Lumene, Matte Harmony (Mineralny puder do twarzy matujący)

Lumene, Matte Harmony (Mineralny puder do twarzy matujący)

Delikatna, nie zawierająca talku konsystencja mineralnego pudru Matte Harmony Lumene pozwalająca skórze oddychać. Zawiera ametyst arktyczny i minerały. Matowe wykończenie przez cały dzień. Kontrola świecenia utrzymuje skórę naturalnie matową przez cały dzień. Minerały ametystu arktycznego utrzymują skórę w dobrej kondycji. Pigmenty rozjaśniające idealnie mieszają się z tonacją skóry i sprawią, że wygląda ona na gładszą i świeższą. Delikatna formuła pudru Matte Harmony Lumene nie zawierająca talku pozwala skórze oddychać i nie blokuje porów.
Arktyczne składniki:
- arktyczny ametyst: bardzo delikatny proszek z arktycznego ametystu daje luksusowe, delikatne uczucie. Chroni skórę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, takimi jak zanieczyszczenia, suche powietrze i zmiany temperatury. Poprawia wygląd skóry .
- naturalne arktyczne minerały: odżywiają i wzmacniają skórę. Koją skórę i zapobiegają zapaleniom.
Delikatne naturalne minerały nadają się również dla skóry wrażliwej.
- rozjaśniające pigmenty. Idealnie dopasowuje się do odcienia skóry. Sprawiają, że skóra wygląda na gładszą i świeższą.
Wolne od talku. Naturalne w 90%.

Cudo!

Dla mnie idealny! Pięknie i na długo matuje, skóra jest po nim aksamitna i wygładzona, mam kolor nr 5 i na lato jest w sam raz. Nie kruszy się, nie osypuje i nie robi smug ani plam. Jak dla mnie zero wad! Polecam!!!

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

ten produkt to jakieś nieporozumienie

NIE DLA BLADOLICYCH

Kolor: wybrałam 01 transparentny (licząc, że fińska firma ma produkt dla bladolicych), puder transparentny nie powinien mieć własnego koloru, ten ma... beż, na gąbeczce wygląda wręcz na karmelkowo - orzechowy... :mur: Boję się pomyśleć jakie są pozostałe.

Krycie: brak, (tylko brudzi skórę swoim kolorem oczywiście).

Wykończenie: ciastowate, podkreśla i tworzy skórki, czyli łagodnie mówiąc bez efektu HD

Rozświetlenie: brak, ametyst?- to jakiś żart chyba...

Opakowanie: z lusterkiem, ale nie podoba mi się nowe logo ozdobna literka "L"

LUMENE, why?

Używam tego produktu od: tydzien

świetny ale ciężko dostępny

świetny puder transparentny.

PLUSY: same.
zapach, matowienie, dopasowanie do cery, aplikacja, trwałość, jakość, opakowanie...

MINUSY:
dostępność. niestety- udało mi się go złapać raptem dwa razy, poluję teraz na niego

serdecznie polecam. ja go kupiłam bodajże za 40-50 zł i jest on jak najbardziej wart swojej ceny

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2giego

Ulubieniec.

Świetnie dopasowuje się do karnacji, matuje na bardzo długo, nie zatyka porów, nie tworzy efektu maski i oczywiście warto go pochwalić za skład i solidne opakowanie, które potrafi przetrwać naprawdę sporo. Lepiej nakłada się go pędzelkiem niż dołączoną gąbeczką. Jedynym mankamentem jest cena ale warto to przeboleć z uwagi na zalety tego cudeńka. Jak na razie nie znalazłam tańszego odpowiednika więc to mój nr. 1 :)

ZDECYDOWANY HIT

Używam pudru codziennie nakładając go pędzelkiem.

+ świetnie się dostosowuje do koloru karnacji
+ nie zatyka porów
+ przyśpiesza gojenie
+ wystarcza spokojnie na cały dzień, rzadko kiedy nakładałam go drugi raz
+ nie tworzy widocznej warstwy
+ nie zbiera się i nie tworzy "kurzych łapek"

- cena, choć prawdę mówiąc uwielbiam go więc nie zrezygnuję
- dostępność

Używam tego produktu od: rok

Nic specjalnie wybitnego.

Ogólnie puder mi bardzo podpasował.

Plusy:
+ matuje, na całkiem długo
+ ładny, dopasowujący się odcień
+ meeeeeeeeega wygładzenie

Minusy:
- ciemnieje po kilku godzinach
- cena

Kupowałabym go pewnie dalej, ale kupiłam "wersję budżetową", czyli tańszego brata zwanego Natural Code. Ma identyczne właściwości. Więc po co przepłacać? ;)

Używam tego produktu od: dwa miesiące

sama nie wiem

Kupiłam zachęcona opiniami na wizażu.Chwali się to, że jest bez talku. Niestety dla mojej mieszanej cery nie sprawdził sę.Matuje, na dłużej niż zwykłe pudry, ale przy tym bardzo wysusza.Zauważyłam też, że ciemnieje na twarzy po kilku godzinach. Ogólnie jest widoczny na twarzy, gdyż podkreśla wszystkie małe włoski, co nie zdarzało mi się z innymi pudrami.Nakładałam go tylko pedzlem.Plus za ładne , porządne opakowanie z lusterkiem.Niestety jak dla mnie za tą cenę to za mało, są lepsze i tańsze.

Używam tego produktu od: kilka tygodni

A miało być tak pięknie...

PLUSY:
+ vintage opakowanie
+ idealnie współgra z makijażem niezależnie od marki kosmetyków
+ posiada lusterko i gąbeczkę
+ delikatny zapach
+ działanie
+ mineralność
+ nie tworzy efektu maski
+ nie bieli skóry
+ nie kruszy się nawet po upuszczeniu nie zaznałam kafelków

MINUSY:
- cena ok. 55 zł ( mi udało się trafić na promocję gdzie dostałam puder za niecałe 40 zł)
- trwałość wytrzymuje max 4 h bez poprawek
- dostępność
- nie wydajny
- przy większych problemach ze skórą trzeba nałożyć grubą warstwę, wiele osób może to irytować mnie po pewnym czasie również.

Taki sobie

Mam cerę mieszaną. Strefa T bardzo się świeci. Ten puder jak dla mnie jest za słaby, ponieważ matuje tylko na 4 godziny. To jedyny jego minus, a zarazem największy, gdyż to główna jego cecha. Poza tym ujednolica makijaż, ładnie go trzyma, cera wyglądą zdrowo, ładnie, ale tylko przez pierwsze kilka godzin a to każdy puder sypki czy w kompakcie zrobi. Jestem zawiedziona. Liczyłam na dłuższy czas zmatowienia. Poprawki co 4 godziny zapewni mi każdy inny puder i to o wiele tańszy. Alergikom polecam, bo nie powoduje uczuleń i w miarę dobrze sobie radzi z porównaniem z innymi produktami tego typu natomiast osobom, które nie mają większych problemów, proponuję poszukanie innego produktu.

Używam tego produktu od: Miesiąca

dla mnie bomba!

kocham ten produkt za miałkość , nakłada się pedzlem na podkład wyjątkowo cieniutką warstwą, matuje nie zatyka , mam kolor transparentny, wygląda w opakowaniu trochę jak mąka :P ale zgrywa się z każdym kolorem podkładu :)

Moje małe cudko wśród pudrów prasowanych!

Posiadam odcien 1 Translucent. W opakowaniu wygląda na bardzo jasny. Puder idealnie współgra z podkładami, dopasowuje się do koloru skóry na twarzy, wygląda bardzo naturalnie. Wtapia się w skórę bardzo szybko. Ma przyjazdy skład, nie daje uczucia, że mamy coś na twarzy, że ta cera jest zmęczona. Dobrze matuje, mam wrażenie, że moja skóra jest świeża przez cały dzień aż do zmycia. Lubię ten efekt na twarzy!

Polecam, polecam, polecam!

Nie posiada zapachu, ma estetyczne pudełko z lusterkiem.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie zużywania pierwszego

Dostałam w prezencie to cudo i od pierwszego użycia nie wyobrażam sobie, żeby go nie było w mojej kosmetyczce.

Jest bardzo delikatny, lecz na długo matuje buźkę! Idealnie kryje drobne niedoskonałości. Polecam wszystkim, uważam, że jest wart swojej ceny :)

Ilość zużytych opakowań: Jedno