Tolederm, Creme Hydra - Apaisante (Krem kojąco - nawilżający)

Tolederm, Creme Hydra - Apaisante (Krem kojąco - nawilżający)

Cena już od 47,59 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Tolederm krem kojąco - nawilżający przeznaczony do codziennej pielęgnacji skóry szczególnie wrażliwej i alergicznej, normalnej i mieszanej. Krem łagodzi uczucie dyskomfortu: ściągnięcie, pieczenie, zaczerwienienie i nawilża skórę. Sprawia, że skóra jest bardziej odporna i lepiej chroniona przed drażniącym wpływem czynników zewnętrznych.
Zmniejsza podrażnienie naskórka dzięki połączeniu specyficznych składników aktywnych z alg i wody termalnej Uriage. Dzięki właściwościom przeciw podrażnieniom, ochronnym i nawilżającym krem zapewnia optymalną tolerancję. Nie zawiera substancji zapachowych, parabenów i środków koloryzujących. Idealny jako baza pod makijaż.

na noc, na dzień
nawilżające, ochronne
bez parabenów
w tubce
krem
50 – 100ml

Skład jest w trakcie moderacji.

• Aqua, Uriage thermal spring water,Hydrogenated polydecene, Squalane, Cetearyl isononanoate, Glycerin, Pentylene glycol, Cetyl alcohol, Glyceryl stearate, Peg-100 stearate, Dimethicone, Tromethamine, Chlorphenesin, Acrylates/C10-30 alkyl acrylate crosspolymer, Sodium acrylate/ acryloyldimethyl taurate copolymer, Benzoic acid, Isohexadecane, Disodium EDTA, Polysorbate 80-sorbitan oleate, Hydrolyzed algin

Zauważalnie poprawia stan skóry twarzy.

Zacznę od tego, że jestem posiadaczką zdrowej skóry twarzy, mało problemowej, z niewielką tendencją do wysuszania, jeśli nie jest odpowiednio nawilżana.

Krem trafił w moje ręce trochę przypadkowo, już od pierwszego użycia wiedziałam, że mam do czynienia z produktem bardzo dobrym jakościowo.
Wspaniale nawilża, rozświetla cerę, miałam poczucie ukojenia. Skóra stała się elastyczna i wygładzona. Bardzo dobrze nawilżona. Wklepany w większej ilości w zmarszczki przy oczach sprawia, że stają się mniej widoczne. Oczywiście jest to krótkotrwały efekt, nie oszukujmy się.

Nie wiem jak mają się obietnice producenta do ich realizacji na cerze bardziej wymagającej, ale dla mnie krem jak najbardziej zasługuje na pochwałę. Gdyby nie zaporowa cena, chętnie zaczęłabym go używać naprzemiennie np. z Sensitią.
Polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1235218].usefull || 0 }}% pomocna.

nr 1

Od dawna testuję różne kremy, które dałyby radę mojej skomplikowanej cerze.
Czoło i broda zdecydowanie tłuste, policzki przesuszone, podrażnione z tendencją do łuszczenia. Drobne naczynka, intensywnie reagująca zaczerwienieniem na zmiany powietrza.
I zaskoczenie- ten krem jest idealny. Zdecydowanie zmniejsza zaczerwienienie, przesuszenie. Skóra nie jest napięta, bolesna, podrażniona.
Póki co nr 1!

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: kilka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[956651].usefull || 0 }}% pomocna.

rewelacyjny dla wrażliwców

Kupiłam ten produkt, kiedy stosowałam retinoidy na skórę i miałam strasznie łuszczącą się, przesuszoną cerę. Co ciekawe wtedy specjalnie mi nie pomógł - nawet lekko mnie po nim skóra szczypała, więc rzuciłam go w kąt. Wróciłam do niego kiedy zaczęłam kurację izo doustnie. Skóra zrobiła się bardzo wrażliwa, nawet dotykanie najmiększym pędzlem sprawiało dyskomfort. I wtedy Tolederm sprawdził się świetnie. Doskonale koił skórę, silnie nawilżał, otaczał ją przyjemną powłoczką. Po kilku dniach stosowania zauważyłam, że skóra stała się znacznie bardziej odporna. Poza tym po użyciu kremu wyglądała zdrowo i promiennie. Sprawdzał się też pod makijaż.

Chwilowo z moją skórą jest wszystko ok, ale jeżeli jeszcze kiedyś będę miała problemy z wrażliwością, to wrócę do tego kremu.

Nie polecam natomiast stosowania go jako zwykłego nawilżacza, jeżeli wasza skóra nie jest wrażliwa. Nie ma po co.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[710339].usefull || 0 }}% pomocna.