Vernis Anti-Chock (lakier do paznokci)

Vernis Anti-Chock (lakier do paznokci)

Pomalowałam sobie paznokietki lakierem mojej koleżanki i oczarował mnie. Kolor pięknie się mienił (choć nie był to "mój kolor"). Zazwyczaj malowanie pazurków sprawia mi dużą trudność, a z tym poszło świetnie! Napewno go sobie kupię, tylko wybiorę inny kolor, nie taki brązowo złoty jak moja koleżanka)!

najlepszy jaki kiedykolwiek miałam

Posiadam kolor 54 - argent paillette
Zalety :
- długo się utrzymuje - nie znam lepszego
- świetnie i łatwo się nim maluje
- szybko schnie
- piękny kolor
- długo jest zdatny do malowania - ja mam go już kilka dobrych lat i cały czas można nim malować - nie zasechł ani nie stracił właściwości , jest tylko trochę bardziej gęsty
-ładne opakowanie , które można bez trudu samej odkręcić - nie zaschło po tylu latach

Ilość zużytych opakowań: 1 op

Trochę za drogi...

ale pamiętam, że dobry.
Używałam u siostry jakieś 9 lat temu będąc gimnazjalistką.
Fajnie się nakładał, miał dobry pędzelek, dość szybko wysychał, nie odpryskiwał ani nie ścierał się przez 2-3 dni.
Za tę cenę pewnie bym go nie kupiła, ale w jakiejś promocji ;)

Używam tego produktu od: używałam prawie 10 lat temu
Ilość zużytych opakowań: 2-3

Nie kupię drugi raz..

Plusy:
-śliczny kolorek (złoty;))
-mimo, że mam go już dwa lata nadal jest zdolny do użytku (w prawdzie jest już gęsty, ale po takim okresie czasu ma prawo..)
-cudna buteleczka

Minusy:
-słabo się nakłada
-długo schnie..

Nie kupię ponownie, nie wart swojej dośc wygórowanej ceny..

depilacja czego nie wolno

lubię go

Jako jeden z niewielu lakierów długo utrzymuje się na paznokciach, nie odpryskuje i nie ściera się. Ma super konsystencję, poradzi sobie z nim nawet niewprawiona w malowanie osoba. Ciekawa gama kolorystyczna.

średniaczek

Miałam kiedyś 2 buteleczki tego lakieru, 2 razy zielono-srebrny. Hmm, z tego co pamiętam nie był zbyt dobry a kosztował niemało. Po pierwsze szybko zgęstniał. Po drugie długo czekałam aż stwardnieje. Po trzecie po 2 dniach odpryskiwał :> Właściwie był to tak przeciętny lakier, że zapomniałam że kiedykolwiek go miałam ;)

super trwały

Super wydajny lakierek.Piękne buteleczki i piekne kolorki.

Nie wiem o czym piszą moje przedmówczynie że lakier nie schnie, bo nie mam tego problemu:))
Schnie bo musi - po prostu schnie.Gdby nie sechł potraktowałabym go sally hansenem z teflonem i byłoby po kłopocie. Dodatkowo zdradzę ze ja maluję pazurki w acuie,nastawiam dmuchawkę na łapki i wsyiadam z wysuszonymi pazurkami.
lakier wysechł.. a następnego dnia rano obudzić się - zwłaszcza jeśli się rano wstało o 5 minut za późno.
Długo sie nosi.Nie odpryskuje, a lekko ścierają się końcówki.

Szkoda...

No właśnie, szkoda. Kolorki te lakiery mają prześliczne, ale co z tego, skoro nie schną? Mogę się podpisać pod poniższymi recenzjami - również wszystko mi się na paznokciach odbija w nocy :(. Tym bardziej żałuję, bo lakier ten jest niesamowicie trwały i jeszcze mi się nie zdarzyło, żeby odprysnął. No i rzeczywiście ma niesamowicie wygodny pędzelek - paznokcie bez wysiłku i szczególnych umiejętności są pomalowane perfekcyjnie :).

ilość zużytych opakowań: 2

nie schnie

Rzeczywiście śliczne buteleczki i piękna gama kolorów.

Niemniej wiele odcieni - głownie tych ciemnych - po prostu nie schnie. Można pomalować paznokcie przez południem. Niby lakier wysechł.. a następnego dnia rano obudzić się z pięknymi odciskami faktury poduszki, włosów czy skóry. Niemiła niespodzianka - zwłaszcza jeśli się rano wstało o 5 minut za późno.

Te które schną [długo, ale do końca] mają taką zaletę, że pod koniec swej egzystencji na paznokciach nie odpryskują a ścierają się.

Ilość zużytych opakowań: miałam z 10 buteleczek

Ma plusi i wielkie minusy

Do plusów zaliczam:
- wspaniałe kolory, wielki wybór,
- ładne opakowania,
ale niestety, niektóre z nich bardzo długo schną. I to zależy raczej od odcienia. Miałam chyba 4 sztuki i różnie to bywało. Jak są bardzo świeże jest ok, ale później zaczyna dziać się coś dziwnego. W dzień niby twardy, ale po nocy przespanej w łóżku cała poduszka i włosy zostają na paznokciach malowniczo odciśnięte. Za tą cene jest wiele lepszych lakierów, chociaż kolory Bourjois kuszą - nie polecam.

bardzo dobry

Bardzo go lubię - zwłaszcza latem, ponieważ kolorek jest delikatny, półprzezroczysty, połyskliwy (z jakimiś drobinkami).
Łatwo się nakłada, dość szybko schnie i trzyma na paznokciach kilka dni.

Ładne kolorki

Bardzo ciekawa paleta kolorów oraz wysoka trwałość - duży plus. Niestety nie kupię go więcej - bardzo wolno schnie, mnie ten "drobiazg" przeszkadza...

Fajny lakier, dobrze sie rozprowadza i szybko schnie. Odstawiony na jakieś czas na półkę długo nie gęstnieje.Na moich paznokciach wytrzymuje około 5 dni. Duży wybór ładnych kolorów. Przystępna cena.