Preparat wielofunkcyjny

Preparat wielofunkcyjny

Hipoalergiczny preparat przeznaczony do wszystkich rodzajów paznokci. Może być używany jako baza pod lakier, warstwa wierzchnia lub samodzielnie jako bezbarwny lakier. Nie zawiera formaldehydu, toluenu, kamfory i DBR

Cena: ok. 9 zł

Do poprawek nierówności?

Preparat bardzo wodnisty, nakłada się tylko cienutką warstwą, także sam słabo chroni płytkę (to główny powód, dla którego w ogóle coś kładę na paznokcie, jest to dla mnie ważna funkcja).
Preparat ma właściwości lekko rozpuszczające lakiery, stąd moja propozycja, aby wykorzystywać go do lekkich poprawek.
Nie mogę mu nic zarzucić, oprócz tego, że nie jest przydatny. Nie robi krzywdy i nie pomaga. Ot, takie cuchnące mazidełko. :)
Posiadam go w nowyszym opakowaniu - niższym i szerszym.

edit: ten preparat podrażnia mi skórę wokół paznokci

Ilość zużytych opakowań: 3/5 opakowania

Nie, nie i jeszcze raz nie !!!

Co za tragiczny produkt, normalnie masakra, ale zacznę od początku... Kupiłam ten produkt żeby stosować go jako lakier podkładowy pod kolorowe lakiery, żeby nie przebarwić paznokci i spełnił swoje zadanie, ale za jaką cenę. Zniszczył mi doszczętnie paznokcie. Zanim zaczęłam używać tego lakieru miałam, zdrowe, mocne i ładne paznokcie. A oto co mi zostało z paznokci po ok 3 tygodniach stosowania tego bubla: kruche, cienkie, łamliwe paznokcie, dodatkowo rozdwajające się już od połowy płytki. W takim stanie paznokcie miałam tylko raz w życiu, wiele lat temu, po zdjęciu akrylowych tipsów. Jestem pewna na 100%, że winny jest ten lakier, gdyż pozostałe lakiery używam już od wielu miesięcy, tylko to była jedyna "nowość" jaką ostatnio zafundowałam swoim paznokciom i bardzo tego żałuję. Teraz muszę się skupić na doprowadzeniu moich paznokci do normalności, ale potrwa to zapewne dużo czasu. Podsumowując - nie polecam!Używam tego produktu od: 3 tygIlość zużytych opakowań: w trakcie 1 i ostatniego

Używam tego produktu od: 3 tyg
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 i ostatniego

odradzam zakup

beznadziejny, nie sprawdził się ani jako podkład pod lakier ani jako preparat nawierzchniowy. jako lakier - o ile dobrze pamiętam - barwił paznokcie na żółto! jako podkład zmiękczał lakier, który stawał się nietrwały. Przy malowaniu na lakier rozpuszczał go!

Używam tego produktu od: ciężko powiedzieć, bo już nie używam
Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Jak zrobić makijaż Modern Marilyn

Tragedia

Skuszona niską ceną kupiłam. Nigdy więcej!! Moje paznokcie miały być wzmocnione i przestać się łamać. Niestety to tylko obietnice producenta. Paznokcie się łamały, rozdwajały. Nic im ten preparat nie dał. Ot taki sobie bezbarwny lakier za 15 zł. Już lepiej zainwestować w droższą odżywkę, ale odżywkę a nie zwykły lakier. Nie polecam

Używam tego produktu od: przez 3 m.-sc.
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

może być

Sprawdza się jako lakier bezbarwny i jako baza po lakier kolorowy, ale nie jest najlepszy w roli utwardzacza. Właśnie w tej ostatniej jedyne co dobrze robi to to, że można pod nim ukryć kiepskawo pomalowane paznokcie (jakies wypukłości, odciśnięcia) - ale to robi chyba każdy lakier bezbarwny nałożony na kolorowy. Nie przedłuża trwałości lakieru, razem z nim odpryskuje, kiedy się tylko zachce kolorowemu... Wydajny.

Używam tego produktu od:paru m-cy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

jestem bardzo zadowolona

rzadko używam lakierów, dlatego wolę coś bezbarwnego. Ten preparat jest bardzo dobry- szybko wysycha, nie robią się na paznokciach "kreseczki". Paznokcie się po nim nie psują, wręcz przeciwnie. Lakier nie żółknie i nie odpryskuje. To zdecydowanie najlepszy lakier jaki miałam.

Używam tego produktu od:kilka miesiecy
Ilość zużytych opakowań:jedno

jako baza- tak

Dobrze sprawdza się jako baza: paznokcie nie żółkną, lakiery ich aż tak nie niszczą. Ładnie wygląda jako lakier bezbarwny, dość długo wytrzymuje na paznokaciach i szybko wysycha. Nie sprawdza się za to jako preparat nawierzchniowy. Nie przedłuża trwałości lakieru. Lakier odpryskuje tak samo szybko jak bez tego preparatu i tak samo szybko staje się matowy.

bardzo dobry

Preparat sprawdza się w każdej roli: bazy, warstwy wierzchniej czy bezbarwnego lakieru. Dzięki niemu kolorowe lakiery trzymają się na paznokciach bez zarzutu nawet przez 5 dni. Łatwo się rozprowadza, wzmacnia połysk kolorowego lakieru i wyrównuje wszelkie nierówności powstałe podczas malowania. Szybko wysycha (oczywiście na paznokciu, a nie w buteleczce ;))