Optical Kit

Optical Kit

Zestaw cieni pudrowych (7) i kremowych (5), szminki (3), mascara, kredka do oczu oraz dwa aplikatory. Optical Kit występuje w trzech zestawach kolorystycznych.
Kosmetyki kremowe i błyszczyki najlepiej nakładać opuszkami palców wklepując bądź delikatnie rozcierając. Pudrowe nakładamy gąbką lub pędzelkiem.

Cena: 150zł

Zdecydowanie nie dla mnie

Mam zestaw pomarańczowy już od jakiegoś czasu i powiem szczerze, nie lubię go używać.
Po kolei:
- kredka była zdecydowanie za miękka i ciężko ją zatemperować (żeby to zrobić musiałam ją zamrozić)
- błyszczyki bardzo nietrwałe
- cienie mają ładne kolory, ale utrzytmują się bardzo krótko
- na tusz miałam uczulenie, poza tym nie dawał żadnego efektu (ani pogrubiania ani wydłużania), więc go wyrzuciłam.

Ogólnie nie polecam, chyba że jako ozdobę na toaletkę, bo opakowanie ładne.

Używam tego produktu od: 6 m-cy
Ilość zużytych opakowań: męczę się z pierwszym

beznadzieja

Totalna pomyłka. Miałam te paletę już jakiś czas temu (ok. 2 lata) ale dokładnie pamiętam jak sie ją użytkowało..
Nie będę opisywała osobno cieni, pomadek i tego wszystkiego co paletka zawiera - ponieważ wszystko w niej jest beznadziejne.
Kosmetyki są marnej jakości, nietrwale.
Idealne dla małej dziewczynki by mogła się nią bawić.. w dorosła kobietę :) Po czym dokładnie umyła buzie :)
Do tego po paru miesiącach urwało sie wieczko - i nie sadze ze z mojej winy ponieważ nic dziwnego z paleta nie robiłam.. stała sobie spokojnie na toaletce i tylko czasami do niej zaglądałam zmuszając sie do użytkowania..

Używam tego produktu od: już nie używam i nie będę
Ilość zużytych opakowań: jedno - nie zużyte po czym wylądowało w koszu..

Nic nadzwyczajnego.

Zachęcona dobrymi opiniami na temat tego produktu, zakupiłam go. Mam zestaw srebrny i szczerze powiedziawszy nie rozumiem tych zachwytów. Ale zacznijmy od początku.
Zamawiałam przez internet, opakowanie duże i estetyczne, do tego w środku piękne kolory i czarny cień, na którym mi najbardziej zależało oraz dwa duże lusterka. Na pierwszym rzut oka wszystko idealnie. Jednak... ten malutki tusz do rzęs jest beznadziejny, po prostu pokrywa rzęsy kolorem, ale ani ich nie wydłuża, ani nie podkręca. Podobnie jest ze szminkami, mimo, że mają jakieś "kolory" - są jak błyszczyki transparentne. Koloru nie widać, może jakiś nikły, ale po 5 minutach po prostu ma się na ustach zwykły błyszczyk. Jak dla mnie mogłoby tego tuszu i błyszczyków tam nie być. Pacynki do cieni klasyczne, nawet niezłe ale nieprzydatne - za dużo cienia pudrowego nabiera się na pacynkę, i zamiast ten cień być na powiece w takiej ilości "wsiąka" jakby w gąbke. Dlatego używam do nakładania cieni tylko palców. Teraz co do samych cieni... zestaw ten kosztuje 150zł więc do najtańszych nie należy, a ja już wiem, że muszę zakupić dodatkowo bazę ArtDeco, ponieważ cienie okrutnie się zbierają i to te pudrowe. Po godzinie miałam już w załamaniu powiek zebrany czarny cień, a nie mam powiek tłustych. Zdziwiło mnie też to co dziewczyny piszą o wydajności - ja nie wiem wprawdzie, mam ten zestaw krótko, jednak czarnego cienia trzeba naprawdę dużo nałożyć na raz by osiągnąć czarny efekt a nie ciemny beżowy, obawiam się, że na długo mi go nie starczy :( Co do cieni kremowych natomiast, ich nie nakładam na powiekę, bo się kleją, są tłuste i nie nadają się po prostu jako cienie. Używam ich jako rozświetlaczy, i wszystko byłoby idealnie - ale one wcale pięknie nie wygladają. Są moim zdaniem za tłuste, oko wygląda jak posmarowane smalcem... Nie wiem czy kupię jeszcze ten zestaw, kolor czarny bardzo mi się podoba, ale z drugiej strony ta wydajność.... rozświetlacze też niby dobre, ale jedak... za tą cenę mogłabym chyba znaleść coś lepszego. Czas pokaże jak będzie z wydajnością.

Starzenie się skóry - dieta

Pupa- - to jest to =)

Dostałam tą paletę na urodzinki, chyba dwa lata temu....Cały zestawik jest bardzo wydajny, bo kosmetyki wyglądają prawie jak nowe........Cienie są supertrwałe, jak uwzględniły to już moje poprzedniczki !!!!!!!! Mascara świetna, chociaż prawie jej nie używam, bo jestem zadowolona ze swoich rzęs w "naturalnym świetle" Mimo wszystko jest bardzo komfortowa....jeśli np. gdzies wychodzimy, mozemy mieć ją zawsze w torebce....lub nawet w kieszeni!!!!!!!!! W ten sposób unikniemy wielu niemiłych niespodzianek reszta też jest spoko, ale najbardziej zdecydowanie ujęły mnie cienie....W moim przypadku cienie kremowe sprawdzają się rewelacyjnie....chociaż po kilku godzinach zaczynają się wazyć w zagłębieniu powieki........Bardzo lubie tą firme kosmetyczną, ale dzięki tej palecie polubiłam ją jeszcze bardziej

fajna

ładny zestaw cieni a jeszcze ładniejszy błyszczykow, lusterko tez jest fajne takie duze... błyszczyki maja bardzo fajna konsytsencje a cienie te znie najgorsza lae niestety dla mnie sa minimalnie za jasne, a tak sie sklada ze mi do twrzy tylko w cimenych dlatego4 gwiazdki

pomysłowe

mam zestaw kolorystyczny w niebieskim pudełeczku.błyszczyki są super-trwałe i maja ładne kolorki.jednak zuzyłam je w ekspresowym tempie;(cienie pudrowe sa tez wporządku,ładnie sie rozprowadzają,nie warza sie ani nie osypują.mini maskara to super p0mysł!!mozna ja wcisnąc nawet to malusiej torebeczki lub kieszeni.jednak niestety nie moge powiedziec tyle dobrego o cieniach kremowych;(sa nietrwałe,warza sie w załamaniach powiek i oko wydaje sie taki "tłuste":(lepiej sie spisują jako rozswietlacz łuku brwiowego.ogólnie cienie,te pudrowe jak i kremowe,sa bardzo wydajne!!plus za pomysłowe opakowanie z lustereczkiem.znajdziemy w nim wszystko co potrzebne do makijażu oczu.p.s. w zestawie jest jeszcze czarna kredka do oczu;)

Na szóstkę!

Cienie są wręcz fantastyczne - piękne, zmysłowe kolory, aksamitna konsystencja, niezwykła trwałość. Doskonałe na dzień i wytworny bal...wszystko zależy od ilości nałożonego cienia. Błyszczyki mają gęstą, ale nie klejącą konsystencję. Cienie i błyszczyk nakładam palcem, aplikatorów używam do cieni kremowych, przepięknie rozświetlających oko (najlepiej sprawdzają się pod łukiem brwiowym..na powiekę są za gęste).Gorąco polecam wszystkim Optical Kit i inne kosmetyki Pupy. Warto! Ja już jutro biegnę do sklepu po Ombretto Duo - kolejne cudo Pupy. Pozdrawiam :)