Avon, Skin-So-Soft, Intensive Moisturising Hand Treatment (Intensywna kuracja do rąk)

Bogaty, gęsty krem o konsystencji masła, do pielęgnacji dłoni wysuszonych, szorstkich, wymagających intensywnej kuracji. Dzięki zawartości masła kakaowego i olejku migdałowego silnie nawilża i natłuszcza skórę rąk, błyskawicznie poprawiając ich kondycję.

strasznie tłusty brzydko pachnący krem

okropny!

mega tłusty, oprócz tego chemiczny zapach

jest bardzo wydajny ale w tym przypadku to nie plus:P

i drogi do tego...

producent pisze że to "kuracja"- może używając rzaadko byłby lepszy, ale i tak jest tłusty i śmierdzi!

nie nie nie, dobrze że już go nie sprzedają

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Słaby

Koszmarnie kłopotliwa konsystencja, odrzucający, mdły zapach. Kremu nie da się używać w dzień. Do tego zupełnie nie nawilża, co najwyżej natłuszcza, ale i tak słabo. Zużyłam go do pięt.

Lepiej już kupić zwykłą wazelinę niż męczyć się z tym bublem. Tak jak zauważyła któraś wizażanka, to już maść z witaminą A lepiej się wchłania (i lepiej nawilża).

Do tego mam wrażenie, że ten krem jest pełen konserwantów.
Nigdy więcej!Używam tego produktu od:miesiąc

W zimie ratuje moje dłonie :)

Kupiła go moja mama podczas swoich poszukiwań jakiegoś dobrego kremu.I powiem,że mi strasznie odpowiada :) Ma ładny zapach (jak wszystkie kosmetyki tej linii),trochę dziwną konsystencję,jest twardy,ale naprawdę GENIALNIE nawilża moje łapki ;) Wystarczy już niewielka ilość,aby została na dłoniach tłusta powłoczka,która dość długo się wchłania.Dzięki temu moje dłonie są jeszcze lepiej nawilżone.Moje bardzo spierzchnięte rączki w zimie odżywia i nawilża już po 1 aplikacji.Świetny też na noc z rękawiczkami :D

Używam tego produktu od:ze 3 lata
Ilość zużytych opakowań:kilka słoików ;)

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

NIE, NIE i jeszcze raz NIE!

Jest okropny. Za tłusty, za ciężki w dodatku nie podoba mi się jego zapach. Konsystencja jest zbyt zwarta, jest za twardy, a przez to trudny do rozprowadzania.

Nie interesuje mnie wchodzenie do łóżka w rękawiczkach tylko po to, żeby mieć pozory nawilżenia o ile taki skład może to w jakimś minimalnym stopniu zaspokoić.

Mojej mamie też nie pomógł na suche ręce, choć smarowała nim dłonie długi czas.

Używam tego produktu od: długo leży w szufladzie, ale już na starcie dostał negatywa więc pewnie tam pozostanie
Ilość zużytych opakowań: 1 i ostatnie

Na noc super :)

Za tę cenę super kosmetyk. Zdecydowanie na noc.
Parę tygodni smarowania dość grubą warstwą, potem rękawiczki i do wyrka - i efekt był świetny.
Naprawdę pomógł mojej wysuszonej skórze.

Nie nadaje się na dzień. Jest na to zbyt tłusty i ciężki, no i długo się wchłania. Mnie to w zasadzie nie obchodzi, bo kremów na dzień nie używam. Dobry krem na noc zupełnie mi wystarczy. A ten sprawdził się doskonale.

Używam tego produktu od: lat

wazelina

Nawet nie pamietam kiedy kuplam to cos...
Jesli kosmetyk zalega w szufladzie pare lat,to musi byc z nim cos nie tak...Zwyczajnie nie lubie sie z nim paprac.Nadaje sie wylacznie na noc,faktycznie jakos regeneruje dlonie jednak przyjemnosc z jego uzycia jest raczej mizerna.Nie polecam.
Moze bardziej sie nadaje do suchych pietek?...Pewnie w koncu i tak wyladuje w koszu.
Zalety tez ma;
-bardzo wydajny
-nie zepsul sie przez tak dlugi czas,pachnie tak samo jak na poczatku.

Używam tego produktu od:LATAMI !
Ilość zużytych opakowań:1/3 pierwszego...

tak dla KURACJI

Tyle negatywnych opinii, dziewczyny chyba myślały, że kupują lekki krem, który zrobi z ich dłońmi cuda a będzie błyskawicznie się wchłaniał. Tak przecież być nie może:)
Kremem nazwać to ciężko, to raczej gęsta (a nawet twarda) maź (wazelina?), którą smarować dłonie należy raczej NA NOC. I wtedy wszystko jest pięknie:) Owzsem, źle się wchłania, zostaje na skórze, lepi się - ale za to naprawdę natłuszcza dłonie, zmiękcza skórę. Pomaga zsczególnie mojej mamie, któar ma dłonie zniszczone i przesuszone.
Proponowałabym więcej cierpliwości:) kilka nocy z kremem wmasowanym w dłonie i będzie świetnie.

Fuj !!

Okropne paskudztwo. Bardzo intensywny zapach, mnie zawsze po nim głowa zaczynała boleć. Strasznie twardy, pozostawiał tłustą powłokę, źle się rozsmarowywał. Katastrofa. Nie polecam!

Raczej nie polecam.

Kupiłam krem jakiś czas temu bo lubię tą serię zapachową. Niestety z pewnością nie jest to trafiony zakup. Jest twardy i ciężko go nabrać na palec. Nie zauważyłam żadnego efektu na moich dłoniach oprócz tego, że przez pierwsze kilka minut są tłuste.
Dla mnie wielkim plusem jest zapach. Jeżeli wącha się pudełko to może wydawać się zbyt intensywny. Ale na dłoniach jest w porządku.
ilość zużytych opakowań: nie wiem czy połowa :)

nie dziala ;/

Użwałam go głównie na noc albo po sprzątaniu właśnie jako formę regeneracji dłoni. no i co... efekty sa naczej mizerne. Jak już dziewczyny pisały wcześniej jest bardzo tłusty co w używaniu na nic nie przeszkadza. trochę zamiękcza ale na krótko. moich rak nie nawilżył prawie wcale. Zapach jak dle mnie ma zbyt intynsywny, ale to gwestia gustu. Ostatnio używam go żadziej bo brak efektów po regularnym stosowaniu mnie zniechęcił. Raczej nie polecam...

nieporozumienie

Ten krem to jakiś kiepski żart! Jak na spierzchnięte zniszczone dłonie może pomóc smar?Bo to jest smar i nic innego.Do uzywania na dzień absolutnie się nie nadaje-za twardy, tłusty a ręce się lepią i są otłuszczone.Na noc też odpada-bo bo po co skoro rano ręcę nie budzą sie w lepszym stanie?
Krem pod tytułem "intensywna kuracja" czy "regeneracja" powinien mieć oprócz tłuszczu składniki wiążące wilgoć w skórze.I tak oto zwykły pospolity krem Kamil bije ten avonu na łeb na szyje. Bo nie obnosząc się tytułem "intensywny", regeneruje skóre rąk i paznokcie po 1 aplikacji.
Tę maź proponuję do smarowania łokci i piet-w tej roli może się okazać całkiem niezły.Moje suche i grube łokcie rano są miekkie jak weszta skóry ramion.Dlatego 2 gwiazdki bo bezużyteczny nie jest

kiepścizna

Uwielbiam linie kwiatową SSS i stąd ten zakup. Pierwszy i ostatni. Do stosowania właściwie tylko na noc, chyba że się kompletnie nic nie robi w ciągu dnia :-) Konsystencja masła, owszem - ale z dobrze działającej lodówki. Zbity i twardy, trzeba go skrobać paznokciem, do tego trudno się rozprowadza. Natłuszczanie owszem, bardzo prosze, ale lepiej to już sie wchłania maść z wit. A. Też stwierdziłam, że przeznacze go do stóp, ale jakoś nie mam serca do babrania się z tym opornym słoiczkiem tłuszczu, no i tak sobie stoi... nawet ukraść nikt go nie chce ;-)
Zdecydowanie nie polecam.