Beiersdorf, Calcium Glicea (Krem do rąk i paznokci)

Beiersdorf, Calcium Glicea (Krem do rąk i paznokci)

Krem przeznczony jest do pielęgnacji rąk i paznokci. Zawiera wapń, który jest naturalnym składnikiem kośćca, wzmacnia strukturę paznokci i zapobiega ich rozwarstwianiu. Prowitamina B5 wygładza i nawilża, dzięki czemu skóra staje się gładka i miła w dotyku. Oba te składniki sprawiają, że skóra dłoni jest wypielęgnowana, paznokcie zaś błyszczące.

Cena: ok. 5 zł / 75 ml

Mile wspominam

Używałam zeszłego lata i wspominam ciepło. Pięknie pachniał, miał ciekawy różowy kolorek i fajnie działał na skórę wysuszoną częstym myciem rąk (w pracy tak trzeba, a woda wysusza). Wchłania się szybciutko, dłonie są gładkie. Opakowanie estetyczne. Cena bardzo przyzwoita :-) Nie wiem czy kupię ponownie, bo jest tyle innych do wypróbowania... Same wiecie jak to jest...

Rewelka!!!!

Miałam wiele kremów do rąk. Większa częśc z nich fajnie nawilżała, zmiękczała skórę, ale niestety też mocno natłuszczały. Potem dłonie się kleiły i używałam ich wyłącznie na noc. Kiedy odkryłam ten krem, myślałam, że jest niefajny, bo bardzo tani. Spotkało mnie miłe zaskoczenie, kiedy zobaczyłam, że nie tylko się wchłonął, ale też dobrze nawilżył dłonie. Nawet po umyciu zostały miękkie. Ładny zapach.Oceniam na 4.5, ale podciągam do 5 za cenę

średniak

Bywają lepsze, ale też i gorsze. Krem ma dość dobrą, choć trochę zbyt wodnistą konsystencję, szybko się wchłania i ładnie, delikatnie pachnie. Z kolei z drugij strony już po krótkiej chwili mam wrażenie, że moje ręce są suche i muszę "zabieg" powtarzać. Wolę, jak krem pozostawia cienutki film ochronny, a tu tego nie doświadcczyłam. Jakiegoś spektakularnego wpływu na paznokcie czy skórki nie zauważyłam. Ogólnie rzecz biorąc wolę inne kremy.

Manicure - pastelowe paski

przyjemny

Gęsty, trochę taki jakby śliski. Dobrze się rozprowadza i wchłania, nie zostawia tłustej warstwy, tylko delikatny, prawie niewyczuwalny film ochronny. Dobrze nawilża, trochę odżywia i wygładza. Sprawia, że dłonie ładnie wyglądają, są gładkie, miękkie i delikatne. Wpływu na stan paznokci nie zauważyłam. Wydajny.