Evitte, Odżywka do paznokci z keratyną

Evitte, Odżywka do paznokci z keratyną

Odżywka zawiera keratynę. Poprawia stan płytki paznokciowej. Zapobiega rozdwajaniu i zmniejsza łamliwość paznokci.
Paznokieć należy pokryć pojedynczą warstwą odżywki. Można stosowac pod lakier.

zł / 11 ml

Nr 1 !!!

Odżywkę przypadkiem kupiłam w aptece. Cena nie była wysoka więc się skusiłam ;). Odżywka jest świetna. Używam jej jako bazę pod lakier. Paznokcie są twarde jak kamień i pięknie wybielone.
Plusy:
+bardzo szyyyyyyybko schnie
+wybiela
+wzmacnia
+przedłuża trwałość kolorowego lakieru
+wydajna
+nie gęstnieje

Minusy: BRAK

Ilość zużytych opakowań: dwa

brak działania

Wypróbowałam już sporo odżywek bez większych efektów, aż wreszcie trafiłam na odżywkę Sorai, a szukałam jej długo-z powodu dobrych recenzji.Niestety moje rozdwajające się paznokcie doprowadzone do w miarę dobrego stanu po tej odżywce zaczęły się rozdwajać na potęgę.Nawet nie mogę napisać, że odżywka nie pomaga-ona moim paznokciom zaszkodziła. Pod koniec opakowania zgęstniała i wyrzuciłam z uczuciem ulgi.

Używam tego produktu od:3 miesiące

nic a nic

W moim przypadku obietnica producenta się nie spełniła i ta odżywka nie zapobiega rozdwajaniu się paznokci. Używam jej przez 2 miesiące, ale nic się nie zmieniło. Przy tym nie używam żadnych kolorowych lakierów.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1go

WŁOSY lokówka

Świetna!

Odżywka jest bardzo dobra, chroni paznokcie przed zabarwieniem przez lakier, paznokcie są zdrowsze, mocniejsze, nie rozdwajają się, cena niewysoka. Polecam!

Używam tego produktu od:pół roku

nie tego się spodziewałam

Odżywkamocno mnie zawiodła. Na moich paznokciach (kruche, rozdwajające się, łamliwe) zachowywała się bardziej jak jak tandetny lakier - szybko odpryskiwała, płytka była przesuszona i w jeszcze gorszym stanie niż była. Jedynym plusem było to, że znaim odprysła ładnie wyglądała na paznokciu, ale od ładnego wyglądania są lakiery.

Używam tego produktu od:2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: pół buteleczki

jest ok

Używałam jej kilka miesięcy temu jako lakier podkładowy. Nie potrzebowałam dużego wzmocnienia paznokci, ponieważ były dość zdrowe i raczej nie sprawiały mi większych problemów. Odżywka jest dość dobra, nie odpryskuje, dobrze się rozprowadza, ma poręczny pędzelek i szybko schnie. Utrzymuje paznokcie w dobrej kondycji, chroni przed kolorowym lakierem. Trochę szybko gęstnieje, to jedyne do czego sie przyczepie. Daje 5.

Używam tego produktu od:kilka mies.

bardzo dobra

Odżywkę otrzymałam w prezencie. Nie wiedziałam, czego mogę się po niej spodziewać, ponieważ cena zazwyczaj odwzorowuje jakość. A jakość jest wzorowa przy - jak widać - minimalnej cenie.
Dzięki odżywce paznokcie są bardzo mocne i nadzwyczaj ładne. Mam tu na myśli śliczne wybielenie płytki. Ciemne, żółtawe pazury zawsze były moją zmorą, dlatego musiałam je malować barwnymi lakierami - teraz nie muszę.
Płynna, łatwo nakładalna konsystencja.
Trwałość: po 2-3 dniach można odnotować ścieralność końcówek paznokci.
Polecam!

Używam tego produktu od: 2-3 miesięcy

przyzwoita

po zastosowaniu wkoncu paznokcie przestaly sie rozdwajac, co prawda tylko do pewnej dlugosci,
forma lakieru- niby ok, bo nie trzeba stosowac dodatkowo bezbarwnego, ale przed nalozeniem kolejnej warstwy musze zmyc starą

Używam tego produktu od: kilka miesiecy

Moja pierwsza i jedyna.

Zamiast kupic kolejny bezbarwny lakier, kupiłam tę odżywkę. Pomaga moim paznokciom, nie wymagając żadnych starań z mojej strony. Jej nakładanie to dzięki płynnej konsystencji bułka z masłem. Szybko schnie. Nawet stosowana nieregularnie wzmocniła moje paznokcie. Nie łamią się tak szybko, są twardsze. Mam nieraz wrazenie, ze odżywka wbudowuje się w płytkę paznokcia. Czy Wy też?
Nie zgodzę się z poprzedniczką, że szybko schodzi z paznokci. Trzyma się przynajmniej 3 dni. Ale to może i zasługa tego, że prace domowe wykonuję w rękawiczkach.

Podsumowując:
Odżywka Sorayi + biała kredka = idealny codzienny manicure + gratis mocniejsze pazurki.

Ilość zużytych opakowań: ciągle pierwsze

Hmmmmm

Moje paznokcie rozdwajają się odkąd tylko zaczęłam je malować , czyli około czterech lat. Próbowałam kilku odżywek, ale z żadnej nie byłam zadowolona..Zajrzałam na wizaż i zaryzykowałam, pomimo małej liczby recenzji tej odżywki. Ael tak dobre recenzje mnie skusiły;)Było warto.. Zapłaciłam dokładnie 7,19 zł w sieci skepów 34

A więc:
-dobra, wodnista konsystencja, króra umożliwia super szybką aplikację
- szybko wysycha(około 5 min.)
- już po miesiącu stosowania paznokcie przestały się rozdwajać (Warunek! Nie można sobie robić przerw w jej stosowaniu- trzeba być systematycznym;)
- świetnie nadaje się na bazę pod lakier. Osobiście używam jej tylko tak,bo nie mogę wytrzymać bez jakiegoś delikatnego kolorku;), a mimo to tak świetnie działa!w dodatku nie ukróca trwałości lakieru
- niedroga i przy tym duża pojemność- 11 ml
- bardzo wydajna
- paznokcie się nie łamią (co mi się zadarzało)

Czemu nie 5 gwiazdek? Liczyłam jeszcze na większe wzmocnienie, choć nie wiem czy to możliwe, ponieważ moje paznokcie są odkąd pamiętam zawsze takie "miękkie". Nie znam się na tym, ale wydaje mi się,że taka ich natura..

_________________________________________
Niestety jestem zmuszona edytować moją recenzję i odebrać jedną gwiazdkę: efekty znacznie osłabły:( odkryłam też, iż niemożliwe jest używanie jej normlanie (nie jako baza), ponieważ odchodzi płatami przy pierwszym kontakcie z wodą albo bardzo szybko się ściera :(
Niemniej niezmiernie wydajna i warto spróbować

Używam tego produktu od: ponad miesiąc

Miłe zaskoczenie

Postanowiłam kupić tą odżywkę bo zobaczyłam bardzo dobre opinie na KWC na jej temat.
Szczerze mówiąc, to nie wierzyłam że jest taka cudowna...
Ale 9zł to nie fortuna ;) więc ją kupiłam :)
Używam jej od miesiąca....i ...? Jest rewelacyjna!
Miałam już odzywki Joko "Bombę witaminową" , Inglota i inne. Ale tej póki co, żadna nie pobije...a przynajmniej nie za taką cenę!
Efekty działania? Moje paznokcie nareszcie(!) przestały się rozdwajać, a głównie o to mi chodziło :) Rosną z ta samą szybkościa co zawsze ;) I jedna ważna rzecz - lakier bardzo ładnie wybielił mi płytkę, paznokcie nie są teraz żółte od używania lakierów. I narazie się nie łamią ;)

Serdecznie polecam tą odżywkę :)

mój KWC!

Mam dość mocne paznokcie, które jednak pod wpływem detergentów zaczęły się rozdwajać.
Wypróbowałam liczne odżywki, kremy do pielęgnacji paznokci, olejki - poprawa zazwyczaj była kilkudniowa a potem znowu kłopot.
Aż trafiłam na Soraye. Kosztuje śmieszne pieniądze (7,50 zł) a działanie ma REWELACYJNE!
Używam tej odżywki od miesiąca i pomimo wielu prac domowych jakie wykonuję moje paznokcie są mocne, długie i zdrowe.
Jestem zachwycona i gorąco polecam ten produkt.

Ilość zużytych opakowań:1 i na pewno będą następne