im właściwą kondycję.

Jak dla mnie ok.

Regularne stosowanie produktu znacznie wpłynęło na zahamowanie wypadania włosów przy jednoczesnym wmasowaniu żelu w skórę głowy (dzięki czemu mam też mniej oklapłe włosy). W tym spełnia całkowicie moje oczekiwania. Bardzo wydajny, więc jak na jego cenę to duży plus.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1210563].usefull || 0 }}% pomocna.

Zachwyt uzasadniony

Najpierw mnie przeraził ceną - kupiłam w ferworze zakupów w aptece internetowej, gdzie był nieco tańszy, przeraził nieporęcznością wyciskanego opakowania, ale zaczęłam trzymać go go w szufladzie do góry dnem... Użycie po myciu włosów kończyło się przyspieszonym przetluszczaniem i fatalnym przykładem.

Ale się nie poddałam, zaczęłam stosować przed myciem włosów z minimasaźem skóry, a na długość włosów nakładaliśmy olej.
Zazwyczaj w trakcie mycia wypada mi ok 130 włosów, liczyłam. Po żelu było ich mniej. Dziwne...powtórzyłam , znowu mniej włosów.... Muszę przyznać, że czekał biedak sporo, zanim opracowałam dobrą metodę, ale dla mnie kilka godzin przed myciem plus masaż to świetne rozwiązanie. 😀

Żel zaliczam do bardzo wydajnych, rozprowadza się bardzo dobrze, używany bezpośrednio z opakowania, jak i rozcierany w palcach i wmasowywany.

Używam go na zamianę z wcierką ziołową własnej produkcji, choć planuję skupić się przez dłuższy czas na nim, aby prześledzić, czy to on jest odpowiedzialny za moją nową grzywkę 😎

Jestem zadowolona, pomimo pierwszego wrażenia, małokorzystnego.

Używam tego produktu od: Około 3 mcy
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1040259].usefull || 0 }}% pomocna.

Polecam, ale dla cierpliwych

Na początku byłam zawiedziona - spodziewałam się innej konsystencji i natychmiastowych efektów. One przyszły ... ale dopiero po roku systematycznego używania i WCIERANIA (wmasowywania) żelowej wcierki!

Zalety:
- cena
- delikatny skład
- neutralny zapach i kolor
- żelowa konsystencja (trzeba użyć trochę siły przy wyciskaniu, ale można się przyzwyczaić)

Wady:
- obowiązkowa systematyczność

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 2 pełne

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[994222].usefull || 0 }}% pomocna.

Studio fryzur kłos jak Olivia Wilde

nie dziala, przesusza

Moj problem wypadania zwiazany jest ze stresem oraz mocnymi skonnosciami do wypadania wlosow. Ten preparat nie zadzialal, a stosowalam go wraz z szamponem z tej samej serii (ktory tez sie nie sprawdzil) przez 3 miesiace. Przez duza zawartosc alkoholu podraznial i wysuszal skore mojej glowy. Nie rozumiem dlaczego preparaty przeciw wypadaniu wlosow napakowane sa alkoholem. Argument, ze pozwala on lepiej wchlonac substancje aktywne nie przekonuje. U mnie alkohol zawsze prowadzi do lupiezu, zoltego nalotu i nasilenia wypadania.

Używam tego produktu od: 3 miesiecy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[981822].usefull || 0 }}% pomocna.

REWELACJA! UWIELBIAM GO!!!

To doskonały żel, który działa fantastycznie. Dzięki niemu moje zakola bardzo mocno się zmniejszyły i mogę w końcu cieszyć się, że zaczęłam nosić włosy związane wysoko na czubku głowy ;) Wreszcie wyglądam normalnie i nie wzbudzam zainteresowania.
Dotychczas moje zakola wzbudzały zainteresowanie, głównie dlatego, że jako kobieta miałam je niezwykle głębokie/spore.

Żel przyjemnie się aplikuje, nie powoduje przetłuszczania włosów. Reguralnie stosowany pozwala zachwycać się i cieszyć efektami już w ciągu kilku tygodni.

Dla mnie osobiście to wielkie odkrycie i mój numer 1 Pozostanie ze mną tak długo póki uzyskam taki efekt jakiego oczekuję, a jestem pewna, ze to niebawem nastąpi.

Żel jest wydajny, co prawda zależy to od częstotliwości użytkowania i obszaru jaki nim traktujemy, ale uważam, że warto wydać na niego każdą złotówkę !!!

Ilość zużytych opakowań: 2 op.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[854308].usefull || 0 }}% pomocna.

ok

To bardzo dobry produkt ale włosy odrastaja gdzies po 3 miesiacach i to tylko takie kruciutkie milimetrowe na poczatku, jest ich pełno , teraz rosna dalej. Ten produkt polecił mi kolega co już był mocno wyłysiały i jemu odrosły wiec też kupiłam i dopiero po 2,5 miesiaca zauważyłam meszek teraz maja z 3-4 mm długości dziwnie to wygląda bo obok rosna długie. Ja stosuję tylko z przodu na grzywkę. Jak się odgarnie do tyłu te długie to jest taka meszkowa szczecinka. Jestem dobrej myśli co do dalszego wzrostu tych włosów.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[829990].usefull || 0 }}% pomocna.

włosy rosną!

producent zaleca wcieranie 2x dziennie, jednak ja robię to tylko raz. Posiada w składzie alkohol, co może niektórych podrażnić.
Całe szczęście działa niesamowicie i jestem bardzo zadowolona z efektów (zdjęcie).
Nie tłuści włosów, jest lekki i bardzo wydajny. Robię nim kolejną miesięczną kurację, wcieram za pomocą palców - wyciskam i rozcieram, jest wygodniej.
Działa na porost nowych włosków, jest ich wielki wysyp.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[746295].usefull || 0 }}% pomocna.

w moim przypadku nieskuteczny

mam problem z wypadaniem włosów, na mion skalpie pola bez włosów są już pokaźne. Oczywiście stało się tak przed zakupem biowax-med. Wcieranie żelu przez 6 tygodni w 100% zgodnie z zaleceniami producenta nie przyniosło niestety zauważalnego efektu. Nie spowodowało tez żadnej alergii. Chyba odstawię już ten preparat gdyż nastąpiła u mnie utrata entuzjazmu. Brak negatywnej reakcji to trochę za mało po wydatku około 60 pln.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[677616].usefull || 0 }}% pomocna.